Autor Wątek: Far Cry 2  (Przeczytany 70996 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #520 dnia: Grudnia 07, 2008, 18:01:42 pm »
Mnie mocno wkurzają te diamenty. 140 znalazłem grając sobie swobodnie, jednak nie które w górach, na skałach są ta poryte że trzeba przejśc parę kilosów by wejść na skałę i dojść do tego miejsca lub lotnia oj wkurza masakrycznie. Jak ja nie cierpię szukać dupereli w grach wrrr

50% 30h grania, zbieram te przeklęte diamenty + taśmy które nie wiem gdzie potem oddać temu reporterowi (parę oddałem w pierwszym akcie)

Ogólnie giera zaczepista i nie żałuje kasy wydanej na nią a by się dłużej cieszyć gram chodząc pieszo ;) Podziwiam naturę i zwiedzam nowe tereny.
: Grudzień 07, 2008, 18:00:33 pm
O co k*rwa chodzi z tym drugim aktem. Zaczynam, jade samochodem w to miejsce zaznaczone na mapce, nagle obraz się rozmywa, robi się ciemno i animacja jak wstaje, samochodu nie ma, więc ide na pieszo do celu. Obraz znowu się rozmywa i znowu lece na ziemie, wstaje przejde dwa kroki i to samo i tak w nieskończoność. O co chodzi?


Gra jest pełna bugów. Raz miałem taką sytuację, że zdjąłęm ze snajperki jednego gościa i szybko zmieniłem pozycje. Goście oczywiście pobiegli do miejsca, gdzie usłyszeli pierwszy strzał i zaczęli strzelać w to miejsce, co dziwne zacząłem tracić energie jakbym naprawdę dalej stał w tamtym miejscu.
Początek drugiego aktu ? Nie pamiętam nic takiego.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #521 dnia: Grudnia 07, 2008, 19:02:33 pm »
Mnie mocno wkurzają te diamenty. 140 znalazłem grając sobie swobodnie, jednak nie które w górach, na skałach są ta poryte że trzeba przejśc parę kilosów by wejść na skałę i dojść do tego miejsca lub lotnia oj wkurza masakrycznie. Jak ja nie cierpię szukać dupereli w grach wrrr

50% 30h grania, zbieram te przeklęte diamenty + taśmy które nie wiem gdzie potem oddać temu reporterowi (parę oddałem w pierwszym akcie).



Ogólnie giera zaczepista i nie żałuje kasy wydanej na nią a by się dłużej cieszyć gram chodząc pieszo ;) Podziwiam naturę i zwiedzam nowe tereny.
: Grudzień 07, 2008, 18:00:33 pm
O co k*rwa chodzi z tym drugim aktem. Zaczynam, jade samochodem w to miejsce zaznaczone na mapce, nagle obraz się rozmywa, robi się ciemno i animacja jak wstaje, samochodu nie ma, więc ide na pieszo do celu. Obraz znowu się rozmywa i znowu lece na ziemie, wstaje przejde dwa kroki i to samo i tak w nieskończoność. O co chodzi?


Gra jest pełna bugów. Raz miałem taką sytuację, że zdjąłęm ze snajperki jednego gościa i szybko zmieniłem pozycje. Goście oczywiście pobiegli do miejsca, gdzie usłyszeli pierwszy strzał i zaczęli strzelać w to miejsce, co dziwne zacząłem tracić energie jakbym naprawdę dalej stał w tamtym miejscu.
Początek drugiego aktu ? Nie pamiętam nic takiego.
Gdzie znaleźć te taśmy, ja nie widziałem ani jednej. Po co one są? Kase się za nie dostaje?

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #522 dnia: Grudnia 12, 2008, 23:27:45 pm »
jedno pytanie do wszystkich wam tez tzak zamula multi?? gram na ps3:)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #523 dnia: Grudnia 12, 2008, 23:29:46 pm »
Multi w tej grze ssie, więc jest opcja że zamula :cool:

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #524 dnia: Grudnia 13, 2008, 13:38:18 pm »
wlaczylem na 10 min i odradzam...
         

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #525 dnia: Grudnia 13, 2008, 15:33:02 pm »
10 minut? wiec grales na tyle dlugo, ze twoja opinia ma zerowe znaczenie

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #526 dnia: Grudnia 13, 2008, 20:08:58 pm »
Gralem juz troche w multi jesli juz wszystko zaskoczy nie jest zle. Wkurzaja tylko zerwanie polaczenia.

Kyo_san

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-10-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #527 dnia: Grudnia 17, 2008, 14:38:41 pm »
Czy jest ktoś na tym forum kto ma Far Cry 2 PL na PS3 i mu działa online?
Kontaktowałem się już z kiloma osobami i wszystkim równo nie działa online w wersji PL... :(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2008, 14:40:18 pm wysłana przez Kyo_san »

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #528 dnia: Grudnia 20, 2008, 16:10:09 pm »
Gra jest niezła i wciągająca, grafika owszem ładna, ktoś tu wspominał o fizyce, z tym też nie jest najgorzej, ale... Wrzucacie screeny, kłócicie się i ogólnie jest śmiesznie, także pomyślałem, że i od siebie screena wrzuce.



Przepraszam za jakość, fotka jak widać robiona telefonem, ale i tak uważny obserwator dojrzy, z jakiej wersji gry jest obrazek ;-) Nie sądze jednak, żeby to miało znaczenie, a sama fotka wydała mi się na tyle pocieszna (zwłaszcza zalotne spojrzenie w połączeniu z rączką za głową ;-) ), że aż szkoda się było nie podzielić.

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #529 dnia: Grudnia 20, 2008, 23:27:33 pm »
Jak ma razie mam 13 godz gry i 12procent gry skonczonej. Daje rade:) diamenty mnie wciągnely na maxa!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #530 dnia: Stycznia 04, 2009, 21:59:38 pm »
ja wlasnie skonczylem
gierka naprawde daje rade - fizyka i grafika jest niesamowita a gameplay dla mnie idealny
chociaz fajnie jakby mozna bylo wiecej latac jakimis pojazdami dziwnymi ;)








above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #531 dnia: Stycznia 04, 2009, 23:16:14 pm »
Far Cry 2 to gra wyjeb.sta (DLA MNIE) przeszedłem raz robiąc wszystko i zajęło mi to 80h, teraz na x0 mam zamiar przejść drugi raz, ale pierw GTA4 i Call of Duty WaW.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #532 dnia: Stycznia 05, 2009, 15:26:54 pm »
Mam polish version (X360) i przyznam szczerze, że nie wiem która frakcja kogo i dlaczego chce wykończyć, dla kogo pracuję do kogo strzelam. Generalnie do tego wszyscy czarni ;) A jak najemnicy to też ch*j wie komu służą ;) Do tego napisy w grze są skrótami od nazw ang. frakcji. W podpisach i dziennikach misji mam polskie odpowiedniki i skróty i robi się niezły burdel :D Fabułka przekombinowana jak dla mnie. Reszta bardzo oki :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2009, 15:47:22 pm wysłana przez Snake_Plissken »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #533 dnia: Stycznia 05, 2009, 15:42:45 pm »
Mam polish version(X360) i przyznam szczerze że nie wiem która frakcja kogo i dlaczego chce wykończyć, dl akogo pracuję do kogo strzelam...generalnie do tego wszyscy czarni;) a jak najemnicy to też ch... wie komu służą;)Do tego napisy w grze są skrótami od nazw ang. frakcji w podpisach i dziennikach, misjach mam polskie odpowiedniki i skróty i robi sie niezły burdel:D Fabułka przekombinowana jak dla mnie...reszta bardzo oki:)

Człowieku weź edytuj swój komentarz. Tego się czytać nie da. :shock:

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #534 dnia: Stycznia 07, 2009, 00:36:24 am »
Gra jest ok tylko czasem mi sie nie chciało przejechać tymi zlomami do kolejnych misji.



Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #535 dnia: Stycznia 07, 2009, 01:47:52 am »
Gra jest ok tylko czasem mi sie nie chciało przejechać tymi zlomami do kolejnych misji.
Dużo osób na to narzekało, że trzeba zachrzaniać z jednego końca mapy na drugi i przez to gra po pewnym czasie staje się monotonna.

nakimushi

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #536 dnia: Stycznia 07, 2009, 02:15:29 am »
Gra jest ok tylko czasem mi sie nie chciało przejechać tymi zlomami do kolejnych misji.
Dużo osób na to narzekało, że trzeba zachrzaniać z jednego końca mapy na drugi i przez to gra po pewnym czasie staje się monotonna.

sa przeciez autobusy w 5 miejscach na mapie... a nie tylko 4 na rogach jak myslalem na poczatku ;)
co ulatwia sprawe znacznie

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #537 dnia: Stycznia 07, 2009, 13:53:05 pm »
Same skrajne oceny FC2. 
Już któryś raz robię przymiarki - z jednej strony jest ochota na FC2, które czasami w korzystnych cenach leży na allegro. Są tez przymiarki do COD4. W multi raczej nie grywam. Wciąż nie wiem co wybrać. Z tej niewiedzy kupiłem na zapchajdziurę Devil May Cry 4 ;P Każda rada się przyda ;P :sad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #538 dnia: Stycznia 07, 2009, 13:54:47 pm »
Same skrajne oceny FC2. 
Już któryś raz robię przymiarki - z jednej strony jest ochota na FC2, które czasami w korzystnych cenach leży na allegro. Są tez przymiarki do COD4. W multi raczej nie grywam. Wciąż nie wiem co wybrać. Z tej niewiedzy kupiłem na zapchajdziurę Devil May Cry 4 ;P Każda rada się przyda ;P :sad:
Akurat zapchajdziura bardzo dobra :cool:

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #539 dnia: Stycznia 07, 2009, 13:57:11 pm »
Nie zaprzeczam, przechodzę drugi raz i uważam DMC4 za świetną pozycję, jednak ciągle szykuję się na pierwszego FPSa w kolekcji i uginałem się już nawet w kierunku Orange Box'a, ale po chwili gry w demo czar jakoś prysł (Demo jest fatalne).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #540 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:01:07 pm »
Nie zaprzeczam, przechodzę drugi raz i uważam DMC4 za świetną pozycję, jednak ciągle szykuję się na pierwszego FPSa w kolekcji i uginałem się już nawet w kierunku Orange Box'a, ale po chwili gry w demo czar jakoś prysł (Demo jest fatalne).
Jeżeli szykujesz się na pierwszego FPSa w kolekcji to poczekaj jeszcze trochę i zapodaj potężne uderzenie jakim będzie Killzone 2. A z obecnych FPSów to zdecydowanie polecam BioShock. Pozycja nieco inna niż standardowe FPSy ale na pewno godna uwagi.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #541 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:13:06 pm »
Cod4. Najlepszy fps na konsole w tej chwili.

: Styczeń 07, 2009, 14:09:22 pm
A tego FC to niedawno miałem i wczoraj wziąłem od kolegi raz jeszcze gdyż sobie zakupił. Nie da się grać w to gówno, dałem tej grze ostatnią szansę i jej nie wykorzystała. Już dziś jest u swego własciciela i stanowczo odradzam wszystkim tego crapa.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #542 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:20:56 pm »
Cod4. Najlepszy fps na konsole w tej chwili.

: Styczeń 07, 2009, 14:09:22 pm
A tego FC to niedawno miałem i wczoraj wziąłem od kolegi raz jeszcze gdyż sobie zakupił. Nie da się grać w to gówno, dałem tej grze ostatnią szansę i jej nie wykorzystała. Już dziś jest u swego własciciela i stanowczo odradzam wszystkim tego crapa.
Bo wolisz gry pokroju COD gdzie skrypty i liniowość powodują że gra jest non stop dynamiczna i nie ma czasu na pierdnięcie. w FC2 liczy się podejście do wroga i masa możliwości. Kocham tą grę i dwójkę polecam TYM którzy wiedzą jak wykorzystać OLBRZYMI TEREN by podejść wroga ;) Misję może monotonne i schematyczne, ale jak się gra różnie o różnych porach różnymi broniami itp to każda misja jest inna ;) Tak samo jak Assassins Creed ludzie liczyli na cudo i owszem jest nim, ale się nudzili po 5 minutach bo nie umieli w to grać i zarzucali grze monotonia, która w jakimś stopniu jest, ale tak jak w przypadku FC2 gra mnie oczarowała i POLECAM.

Cipek crapem bym nawet Blacksite nie nazwał także uważaj na słownictwo. Gra może być dla Ciebie średnia lub nie fajna, ale crapem pod żadnym pozorem nie jest.

