Autor Wątek: Wasze oceny gier na Ps3.  (Przeczytany 71704 razy)

0 użytkowników i 21 Gości przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:08:27 pm »
Killzone 2 8+/10

Grafika -9
-zdecydowanie pierwsza klasa jeśli chodzi o oświetlenie, czy efekty cząsteczkowe. Crysis i inne mogą pozazdrościć bo owa gra wygląda jak film. Świetnie wykonane postacie, zmarszczki, szczegóły na twarzy, świetnie wymodelowane bronie. Gra światła i cienia. Tekstury nie są jakieś super szczegółowe, ale w niczym to nie przeszkadza. Niestety liczyłem, że gra pokaże jeszcze więcej względem dema czy bety. Owszem gra jest ładna graficznie, ale czegoś jej brakuję, a pierwszą połowę gry etapy przypominają mi mapy z bety tylko że w innej kolorystyce :( Ludzie zachwalali i "mieli mokro" wspominając ostatnie dwa czy tam trzy etapy... przeszedłem i owszem jest fajnie, jakieś paprochy z nieba sobie lecą, w oddali atomówka itp ale liczyłem, że mając takiego skilla GG zrobi ten dymek z atomówki animowany bo to stało w miejscu. Wiem wiem grzybek stoi jakiś czas, ale nie mówię o znikaniu, a lekkim poruszeniu bo miałem wrażenie, że nie uczestniczę w filmie, a w gram w grę :( Dodam, że na początku czułem się jakbym oglądał film :) Etap na pustyni i ostatni na moście najładniejsze mimo wszystko. Mimika twarzy jest cholernie dobra, po prostu zakochałem się w momencie jak Sev stoi nad trumną Garzy, zaciska zęby i wali pięścią o jej górną powierzchnie ;)Zaś opadające iskry na metalową posadzkę bezcenne :) No i oczywiście zostawienie przez bohaterów ŚLADÓW NA ZIEMI ORAZ KURZU jak się poruszają. Pokażcie takie szczegóły w innej grze ?! Bałem się, że gra bez instalacji będzie miała problemy z doczytywaniem danych z płyty, ciągłymi dropami czy wyciem napędu i nie wiem jak GG tego dokonali, ale napęd mi w ogóle nie chodził. Było cicho jak diabli, a tam ani pukania, ani stukania jak w przypadku Uncharted. Żadnego rozkręcania płyty nawet podczas loadingów. Zaś sama gra chodziła bez zająknięcia. Wszystkie obiekty i dane doczytywały się natychmiast, aż jestem zdziwiony!! Jak się chce to potrafi :)Animacja jest fenomenalna i nie wiem jak tego dokonali, ale prezentuje się po prostu świetnie ! Niestety gdzie bym nie trafił to ten sam schemat. Jednak co by nie mówić to żadna gra nie ma tak świetnej i odświeżającej animacji "śmierci" Wstawki filmowe prześwietne !! aż miło się je ogląda i chce więcej :)

Dźwięk 10
-zdecydowanie po raz kolejny użyję słowa "zdecydowanie" bo pasuję idealnie :) Mianowicie udźwiękowienie jest tak fenomenalne, że aż brak słów. Podobne odczucia miałem grając w Crysis'a gdzie idąc w suchych butach po piasku tupot brzmiał inaczej niż w mokrych :) Tutaj każda powierzchnia ma inny dźwięk, rzucany karabin na ziemie ma tak potężny i mocny sampel, że ma się wrażenie iż upada obok nas :) Voice acting bardzo dobry chociaż zwykli szaroburzy NPC nawalają to za to reszta wymiata. Rico twardziel, którego uwielbiam słuchać, Sev spokojny i opanowany, Garza żartowniś, a Natko kowboj :D Strasznie podobał mi się głos Radec'a i oczywiście Visiariego. Niestety Polski Dubbing jest tak parszywie zrobiony i tak nie dokładny i tak nie precyzyjny, że będąc w trzecim rozdziale po prostu zrezygnowałem i zacząłem od początku po angielsku tracąc wszystkie dokumenty itp Odgłos wybuchów, świstu kul, czy też wystrzałów FENOMENALNY. Muzyka jest filmowa co cieszy i idealnie pasuję do gry. Kawałki są po prostu Boskie. Jednak praktycznie wszystkie są takie niezapamiętywalne bo po przejściu nie mam swojej ulubionej no może poza motywem z intra jak Sev i Rico wychodzą z bunkru czy tam czegoś :) jednak tak czy siak muzyka to pierwsza klasa i nawet podoba mi się bardziej od tej z Gyrosów Drugich.

