Autor Wątek: Gears of War na PC robia Polacy  (Przeczytany 10681 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Gears of War na PC robia Polacy
« dnia: Sierpnia 21, 2007, 07:48:26 am »
czy tylko ja nie wiedzialem, ze GoW na PC robia Polacy?
chodzi o zespol People Can Fly, ktory zrobil Painkillera.
potem testowali Unreal Engine 3 jako platforme pod nowa gre multi-player i efekty tych testow byly takie, ze Epic zaproponowal im wspolprace przy GoW.
W ten sposob Adrian Chmielarz i S-ka zrobili levele do multi-playera GoW, a teraz, uwaga, uwaga, Epic ich wykupil!

http://ve3d.ign.com/articles/news/33932/Epic-Games-Can-Fly-Buys-Painkiller-Studio

całość skopiowałem z forum frazpc, ja dodam tylko od siebie że panu adrianowi i jego ekipie należą się gratulacje chyba :)

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:17:12 am »
Właśnie miałem o tym napisać. Brawo chłopaki!  :)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:57:46 am »
nie wiem czyms ie tu ekscytować People Can Fly to partacze i nieroby pamietam tryb multi w painkiller na pc śmiech na sali w ogóle oni zrobili kiedyś dobrą dopracowaną gre bo nie wydaje mi sie  ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 21, 2007, 11:21:13 am »
nie wiem czyms ie tu ekscytować People Can Fly to partacze i nieroby pamietam tryb multi w painkiller na pc śmiech na sali w ogóle oni zrobili kiedyś dobrą dopracowaną gre bo nie wydaje mi sie  ?

Tu się zgodzę. Chmielarzowi najlepiej wychodzi teoretyzowanie i udawanie wielkiego znawcy rynku gier na łamach polskich miesięczników o video rozrywce. Team być może i jest zdolny (na tyle na ile można to tak określić) ale pan Adrian C. psuje dobry wizerunek PCF.

nakimushi

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:05:13 pm »
ja sie ciesze ze Epic nie traci czasu na konwersje na pc tylko dali brudna robote innym  :grin:
a pisanie ze gre robia polacy mija sie troche z prawda bo przeciez gra jest gotowa a oni ja tylko przerabiaja/

czy brawa sie naleza ? hmmm od paru lat nic nie zrobili a mial byc przeciez jakis swietny projekt na next-geny  :?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:06:57 pm »
Painkiller nie był chyba taką złą grą (nie grałem).
Poza tym, gdyby byli naprawdę takimi partaczami i nierobami jak piszecie, to moim zdaniem Epic by nawet nie zwrócił na nich uwagi.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:15:04 pm »
ja sie ciesze ze Epic nie traci czasu na konwersje na pc tylko dali brudna robote innym  :grin:
a pisanie ze gre robia polacy mija sie troche z prawda bo przeciez gra jest gotowa a oni ja tylko przerabiaja/

czy brawa sie naleza ? hmmm od paru lat nic nie zrobili a mial byc przeciez jakis swietny projekt na next-geny  :?
zanim oni by coś zrobili na PS3 ALBO 360 PEWNIE BY JUZ NASTAłA KOLEJNA GENERACJA KONSOL HEHEHE
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2007, 12:21:53 pm wysłana przez Youn »

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:22:23 pm »
ja sie ciesze ze Epic nie traci czasu na konwersje na pc tylko dali brudna robote innym  :grin:
a pisanie ze gre robia polacy mija sie troche z prawda bo przeciez gra jest gotowa a oni ja tylko przerabiaja/

czy brawa sie naleza ? hmmm od paru lat nic nie zrobili a mial byc przeciez jakis swietny projekt na next-geny  :?
zanim oni by coś zrobili na PS3 ALBO 360 PEWNIE BY JUZ NASTAłA KOLEJNA GENERACJA KONSOL HEHEHE

Hehe :x


Ja jestem dumny.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 21, 2007, 17:42:10 pm »
Ja również, fakt, Chmielarz się przechwalał ale tak czy siak mam do nich szacunek, PK był świetny, miło ze Epic ich zauwazyło, będą mieli budzet.

FREZER jesteś żałosny.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 21, 2007, 17:58:10 pm »
Ja również, fakt, Chmielarz się przechwalał ale tak czy siak mam do nich szacunek, PK był świetny, miło ze Epic ich zauwazyło, będą mieli budzet.

FREZER jesteś żałosny.

sam jesteś żałosny chyba nie grałeś w PK owszem grafa była super i w ogóle lubie takie rozwałki (zmieniałem karte i ram specjalnie do tej gry, tak to były jeszcze czasy gdy na konsolach nie było mozliwosci grania online wiec czasem szarpałem na kompie, na szczeście to już nieodwracalna  przeszłość hehe) ale po czasie sie okazało straszne zabugowana ile to wychodzilo patchy do PK to juz nie pamietam a multi w tej grze umarł szybką śmiercią przez bugi i lagi na ich miejscu bym sie ze wstydu spalił wzasadzie cena gry była uzasadniona bo nikt normalny za tkiego bubla na pc nie dałby 100zł i niezamierzam nikogo wybielac tylko dlatego że są jest polakiem wrecz przeciwni wstyd mi za takie ofermy

apropo na dniach wychodzi Mortyr3 na PC, po scrennach stwierdzam ze to raczej pośmiewisko nie gra hehehe
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2007, 18:04:59 pm wysłana przez FREZER »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 856
  • Reputacja: 82
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 21, 2007, 20:26:06 pm »
Ja również, fakt, Chmielarz się przechwalał ale tak czy siak mam do nich szacunek, PK był świetny, miło ze Epic ich zauwazyło, będą mieli budzet.

FREZER jesteś żałosny.

sam jesteś żałosny chyba nie grałeś w PK owszem grafa była super i w ogóle lubie takie rozwałki (zmieniałem karte i ram specjalnie do tej gry, tak to były jeszcze czasy gdy na konsolach nie było mozliwosci grania online wiec czasem szarpałem na kompie, na szczeście to już nieodwracalna  przeszłość hehe) ale po czasie sie okazało straszne zabugowana ile to wychodzilo patchy do PK to juz nie pamietam a multi w tej grze umarł szybką śmiercią przez bugi i lagi na ich miejscu bym sie ze wstydu spalił wzasadzie cena gry była uzasadniona bo nikt normalny za tkiego bubla na pc nie dałby 100zł i niezamierzam nikogo wybielac tylko dlatego że są jest polakiem wrecz przeciwni wstyd mi za takie ofermy

apropo na dniach wychodzi Mortyr3 na PC, po scrennach stwierdzam ze to raczej pośmiewisko nie gra hehehe

FREZER ta gra może i była żałosna, ale Gamespot albo Gamespy dał jej tytuł FPS'a roku. Więc nie gadaj farmazonów.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 21, 2007, 20:46:41 pm »
GameSpot wystawił 8,5. Się konkretnie zdziwiłem, bo grę kupiłem kilka lat temu za dwie dyszki.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 856
  • Reputacja: 82
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 21, 2007, 20:54:05 pm »
GameSpot wystawił 8,5. Się konkretnie zdziwiłem, bo grę kupiłem kilka lat temu za dwie dyszki.

W Polsce gra kosztowała 19,90 zł. Natomiast na zachodzie i w USA cena była normalna. Nie wiem ile oni tam płacą za gry na PC. 30-40E/$? Jakoś tak.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:03:32 pm »
Ta PK słaba gra chyba dla dzieci które są za małe żeby w to grać :lol:
People Can Fly to czołowy polski zespół gdzie sa ludzie z talentem  :-P

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:42:45 pm »
People Can Fly to czołowy polski zespół gdzie sa ludzie z talentem  :-P
Nie zapominaj o CD Projekt Red Studious (Wiedźmin) i o Techlandzie (Warhound, Dead Island, Chrome) :).

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:49:03 pm »
People Can Fly to czołowy polski zespół gdzie sa ludzie z talentem  :-P
Nie zapominaj o CD Projekt Red Studious (Wiedźmin) i o Techlandzie (Warhound, Dead Island, Chrome) :).

Pierwsze słysze o grze Warhound. A z wielkiej podniety związanej z Wiedźminem wyjdzie to co zwykle - średniak.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:52:20 pm »
Cytuj
wrecz przeciwni wstyd mi za takie ofermy
Ehhh...
Bez komentarza. Zastanów się czasem co piszesz.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:17:47 pm »
Wiedźmina nie ma podobnie jak Warhound i Dead Island a Chrom troche nudny był Xpand Rally podobnie. Więc PK to najlepsza polska gra :smile:

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:22:09 pm »
A Call of Juarez i Two Worlds(tak to się nazywa?)?

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:38:59 pm »
Zapomniałem o Call of Juarez i o Two Worlds studia Reality Pump ale dla mnie PK to najlepsza polska gra, pamiętam gdy przeglądałem recenzje gier FPP na zachodnich serwisach było napisane "jednak nie jest to Painkiller" byłem bardzo dumny :). Podczas premiery PK naprawde fizyka, grafika i bossowie robili wrażenie poziomy gry też były bardzo dobre.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2007, 01:42:02 am »
A Nina: Kroniki Agenta? Ten producent powinien się zająć konwersją Gearsów.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2007, 05:32:10 am »
Tak ten developer ma klasę! Mój All Time Favourite to zdecydowanie Nina: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu oraz nie dawno wypuszczony Nina: Trylogia. Szczególnie pociąga mnie fabuła i niesamowity klimat tej pozycji.

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2007, 08:06:38 am »
Ta sobie czytam i czytam te wypowiedzi krytykujące PCF i Painkillera i się pytam Frezerów i inne postacie ze świata anime: czy Painkiller jest grą słaba ,biorąc pod uwagę budżet jaki mieli chłopaki.Moim zdaniem jak na polskie realia po prostu poczynili mistrzostwo świata.Podejrzewam że gdyby mieli możliwości techniczne i pieniądze to byli by w stanie konkurować z najlepszymi,bo umiejętności niewątpliwie mają.I mam nadzieje że teraz otrzymają takie wsparcie od Epica.to po pierwsze.po drugie takim graczom jak Frezer chyba by się trochę komuny przydało bo wybrzydzasz..przypomnij sobie czasy kiedy w Polsce w sklepie komputerowym na słowo nintendo reagowano śmiechem a o robieniu gier mysleli tylko pasjonaci, z których niewatpliwie wyrosło PCF. Proszę Frezer jeżeli masz trochę honoru to popełnij forumowe sepuku.Bless you all.
just swingin in the glory of chaos...

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:07:17 am »
ja sie ciesze ze Epic nie traci czasu na konwersje na pc tylko dali brudna robote innym  :grin:
a pisanie ze gre robia polacy mija sie troche z prawda bo przeciez gra jest gotowa a oni ja tylko przerabiaja/

czy brawa sie naleza ? hmmm od paru lat nic nie zrobili a mial byc przeciez jakis swietny projekt na next-geny  :?

Czytając twoją wypowiedź zaczynam się zastanawiać po co puszczasz te ściemy o byciu grafikiem i pracy przy grach
Bo wiesz, środowisko developerskie jest dosyć hermetyczne, powinieneś zatem wiedzieć jaka jest sytuacja PFC i że nie wydali tak długo żadnej gry, bo mieli przejścia z wydawcą (THQ)....

nakimushi

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:20:43 am »
ja sie ciesze ze Epic nie traci czasu na konwersje na pc tylko dali brudna robote innym  :grin:
a pisanie ze gre robia polacy mija sie troche z prawda bo przeciez gra jest gotowa a oni ja tylko przerabiaja/

czy brawa sie naleza ? hmmm od paru lat nic nie zrobili a mial byc przeciez jakis swietny projekt na next-geny  :?

Czytając twoją wypowiedź zaczynam się zastanawiać po co puszczasz te ściemy o byciu grafikiem i pracy przy grach
Bo wiesz, środowisko developerskie jest dosyć hermetyczne, powinieneś zatem wiedzieć jaka jest sytuacja PFC i że nie wydali tak długo żadnej gry, bo mieli przejścia z wydawcą (THQ)....

wiesz te problemy sie znikad nie wziely/

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 23, 2007, 10:16:52 am »
Najlepsze polskie gry to robia panowie z www.idreams.pl ;)
A co do PK - nie wiem o co chodzi niektorym, ja tam uwazam, ze PK to rewelacyjna gra, swietnie sie przy niej bawilem, teraz
gram na XBOXie i dalej jest ok.

nakimushi

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 23, 2007, 10:33:46 am »
ja tez uwazam ze PK byl swietna gra/ tylko cos im sie nie poukladalo pózniej /

mam nadzieje ze dalej beda robic swietne gry bo narazie jedyna stabilna firma w polsce to dla mnie jest Techland który widac ze ma dobry silnik i potrafi robic dobre gry

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 23, 2007, 20:51:47 pm »
Moze nie na temat PCF, ale o kolejnej Polskiej grze zmierzającej na XO: "Z nieoficjalnych, lecz bardzo pewnych źródeł nasza dzielna ekipa pracująca w pocie czoła na trwającym właśnie Games Convention dowiedziała się, że Wiedźmin zostanie na 100 % wydany na Xboxa 360! Premiera gry ma mieć miejsce pod koniec 2008 roku. Postaramy się wyciągnąć więcej informacji od jej twórców i informować Was na bieżąco, jak na razie po prostu informujemy o tym jako pierwsi w Polsce. Póki co wypada się cieszyć z zapowiedzi kolejnej bardzo dobrej polskiej gry na konsole."