Co do najlepszego shootera fpp to COD WaW !! Treyarch zrobił kawał dobrej gry, jest mocna, wulgarna, krwawa, ma cholernie dziwny i podniecający klimat (przez muzykę) i singla przechodzę drugi raz, gdzie w COD4 raz i odstawiłem.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #543 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:28:26 pm »
Dla mnie crap to gra w którą nie mogę grać i mnie nudzi cholernie- definicja FC2 :P

Zresztą jakie tam podchodzenie. Ja się z Halo nauczyłem wpadać zawsze głównym wejściem i sam wszystkich ubijać. :-x

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #544 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:30:35 pm »
Dla mnie crap to gra w którą nie mogę grać i mnie nudzi cholernie- definicja FC2 :P

Zresztą jakie tam podchodzenie. Ja się z Halo nauczyłem wpadać zawsze głównym wejściem i sam wszystkich ubijać. :-x
I dlatego fc2 Cię nudzi...Pewnie Crysis też by Cię zanudził na śmierć ;)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #545 dnia: Stycznia 07, 2009, 18:18:04 pm »
I dlatego fc2 Cię nudzi...Pewnie Crysis też by Cię zanudził na śmierć ;)

Nie koniecznie. Dla mnie Crysis to razem z seria Half Life i CoD jest najlepszym FPSem w jakiego grałem. Ma w sobie zalety FC czyli otwarty świat, dużo opcji przejścia misji czy ekstarminacji przeciwników. Do tego ma też świetne skryptowane akcje, zajebiste walki z bossami itp. Crysis to dla mnie gra prawie idealna (brakuje fabuły i jednak troszkę klimatu). Technicznie i pod względem fun'u jaki daje jest świetny. Na Far Cry 2 nie ukrywam, że czekałem i wiązałem z nim wielkie nadzieje. Najpierw w oczy rzuciła się gorsza grafa niż w Cry (grałem na PC na fullu w - FC2). Jednak ok, mimo wszystko gra i tak ma śliczną grafikę, są super cienie, ładne widoczki, nienajgorsze roślinki i super trawa. Jednak nuda płynąca z tej gry jest przeogromna. Ciągle te same misje, zabij kogos kto tam stoi lub jeździ w kółko tam itp. To jeżdzenie do celu, te porozstawiane co 2 minuty bazy czy patrolujące okolice samochody - nuda i monotonia, przykre przeszkadzanie i irytuacja. Niby teren jest wielki i niby jest niejednorodny (pustynie, lasy, dżungla) to po 30 min widziało się wszystko i ma się poczucie wtórności. W Crysisie, też jest wielka lokacja, też można jeździć samochodem, też sa przeciwnicy, ale tam jest to wszystko IMO nieporównywalnie lepiej zrobione. Nie dość, że Crysis raz się dzieje, na plaży, zaraz w dżungli, potem przechodzimy do lasu czy jaskini, później na lotniskowiec, po drodze zmieniają się przeciwnicy, coś się dzieje, tu jakiś czołg trzeba rozwalić, tam helikopter Ci przeszkadza innym razem boss namiesza, zmieni się swiat o 180* i wszystko w koło zamarznie. Słowem ciągle jakieś urozmaicenie, ciągle coś fajnego a jednocześnie jest swoboda i możliwość kombinowania. Jednak największa różnica między FC2 a Crysis to strzelanie. W Crysis sobie poustawiam broń pod siebie i strzela mi się wybornie.  Świetna jest animacja umierających wrogów czy ich reakcja na strzały, są super bronie i możliwości ich modyfikacji, słowem strzelanie jest wyborne i daje radę. W takim FC2 nawet te fajniejsze bronie to nic ciekawego, nie mam przyjemności z zabijania tych durni, czuje się jakbym strzelał w grze która ma 5 lat. Właściwie nie chce mi się dojechać do celu misji bo jazda mnie nudzi, nie chce mi się nikogo zabijać bo bronie są nie teges i nie ma przyjemności z ich wykorzystywania ani frajdy z zabijania przeciwników. To co jest fajne to czasem fizyka i oświetlenie, natomiast gra mnie strasznie wynudziła i nie mogę już dłużej w to grać. Co mnie dziwi bo na początku do Crysisa też ciężko było mi się przystosować i nie potrafiłem się cieszyć z początku tą wolnością jednak z czasem gra mnie zmotywowała i grało mi się super. W FC2 po 7 godzinach mam całkowicie dość, sprawdzałem wiele broni, wiele opcji, ale poprostu mi sie to wszystko nie podoba.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #546 dnia: Stycznia 07, 2009, 18:33:44 pm »
Ja miałem z FC2 podobnie jak Ciapek i Buzu. Kupiłem sobie tą gierke jako prezent swiąteczny, no i niestety sie na niej srogo zawiodłem. A w assasina mi sie grało świetnie. Z tą grą jest po prostu coś nie tak.