Grywalność 7+
-tutaj już nie użyje "zdecydowanie" bo gameplay ma parę poważnych wad. Pierwsza to ogromna monotonia gry. Wiem wiem to SHOOTER tutaj się strzela, a nie zbiera jabuszka czy rozwiązuje zagadki. Jednak nawet pod tym względem jest tak jakoś nijako. Akcja jest ok, efektywna wymiana ognia no jest, taktyczne podejście no jest, brak klimatu walki brak. Nie czuć jakiejś frajdy z walenia pół magazynka w ludzików, czegoś brakuję i ciężko mi teraz powiedzieć czego. Wkurza przede wszystkim ten delikatny delay podczas naciskania spustu bo by trafić trzeba walić w STOJĄCEGO przeciwnika lub wyprzedzić myślami kolesia i walić przed nim co trochę jest nie fajne. Ciężar postaci jest super i niestety na wyższych stopniach czułości już nie jest tak ciężka. Ustawienia klawiszy początkowo jest nie zgrabne, ale wystarczy pograć parę minut i się człowieka przyzwyczaja. Niestety cała gra to idź tam włącz to i wróć lub idź dalej. Korytarze są wąskie i ciasne, pełno przedmiotów, a postać ciężka i ciężko się obraca. Może się czepiam szczegółów, ale miałem kilka razy problem, gdzie iść bo wszystko takiego samo... lub po prostu nie widziałem na co wchodzę. Wrogów od "Zasrania" jak to Marcus zgrabnie powiedział w Gyrosach drugich. Na koncie mam 865 ludzików ubitych, a specjalnie się nie wysilałem. Gra jest strasznie krótka bo na Normalu 6,5 h nie spieszać się BA grałem jak najwolniej szukając teczek no i brakuje tylko 3 :/ AI jest świetne, ale miałem często wrażenie, że uczestniczę w bitwie, która wygląda i rozegra się IDENTYCZNIE. Świetne zastosowanie Sixaxis i wszelkie przekręcanie zaworów czy ustawienie ładunków czy też ruszanie Loadingiem no niezły pomysł :)

Historia -8
-jest filmowo, szybko i dynamicznie. Niby prosty powód, płytka historia, ale dobrze rozkręcona wkręca i staję się epicka.


+Grafika
+Muzyka
+Animacja
+Wstawki filmowe
+Efekciarstwo
+oddział Alpha
+Sev, który cholernie mi się podoba bo ani to super bohater, ani też ciapa, Taki spokojny kolo, ale kiedy trzeba to fuckuje ;)
+zero problemów grając z płyty
+multi
+Vocie acting

-troszkę monotonny gameplay
-długość gry
-miałem wrażenie że ów tytuł jest troszkę przyhypeowany

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:14:16 pm »
6h na normalu i szukałeś teczek? ja miałem 13 h a znalazłem 14 :lol: Dla mnie singiel jak na pierwszy raz był w porządku (długośc gry)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:34:57 pm »
6h na normalu i szukałeś teczek? ja miałem 13 h a znalazłem 14 :lol: Dla mnie singiel jak na pierwszy raz był w porządku (długośc gry)
A bo wiesz teczki akurat leżą pod nogami i ludzie grający na HDTV z wyłączonym overscanem mają większy kąt widzenia, więc powinni łatwiej je znaleźć niż ja na monitorze, gdzie obcina mi obraz by dostosować się do proporcji monitora 16:9.

Tak 6,5 no prawie 7h na normalu i znalazłem 17/20 chyba tak jakoś. No trzech mi brakuje i kilkudziesięciu tych symboli bo te akurat są poukrywane, bo teczki na luzie nie trzeba szukać bo są na drodze tylko trzeba się rozglądać ;) a jak widać nie rozglądałem się dobrze, ale to pod koniec, gdzie pełno wrogów i innych elementów, które przeszkadzają ;)

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:47:57 pm »
Resistance: Fall of Man

Grafika:8+
Muzyka:7+
Gameplay:8

Ocena: 8+


Ratchet & Clank Tools of Destruction

Grafika:9-
Muzyka:8
Gameplay:8+

Ocena:8


MotorStorm
Grafika:9-
Muzyka:9
Gameplay:8+

Ocena:9-


Killzone 2
Grafika:9+
Muzyka:9
Gameplay:8+

Ocena:10-


Resident Evil 5
Grafika:9-
Muzyka:8+
Gameplay:9

Ocena:9-
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 21:13:38 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:54:28 pm »
z CAŁYM szacunkiem itp, ale czemu motorstorm dostał aż -9 ? jak ta gra ma tylko jeden tryb i nic więcej, problemy z loadnigiem danych i długi ich czas itp

Rozumiem że teraz panuję "tręd" 8 dla wszystkich szaraczków itp, a 7 to crap, ale bez przesady.

