Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2141562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2400 dnia: Października 28, 2013, 06:39:33 am »
Cytuj
Dlaczego? Bo każdy podświadomie chce być z wygranym. Proste jak drut.
:lol: takiego debilizmu dawno nie czytałem. Normalnie idealny psycholog :lol:
Polecam to słowo pisane dokladnie przeanalizowac. http://gameonly.pl/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=8967

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2401 dnia: Października 28, 2013, 18:22:14 pm »
Ja bym chętnie poczytał jakąś analizę podświadomości leminga(niepisowca).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2403 dnia: Października 28, 2013, 23:28:21 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2404 dnia: Października 29, 2013, 00:01:49 am »
Ja pier**le. Już nie ma w ogóle wolności słowa. To jest poj**ane by większość musiałą się dostosowywać do mniejszości jaką są geje, lesby, muzułmanie, żydzi w Polsce.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2405 dnia: Października 29, 2013, 01:49:51 am »
Szacunek jaki we mnie wzbudza ten pan jest wielki. Ruski ch** a żałuje ze nie jest moim premierem i moim prezydentem przy okazji. Prawdziwy patriota, menel i żul. Niestety nie urodził sie Polakiem tylko ma na rękach polską krew.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2406 dnia: Października 29, 2013, 11:12:43 am »
Ja pier**le. Już nie ma w ogóle wolności słowa. To jest poj**ane by większość musiałą się dostosowywać do mniejszości jaką są geje, lesby, muzułmanie, żydzi w Polsce.

W dodatku młode pokolenie 95 w góre lubi ruch palikota bo pajacuje i jest taki zachodnio-europejsko trendy z tymi swoimi lesbami i transami.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że lekiem na zachodnią glupotę, może być tylko wschód. Gdzie się podziała normalność w społeczeństwie, morale, honor i zasady? Poczucie obowiązku za nasz kraj. Zamiast tego mamy zbałamuconą młodzież która woli słuchać pedziów i ubierać się tak samo jak oni, bo przeciez to jest takie fajne i w telewizji kazdy to robi.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2407 dnia: Października 29, 2013, 11:24:16 am »
Ta sama młodzież, która woli słuchać pedziów kłóci się nieco z obrazem wielkiej oglądalności i popularności "Czasu Honoru" w telewizyjnej dwójce, w której to:
morale, honor i zasady

;)

Nie skreślałbym młodzieży, bo jakiś je**ny konfident nie mający dystansu, rozrywek i znajomych poza komputerem doniósł do prokuratury. Zresztą, ciekawe kto by się nie wkurwił, jakby mu tak mocno ubliżać w internetach, jak w niektórych komentach. Inna sprawa, że gimbaza na kwejku używająca swoich oficjalnych kont na portalach społecznościowych do komentowania treści, to już wyższy poziom obnażania własnej głupoty.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2013, 11:26:20 am wysłana przez Kert »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2408 dnia: Października 29, 2013, 15:17:05 pm »
Ja pier**le. Już nie ma w ogóle wolności słowa. To jest poj**ane by większość musiałą się dostosowywać do mniejszości jaką są geje, lesby, muzułmanie, żydzi w Polsce.


Jaja sobie robisz, prawda? A moze poprostu nie przeczytales tego artykulu?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2410 dnia: Października 29, 2013, 17:29:23 pm »
Jaja sobie robisz, prawda? A moze poprostu nie przeczytales tego artykulu?

Czytałem, Ty za to raczej nie czytasz niczego, oprócz co sam wkleisz i to tylko nagłówki.

Cytuj
„Zacznę zabijać muzułmanów", „Hitler wiedział, co zrobić z Żydami, szkoda, że mu czasu zabrakło", „Żydzi do gazu" - autorzy takich wpisów będą namierzani przez śledczych

Kogo obchodzi, że gimbus jakiś napisze sobie tekst "hitler wiedział co zrobić z żydami". No po prostu straszne, już nie mówiąc o tym, że to raczej swego rodzaju "żart". Najlepiej komuś spaprać kartotekę i zrobić go kryminalistą.

Ty chyba wiesz co to oznacza, prawda Londku?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2411 dnia: Października 29, 2013, 19:29:56 pm »
Taaa pozwólmy ludziom mówić i pisać co chcą i kiedy chcą i Ci których namierzyli raczej nie napisali o parę słów za dużo tylko o kilka esejów.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2412 dnia: Października 29, 2013, 19:36:35 pm »
No ale sorki, co mnie obchodzi kto co mówi, myśli i wyraża swoje zdanie? W końcu niby jest demokracja i "wolność słowa". Homosie i lesby już sobie tam chcą wprowadzić swoją durną definicję dyskryminacji w jakiejś tam ustawie i będą za złe spojrzenie do sądu chodzić. Jak ktoś ma zdanie, że niepełnosprawny to niepotrzebny wrzód na tyłku społeczeństwa - a niech sobie tak myśłi, co mnie to obchodzi. Czy na odrót niepełnosprawny uważa pełnosprawnych za wrzód na jego dupie i ich nienawidzi i pisze komenty, że mu smutno i wszystkich pozabija - prosze bardzo, wolnośc słowa. Co innego jakby to miał w czyn wprowadzić. Jak ktoś nie chce "syfu" i bluzgów w komentarzach to za to niech odpowaida moderator/admin, a nie wsadzanie za kratki za to czy kary pieniężne. Litości =/

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2413 dnia: Października 29, 2013, 19:51:36 pm »
Taaa pozwólmy ludziom mówić i pisać co chcą i kiedy chcą

NO PRZECIEŻ TO BY BYŁA TRAGEDIA

Lewusy zawsze mają mordy pełne frazesów o wolności i "róbta co chceta", ale jak przychodzi co do czego, to by wszystkich o odmiennych poglądach powywozili na Sybir.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2414 dnia: Października 29, 2013, 20:09:38 pm »
Taaa pozwólmy ludziom mówić i pisać co chcą i kiedy chcą

NO PRZECIEŻ TO BY BYŁA TRAGEDIA

Lewusy zawsze mają mordy pełne frazesów o wolności i "róbta co chceta", ale jak przychodzi co do czego, to by wszystkich o odmiennych poglądach powywozili na Sybir.



http://media2.pl/media/104087-Naczelny-NIE-oskarzony-o-obraze-uczuc-religijnych.-Szczyt-idiotyzmu.html
+ akcja przy okazji wejścia dogmy do polskich kin.

;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2415 dnia: Października 29, 2013, 20:32:03 pm »
Taaa pozwólmy ludziom mówić i pisać co chcą i kiedy chcą

NO PRZECIEŻ TO BY BYŁA TRAGEDIA

Lewusy zawsze mają mordy pełne frazesów o wolności i "róbta co chceta", ale jak przychodzi co do czego, to by wszystkich o odmiennych poglądach powywozili na Sybir.


U nas kultura niestety nie jest za wysoka i już widzę na każdym kroku napisy, okrzyki bo przecież zmienili prawo to trzeba to wykorzystać.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2416 dnia: Października 29, 2013, 21:11:28 pm »
No ale sorki, co mnie obchodzi kto co mówi, myśli i wyraża swoje zdanie? W końcu niby jest demokracja i "wolność słowa". Homosie i lesby już sobie tam chcą wprowadzić swoją durną definicję dyskryminacji w jakiejś tam ustawie i będą za złe spojrzenie do sądu chodzić. Jak ktoś ma zdanie, że niepełnosprawny to niepotrzebny wrzód na tyłku społeczeństwa - a niech sobie tak myśłi, co mnie to obchodzi. Czy na odrót niepełnosprawny uważa pełnosprawnych za wrzód na jego dupie i ich nienawidzi i pisze komenty, że mu smutno i wszystkich pozabija - prosze bardzo, wolnośc słowa. Co innego jakby to miał w czyn wprowadzić. Jak ktoś nie chce "syfu" i bluzgów w komentarzach to za to niech odpowaida moderator/admin, a nie wsadzanie za kratki za to czy kary pieniężne. Litości =/

Ale jak ktos publicznie pojedzie katolikow, polakow itp. to odrazu wszyscy obrazeni sa. Niesamowite jest, ze starasz sie bronic osoby, ktore zaluja ze Hitler nie dokonczyl swojego dziela itp. Pamietaj, ze internet nie jest anonimowy, internet to publiczne medium.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2013, 21:13:27 pm wysłana przez LoNdEk »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2417 dnia: Października 29, 2013, 21:25:30 pm »
Ale jak ktos publicznie pojedzie katolikow, polakow itp. to odrazu wszyscy obrazeni sa.


Bosze, widzisz i nie grzmisz. I właśnie mnie to też wkurza, że jakiś debil (nie pamiętam nazwiska) pozywa Nergala za darcie biblii oraz Dodę co powiedziała, że apostołowie co pisali ewangelii byli napruci winem i trawką (co zresztą jest bardzo prawdopodobne sądząc po tym wsyzstkim co tam napisali - jak wiadomo artyści, w tym pisarze, bardzo często zażywajan psychotropy aby mieć wenę). Jednak katolików, którzy się tak bardzo obrażają, jest zdecydowanie mniej od lesb, homosiów pedałów biedroniów, transów, muzułmanów, czy w końcu żydów, co o byle gówno dają sprawę do sądu i jeszcze wygrywają.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2418 dnia: Października 29, 2013, 21:38:26 pm »
Jednak katolików, którzy się tak bardzo obrażają, jest zdecydowanie mniej od lesb, homosiów pedałów biedroniów, transów, muzułmanów, czy w końcu żydów, co o byle gówno dają sprawę do sądu i jeszcze wygrywają.

jakieś źródło tych rewelacji?
z tego co mi wiadomo, to sprawy znajdujące finał w sądzie są zazwyczaj z powództwa konserw.
sprawę nergala badało OSIEM prokuratur.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2419 dnia: Października 29, 2013, 21:44:02 pm »
jakieś źródło tych rewelacji?
z tego co mi wiadomo, to sprawy znajdujące finał w sądzie są zazwyczaj z powództwa konserw.
sprawę nergala badało OSIEM prokuratur.

Nom, osiem, ale to była ciągle ta sama sprawa i ta sama osoba zgłaszała sprawę.

Nie mam źródeł, bo mi się szukać nie chce :( W każdym chodziło mi o inne kraje też, gdzie lewaki się panoszą, a nie samą Polskę.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2420 dnia: Października 29, 2013, 21:46:09 pm »
sprawę nergala badało OSIEM prokuratur.

I co wybadali? Niewinny. A obrazisz kogoś ze świętych krów i z miejsca masz ABW o 6 rano w domu i spory wyrok od ręki (patrz - antykomor).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2421 dnia: Października 29, 2013, 21:55:05 pm »
co nie zmienia faktu, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zarówno lewactwo, konserwy, władza i plebs chcą wolności słowa, ale tylko dla siebie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2422 dnia: Października 29, 2013, 22:02:56 pm »
Chodzi o to, ze mozna wyrazac swoja opinie nie piszac glupot jak to o Hitlerze, albo w piszac, ze bedzie sie mordowalo muzulmanow.

Moim zdaniem w Polsce dochodzi do pewnego "zdziczenia", wystarczy popatrzec jak celebryci, politycy itp. rzucaja ciezkimi oskarzeniami bez zadnych dowodow itp.

Ale jak ktos publicznie pojedzie katolikow, polakow itp. to odrazu wszyscy obrazeni sa.


Bosze, widzisz i nie grzmisz. I właśnie mnie to też wkurza, że jakiś debil (nie pamiętam nazwiska) pozywa Nergala za darcie biblii oraz Dodę co powiedziała, że apostołowie co pisali ewangelii byli napruci winem i trawką (co zresztą jest bardzo prawdopodobne sądząc po tym wsyzstkim co tam napisali - jak wiadomo artyści, w tym pisarze, bardzo często zażywajan psychotropy aby mieć wenę). Jednak katolików, którzy się tak bardzo obrażają, jest zdecydowanie mniej od lesb, homosiów pedałów biedroniów, transów, muzułmanów, czy w końcu żydów, co o byle gówno dają sprawę do sądu i jeszcze wygrywają.

Nie dawno przeciez byla burza medialna potym jak ktos napisal, ze mu Polacy smierdza. W mediach w PL sie trabi o wszystkich negatywnych wypowiedziach o polskich imigrantach itd. czy o jakiejkolwiek wzmiance o "Polskich obozach zaglady" (zazwyczaj reaguje regionalna ambasada).

Tak jak s00s napisal:

co nie zmienia faktu, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zarówno lewactwo, konserwy, władza i plebs chcą wolności słowa, ale tylko dla siebie.


Jednak nie zmienia to faktu, ze wypowiedzi jak te zacytowane w artykule powinny byc karane.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2423 dnia: Października 29, 2013, 23:03:20 pm »
Taaa pozwólmy ludziom mówić i pisać co chcą i kiedy chcą i Ci których namierzyli raczej nie napisali o parę słów za dużo tylko o kilka esejów.
Pragnę zauwazyć że w tym linku który zamieściłem na temat hejterów, jest wspomniana miedzy innymi strona wiocha.pl jako "źrodło" z którego szukano hejtów. Jak kazdy z nas wie ten portal jest raczej robiony dla jajec (humoru) i pełno tam randomowych obrazków o cyganach czy żydach, więc raczej nie należy tego odbierać dosłownie. Więc jakie eseje? Co innego szerzyć świadomie nienawiść i namawiać ludzi do przemocy, a co innego robić sobie żarty. Na każdym kroku robi się jaja z kogoś i śmieje z czegoś/kogoś.
W takim razie zgłośmy sprawę do prokuratury o prześladowanie wiekszosci przez mniejszości bo takie rzeczy też się dzieją. Albo jeszcze lepiej idźcie do swoich szefów w pracy lub wykładowców i zacznijcie im opowiadać że lubicie sie masturbować namiętnie godzinami w domu i sie tego nie wstydzicie, ciekawe jak ludzie beda na was patrzać i czy beda was tolerować i przybijać wam piątki? Tak samo jak gej opowiada o swojej orientacji. Co nas to obchodzi? Niech to zostawi w swojej sypialni i tyle, a nie na ulice z takimi deklaracjami.


Coś o TVP:

http://www.prawy.pl/z-kraju/4123-tvp-grozila-cejrowskiemu-ze-go-wywala-za-co
i na deser:


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2424 dnia: Października 30, 2013, 02:20:49 am »
co nie zmienia faktu, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zarówno lewactwo, konserwy, władza i plebs chcą wolności słowa, ale tylko dla siebie.
o czym ty teraz rozmawiasz? :-?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2425 dnia: Października 30, 2013, 06:12:45 am »
No ale sorki, co mnie obchodzi kto co mówi, myśli i wyraża swoje zdanie? W końcu niby jest demokracja i "wolność słowa". Homosie i lesby już sobie tam chcą wprowadzić swoją durną definicję dyskryminacji w jakiejś tam ustawie i będą za złe spojrzenie do sądu chodzić. Jak ktoś ma zdanie, że niepełnosprawny to niepotrzebny wrzód na tyłku społeczeństwa - a niech sobie tak myśłi, co mnie to obchodzi. Czy na odrót niepełnosprawny uważa pełnosprawnych za wrzód na jego dupie i ich nienawidzi i pisze komenty, że mu smutno i wszystkich pozabija - prosze bardzo, wolnośc słowa. Co innego jakby to miał w czyn wprowadzić. Jak ktoś nie chce "syfu" i bluzgów w komentarzach to za to niech odpowaida moderator/admin, a nie wsadzanie za kratki za to czy kary pieniężne. Litości =/

Ale jak ktos publicznie pojedzie katolikow, polakow itp. to odrazu wszyscy obrazeni sa. Niesamowite jest, ze starasz sie bronic osoby, ktore zaluja ze Hitler nie dokonczyl swojego dziela itp. Pamietaj, ze internet nie jest anonimowy, internet to publiczne medium.
Własnie ze gówno prawda, po katolikach jedzie sie wszędzie i zawsze, bez konsekwencji, a spal koran na internecie to Cie za jaja powieszą których i tak nie masz, ale to już inny temat

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2426 dnia: Października 30, 2013, 10:23:06 am »
co nie zmienia faktu, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zarówno lewactwo, konserwy, władza i plebs chcą wolności słowa, ale tylko dla siebie.
o czym ty teraz rozmawiasz? :-?

za wysokie progi?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2428 dnia: Października 31, 2013, 02:11:33 am »
Dobry ten Wipler :lol:

http://www.fakt.pl/posel-wipler-byl-tak-pijany-ze-nie-rozpoznal-policjantow,artykuly,426441,1.html

Ja nie wiem, niektórzy to jacyś poj**ani są. 1,4 promila i takie akcje odjebać? Maserak to samo. Czy wszystkie osoby publiczne mają nasrane we łbie po alkoholu?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2429 dnia: Października 31, 2013, 03:15:57 am »
OLO

pijana gimnazjalistka zawstydziła posła :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2430 dnia: Października 31, 2013, 08:50:26 am »
Wypłynęły już te nagrania z monitoringu?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2431 dnia: Października 31, 2013, 09:10:17 am »
OLO

pijana gimnazjalistka zawstydziła posła :lol:
Aż nie chce się wierzyć tym alkomatom, dlatego zawsze lepiej sprawdzić czy ma atest jakby nam się noga powinęła ;)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2432 dnia: Października 31, 2013, 10:11:59 am »
Dobry ten Wipler :lol:

http://www.fakt.pl/posel-wipler-byl-tak-pijany-ze-nie-rozpoznal-policjantow,artykuly,426441,1.html

Ja nie wiem, niektórzy to jacyś poj**ani są. 1,4 promila i takie akcje odjebać? Maserak to samo. Czy wszystkie osoby publiczne mają nasrane we łbie po alkoholu?

Słyszałem w rmf fm jak jechalem autem wywiad ze świadkiem tego zdarzenia który przedstawiał sytuacja mniej więcej nastepująco "Policjanci ubrany w mundury podjechali oznakowanym samochodem aby wylegitymowac wiplera, przed czym sami sie wylegitymowali, wszystkiemu towazyszyl sygnal dzwiekowy z radiowozu, a posel rzucil sie bez slowa na nich, nie dawali rady, przyjechal kolejny radiowoz, potem znowu kolejny i w koncu zlapali go za nogi i opanowali sytuacje"

Jak dla mnie stek bzdur. Nie wiem jak było na prawde ale jak słysze takie "relacje" to aż mi się słabo robi.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2433 dnia: Października 31, 2013, 10:42:01 am »
Zarówno policja jak i politycy znani są z mijania się z prawdą, więc czekam na monitoring.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2434 dnia: Listopada 04, 2013, 11:46:11 am »
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kuba-wojewodzki-wycofal-zeznania-o-prawicowych-haslach-sprawcy-ataku

Tymczasem idol POwców przyznał się do kłamstwa. Btw.



Na przeprosiny od tego to bym jednak nie liczył.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2435 dnia: Listopada 04, 2013, 12:10:34 pm »
I wyzywa od neofasxystof , jaki żałosny człowiek :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2436 dnia: Listopada 04, 2013, 12:24:51 pm »
Od początku pisałem, że to nie był żaden atak tylko polityczny happening. Tusk spuścił psy ze smyczy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2438 dnia: Listopada 05, 2013, 06:57:38 am »
No i żyd oczywiście porównuje do holokaustu. To co mówi ten Michnik to przeważnie kłamstwo, więc możliwość zamachu jest tym bardziej prawdopodobna. Powinien sobie z kuzniarem piątkę przybić.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14