Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380207 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13080 dnia: Lutego 18, 2019, 13:41:30 pm »
Persona 5, ależ to wciąga  :o
Na starcie tez tak mialem, ale pozniej gra mnie tak zmeczyla brakiem odpowiedniego balansu miedzy sekcjami fabularnymi a sekcjami walki, ze ostatecznie nie skonczylem ;)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13081 dnia: Lutego 18, 2019, 14:17:48 pm »
Persona 5, ależ to wciąga  :o
Na starcie tez tak mialem, ale pozniej gra mnie tak zmeczyla brakiem odpowiedniego odpowiadającego mi balansu miedzy sekcjami fabularnymi a sekcjami walki, ze ostatecznie nie skonczylem ;)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13082 dnia: Lutego 18, 2019, 14:38:02 pm »
W sensie, że czego za dużo ? :D Traktuje to póki co jako nastoletnie anime i ogólnie i sekcje fabularne i sekcje walki mi się podobają i chyba nie będę odczuwał braku tego czy tamtego w trakcie gry. No ale zobaczymy skro tak mówicie :D

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13083 dnia: Lutego 18, 2019, 14:45:29 pm »
Dal windy gra była zbyt przegadana, a za mało było faktycznego grania. Dla mnie było właściwie ideolo, świetny miks visual novel, dating sima i dungeon crawlera.
Pograsz, to zauważysz, że ta gra jest dojrzalsza niż "nastoletnie anime" :)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13084 dnia: Lutego 18, 2019, 14:49:54 pm »
Domyślam się  :grin:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13085 dnia: Lutego 18, 2019, 15:01:16 pm »
Persona 5, ależ to wciąga  :o
Na starcie tez tak mialem, ale pozniej gra mnie tak zmeczyla brakiem odpowiedniego odpowiadającego mi balansu miedzy sekcjami fabularnymi a sekcjami walki, ze ostatecznie nie skonczylem ;)

Myslalem, ze jak sie odnosze do moich odczuc z gry to jasne, ze odpowiedniego dla mnie ;)


W sensie, że czego za dużo ? :D Traktuje to póki co jako nastoletnie anime i ogólnie i sekcje fabularne i sekcje walki mi się podobają i chyba nie będę odczuwał braku tego czy tamtego w trakcie gry. No ale zobaczymy skro tak mówicie :D
To tez nie do konca tak jak mnichu pisze, ze gra jest dla mnie zbyt przegadana. Strasznie meczylo mnie po prostu to, ze byly sekcje po grubych kilka h gdzie bylo tylko gadanie albo tylko walka. IMHO powinno to byc bardziej wymieszane i w innych proporcjach ;)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13086 dnia: Lutego 18, 2019, 15:19:54 pm »
Persona 5, ależ to wciąga  :o
Na starcie tez tak mialem, ale pozniej gra mnie tak zmeczyla brakiem odpowiedniego odpowiadającego mi balansu miedzy sekcjami fabularnymi a sekcjami walki, ze ostatecznie nie skonczylem ;)

Myslalem, ze jak sie odnosze do moich odczuc z gry to jasne, ze odpowiedniego dla mnie ;)
Właśnie niekoniecznie, stąd mamy zwroty typu "moim zdaniem" itp.
Stwierdzenie, że coś jest nieodpowiednie sugeruje generalnie niewłaściwe wykonanie, a jest ono jak najbardziej właściwe w ramach tego nurtu jRPG, który Persona reprezentuje. Za to gracze pokochali serię, to ją wyróżnia i definiuje, co oczywiście nie oznacza, że jest dla każdego.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 15:22:49 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13087 dnia: Lutego 18, 2019, 16:16:11 pm »
Persona 5, ależ to wciąga  :o
Na starcie tez tak mialem, ale pozniej gra mnie tak zmeczyla brakiem odpowiedniego odpowiadającego mi balansu miedzy sekcjami fabularnymi a sekcjami walki, ze ostatecznie nie skonczylem ;)

Myslalem, ze jak sie odnosze do moich odczuc z gry to jasne, ze odpowiedniego dla mnie ;)
Właśnie niekoniecznie, stąd mamy zwroty typu "moim zdaniem" itp.
Stwierdzenie, że coś jest nieodpowiednie sugeruje generalnie niewłaściwe wykonanie, a jest ono jak najbardziej właściwe w ramach tego nurtu jRPG, który Persona reprezentuje. Za to gracze pokochali serię, to ją wyróżnia i definiuje, co oczywiście nie oznacza, że jest dla każdego.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 17:07:46 pm wysłana przez windomearl »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13088 dnia: Lutego 19, 2019, 21:02:31 pm »
(....) Akurat w DMC nigdy nie grałem, bo właśnie uważałem, że za mocno odbiega od korzeni serii (jeśli DMC3 można nazwać korzeniami serii, a jest to odsłona od której zacząłem swoją znajomość z DMC). DMC5 zdaje się do nich mocno nawiązywać i akurat mi to odpowiada. Cóż, w takim układzie nie dziwię się, że ci to demko nie podeszło.

Pamiętam pierwszego DMC jakby to było wczoraj, a od premiery gry minęły niemal dwie dekady  :o To była fantastyczna pozycja z nieprawdopodobna jakością grafiki (wówczas nic lepiej się nie prezentowało). 40/40. Kontynuacja tez mi się podobała, ale nie sprostała oczekiwaniom, co kontynuacja naprawiła. DMC 4 też doba rzecz - no i Berial, jeden z moich ulubionych bossów w grach  :evil:

DmC niby inny, ale i tak gorąco polecam. Jak dla mnie 8/10. Przeszedłem na poprzedniej generacji i zaliczyłem również wersję odświeżoną.
Obecnie za ok 40 zł można wyrwać, zatem warto.


(....)
Ja teraz gram w Bayonettę na pożyczonym od kumpla Switchu i przy okazji zapoznaję się z konsolą.

Bajo jest genialna. I pomyśleć, że ją kupiłem i kilka tyg. leżała u mnie na półce zanim ją włączyłem, a jak już to zrobiłem to z miejsca stała się jedną z moich ulubionych gier.  :angel:  :roll:


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13089 dnia: Lutego 20, 2019, 10:18:56 am »
Czemu usunąłeś posta, Hazuki?

Śmieszą Cię utyskiwania fanów DMC na DmC, ale sam napisałeś, że fanem nie jesteś, więc jak możesz to rozumieć? ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13090 dnia: Lutego 20, 2019, 10:44:08 am »
Czemu usunąłeś posta, Hazuki?

Śmieszą Cię utyskiwania fanów DMC na DmC, ale sam napisałeś, że fanem nie jesteś, więc jak możesz to rozumieć? ;)
Usunąłem, bo mi ścięło cytat Sylvana.

Napisałem w tamtym poście, że z perspektywy osoby, która nie jest ortodoksyjnym fanem serii, śmieszą mnie narzekania ludzi na DMC, gdyż uważam tę grę, obok DMC3 za najlepszą, jeśli nie najlepszą z całej serii.

Co do Bayo to potwierdzam. Dla mnie najlepszy slasher, do momentu zagrania w ubiegłorocznego GoW.

Po lekkiej modyfikacji jest prawie, jak w poprzednim poście.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2019, 10:47:57 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13091 dnia: Lutego 20, 2019, 11:04:19 am »
Napisałem w tamtym poście, że z perspektywy osoby, która nie jest ortodoksyjnym fanem serii, śmieszą mnie narzekania ludzi na DMC, gdyż uważam tę grę, obok DMC3 za najlepszą, jeśli nie najlepszą z całej serii.
Pamiętaj, że to chodzi o czekanie ludzi na kolejną, pełnoprawną część serii, a po 5 latach wbija zachodnie studio i robi swoją wariację na temat serii, wrzucając ją w alternatywą rzeczywistość. Z perspektywy fana jest to rage. Gra może i dobra, system walki może i dobry, ale to nie jest "ten" Devil May Cry.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13092 dnia: Lutego 20, 2019, 12:21:40 pm »
Ja wczoraj skonczylem 4 i wiem o co chodzilo Wojtq i w sumie podzielam jego zdanie. Gra od polowy to straszny recykling, przechodzenie tego samego w druga strone od konca wlaczajac w to tych samych bossow. Plus na koniec gra jeszcze rzuca nam jedna po drugiej walki z wszystkimi bossami po raz trzeci. Strasznie slabe zagranie IMO. Ostatecznie mimo, ze gralo sie calkiem przyjemnie, to jednak spory zawod po tym co sie naczytalem i nasluchalem. Z pozycji osoby bez sentymentu, dla mnie DmC jest gra po prostu lepsza.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13093 dnia: Lutego 22, 2019, 07:57:20 am »
Beta Trials Rising. Po ostatnich aberracjach w postaci Awesome Max Edition i jeszcze bardziej badziewnego Blood Dragon seria wstaje z kolan:-). Cieszy powrót w czasy współczesne. Futurystyczny klimat Fusion mi nie pasował do końca. To w zasadzie cały czas ta sama świetna skillowa gra co wcześniej tylko z nieco lepszą grafą i settingiem.
Najlepszy fun moim zdaniem jest na lelvelach hard. Nie można zasuwać z wciśniętym gazem na hurra. Jest bardziej skillowo. Często bardziej się opłaca wyhamować przed przeszkoda i zaliczyć ja precyzyjnie niż dostawać karne sekundy za powtórkę. Wciąga to strasznie. Pojawiły się skrzynki z kosmetyką ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w pełnej wersji.