To samo Resident Evil i jego 9.

To tak gwoli ścisłości bo trzeba oceniać na trzeźwo, a nie jak wszyscy by nie podpaść itp :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:55:58 pm »
Może dlatego że jest mega grywalna i daje masę frajdy. Bynajmniej ja się świetnie bawiłem z MS. 9 to w pełni zasłużona ocena IMO.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 17, 2009, 20:58:27 pm »
To są jego oceny above ;) Ja bym motorstorma 1 ocenił bardzo podobnie. Za całokształt dostałby ode mnie 8+

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:00:36 pm »
Może dlatego że jest mega grywalna i daje masę frajdy. Bynajmniej ja się świetnie bawiłem z MS. 9 to w pełni zasłużona ocena IMO.
Pamiętam ustawki w MS. Aż się łezka w oku kręci. 8-)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:05:58 pm »
Może dlatego że jest mega grywalna i daje masę frajdy. Bynajmniej ja się świetnie bawiłem z MS. 9 to w pełni zasłużona ocena IMO.
Ja bym dał hmm +7 bo da nie jest idealna, ani nawet bardzo dobra, a dobra po prostu. Dlatego 9 na dzisiejsze czasy wystawiane Motorstormowi 1 jest naciągnę po prostu. Ale żeby nie było to uwielbiam Motorstorm świetny offroad, którego nie ma na żadnej innej platformie bo Pure to shit i co by nie mówić to Motorstorm zasługiwał na 9 kiedy wylazł, teraz trochę to nie pasuje po prostu.

PS: Nie wiem czemu ale Motorstorm 1 bardzej mi się podoba od Pacific Rift :(

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:09:58 pm »
Może dlatego że jest mega grywalna i daje masę frajdy. Bynajmniej ja się świetnie bawiłem z MS. 9 to w pełni zasłużona ocena IMO.
Ja bym dał hmm +7 bo da nie jest idealna, ani nawet bardzo dobra, a dobra po prostu. Dlatego 9 na dzisiejsze czasy wystawiane Motorstormowi 1 jest naciągnę po prostu. Ale żeby nie było to uwielbiam Motorstorm świetny offroad, którego nie ma na żadnej innej platformie bo Pure to shit i co by nie mówić to Motorstorm zasługiwał na 9 kiedy wylazł, teraz trochę to nie pasuje po prostu.

PS: Nie wiem czemu ale Motorstorm 1 bardzej mi się podoba od Pacific Rift :(


Jak kiedy wylazł to na 9 a teraz to co bleeeeee? Człowieku, tak się nie ocenia gier! Gdyby tak robił każdy to FFVII teraz miało by z "5+" :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 21:12:27 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:13:23 pm »
Może dlatego że jest mega grywalna i daje masę frajdy. Bynajmniej ja się świetnie bawiłem z MS. 9 to w pełni zasłużona ocena IMO.
Ja bym dał hmm +7 bo da nie jest idealna, ani nawet bardzo dobra, a dobra po prostu. Dlatego 9 na dzisiejsze czasy wystawiane Motorstormowi 1 jest naciągnę po prostu. Ale żeby nie było to uwielbiam Motorstorm świetny offroad, którego nie ma na żadnej innej platformie bo Pure to shit i co by nie mówić to Motorstorm zasługiwał na 9 kiedy wylazł, teraz trochę to nie pasuje po prostu.