Źródło: www.polygamia.pl :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 24, 2007, 11:13:01 am »
A Nina: Kroniki Agenta? Ten producent powinien się zająć konwersją Gearsów.
Ano, ta gra była wybitna. Oprócz plusów wymienionych przez Mejsa warto dodać ogromne zróżnicowanie broni i wspaniałe AI


A tak btw, do Wiedźmina. Od ilu lat to wychodzi? Bo iirc pamiętam jakieś zapowiedzi z 02-03 czy jakoś tak...

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 24, 2007, 11:34:42 am »
A Nina: Kroniki Agenta? Ten producent powinien się zająć konwersją Gearsów.


A tak btw, do Wiedźmina. Od ilu lat to wychodzi? Bo iirc pamiętam jakieś zapowiedzi z 02-03 czy jakoś tak...
wy sie z tej niny nabijacie czy serio to piszecie, bo już straciłem rachubę :>?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2007, 11:37:08 am wysłana przez klausa »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 24, 2007, 11:36:14 am »
Pewnie, że się nabijają :D

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 24, 2007, 13:38:14 pm »
mi pk w ogóle się nie podobał, co nie zmiania faktu że ładny był, i pewnej wąskiej grupie odbiorców na pewno przypadł do gustu

co do infa o wiedziminie na x360, to całkiem fajnie że będzie

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 24, 2007, 14:19:38 pm »
Co by Frezer czy inny mosiek nie mówił, PK jest najbardziej znaną polską grą na świecie.
Najlepszy/największy klan na świecie (nie znam się, ale czytałem kiedyś o tym) miał (nie wiem czy jeszcze ma) swój oddział w PK.
To chyba o czymś świadczy.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 25, 2007, 19:31:56 pm »
Nina: Kroniki Agenta to jedna z najgorszych gier 3D, także radzę nie gubić rachuby, jeszcze przypadkiem w nią zagrasz i nieszczęście gotowe.

Co do Gears of War na PC - na pewnym forum czytałem wypowiedzi oburzonych posiadaczy Xboxów. Skandal, oszustwo, złodzieje., Oczywiście było też ubolewanie nad dodatkami w wersji PC. Pewnie dadzą nowe gacie, do kitu! Nie zabrakło również, szyderstw, że będzie miało duże wymagania i niestałą animację. Zastanawia mnie ta zawiść, dlaczego komuś przeszkadza, że więcej osób będzie mogło zagrać w ten świetny tytuł? Podobnie było z Devil May Cry i Resident Evil 4.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 25, 2007, 19:45:10 pm »
Akurat tu się rozbija o konkretną chamówę w postaci dodatkowego (dodatkowych?) aktu (aktów?) do single player'a z jednoczesnym brakiem możliwości downloadu z Xbox Live dla posiadaczy konsoli. "Trochę" przykre.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 25, 2007, 19:48:24 pm »
Cytuj
Zastanawia mnie ta zawiść, dlaczego komuś przeszkadza, że więcej osób będzie mogło zagrać w ten świetny tytuł? Podobnie było z Devil May Cry i Resident Evil 4.
Z jednej strony masz rację, z drugiej jednak, jeśli takie hity wychodziłby tylko na konsole, możliwe, że więcej osób by je kupowało i konsole stałyby się u nas popularniejsze.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 25, 2007, 22:38:44 pm »
Gry na wyłączność to ważna sprawa, gdyby wszystkie tytuły wychodziły na wszystkie platformy było by troche nudno.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 25, 2007, 22:41:53 pm »
Gry na wyłączność to ważna sprawa, gdyby wszystkie tytuły wychodziły na wszystkie platformy było by troche nudno.
Wtedy potrzebne by było pytanie Czy lubiesz żonglować płytami?
1. Jeśli tak bierz X360
2. Jeśli nie bierz PS3
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 25, 2007, 22:43:54 pm »
Martwię sie trochę, bo jak coś Nasi zwalą to sie oberwie całemu narodowi. Trzymam za nich kciuki.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gears of War na PC robia Polacy
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 26, 2007, 15:29:25 pm »
Gry na wyłączność to ważna sprawa, gdyby wszystkie tytuły wychodziły na wszystkie platformy było by troche nudno.
Wtedy potrzebne by było pytanie Czy lubiesz żonglować płytami?
1. Jeśli tak bierz X360
2. Jeśli nie bierz PS3
:???: Eee?