Autor Wątek: PROTOTYPE  (Przeczytany 12142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Camo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:43:03 pm »
Z tego co tu czytam to niezłe akcje są grze i bohater jest znacznie potęrzniejszy od Cola . Powiedzcie mi tylko czy jest warta wydania na nią 200zł?

nakimushi

  • Gość
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 21, 2009, 23:03:15 pm »
pogralem dluzej i faktycznie gra sie robi strasznie monotonna... ciagle robi sie to samo prawie a misje poboczne to jakis zart  :???:

jesli ktos ma ps3 to InFamous da wiecej frajdy

gra napewno warta sprawdzenia zwlaszcza jak ktos lubi otwarte gry..

Camo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:44:30 am »
Monotonna...hmm. Lepiej poczekam, niech trochę stanieje,ale grzech było by nie zagrać. W Infamous po skończeniu zacząłem na nowo, znaczy że gra jest naprawdę dobra.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 08, 2010, 18:52:36 pm »
Byłem dzisiaj w media markt w M1 w Poznaniu, przeglądam gierki tak właściwie bardziej dla zasady, niż żeby coś kupić, patrzę, a tam Prototype za 59zł na X360 (wersja na Ps3 kosztowała coś około 200zł :-?). Korzystając z okazji zakupiłem gierkę :) Może w innych mediach w Polsce, też obowiązuje taka cena, bo tam gdzie kupowałem całkiem sporo egzemplarzy było objętych promocją (na oko tak z 15-20 sztuk). Cena w każdym razie jest atrakcyjna. Więcej mogło by być takich promocji :D Dam za jakiś czas znać jak się gra :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 12, 2010, 00:01:30 am »
Jestem mile zaskoczony :D Nie jest to co prawda jakiś mega hicior, ale gra się naprawdę przyjemnie. Przydałoby się tylko trochę więcej rodzajów przeciwników.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 12, 2010, 13:41:46 pm »
Bardzo nawet. Efektownie, nader sympatycznie. Bohater pierwsza klasa - niemal zupełnie jak w SW: TFU. Szkoda tylko, że grafika już podczas premiery nie zachwycała, teraz musi prezentować się jeszcze gorzej. Niemniej, aż chyba wrócę do zadań w niej. POK, sprawdź co trzeba wykonać na calaka/platynę. Niezły HC.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 12, 2010, 16:18:08 pm »
Platyn jeszcze nie mam odblokowanych, ale staram się robić wszystko na złoto. Z jedną misją się w cholerę męczyłem, ale w końcu dałem radę. Teraz jestem na chyba 18 misji (na 31). A achievementy sa hardkorowe np zabić mniej niż 10 przechodniów, bądź nie zginąć ani razu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 12, 2010, 16:21:41 pm »
Otóż to. Wszyscy naokoło tylko o trudności w osiągnięciu maksimum w Wipout, Killzone2, a zapominają - bądź wynika ów fakt z niewiedzy - o takich grach jak Battlefield pierwszy, czy właśnie Prototype.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 06, 2011, 14:40:17 pm »
Miesiąc temu zdobyłem platynę w Prototype, ale nie byłbym sobą gdybym nie przeszedł wszystkich dodatkowych misji na również platynowe medale. Mówię tu oczywiście o poziomie Hard. Bardzo podoba m się wybór jaki mamy: albo wpadamy na tarzana i rozwalamy wszystko jak leci, albo mamy pseudo stealth, który w większości przypadków dużo ułatwia. Ostatni boss to sieczka nie z tej ziemi i...można się zaciąć. Jednak ci, którzy wiedzą po co są devastatory (będą) potrafili znaleźć na jegomościa skuteczny sposób.

Dla mnie Prototype to jeden z lepszych sandboxów. Nie jakieś tam porąbane AC. Akcja pełną gębą, jatka i flaki wszędzie i na wszystkim. Trzy rzeczy, do których miałbym zastrzeżenia to: historyjka przedstawiona w grze (ale umówmy się, że niektóre najlepsze gry niekoniecznie mają piękną fabułę), wygląd (musieli coś ująć by ta gra mogła chodzić w takim chaosie bez cięć), oraz targeting, który czasem doprowadza do białej gorączki. Ale szczerze powiedziawszy cała reszta nadrabia z nawiązką co te trzy minusy knocą. Radocha, banan na ryju, szelmowski uśmiech kiedy konsumujesz kolejnych delikwentów - bezcenne.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 08, 2011, 17:58:05 pm »
Gdyby nie to, że ta gra daje masę frajdy, kiedy się biega po mieście i robi totalną rozwałkę to grę określiłbym mianem słabiutkiej. Misje fabularne są nudne i powtarzalne i tylko i wyłącznie to, że mamy możliwość swobodnego biegania i robienia co się na żywnie podoba ratuje tą produkcję.

Bardzo liczę na to, że twórcy przyłożą się w sequelu do aspektu fabularnego i uczynią go ciekawszym, a misje nie będą robione na zasadzie kopiuj/wklej.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PROTOTYPE
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 08, 2011, 19:08:47 pm »
Bardzo liczę na to, że twórcy przyłożą się w sequelu do aspektu fabularnego i uczynią go ciekawszym, a misje nie będą robione na zasadzie kopiuj/wklej.
Spoko, będzie dobrze. W końcu kierujemy Afroamerykaninem :troll: