Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380223 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1160 dnia: Marca 23, 2008, 15:14:42 pm »
Lost Odyssey
Zgadnijcie skąd mam...
szczesciarz ;)
ja gram teraz w hl2 i wlasnie sobie przypomnialem dlaczego nie skonczylem jej na pc - denerwuje mnie bardzo mocno ta sekcja z poduszkowcem. jade, jade, jade, jade i nareszcie cos sie stalo - dotarlem do jakiejs malej bazy, mysle sobie ze to juz koniec, w koncu bede gral na piechote, a ci mi montuja guna i dalej jade.... nieeee, po prostu nienawidze pojazdow w fpsach. kilmat hl2 moze i ma ( slabo go lapie, bo nie znam fabuly z jedynki, przez co raczej niewiele rozumiem z dwojki ) ale z sekcja z poduszkowcem autorzy zdecydowanie przesadzili.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1161 dnia: Marca 23, 2008, 15:39:50 pm »
Cytuj
W Falloucie ( i dziesiątkach innych gier rpg) bardzo denerwuje kradzież, a raczej brak jakichkolwiek konsekwencji za popełnienie jej. Wchodzisz do domu, na oczach wszystkich przeszukujesz biblioteczki, skrzyneczki, a NCP mają to głęboko w dupie. Dla mnie to zabójstwo klimatu.
Za to kocham Gothica, tam samo nieproszone wejście skutkuje groźbami, a nawet można zarobić guza.
W dwójce często się zdarza, szczególnie w Kryptopolis (tak, gram w polską wersję, która mi się podoba!), że goście ostrzegają, a po drugiej próbie zaczynają walczyć (bądź uciekać). W takiej sytuacji trzeba wczytać grę albo zwiewać z miasta. Zauważ jednak, ze Fallouty są grami starymi, w Baldur's Gate'ach jest tak samo. Mnie w Falloutach najbardziej denerwuje, że nie zapisuje systematycznie i potem po błędnej decyzji muszę grać długie fragmenty ponownie. Ostatnio w Kryptopolis zaszantażowałem tę babę - pierwszą i godzina gry na marne...

Wracając jeszcze do tego przeszukiwania - to jest klasyczny argument za tym, że gry mimo iż dążą do bycia realistycznymi, takie być nie mogą. Po prostu byłyby za trudne i za nudne. Dlaczego ludzie wykrzykują, że PES jest realistyczny skoro ustawienie meczu na 90 minut owocuje wynikem 50-32? Realizm pełną gębą. Tak jest we wszystkich typach gier. Musi gdzieś przebiegać granica. W Fallout powinno cię też boleć to, że bohater może nosić 2 wyrzutnie rakiet i 3 zbroje w kieszeni. Itp. itd.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1162 dnia: Marca 23, 2008, 15:56:22 pm »
Cytuj
Bardziej podoba mi się Blue Dragon. Mimo infantylizmu ma kilka lepszych rozwiązań. Przede wszystkim w LO boli ta statyczna kamera, klasyka, ale używana po to, by tuszować niedoróbki i małość lokacji. Poza tym system jest całkiem niezły, chociaż w BD jest ciekawszy, przejrzysty i dający większe możliwości. Fabuła w Odysei jest dobra, ale nic ponadto (koniec 1 płyty). Gra zrobiona ze sporym rozmachem, chyba warta kupna. Szerzej wypowiem się po zakończeniu.

Rozwiń proszę , osobiście grałem w BD i rozwój postaci był max średni za bardzo mi przypominał FFX-2 gdzie mamy kilka klas dla postaci :) W LO system pierścieni i linkowanie skilli rządzi na maxa IMO :D Także suma sumarum LO>BD IMO :D

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1163 dnia: Marca 23, 2008, 16:30:00 pm »
Ten system pierścieni to polega na trzymaniu i puszczeniu w odpowiednim momencie klawisza? Słabe to jest, taki tam nieznaczący dodatek. Łączenie umiejętności bardzo dobre, w ogóle pomysł z nieśmiertelnymi dobry.

Po pierwsze nie podzielono SP i EXP, w BD to było podzielone. Na razie dochodzi do absurdalnych sytuacji, że za rozwalenie 4 cieniasów dostaję więcej punktów niż za mocarnego szefa - wyważone jak mało co.

Po drugie te klasy, które były ewidentnie zerżnięte z FFV (w FFX-2 nie grałem, także może to "ukradli" z X-2, V mało kto pamięta), są absolutnie genialne. Świetne umiejętności dla każdej z nich, po prostu rzecz nie do przebicia. I właśnie to decyduje wg mnie o tym, że BD ma ciekawszy system.