PS: Nie wiem czemu ale Motorstorm 1 bardzej mi się podoba od Pacific Rift :(


Jak kiedy wylazł to na 9 a teraz to co bleeeeee? Człowieku, tak się nie ocenia gier! Gdyby tak robił każdy to FFVII teraz miało by z "5+" :lol:
Człowieku jak możesz dać -9 Motorstorm jak wyszła już dwójka i co jej dasz ile -12 ? Bez przesady. Aa dobra rób jak chcesz :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:15:14 pm »
To co byś dał MGS4 jakby wyszła część 5? :-o :lol:

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:16:42 pm »
Podążając Twoim tokiem rozumowania MotorStorm 1 mam wystawić ocene gorszą, bo jest już sequel.Ok, więc gdy wyjdzie Uncharted 2 to jedynce wystawie "8", no bo już jest nowa część  :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:19:35 pm »
Podążając Twoim tokiem rozumowania MotorStorm 1 mam wystawić ocene gorszą, bo jest już sequel.Ok, więc gdy wyjdzie Uncharted 2 to jedynce wystawie "8", no bo już jest nowa część  :lol:
9 dajesz grze która coś wnosi świeżego innowacyjnego. Wyszła dwójka, która ma to samo, albo i więcej więc co jej dasz ?

Tak jak pisałem rób co chcesz, ale ja 9 bym nie dał Motorstorm teraz czy jak wyszła (teraz przemyślałem sprawe) gra dobra, ale na 9 zasługują lepsze.

ps: LOL to sobie pisz/mów do koleżanek, kolegów, mamusi :)

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:21:08 pm »
Podążając Twoim tokiem rozumowania MotorStorm 1 mam wystawić ocene gorszą, bo jest już sequel.Ok, więc gdy wyjdzie Uncharted 2 to jedynce wystawie "8", no bo już jest nowa część  :lol:
9 dajesz grze która coś wnosi świeżego innowacyjnego. Wyszła dwójka, która ma to samo, albo i więcej więc co jej dasz ?

Tak jak pisałem rób co chcesz, ale ja 9 bym nie dał Motorstorm teraz czy jak wyszła (teraz przemyślałem sprawe) gra dobra, ale na 9 zasługują lepsze.

ps: LOL to sobie pisz/mów do koleżanek, kolegów, mamusi :)


Przepraszam, znawco gier :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:23:05 pm »
Podążając Twoim tokiem rozumowania MotorStorm 1 mam wystawić ocene gorszą, bo jest już sequel.Ok, więc gdy wyjdzie Uncharted 2 to jedynce wystawie "8", no bo już jest nowa część  :lol:
9 dajesz grze która coś wnosi świeżego innowacyjnego. Wyszła dwójka, która ma to samo, albo i więcej więc co jej dasz ?

Tak jak pisałem rób co chcesz, ale ja 9 bym nie dał Motorstorm teraz czy jak wyszła (teraz przemyślałem sprawe) gra dobra, ale na 9 zasługują lepsze.

ps: LOL to sobie pisz/mów do koleżanek, kolegów, mamusi :)


Przepraszam, znawco gier :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kuwa czep się gościu tramwaju ok ? Idź graj, jeść, spać. Odezwał się obiektywny oceniasz gier...

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:26:33 pm »
Podążając Twoim tokiem rozumowania MotorStorm 1 mam wystawić ocene gorszą, bo jest już sequel.Ok, więc gdy wyjdzie Uncharted 2 to jedynce wystawie "8", no bo już jest nowa część  :lol:
9 dajesz grze która coś wnosi świeżego innowacyjnego. Wyszła dwójka, która ma to samo, albo i więcej więc co jej dasz ?

Tak jak pisałem rób co chcesz, ale ja 9 bym nie dał Motorstorm teraz czy jak wyszła (teraz przemyślałem sprawe) gra dobra, ale na 9 zasługują lepsze.

ps: LOL to sobie pisz/mów do koleżanek, kolegów, mamusi :)


Przepraszam, znawco gier :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kuwa czep się gościu tramwaju ok ? Idź graj, jeść, spać. Odezwał się obiektywny oceniasz gier...


Sorry, ale kto się kogo czepił, nie chce mieć z Tobą konfliktu, bo nie na tym polega dyskusja na forum.Ja napisałem swoje oceny, a Ty napisałeś czemu aż 9-, i tak się zaczeło......Trzeba zakopać topór wojenny :cool:
NO BRAIN - NO GAIN


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:27:26 pm »
above, czepiasz się jego oceny, tak jakbyś był jakąś wyrocznią ocen i w ogóle znawcą. :-?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:28:10 pm »
above, czepiasz się jego oceny, tak jakbyś był jakąś wyrocznią ocen i w ogóle znawcą. :-?
Po prostu ciekaw byłem dlaczego -9 i tyle. Może źle sformowałem pytanie i dlatego.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:37:00 pm »
Dlaczego 9- dla MotorStorm??Bo dla mnie to najlepszy racer w jakiego grałem, skill'owy, brutalny(motocykliści :lol: :lol: :lol:), czujność i frustracja jaka towarzyszyła każdemu wyścigowi(ostatni zakręt przed mętą, chwila nie uwagi.... i spadek z pierwszego miejsca na czwarte).Soundtrack świetny no i grafika, mnie rozwaliła nawet teraz(PS3 mam 3 miechy a MotorStorm to był mój launch-title :cool:).Do pełnej dziewiątki czegoś zabrakło, może jeszcze jakiegoś trybu, dlatego pojawił się ten minus.
NO BRAIN - NO GAIN


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 17, 2009, 21:38:55 pm »
Dlaczego 9- dla MotorStorm??Bo dla mnie to najlepszy racer w jakiego grałem, skill'owy, brutalny(motocykliści :lol: :lol: :lol:), czujność i frustracja jaka towarzyszyła każdemu wyścigowi(ostatni zakręt przed mętą, chwila nie uwagi.... i spadek z pierwszego miejsca na czwarte).Soundtrack świetny no i grafika, mnie rozwaliła nawet teraz(PS3 mam 3 miechy a MotorStorm to był mój launch-title :cool:).Do pełnej dziewiątki czegoś zabrakło, może jeszcze jakiegoś trybu, dlatego pojawił się ten minus.
Mi się podoba model jazdy w MS1 bo dwójka ma ch.jowy na maksa i taka jakaś zblurowana nie ostra.

Dobra idę grać po raz drugi w KZ2 :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 18, 2009, 13:14:20 pm »
z CAŁYM szacunkiem itp, ale czemu motorstorm dostał aż -9 ? jak ta gra ma tylko jeden tryb i nic więcej, problemy z loadnigiem danych i długi ich czas itp

Rozumiem że teraz panuję "tręd" 8 dla wszystkich szaraczków itp, a 7 to crap, ale bez przesady.

To samo Resident Evil i jego 9.

To tak gwoli ścisłości bo trzeba oceniać na trzeźwo, a nie jak wszyscy by nie podpaść itp :)
Dla mnie RE5 zasługuje przynajmniej na 9, bo ilością bonusów zjada wszystkie inne gry na śniadanie, a do tego posiada mega grywalny coop.

Dlaczego 9- dla MotorStorm??Bo dla mnie to najlepszy racer w jakiego grałem, skill'owy, brutalny(motocykliści :lol: :lol: :lol:), czujność i frustracja jaka towarzyszyła każdemu wyścigowi(ostatni zakręt przed mętą, chwila nie uwagi.... i spadek z pierwszego miejsca na czwarte).Soundtrack świetny no i grafika, mnie rozwaliła nawet teraz(PS3 mam 3 miechy a MotorStorm to był mój launch-title :cool:).Do pełnej dziewiątki czegoś zabrakło, może jeszcze jakiegoś trybu, dlatego pojawił się ten minus.
Dla mnie wyśrubowany poziom trudności był największą wadą motorstorma i zamiast cieszyć się z jazdy niepotrzebnie się wk*****łem :mad:

Każdy ocenia według innych kategorii i o ile można się nie zgadzać z czyjąś oceną, tak nie można komuś wmówić, że źle ocenia. Pamiętaj o tym above, bo twoje oceny nie są żadnym kryterium, choć dla niektórych osób mogą okazać się przydatne.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 06, 2009, 10:12:15 am »
Killzone 2
Grafika:9(najladniejsza gra tej generacji jak narazie,wszystko wykonane jest prawie tip top od postaci,oświetlenia,fizyki aż po tekstury.Te coprawda czasami wyglądają tragicznie ale są też takie co Uncharted może pozazdrościć.Szkoda że nie można wylączyć efektu chropowatości,nie widocznego na sd ale za to pojawiającego sie na hd a może oprawa bylaby jeszcze lepsza i pewnie plus wskoczylby kolo dziewiątki).
Dzwięk:9-(wszystko super od odglosów pola walki aż po muzyke,szkoda tylko,że Polacy nie popisali sie przy lokalizacji finezją srezją).
Grywalność:9-(gra powinna być dluższa,brakuje bossów,ale masakra dzieje sie na ekranie a to trzeba cenić).
Ogólnie:9-(super giera polecam każdemu).
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2009, 12:14:49 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 06, 2009, 17:33:33 pm »
Dobra idę grać po raz drugi w KZ2 :)
To drugi raz w końcu przechodzisz czy ósmy, bo widzę że zacząłeś się już motać :lol:

Tez chcialbym miec takie problemy. Nie wiem co ludzie widza takiego w codzie 4. Pogralem miesiac i mi sie znudzil jak diabli, bratu to samo. Killzone 2 tez mialem niby grac i grac, a skonczylo sie na tym ze przechodze juz 8 raz sredniego singla bo multi mnie nie rajcuje mimo iz na ps3 mam za free i bez lagow :P
Generalnie twierdzę że to twoje przechodzenie gier po kilkanaście razy to jest jeden wielki śmiech na sali, choć z drugiej strony przez chwile mogłeś być najbardziej zajebistym kolesiem na forum i każdy miał do Ciebie szacun :cool:
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2009, 17:35:57 pm wysłana przez Wooyek »

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 06, 2009, 17:51:44 pm »
Wiesz, przez 17 dni można przejść 7 razy Singla w K2, jak jesteś bardzo "najarany" na ten tytuł :cool:
NO BRAIN - NO GAIN


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 06, 2009, 17:59:08 pm »
No tak zapomniałem, przeszedł 6 razy singla gry na której się zawiódł i która go niespecjalnie "jara" w 17 dni, to jednak należy Ci się szacun :sad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 06, 2009, 19:14:34 pm »
Dobra idę grać po raz drugi w KZ2 :)
To drugi raz w końcu przechodzisz czy ósmy, bo widzę że zacząłeś się już motać :lol:

Tez chcialbym miec takie problemy. Nie wiem co ludzie widza takiego w codzie 4. Pogralem miesiac i mi sie znudzil jak diabli, bratu to samo. Killzone 2 tez mialem niby grac i grac, a skonczylo sie na tym ze przechodze juz 8 raz sredniego singla bo multi mnie nie rajcuje mimo iz na ps3 mam za free i bez lagow :P
Generalnie twierdzę że to twoje przechodzenie gier po kilkanaście razy to jest jeden wielki śmiech na sali, choć z drugiej strony przez chwile mogłeś być najbardziej zajebistym kolesiem na forum i każdy miał do Ciebie szacun :cool:
Patrz na datę. Wtedy faktycznie przechodziłem drugi raz, teraz już 9 razy ukończony ;)
: Maj 06, 2009, 18:09:07 pm
Wiesz, przez 17 dni można przejść 7 razy Singla w K2, jak jesteś bardzo "najarany" na ten tytuł :cool:
Lub masz jedną grę na krzyż i nie masz w co grać, więc dzień w dzień przechodzisz ;)
: Maj 06, 2009, 18:10:05 pm
Ja przynajmniej przechodzę gry, które kupuje i znam na pamięć w przeciwieństwie do Ciebie ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 06, 2009, 19:21:44 pm »
Ja też przechodzę, CoD4 przeszedłem już 90 razy w sieci.

Tarniak

  • Gość
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 06, 2009, 19:22:09 pm »
Cytuj
Ja przynajmniej przechodzę gry, które kupuje i znam na pamięć w przeciwieństwie do Ciebie
O kurcze pieczone. Czy raczej: ojejku! Szacunek! Jesteś najlepszy!

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 08, 2009, 16:12:58 pm »
Cytuj
Ja przynajmniej przechodzę gry, które kupuje i znam na pamięć w przeciwieństwie do Ciebie
O kurcze pieczone. Czy raczej: ojejku! Szacunek! Jesteś najlepszy!
Chcesz autograf ? <mur>,<litości>,<brak słów>
: Maj 07, 2009, 05:20:28 am
Ja też przechodzę, CoD4 przeszedłem już 90 razy w sieci.
Taa a te 10-13 które stoją na półce nie dokończone ?:P
: Maj 07, 2009, 05:21:05 am
Ja też przechodzę, CoD4 przeszedłem już 90 razy w sieci.
TYLKO ?! Ja bym Cię pobił 3krotnie ;)
: Maj 07, 2009, 05:22:17 am
GRAN TURISMO 5 PROLOGUE -8/10

+Ja piedyle jak to WYGLĄDA !! Obłędnie, prawdziwe FHD!
+fajne menu
+muzyka ;)
+nawet kariera
+sterowanie !!
+duża ilość aut i możliwość jechania 99 okrążeń;)

-brak kolizji już nawet nie zniszczeń, a kolizji z prawdziwego zdarzenia
-troszku płaskie trasy
-normalnie multiplayer to kpina
-brak śladów i dymu po hamowaniu
-brak możliwości włączenia swojej muzyki/ lub nie znalazłem opcji, która na to pozwala
-/+początkowo skopane sterowanie (dodawanie gazu za pomocą prawej gałki ?!), ale wystarczy zmienić w opcjach Uf


PLAYSTATION 3 to konsola magiczna. Pierw Uncharted, który zmiótł konkurencje graficznie jak i przez świetną animację i opowieść, potem GT5P, która wygląda po prostu O B Ł Ę D N I E !! No i na końcu Killzone 2. Jednym słowem PS3 ma takie gry o jakich Xbox może pomarzyć bo graficznie wyprzedzają konkurencje o lata świetlne !

Każdy kto ma PS3 MUSI kupić GT5P ! Gra jest bardzo dobry w moim mniemaniu jako iż nie jestem fanem symulatorów/ lub "symulatorów"


PS: Jakie są najlepsze ustawienia pod pada ? Bo gram na Fizyce Pro, Trakcja na 5, i reszta standard.

mateo

  • Gość
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 08, 2009, 16:23:06 pm »
Motor Storm 9+/10

Po prostu urzekł mnie ten błotny racer. Fakt faktem zdobywamy tylko bilety (jeśli chodzi o single), ale ta gra IMO ma największy power ze wszystkim wyścigów jakie ukazały się na konsole. Jestem w połowie *jakieś 1100 pkt i chce znacznie więcej. Błotko wręcz tryska świeżością, czasami mam wrażenie, że ten pamiętny render, to i tak nic w porównaniu z tym co się dzieje na ekranie. Jestem zachwycony i mógłbym nawet pieczołowicie postawić dychę (...). Power z pupy strusia!!11111, killer systemu PS3. Sony dziękuje, a Evolution Studios stawiam hołd za tak wyjebaną, artystyczną ekstazę. ....

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 25, 2009, 18:13:24 pm »
Farcry 2 5/10

Gra wyglada bardzo ladnie. Bardzo dobrze wykonane oswietlenie, cykl dnia i nocy oraz plomienie. Niestety rozgrywka jest bardzo nudna i ma dziwne blady. Sa miejsca, w ktorych bez zadnego powodu gra zaczyna dziwnie przycinac. AI jest raczej kiepskie a multiplayer slaby. Gram bo wlaczylem i zainstalowaly sie trofea.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 26, 2009, 07:56:05 am »
MotorStorm: Pacific Rush 10/10 (albo i 11/10)

dla mnie jak na razie najlepszy tytul na ps3 - niesamowita grafika, szybkosc, plynnosc, mnostwo zroznicowanych tras pelnych skrotow, od cholery pojazdow znacznie sie rozniacych od siebie i wymagajacych innej sciezki na trasie, fizyka, interakcja, adrenalina, grywalnosc, obszernosci gry (jezdzenia w singlu jest baaaardzo duzo), wypasiony multi.
w dotychczasowych grach na ps3 mialem wrazenie, ze to wszystko, tylko z gorsza grafika moglo by byc gra na ps2. grajac w pacific rush widac ta nowa jakosc. rozwalilem bilety wszystkie na zloto, koncze time atack, calosc przeplatajac multi i wciaz nie mam dosc. polecam!

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 26, 2009, 08:04:16 am »
Ja polecam Red ALert 3 naprawdę świetna gra  :cool: -10/10
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2009, 08:13:51 am wysłana przez Rafael25PL »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 26, 2009, 14:29:56 pm »
Co powiecie o UFC 2009 Undisputed? Da sie w to dłużej pobawić czy znudzi sie po 2dniach? Ps:jastem troszke fanem MMA.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 31, 2009, 05:04:14 am »
Farcry 2 5/10

Gra wyglada bardzo ladnie. Bardzo dobrze wykonane oswietlenie, cykl dnia i nocy oraz plomienie. Niestety rozgrywka jest bardzo nudna i ma dziwne blady. Sa miejsca, w ktorych bez zadnego powodu gra zaczyna dziwnie przycinac. AI jest raczej kiepskie a multiplayer slaby. Gram bo wlaczylem i zainstalowaly sie trofea.

Mały update oceny gry. Jako, że ta gra jest strasznie zbugowana (szczególnie tryb online) ocena leci w dół o 2 pkt. Dla przykładu napisze, że dosłownie co chwilę rozłącza z serwerów Ubi. Statystyki i upgrady samoistnie znikają, jednego dnia masz poziom 7 następnego już 5. Po rozegraniu 1 mapy, JEDNEJ MAPY !!! wywala do menu głównego online ZAWSZE !!! Auto balans (albo auto balas...) to śmiech na sali. Co do singla to zapisane stany gry lubią się "psuć", NPC mają tendencje do nawalania do takiego stopnia, że uniemożliwiają dalsza rozgrywkę (nie uruchamiają się pewne elementy fabularne). Jednym słowem: PARODIA !!! Oczywiście Ubi w pocie czoła pracuje nad wyeliminowaniem usterek i tak pacz 1.03 (podobno teraz nie wywala już po 1 meczu a po 2 lub uwaga, uwaga nawet 4 !!!) jest już dostępny w zasadzie od ~12 maja UWAGA ! dla hamburgerów tylko i wyłącznie. Ciekawe rozwiązanie gdy wiadomo, że ilość graczy (dotyczy tylko FC2) w EU jest o wiele większa. Ubi ssie pałę na całej linii.

FAR CRY 2 - ocena 3/10
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 31, 2009, 12:12:02 pm »
Moja ocena inFamous

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 31, 2009, 12:25:50 pm »
Ja polecam Red ALert 3 naprawdę świetna gra  :cool: -10/10
10/10 czyli gra jest rewolucyjna, perełka w historii elektronicznej rozrywki. Stanie się klasykiem i jest jedną z najlepszych gier jakie ostatnio wyszły. To miałes na myśli, dając tak wysoką ocenę?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 31, 2009, 12:32:30 pm »
Motorstorm: Pacific Rift 7+/10

+Grafika (chociaż to podłoże robi swoje no i nie równe graficznie trasy jednak mimo to chaos, dym i kurz tuszują wszystko inne. Momentami zbyt wysoki kontrast w grze i zbyt ciemno na trasach oraz ten przeklęty blur który rozmywa otoczenie w cholerę i nie widać głupich drzew czy innych paści na trasie)

+Fizyka (świetny chociaż wkurwiający bajer z buggami i innymi pojazdami na zakrętach, oraz fizyka łamania się kierowców, zniszczenia również świetne chociaż trochę sztuczne jak się autko rozkłada na poszczególne części)

+Muzyka (mieszanka house, electro, rocka i jakiś sieczek. Jest zajebiście i miło się jeździ)

+Dźwięk (silniki brzmią po prostu fenomenalnie, tylko kuleje trochę fakt iż muzyka zlewa się z silnikami, więc ani słów, ani melodii nie słychać tylko jeden "żęch")

+Długość gry (10h to chyba minimum na przejście co cieszy)

------------

-Model jazdy (bardziej chujowego modelu to ja nie widziałem, mam wrażenie jakby auto samo sobie skręcało jak chce, a ja tylko gazu dodaje. Model jazdy w jedynce był super tutaj cholernie dziwaczny:/)

-Poziom trudności (ja rozumiem, że to gra dla hiper madafaka graczy, ale przez przesady. Granie ma sprawiać przyjemność, a nie żeby ciągle leciały "kur**". Wkurza też ten boost przeklęty bo 99% wyścigu cały czas trzeba go trzymać jakby nie można było jechać normalnie - w jedynce też mnie to wkurzało, a zwłaszcza w multi)

-Techniczny aspekt taki jak brak instalacji i granie z płyty (znowu czekanie kilku sekund aż się pojawi wózek, który chcemy obejrzeć, długie loadingi i doczytywanie tekstur przed nosem. W tej grze brak AF i jeszcze to przeklęte rozmycie... i po co ? Skoro jedynka nie miała i była zajebista ba ciągle jest)


Jak na grę za 50zł (tak tyle dałem z pudełkiem, płyta ideał, po polsku książeczka i pudełko) to warto kupić, gdyby nie pucharki na które mam troszku smaka to bym wgrał czyjegoś save'a i sobie na luzie grał tak jak w jedynkę ;P

Kto lubi ultra trudne offroadowe wyścigi POLECAM !

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wasze oceny gier na Ps3.
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 31, 2009, 12:37:31 pm »
To teraz brak instalacji to minus?   :o :shock:
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2009, 12:39:19 pm wysłana przez Chris »