lupinator

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #547 dnia: Stycznia 07, 2009, 21:14:43 pm »
Jeżeli szykujesz się na pierwszego FPSa w kolekcji to poczekaj jeszcze trochę i zapodaj potężne uderzenie jakim będzie Killzone 2.
Nie ma to jak polecić czekanie na Killzone 2 osobie bez PS3.

Jak na pierwszego FPSa Orange Box (krótkie demo, gra wybitna) może okazać się za trudny, Call of Duty ma krótki tryb single, a FC2 nie wszystkim pochodzi. Proponowałbym BioShocka.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #548 dnia: Stycznia 07, 2009, 21:35:28 pm »
Cytuj
Nie zaprzeczam, przechodzę drugi raz i uważam DMC4 za świetną pozycję, jednak ciągle szykuję się na pierwszego FPSa w kolekcji i uginałem się już nawet w kierunku Orange Box'a, ale po chwili gry w demo czar jakoś prysł (Demo jest fatalne).
Ja proponowałbym CoD4 i 5, albo właśnie Bioshocka. Orange Box może na te czasy wydawać się zbyt archaiczny dla niektórych osób i dlatego demko mogło Ci nie podejść.
No a jeśli lubisz erpegi to świetnym wyborem może okazać się fallout 3 (taki pół-fps).

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #549 dnia: Stycznia 07, 2009, 21:45:33 pm »
Ja proponowałbym CoD4 i 5, albo właśnie Bioshocka. Orange Box może na te czasy wydawać się zbyt archaiczny dla niektórych osób i dlatego demko mogło Ci nie podejść.

Oh c'mon co Wy tak z tym odradzaniem Orange Box? za trudny, za stary, archaiczny?
Ja niedawno przeszedłem ponownie HL2 z dodatkami i grało mi się cudnie. Gra mimo, że swoje lata ma to nadal pod względem fabuły i sposobie opowiadania historii nie ma sobie równych. Graficznie owszem wodotrysków nie ma, ale już epizody śliczny HDR mają, zaś fizyka do dzisiaj jest lepsza niż w większości współczesnych gier. Bierz Orange Box'a jak nic, gra jest jest warta grzechu ;)
Swoją drogą jestem ciekaw EP3 a jeszcze bardziej tego jak będzie się prezentował HL3 gdy już wyjdą te next geny i Valve zaprezentuje swój nowy silnik...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #550 dnia: Stycznia 07, 2009, 21:53:05 pm »
Dla mnie OB jest świetną grą, ale jak ktoś nie grał "kiedyś tam" to gra może mu nie podejść. Sam niedawno pożyczyłem kumplowi który nigdy nie grał w HL2, a takie CoD4 i Bioshocka miał już dawno obcykane. Stwierdził, że gra jest dla niego zbyt prostacka, zręcznościowa i mało realistyczna. Przeszedł  parę rozdziałów, ale dalej już mu się nie chciało.

Cytuj
Swoją drogą jestem ciekaw EP3 a jeszcze bardziej tego jak będzie się prezentował HL3 gdy już wyjdą te next geny i Valve zaprezentuje swój nowy silnik...
Podobno EP3 może nie być ostatnim epizodem dwójki. Ja tam bardzo chętnie zagram, bo zakończenie EP2 przekozackie :D

Ciapkas

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #551 dnia: Stycznia 07, 2009, 22:30:33 pm »
To ja tak podszedłem do HL jak Twój kumpel. :D

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #552 dnia: Stycznia 08, 2009, 07:34:47 am »
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie twierdzę, że OB jest kiepskie. Chodzi mi tylko i wyłącznie o demo - było krótkie, nudne i "mało pokazujące". HL2 widziałem jednym okiem, natomiast jedynkę przechodziłem, jeśli się nie mylę, dobre 3 razy i wciąż uważam ją za grę wybitną. Co natomiast tyczy się Bioshocka, to ograłem kilka godzin i zniszczył mnie klimat, pomimo swojego wieku miałem w nocy pełne pory. Przy najbliższej, dobrej okazji na powtórzenie tego klimatu, na pewno będę kontynuował starcie z tą niszczącą pozycją.
W tym natomiast przypadku chodzi mi o klasycznego fpsa z toną strzelania, wartką akcją i zabójczym gameplayem. Dlatego właśnie wybór padł przede wszystkim na FC2 i CoD4.
Z FC2 natomiast warto chyba jednak trochę odczekać - cena dość mocno skacze, a raczej spada. Po preorderze GoW2 wiem już, że wyrywanie się z kupowaniem nowości przed, bądź zaraz po premierze, to posunięcie niezbyt dobre.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #553 dnia: Stycznia 13, 2009, 09:00:01 am »
Howgh!Mam pewien problem z moim FC2...skończyłem wczoraj pierwszy akt, wyklepałem wszystkie misje fabularne, poboczne itp..16h grania...jadę sobie furką do tego miasta Safana(czy jakoś tak) po ubiciu Koussiego i w momecie zmiany mapy(Połundniowej tej z Pala na ta nową) gra się ładuje(nowa mapa) i po jakiś 15 sek. wywala mnie do dashborda, gdyz płytka jest porysowana...f,ck...nijak nie da się tego momentu ominąć...i teraz(po przydługim wstępie) pytanie właściwe...Mam polską wersję FC2 (oryginał) czy save'y z polskiej wersji będą współpracowały z angielską?(wiadomo jak ciężko utrafić FC2 na wymianę w PL wersji:()...

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #554 dnia: Stycznia 13, 2009, 09:52:15 am »
Howgh!Mam pewien problem z moim FC2...skończyłem wczoraj pierwszy akt, wyklepałem wszystkie misje fabularne, poboczne itp..16h grania...jadę sobie furką do tego miasta Safana(czy jakoś tak) po ubiciu Koussiego i w momecie zmiany mapy(Połundniowej tej z Pala na ta nową) gra się ładuje(nowa mapa) i po jakiś 15 sek. wywala mnie do dashborda, gdyz płytka jest porysowana...f,ck...nijak nie da się tego momentu ominąć...i teraz(po przydługim wstępie) pytanie właściwe...Mam polską wersję FC2 (oryginał) czy save'y z polskiej wersji będą współpracowały z angielską?(wiadomo jak ciężko utrafić FC2 na wymianę w PL wersji:()...
A czemu gry nie zainstalujesz?

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #555 dnia: Stycznia 13, 2009, 10:54:41 am »
Bo nie mam podpiętego X-a do sieci i nowego dashboarda? :cool:

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #556 dnia: Stycznia 13, 2009, 10:57:52 am »
Bo nie mam podpiętego X-a do sieci i nowego dashboarda? :cool:

Warto się zainteresować, fajna opcja. W tym konkretnym przypadku na 98,3% pomoże.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #557 dnia: Stycznia 13, 2009, 21:09:10 pm »
Ok..problem rozwiązany...wymienione na inny egzemplarz i przemieliło;)
I pytanie odnośnie fabuły;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #558 dnia: Stycznia 13, 2009, 21:13:51 pm »
Ok..problem rozwiązany...wymienione na inny egzemplarz i przemieliło;)
I pytanie odnośnie fabuły;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie da się wybronić tak miało być że "giniesz" itp. W drugim akcie ciułasz od początku bo robisz dla innej organizacji i innych ludzi w ogóle ;)

Ohtar

  • Gość
Odp: Far Cry 2
« Odpowiedź #559 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:17:42 pm »
Ja się tłukłem (na normalu co prawda) do ostatniej strzykawy :) Aż mnie jakiś pocisk znikąd powalił.

Ładne modele broni są w tej grze. Zwłaszcza gdy na chwilę przystaniemy i postać ogląda z bliska szczegóły każdej giwerki. Wybuchy bardzo ładne (ach a dżungla falująca po kilku rzuconych granatach). Jestem aktualnie w bowa-seko na samym początku, w czasie przeprawy przez pustynię znalazłem moździeż - czy to draństwo strzela tylko granatami dymnymi?

BTW - Szakal ma luzackie podejście do życia. :)