W LO jest jeszcze ta ściana, ale póki co (jak pisałem, grałem niezbyt dużo) niezbyt okazała się pomocna. W BD jest system bardziej przejrzysty, w czasie wybierania ataku widać kiedy postać zaatakuje. W LO to jest ruletka. Jest jedynie oznaczenie 1-A (1 - tura, A - szybkość w danej turze, 1-A szybciej od 1-B itp.), ale skąd do cholery mogę wiedzieć czy 1-C jest wystarczająco szybkie, by mnie wróg nie dobił? Może on ma 1-B? To nie taktyka - to los szczęścia. Lepiej użyć obrony czy atakować, by dobić? W BD te ikonki postaci się na bieżąco przesuwają i można, również na bieżąco, zdecydować czy atak X jest warty świeczki. Ja wiem, że we wielu RPG-ach takiego rozwiązania nie ma, ale dlaczego ten sam producent z niego rezygnuje? Aby zwiększyć poziom trudności?

Wiesz, jeżeli mówisz, że system rozwoju postaci w BD był maksymalnie średni, to w LO jest jeszcze gorzej. Nie mamy ŻADNEGO wpływu na to, jaka dana postać będzie. Odgórnie narzucone, że X nadaje się do siekania fizycznie, a Y do czarowania. W Blue Dragonie mogłem sobie zrobić kogo tylko chciałem. Zmiana klasy i gotowe. Co prawda wymagało to czasu, by daną klasę odpowiednio podtrenować, ale akurat dla mnie nie stanowiło to problemu (wszystkie klasy i postacie do 99...). Lost Odyssey jest taki typowy, ohydnie jRPG-owy. Blue Dragon zapowiadał nowe rozwiązanie, zerwanie ze utartymi schematami, zaś LO do nich wraca.

Nie zmienia to jednak faktu, że LO jest grą co najmniej dobrą. Fabuła się pewnie rozkręci, a z silnymi postaciami, które mają duże możliwości walczy się oczywiście ciekawiej. Może po przejściu tej gry okaże się, że

Cytuj
suma sumarum LO>BD IMO :D

Oczywiście wg mnie.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2008, 16:36:08 pm wysłana przez setezer »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1164 dnia: Marca 23, 2008, 17:00:17 pm »
Cytuj
denerwuje mnie bardzo mocno ta sekcja z poduszkowcem
Heh, mój ulubiony fragment w HL2.  :o Głównie przez ten klimat opuszczenia - te stare wraki statków, jakieś rudery, kanały... 

A ja nadal gram w Assassina, gram, gram i jakoś ta słynna schematyczność za nic znudzić mi się nie chce.  :cool:

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1165 dnia: Marca 23, 2008, 17:34:14 pm »
Ja Assasnia skończyłem i od razu odsprzedałem - znalazł się ktoś kto chciał kupić TO za 150 zeta. Na całe szczęście. Jak dla mnie ta gra to największa porażka z tych wszystkich wielkich gier, jakie zapowiadano i jakie przyniosła nam nowa generacja. Schematy, debilne i irytujące zachowanie strażników, walka jak na szachownicy - to nie dla mnie. Graficznie zachwyca, grywalnością mnie odepchnęła.

A teraz w mojej PS2 spoczywa Persona 3 na przemian z Odin Spherem. Rewelakacja:)
PC po kolejnym tuningu po raz kolejny zaliczył Crysisa - full detale w tej grze ryją beret. Rożnica pomiędzy High (na takich przechodziłem poprzednio) a Very High jest naprawdę spora - ale docenisz ją dopiero jak pograsz a nie po screenach czy paru minutach gry z prędkością 15 klatek na sekundę. Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, dlaczego CryTek do tej pory nie wydał jej na konsole.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2008, 17:35:49 pm wysłana przez Wrobel »


PEOPLE = SHIT

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1166 dnia: Marca 25, 2008, 11:41:13 am »
Ostatnio gram tylko w STS, czyli Speedway Turbo Sliders. :D
Jest to żużlowy mod na Turbo Sliders, proste wyścigi 2D multiplayer.
Proste czy nie, grywalność mają. W końcu nie każda gra potrafi mnie przyciągnąć na chyba ponad 2 lata grania w lidze STS z przerwami. ;)
Tutaj jakiś lipny filmik o STS:
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2008, 11:46:51 am wysłana przez blancio_ »

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1167 dnia: Marca 25, 2008, 20:43:24 pm »
Uncharted i Ratchet padły.  :smile: Ten drugi padł 3 razy, a Uncharted na normalu strasznie krótki (7 godzin z minutami)

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1168 dnia: Marca 26, 2008, 01:18:24 am »
Rainbow six Vegas 2 .
Wymita  8)



Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1169 dnia: Marca 28, 2008, 22:21:07 pm »
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass  :cool: i GT5:P  :cool:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1170 dnia: Marca 29, 2008, 07:37:46 am »
Jak tylko mam czas gram w PATAPON-a na zmianę z Desktop Tower Defence.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1171 dnia: Marca 29, 2008, 10:14:08 am »
Zelda wreszcie pękła. Naprawdę cudowna gra, na pewno najlepsza, w jaką grałem na tej generacji handheldów. Ma tylko jedną wadę- cholerny backtracking, bo po prawie każdym bossie zmuszeni jesteśmy do pokonywania tej samej drogi w świątyni, choć później jest już łatwiej, bo mniej więcej w środku drogi powstaje portal, do którego można się teleportować.

Dziś pograłem jeszcze w Bully, dochodząc przy tym do V chaptera. Zaczyna się, przynajmniej dla mnie, robić mniej interesująco, a i misje, które miałem ostatnio, są coraz głupsze i nawet przy takim postępie w grze są zadania przypominające te pierwsze w GTA, czyli: pójdź gdzieś, weź coś, dowieź gdzieś, wróć się. Niemniej jednak polecam.


Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1172 dnia: Marca 29, 2008, 11:08:17 am »
Final Fantasy Tactics zdominował konkurencję, gra jest boska, a w domu wybuchła wojna o PSP (pierwszy raz!) :P

Próbowałem kolejny raz wkręcić się w Zeldę na Wii i Okami na PS2, ale obie gry porzuciłem po około 17 godzinach na liczniku. Nie wiem czemu, ale te gry wydają mi się jakieś bezpłciowe. Ani grywalność nie jest tak wyczepiona żeby trzymać z napięciem przy konsoli, ani fabuła nie mknie do przodu jak szalona nie dając odetchnąć. Tym bardziej zastanawiam się czy jest sens inwestowania w Zelde na DSa. Jakoś nie trafiają do mnie takie ambitne dzieła pokroju Okami. Hmm, odkryłem w sobie casuala  :grin:

Niedawno pękł God of War 2 i... hmm, przyznam że kończyłem go trochę na siłę. Niby jest ciekawa fabuła, klimat mitów, ale w sumie GOW to tylko wycinanie kolejnych przeciwników, a to nie sprawia mi wielkiej frajdy. Po przejściu drugiej części przygód Kratosa podobnie jak z Zeldą na 90% odpuściłem sobie kieszonkową wersję.

W przerwach od FFT, zazwyczaj gram w CoD4, czasami MotorStorm, ale chyba nie dam rady przejść ticketów ze znaczkiem "4 level". Czekam natomiast na GTA4 i MGSa, tyle że jedynkę na PS Store. Chciałbym sobie odświeżyć (jeżeli w ogóle coś pamiętam) wszystkie MGSy przed Czwórką, co by w pełni przeżyć ostatnią odsłonę Snake'a. To chyba tyle.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1173 dnia: Marca 29, 2008, 15:42:04 pm »
Lesiu ile zajeło ci przejście Zeldy? tak mniej więcej, bo podobno prosta strasznie jest

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1174 dnia: Marca 29, 2008, 18:35:16 pm »
No, nie jest trudna, ale bardzo przyjemnie się gra. Ile zajęła- nie mam pojęcia, ale myślę, że raczej ponad 15 godzin.

Właśnie skończyłem Bully. :)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1175 dnia: Marca 29, 2008, 18:59:24 pm »
Męczę PDZ i powoli zaczynam Orange Box.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1176 dnia: Marca 29, 2008, 19:41:17 pm »
Gram w NFS: MW na NGC.

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1177 dnia: Marca 29, 2008, 20:25:56 pm »
Ja gram w Resistance: Fall of Man prawie przeszedłem a multi jest rewelka ;) Motorstorma odstawiłem dla DMC 4 tak bardzo mnie Wkur*** misja 19, że zaraz rozpie*** pada ;] nie chodzi o tą gre po dość szybko właże na następne poziomy ale nawalanie bossów wszystkich od początku na poziomie Devil Hunter to jest .....Ehhh !! Masakra. No i jeszcze oczywiście CoD4 w którym bawie się w snipera i nawet dobrze mi idzie ;p a na przyszłośc oczywiście GTA IV, MGS 4 i Haze

Dzwer

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1178 dnia: Marca 29, 2008, 20:45:16 pm »
Lost Planet(x360)kurde lubie dostawac takie strzaly w morde.Wymieniam tak odniechcenia swiezutkieg Devila (chcialem zrobic sobie rozgrzewke przed Ninja Gaiden)na niby gre ktora wacha piety Giersom,a tu szok po 5h wsiakam na nastepne 5h.Polecam mnie gra zassala maksymalnie klimat,grafa,gameplay super i nawet Mass effect musi czekac na lepszy okres.
Miedzy przerwami od LP wycinam zombiaki w Dead Rising i masteruje Boom Boom Rocket z dziewczyna ktora unikala gier,a teraz powoli przybiera sie do Fear.
Ps
Jesli ktos jest z Bialegostoku i ma chec wymienic sie grami lub razem popykac walic do mnie jak w siwy dym

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1179 dnia: Marca 30, 2008, 00:35:52 am »
Zagadaj z Kononem.

Dzisiaj grałem w życie, konkretnie tą część gdzie idziesz do roboty przerzucając wysoko wyspecjalizowanym kontrolerem ziemie, gruz i takie tam. Nie polecam, grafika jeszcze ujdzie, gorzej z grywalnością, 2 godzinki i już masz dosyc.

Za jeden dzień grania zarobiłem 50GS  8) 8).
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2008, 00:37:25 am wysłana przez Bloo »

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1180 dnia: Marca 30, 2008, 22:14:35 pm »
PS3:GT:Prologue , Pain , COD4 online caly czas  :grin:
Xbox360:Halo 3 ,Gears of War ,Far Cry , Saints Row.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2008, 22:16:10 pm wysłana przez SpecialMan »



Alicja

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-01-2007
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1181 dnia: Marca 31, 2008, 11:02:54 am »
Ja gram w DMC4 i ....

....w rpg bez końca, którego tytuł zaczyna się na "O" (głupio mi już normalnie wymienić nazwę tej gry, ale ona na prawdę nie ma końca!!!)




Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1182 dnia: Kwietnia 02, 2008, 13:22:03 pm »
Devil May Cry 4

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1183 dnia: Kwietnia 02, 2008, 14:57:45 pm »
Soul Calibur 2  8)

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1184 dnia: Kwietnia 04, 2008, 15:52:14 pm »
Z tych nowych to:
Rainbow six vegas 2,gt5 prologue.

Ze starsych gier
COD4,Burnout,SKATE,PES2008,FIA 08 a na Xboxie:Halo3,Gears of War,Saints Row,Forza 2



blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1185 dnia: Kwietnia 04, 2008, 17:26:07 pm »
Cytuj
Ze starsych gier
COD4,Burnout,SKATE,PES2008,FIA 08 a na Xboxie:Halo3,Gears of War,Saints Row,Forza 2
No oldskul jak się patrzy.

Ja gram w Pesa, Gitar Hiroł, Hejloł 3 i PGR4, każdą po trochę. ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1186 dnia: Kwietnia 04, 2008, 19:54:51 pm »
Cytuj
Ze starsych gier
COD4,Burnout,SKATE,PES2008,FIA 08 a na Xboxie:Halo3,Gears of War,Saints Row,Forza 2
No oldskul jak się patrzy.

Ja gram w Pesa, Gitar Hiroł, Hejloł 3 i PGR4, każdą po trochę. ;)

LOL. Ta, oldskul. Gry po rok czy tam dwa i stare. :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1187 dnia: Kwietnia 04, 2008, 20:04:24 pm »
Gram w DMC4 i TR:A, wyczekując 2 części Phoenixa i Ninja Gaiden Dragon Sword.  :cool:

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1188 dnia: Kwietnia 04, 2008, 22:42:28 pm »
Gran Turismo 5 Prologue - jest tak jak w każdym GT - narzekamy na brak nowości, a jak siądziemy przed konsolą wszystko odchodzi w niepamięć.


PEOPLE = SHIT

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1189 dnia: Kwietnia 05, 2008, 00:54:45 am »
SSX 3 na PS2. Kiedyś, gdy zakupiłem Playa, wysyłało się kartkę do Sony załączoną do konsoli, w zamian otrzymywało się gratulacje zakupu i płytkę demo. Na niej znajdował się SSX... kupa radochy, jaką przeżyłem przy tej jednej, do tego ograniczonej chyba do 5 min przejazdu trasy, jest nie do opisania. W natłoku późniejszych tytułów, jakoś zapomniałem o serii, ale gdy nadeszła okazja, zaopatrzyłem się w najlepszą wg wielu część. Niesamowita frajda, luzackie czesanie trików, świetna atmosfera, Dj Atomica, out-of-bounds po świeżym puchu... żal, że tak długo zwlekałem z tą grą. Niestety denerwuje mnie moja nieporadność w wyprowadzeniu eleganckich uber tricks, co kończy się często klepaniem kwadratu i ryciem twarzą po śniegu.
Splinter Cell: Double Agent. Jedyna część, w którą nie było mi dane wcześniej zagrać. Cóż można napisać, po prostu więcej tego samego, smutne intro, świetna grafika (domena serii), znana mechanika, więcej wyborów tzw. moralnych, ale w gruncie rzeczy to ten sam Fischer. Jedno w tej grze jest denerwujące: powtarzające się misje w HQ. Monotonne to troszkę.
Crysis - odpaliłem, przeszedłem po paru barakach, pościnałem kilka drzewek, kogoś zmroziło, coś się podziało, lecz gdy zobaczyłem możliwości fizyki na ustawieniach High u kolegi, rzuciłem w kąt i czeka na lepsze czasy (czyt. dopasioną kartę podłączoną pod agregat prądotwórczy). Nie mam zamiaru psuć sobie wrażeń cienką interakcją z otoczeniem.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1190 dnia: Kwietnia 05, 2008, 03:06:59 am »
Koncze juz Baten Kaitos, prawo 60h na zegarze, znow napotkalem horde bossow-madakaferow nie do pokonania :x (typowe w jrpgach, ale nadal irytujace troszeczke :P), nastepne w kolejce stoi BG & E.

Na GBA jutro zaczne Final Fantasy VI, jakos do tej pory nie mialem weny by rozpoczac te przygode.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1191 dnia: Kwietnia 05, 2008, 03:17:55 am »
Męczę FORZe 2- gra niby superancka, model jazdy bardzo przyjemny i realistyczny jednak czegoś grze brakuje. IMO gra jest również troszeczkę za monotonna- zdecydowanie za mało tras jest w grze. No i ta grafika... mogłaby byc lepsza, np. trasa w Nowym Yorku wygląda ładniej w GT4 O_o

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1192 dnia: Kwietnia 05, 2008, 22:20:32 pm »
MGS2: substance na PC(blee). Na szczescie sixaxisem  :-D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1193 dnia: Kwietnia 05, 2008, 23:31:22 pm »
Matko jedyna, ale ten temat jest nudny  :-D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1194 dnia: Kwietnia 06, 2008, 14:55:27 pm »
DMC4 skończony.
Teraz zacząłem grać w Folklore.

Marins

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1195 dnia: Kwietnia 06, 2008, 15:39:21 pm »
DMC4 skończony.
Teraz zacząłem grać w Folklore.

SP jak ci się podoba Folklore ?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1196 dnia: Kwietnia 06, 2008, 15:48:50 pm »
SP jak ci się podoba Folklore ?
Krótko - świetny  :smile:

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1197 dnia: Kwietnia 06, 2008, 15:56:38 pm »
MGS2: substance na PC(blee). Na szczescie sixaxisem  :-D
Są już sterowniki do PC z działającymi żyroskopami?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1198 dnia: Kwietnia 06, 2008, 16:05:09 pm »
Pamiętam czasy szarpania w MGS2 na PC - poooorażka, ile błędów, ile godzin spędzonych na instalowaniu setek patchy, miliony testów różnych ustawień - i gra i tak nie wyglądała tak jak powinno. To był jeden z tych momentów w których zdecydowałem, że kończę z graniem na blaszaku..

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #1199 dnia: Kwietnia 06, 2008, 17:06:56 pm »
MGS2: substance na PC(blee). Na szczescie sixaxisem  :-D
Są już sterowniki do PC z działającymi żyroskopami?

Z tego co mi wiadomo to nie ma.
Pamiętam czasy szarpania w MGS2 na PC - poooorażka, ile błędów, ile godzin spędzonych na instalowaniu setek patchy, miliony testów różnych ustawień - i gra i tak nie wyglądała tak jak powinno. To był jeden z tych momentów w których zdecydowałem, że kończę z graniem na blaszaku..
Ale na pc mam przynajmniej obraz w wysokiej rozdzielczosc + dodatkowe misje. Bugów na razie nie uświadczylem