Nie kupię na premierę bo masa gier czeka
ale jak będzie jakieś promo to na 100%. No i jest to też gra gdzie istnieje ryzyko rozjebania pada na poziomach typu interno z fusion :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13094 dnia: Lutego 22, 2019, 15:55:51 pm »
Po ciężkim tygodniu w pracy, nastał czas radosnego grania przez 2,5 dnia.
Zacząłem i będę łupał w Killzone: Najemnik na PSV (wizualnie to jest orgia) oraz Kingdom Hearts w edycji na PS3. Niestety, ale po jakiś 8h grania w KH nie mogę się wkręcić w ten produkt. Ma swoje momenty, po czym nadchodzi walka z bossem i człowieka trafia szlag. Taki paradoks tej gry. Gra łatwa, a walki z bossami to jakiś koszmar. Coś czuję, że czeka mnie z tym długa i męcząca przeprawa. Obecnie jestem w 4 świecie (licząc startową wioskę) i muszę przeskoczyć do 5, aby...podlevelować postaci i ułatwić sobie walkę z bossem z 4 świata. W 4 świecie nie mogę zdobyć expa, bo nie mam już żadnych mobków do ubicia.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13095 dnia: Lutego 22, 2019, 17:12:34 pm »
Po ciężkim tygodniu w pracy, nastał czas radosnego grania przez 2,5 dnia.
Zacząłem i będę łupał w Killzone: Najemnik na PSV (wizualnie to jest orgia) oraz Kingdom Hearts w edycji na PS3. Niestety, ale po jakiś 8h grania w KH nie mogę się wkręcić w ten produkt. Ma swoje momenty, po czym nadchodzi walka z bossem i człowieka trafia szlag. Taki paradoks tej gry. Gra łatwa, a walki z bossami to jakiś koszmar. Coś czuję, że czeka mnie z tym długa i męcząca przeprawa. Obecnie jestem w 4 świecie (licząc startową wioskę) i muszę przeskoczyć do 5, aby...podlevelować postaci i ułatwić sobie walkę z bossem z 4 świata. W 4 świecie nie mogę zdobyć expa, bo nie mam już żadnych mobków do ubicia.

Na jakim poziomie grasz? Wczoraj ukonczylem na normal i jedynie wiekszy problem mialem z dwoma bossami na samym koncu, reszta to maksymalnie przy drugim moze trzecim podejsciu padla.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13096 dnia: Lutego 22, 2019, 20:02:19 pm »
Też wczoraj grałem  :P Ale jutro wpada już coś innego - może Bastion.



Dodatkowo.



Wstępnie po 4 godzinach gry wystawiam sumienne 8/10. Gra się bardzo, ale to bardzo dobrze. Drugie Dirt Rally jest kapitalnie skrojone pod kierownicę. Zapewnia ona fantastyczne doznania. Jeżeli chodzi o grafikę, to jest na czym oko zawiesić. Ma swoje słabsze momenty, ale często wygląda imponująco. Nie jest to Godrizon 4, ale porządnie się prezentuje. Polecam miłośnikom poprzedniczki.
Szkoda tylko, że zabrakło tras skąpanych w śniegu.  :-?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13097 dnia: Lutego 23, 2019, 10:30:21 am »
Po ciężkim tygodniu w pracy, nastał czas radosnego grania przez 2,5 dnia.
Zacząłem i będę łupał w Killzone: Najemnik na PSV (wizualnie to jest orgia) oraz Kingdom Hearts w edycji na PS3. Niestety, ale po jakiś 8h grania w KH nie mogę się wkręcić w ten produkt. Ma swoje momenty, po czym nadchodzi walka z bossem i człowieka trafia szlag. Taki paradoks tej gry. Gra łatwa, a walki z bossami to jakiś koszmar. Coś czuję, że czeka mnie z tym długa i męcząca przeprawa. Obecnie jestem w 4 świecie (licząc startową wioskę) i muszę przeskoczyć do 5, aby...podlevelować postaci i ułatwić sobie walkę z bossem z 4 świata. W 4 świecie nie mogę zdobyć expa, bo nie mam już żadnych mobków do ubicia.

Na jakim poziomie grasz? Wczoraj ukonczylem na normal i jedynie wiekszy problem mialem z dwoma bossami na samym koncu, reszta to maksymalnie przy drugim moze trzecim podejsciu padla.
Normalnym.
Ile ci zajęło przejście?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13098 dnia: Lutego 23, 2019, 15:29:12 pm »
Lacznie z paroma pobocznymi aktywosciami ok 28h.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13099 dnia: Lutego 24, 2019, 17:53:27 pm »
Ja właśnie skończyłem Killzone'a na PSV. Polecam. Piękny FPS na małej konsolce, w jednym z moich ulubionych uniwersów.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13100 dnia: Lutego 24, 2019, 19:36:29 pm »
Jak dla mnie Killzone skończył się na Killzone 2 - wg mnie najlepszy ekskluzywny fps na Ps3

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13101 dnia: Lutego 24, 2019, 20:18:38 pm »
wg mnie najlepszy ekskluzywny fps na Ps3
Za dużej konkurencji na tym polu nie było jeśli mnie pamięć nie myli. Tylko następny Killzone i trylogia Resistance.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13102 dnia: Lutego 25, 2019, 10:53:53 am »
wg mnie najlepszy ekskluzywny fps na Ps3
Za dużej konkurencji na tym polu nie było jeśli mnie pamięć nie myli. Tylko następny Killzone i trylogia Resistance.
Konkurencja konkurencją, ale faktem jest, że gra była świetna i grało się w nią wspaniale.
Nigdy nie zapomnę tego skur...Radeca. Rzadko kiedy boss budzi taką odrazę w człowieku, iż morduje się go z uśmiechem na twarzy i ma się ochotę jeszcze na niego naszczać (Raam z Gears of War to kolejny przykład). :) Do tego mundury Helghan też robiły swoje, bo człowiek tylko za ich wygląd, pragnął ich zabijać z czystą rozkoszą.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13103 dnia: Lutego 26, 2019, 11:45:26 am »
Też wczoraj grałem  :P Ale jutro wpada już coś innego - może Bastion.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dodatkowo.



Wstępnie po 4 godzinach gry wystawiam sumienne 8/10. Gra się bardzo, ale to bardzo dobrze. Drugie Dirt Rally jest kapitalnie skrojone pod kierownicę. Zapewnia ona fantastyczne doznania. Jeżeli chodzi o grafikę, to jest na czym oko zawiesić. Ma swoje słabsze momenty, ale często wygląda imponująco. Nie jest to Godrizon 4, ale porządnie się prezentuje. Polecam miłośnikom poprzedniczki.
Szkoda tylko, że zabrakło tras skąpanych w śniegu.  :-?

Jak to nie ma śniegu? A Szwecja? Serio nie dali śniegowych rajdów? :o Może są jakieś ustawienia warunków pogodowych?

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13104 dnia: Lutego 26, 2019, 12:29:46 pm »
Szwecja ze śniegiem była w Dircie Rally pierwszym. W sequelu zapodali zupełnie nowe państwa, w których odbywają się rajdy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13105 dnia: Lutego 26, 2019, 14:43:36 pm »
Tak, wiem ale czy wśród tych nowych lokacji jest jakaś ze śnieżnym rajdem? Nie spodziewałem się że w kwestii typów rajdów pójdą o krok wstecz względem poprzedniczki. Sequel = więcej i lepiej, a nie lepiej ale zabierzemy śnieżne rajdy żeby dać je w DLC. Chyba że wyjdzie za darmo w ramach modnej ostatnio "gry-usługi"... na chwilę obecną, lekkie rozczarowanie brakiem śniegu w takiej grze!

No nie wierzę :lol:

http://blog.codemasters.com/community/02/seasonone-dr2/

Recykling tras z pierwszej części, będzie Monte Carlo i Szwecja, kup DeLuxe Edition, Season Pass lub DLC Season 1. Premiera tydzień po premierze :lol: Brawo! Skurwysyństwo współczesnego gejmingu w pełnej krasie, ale po nich się tego nie spodziewałem. No nic, poczekam na używki w cenie ~100zł i wtedy pomyślę nad zakupem., może nawet Season Pass sobie zafunduję w takim układzie, niech mają...
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2019, 15:12:58 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13106 dnia: Marca 01, 2019, 13:56:37 pm »
Hitman z plusa. O chuju bobrze jakie to jest dobre. Stary dobry hitman, szkoda, ze tak pokpili system dystrybucji :(

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13107 dnia: Marca 01, 2019, 14:10:28 pm »
Doszedłem tylko do pokazu mody jak na razie ale świetnie się w to gra. Mnogość opcji poraża.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13108 dnia: Marca 01, 2019, 14:20:52 pm »
Kolejny weekend, kolejny tydzień, kolejny miesiąc. Niedawno ogrywałem indyki na XB0 - styczeń, a już jest marzec.
Wracając do tematu, to nadal ogrywam Kingdom Hearts. Mam nadzieję, że skończę do końca przyszłego tygodnia, potem wezmę się za jakiś filmik znajdujący się na płycie (358/2?), a później zamierzam odpalić kolejne gierki/gierkę na PS3 - tak w tym roku PS3 u mnie chodzi na pełnych obrotach.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13109 dnia: Marca 01, 2019, 14:23:05 pm »
Jeżeli chcesz pograć w coś dobrego a bardzo niedocenionego to polecam Enslaved. Świetna historia i dosyć przyjemnie się w to gra, no chyba, że chcesz platynować, to odradzam. Ale gra bardzo okej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13110 dnia: Marca 01, 2019, 16:55:54 pm »
Doszedłem tylko do pokazu mody jak na razie ale świetnie się w to gra. Mnogość opcji poraża.
Ja ogralem druga misje, mozliwosci chyba jeszcze wiecej.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13111 dnia: Marca 01, 2019, 17:13:22 pm »
W koncu zabralem sie za dodatek do Wiedzmina 3 Serce z kamienia. Piekna sprawa, minely prawie 4 lata od premiery podstawki i do tej pory zadna gra nawet nie zblizyla sie do pozimu W3 w aspekcie prowadzenia narracji, fabuly (nie gralem jeszcze w rdr2). Jestem na nowo oczarowany, bezapelacyjnie dla mnie gra generacji.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13112 dnia: Marca 01, 2019, 18:23:01 pm »
Wiesaw - wybitna gra. Krew i Wino - bodaj najlepsze DLC w jakie miałem przyjemność kiedykolwiek grac.


hanza

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13113 dnia: Marca 02, 2019, 12:02:36 pm »
Gram sobie w Trylogię dark souls która ominęła mnie na poprzedniej generacji plus Mk XL i właśnie uświadomiłem sobie jaki słaby jestem online.  :(

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13114 dnia: Marca 02, 2019, 12:10:26 pm »
Jeżeli chcesz pograć w coś dobrego a bardzo niedocenionego to polecam Enslaved. Świetna historia i dosyć przyjemnie się w to gra, no chyba, że chcesz platynować, to odradzam. Ale gra bardzo okej.
Przeszedłem dawno temu, chyba na X360. Niezła, ale inne gry od NT bardziej przypadły mi do gustu.

W koncu zabralem sie za dodatek do Wiedzmina 3 Serce z kamienia. Piekna sprawa, minely prawie 4 lata od premiery podstawki i do tej pory zadna gra nawet nie zblizyla sie do pozimu W3 w aspekcie prowadzenia narracji, fabuly (nie gralem jeszcze w rdr2). Jestem na nowo oczarowany, bezapelacyjnie dla mnie gra generacji.
Jeśli nie grałeś w drugi dodatek, Krew i Wino to polecam. O wiele lepszy od Serc z Kamienia, a jak dla mnie, fabularnie lepszy i ciekawszy od podstawowej gry.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13115 dnia: Marca 02, 2019, 14:54:31 pm »
Gram sobie w Trylogię dark souls która ominęła mnie na poprzedniej generacji plus Mk XL i właśnie uświadomiłem sobie jaki słaby jestem online.  :(

DkS III na poprzedniej generacji ominęło każdego z nas  :>
W każdym razie życzę miłej gry - kapitalna bowiem to seria.

hanza

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13116 dnia: Marca 03, 2019, 19:59:17 pm »
Pogralem pare h w Dark Souls remastered i raczej nie wroce ponownie slaba grafika zerowa fabula, dziwne kiedys skonczylem demons souls i bylem zachwycony. Pogram w dark souls 2 moze podejdzie jak nie to trylogia leci do sprzedania.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13117 dnia: Marca 04, 2019, 07:27:07 am »
Dwójka najgorsza Lol :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13118 dnia: Marca 04, 2019, 11:14:01 am »
Jak już wspominałem nie raz na forumku Demon's Souls to jedna z moich ulubionych gier.  :roll: 10/10. Na tyle mi się podoba, że mam wszystkie trzy wersje i we wszystkich platynę zdobyłem.

Nie ukrywam, że z tego tytułu Dark Souls był jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier i .... okazał się sporym zawodem. 
Graficznie prezentował się kiepsko i ogólnie jakoś dziwnie się w to grało. Dopiero w okolicy Anor Londo mnie zachwycił, a każde kolejne przejście, odkrywanie detali generowało zachwyt na tyle spory, by ostatecznie mocne 9/10 wystawić.

Wiesz hanza, czasami jest tak, że coś na dzień dobry nie siądzie, a później zachwyca. Ja bym dał jej szanse.

Fabularnie zawsze była oszczędna, ale nie znaczy to, że jest kiepsko w tym segmencie. Świat, postaci, to wszytko jest diablo interesujące.
Weźmy taki motyw z samymi ogniskami, które pod przykrywką zwykłego punktu kontrolnego kryją drugą, niezwykle ciekawą naturę.

Jeżeli przyzwoicie ogarniasz j. ang. polecam kanał VaatiVidya. Świetnie na czynniki pierwsze całą historię rozłożył. Głowa mała, co tu się wyprawia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=XrUlPNMncz8

W kwestii grafiki, różnie to bywa. Pamiętam jak lata temu z jednym z użytkowników szermierkę słowną w tym temacie prowadziłem. Ja wystawiłem za grafikę 6/10, bo tekstury liche, animacja jeszcze gorsza, ale jednak stylistyka nieprawdopodobna, a on wstawiał podrasowane byko-szoty i upierał się na sumiennym 9/10, dla gry, która hula czasami w 14 k/s  :>

Zatem kotlet gry, która osiem lat temu nie zachwycała graficznie nie będzie graficznie pieścił oczu. Jednak nie nazwałbym jej paskudną.
Oczywiście ma swoje fatalne momenty - Demoniczne Ruiny, Zagubione Izalith wyglądają kiepsko, ale takie Archiwa Książęce, czy Piec Pierwszego Płomienia wyglądają dobrze. Ba, mnie nawet podoba się Parafia/Miasto Nieumarłych.





No i jednak kombo glorius 4k + 60 k/s tez robi swoje, bo komfort rozrywki jest niesamowity.

W kwestii drugiej części, tak jak bojawiem napisał, jest najgorsza. Najgorsza, nie oznacza to, że słaba. Spokojnie można wystawić mocne 8/10, bo jednak to świetna zabawa na 40 godzin, choć ma swoje bolączki. MNie się na tyle podoba, że jakby trygolgia umożliwiła zdobycie po raz kolejny 100%, skusiłbym się na trzy dodatkowe platyny choć mam w spatynowana trylogię - i remaster DkS.




RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13119 dnia: Marca 08, 2019, 10:33:16 am »
Powoli zaczynamy myśleć o kolejnym weekendzie. Ubiegły miałem nad wyraz udany, niesamowicie podgoniłem w Kingdom Hearts i jestem w ostatnim świecie przed finałowymi walkami. Został mi jeden boss oraz niezbyt łatwe wyczyszczenie pokoju przed walką z...finałowym bossem chyba w 10 formach. Mam nadzieję, że do końca tygodnia skończę, a potem sprzedaję - jakby ktoś chciał kupić to zapraszam do kontaktu. Mam edycję Kingdom Hearts 1.5 Remix na PS3, ale czytałem niedawno o premierze Kingdom Hearts The Story So Far na Starym Kontynencie, jeszcze w tym miesiącu, więc zakupię sobie tę edycję. Zawierać ona będzie wszystko co do tej pory wyszło, czyli KH 1.5, KH 2.5 oraz KH 2.8 Jedynie 3 brak, ale to nadrobię do końca roku.
A co planuję po przejściu KH? PS3 nadal nie odpocznie i ruszam na polowanie oszołomów, w Borderlands 2 Tyle lat minęło od premiery, a ja nadal nie grałem w dwójkę. Akurat mam wersję GOTY, więc będzie co ogrywać przez najbliższy miesiąc. Po Borderach planuję wrócić do obecnej generacji, ale plany mogą jeszcze ulec zmianie, patrząc na ilość nierozfoliowanych gier na PS3.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl