Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2065737 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3200 dnia: Stycznia 24, 2014, 17:06:59 pm »
http://wyborcza.pl/1,75478,15321322,Owsiak_apeluje_do_Polakow_w_sprawie_PiS___Nie_zostawiajcie.html

Cytuj
"Ja, Jerzy Owsiak, oświadczam, że jestem gotów do natychmiastowej kontroli finansowej, której dokonają powołane do tego urzędy. Zapraszam do wspólnej kontroli także fundację Lux Veritatis, właścicieli Telewizji Republika, 'Gazety Polskiej Codziennie' oraz fundację Caritas, która przez naszych oponentów podawana jest jako przykład uczciwości i skuteczności"

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15321322,Owsiak_apeluje_do_Polakow_w_sprawie_PiS___Nie_zostawiajcie.html#ixzz2rK60KLFK

Hipokryta je**ny  :lol:  Sam poszedł na wojnę z PiS, TV Republikę porównał do NKWD i kazał gonić, a teraz na kontrolę zaprasza? lol

Szkoda, że facet, który robił coś fajnego, postanowił zostać agentem politycznym pokroju Lisa czy Stokrotki...

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3201 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:04:03 pm »
Biorąc pod uwagę nikłe znaczenie pojedynczego głosu opowiedzenie się za mniejszym złem to jak dać dupy za grosza.
Dać dupy to siedzieć w domu i pierdzieć w krzesło, o to prawdziwy ''patriota'' Polak
No ale odnieś się prosze do tego co ja napisałem i wytłumacz mi dlaczego tak jest?
Zaraz zaraz ja mam Ci wytłumaczyć dlaczego masz tak posrane w głowie masz takie poglądy a nie inne?  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3202 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:11:54 pm »
Szkoda, że facet, który robił coś fajnego, postanowił zostać agentem politycznym pokroju Lisa czy Stokrotki...

To jest naprawdę jedyna rzecz jaką mogę mu zarzucić. Przez tą całą sztucznie napędzaną nagonkę zaczynam go bardziej lubić. Szkoda że się wmieszał w politykę, ale to nie zmienia faktu, że barany z niezależnej powinny przeprosić za ten niby luksusowy apartament - to co ma Owsiak to schludne mieszkanie w nowym budownictwie a nie żadne luksusy.

Wstyd że ta niby prawicowa prasa się tak pogrąża i tworzy kretyńskie tematy zastępcze zamiast mówić o prawdziwych problemach. Do tego swoją idiotyczną polityką szkodzą porządnym ludziom z Caritasu (którzy sami się nie wypowiadają, a już w opinii publicznej są wrogami chorych dzieci) i ogólnie całej polskiej prawicy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3203 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:11:59 pm »
Nic nie zrozumiał i zaczyna wyzywać. Masz mi wytłumaczyć dlaczego nie pójście na wybory jest Twoim zdaniem złe. Własnymi słowami.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3204 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:24:58 pm »
Szkoda, że facet, który robił coś fajnego, postanowił zostać agentem politycznym pokroju Lisa czy Stokrotki...

To jest naprawdę jedyna rzecz jaką mogę mu zarzucić. Przez tą całą sztucznie napędzaną nagonkę zaczynam go bardziej lubić. Szkoda że się wmieszał w politykę, ale to nie zmienia faktu, że barany z niezależnej powinny przeprosić za ten niby luksusowy apartament - to co ma Owsiak to schludne mieszkanie w nowym budownictwie a nie żadne luksusy.

Wstyd że ta niby prawicowa prasa się tak pogrąża i tworzy kretyńskie tematy zastępcze zamiast mówić o prawdziwych problemach. Do tego swoją idiotyczną polityką szkodzą porządnym ludziom z Caritasu (którzy sami się nie wypowiadają, a już w opinii publicznej są wrogami chorych dzieci) i ogólnie całej polskiej prawicy.

wpis pod jednym i drugim.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3205 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:30:53 pm »
le to nie zmienia faktu, że barany z niezależnej powinny przeprosić za ten niby luksusowy apartament - to co ma Owsiak to schludne mieszkanie w nowym budownictwie a nie żadne luksusy.
Nie chcę się wpie**alać i zaglądać komuś w portfel, ale żadne luksusy = używane m3 w starym bloku z wielkiej płyty i centralnym ogrzewaniem z instalacją poza ścianami (typowe mieszkanie w Polsce). To, co zobaczyłem na filmiku JEST luksusem, jak na polskie warunki. Pół banieczki to tam jest włożone, jak nic. Może mam inną definicję towaru luksusowego, ale nawet okna w tej kolorystyce u niego w mieszkaniu to lekką rączką 8-10 koła. Jeszcze kiedy to kupił? Mój kuzyn w 2008r. dał (zadłużył się) za 60 m2 na Ruczaju w Krk ponad 400 tys. zł...

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3206 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:34:57 pm »
To jest mieszkanie, które przypisałbym dobrze zarabiającej rodzinie. Nie jest to poziom złotych sedesów, ale nie jest to też poziom wielkiej płyty- to jest coś pomiędzy i właściwie wszystkie nowe mieszkania tak wyglądają, bo nawet urządzane gównem z Ikei już są w miarę nowoczesne i wyglądają schludnie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3207 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:37:28 pm »
JUREK TAKI SAMARYTANIN POWINIEN MIESZKAĆ W SZOPIE. :troll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3208 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:41:06 pm »
JUREK TAKI SAMARYTANIN POWINIEN MIESZKAĆ W SZOPIE. :troll:
Ja na wośp nie daje bo mam powody ale jak bym dawał to nie chciałbym żeby Jurek mieszkał w szopie bo to się nie godzi. Wątpię żeby jego zwolennicy mieli mu za złe ten apartament. Sytuacja analogiczna do tej z pieniędzmi o. Rydzyka o które się wyborcza upominała.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2014, 19:43:45 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3209 dnia: Stycznia 24, 2014, 19:57:50 pm »
le to nie zmienia faktu, że barany z niezależnej powinny przeprosić za ten niby luksusowy apartament - to co ma Owsiak to schludne mieszkanie w nowym budownictwie a nie żadne luksusy.
Nie chcę się wpie**alać i zaglądać komuś w portfel, ale żadne luksusy = używane m3 w starym bloku z wielkiej płyty i centralnym ogrzewaniem z instalacją poza ścianami (typowe mieszkanie w Polsce). To, co zobaczyłem na filmiku JEST luksusem, jak na polskie warunki. Pół banieczki to tam jest włożone, jak nic. Może mam inną definicję towaru luksusowego, ale nawet okna w tej kolorystyce u niego w mieszkaniu to lekką rączką 8-10 koła. Jeszcze kiedy to kupił? Mój kuzyn w 2008r. dał (zadłużył się) za 60 m2 na Ruczaju w Krk ponad 400 tys. zł...

Jak to jest luksus, to każde nowe mieszkanie jest luksusowe. Znajomy kupił ostatnio podobne, też poddasze ze skośnymi oknami, trochę mniejszy metraż, ale wygląd identyczny - chłopak zakłada kablówki a jego żona pracuje na kasie w lidlu, no więc bogacze/elita/1% najbogatszych :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3210 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:03:32 pm »
Jak to jest luksus, to każde nowe mieszkanie jest luksusowe. Znajomy kupił ostatnio podobne, też poddasze ze skośnymi oknami, trochę mniejszy metraż, ale wygląd identyczny - chłopak zakłada kablówki a jego żona pracuje na kasie w lidlu, no więc bogacze/elita/1% najbogatszych


Chyba też jest różnica, czy kupuje ktoś na kredyt 30lat, a za gotówkę jak Owsiak. I też jednak jest różnica w cenie mieszkań w Warszawie, a np. w jakimś Sosnowcu. Jak ktoś ma mieszkanie 50m2 w Złota 44 > mieszkanie 100m2 w Krk.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3211 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:07:40 pm »
Jak to jest luksus, to każde nowe mieszkanie jest luksusowe. Znajomy kupił ostatnio podobne, też poddasze ze skośnymi oknami, trochę mniejszy metraż, ale wygląd identyczny - chłopak zakłada kablówki a jego żona pracuje na kasie w lidlu, no więc bogacze/elita/1% najbogatszych


Chyba też jest różnica, czy kupuje ktoś na kredyt 30lat, a za gotówkę jak Owsiak. I też jednak jest różnica w cenie mieszkań w Warszawie, a np. w jakimś Sosnowcu. Jak ktoś ma mieszkanie 50m2 w Złota 44 > mieszkanie 100m2 w Krk.

Jest też różnica czy na kredyt kupuje 30 latek czy dziadek Owsiak, co miał czas sobie odłożyć przez lata zamiast się pakować w kredyt.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3212 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:10:27 pm »
Racja, w sumie to zapomniałem, że on ma już 63 lata chyba.

Swoją drogą, pomyliłem się. Według niezależnej czy która tam gazeta pisała o apartamencie, Owsiak nie wziął kredytu (niby w księgach wieczystych mieszkanie nie jest hipoteką obłożone), Owsiak za to mówi, że wziął kredyt.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3213 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:30:37 pm »
Nic nie zrozumiał i zaczyna wyzywać. Masz mi wytłumaczyć dlaczego nie pójście na wybory jest Twoim zdaniem złe. Własnymi słowami.
Moim zdaniem jest złe bo w ostatnich wyborach zwolennicy demokracji czyli lewaki z PO namawiali do olania wyborów aby przez to mogli zwyciężyć.
PS: Przestańcie pisać o tym niedorozwoju jurku. Wiadomo ze bierze dla siebie i wiadomo ze nic mu sie nie udowodni. Tak w ogóle to kiedyś w tym kraju komuś malwersacje udowodniono? Przecież PO nawet nie wprowadiło zaboru mająku dla kolegów przestępców. To o czym wy tu kur** za przeproszeniem dyskutujecie?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3214 dnia: Stycznia 24, 2014, 20:47:15 pm »
Kobieta, która robi na kasie w markecie i typ zapewne na śmieciówce dostają kredyt na lokum w nowym budownictwie. Jak obyło się bez kombinacji i papierowych kłamstwach przy opracowaniu zdolności kredytowej, albo spadku, czy tam zastrzyku gotówki, to ja wierzę w te wszystkie smoki, które latają w co drugiej gierce. Chyba, że kupili to mieszkanie na takim wypizdowie, że metr kosztuje do 2000 zł.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3215 dnia: Stycznia 24, 2014, 21:09:18 pm »
Kobieta, która robi na kasie w markecie i typ zapewne na śmieciówce dostają kredyt na lokum w nowym budownictwie. Jak obyło się bez kombinacji i papierowych kłamstwach przy opracowaniu zdolności kredytowej, albo spadku, czy tam zastrzyku gotówki, to ja wierzę w te wszystkie smoki, które latają w co drugiej gierce. Chyba, że kupili to mieszkanie na takim wypizdowie, że metr kosztuje do 2000 zł.

Pewnie jesteś jednym z tych co jak idą ulicą miastem to się dziwią skąd ludzie mają na te wszystkie SUVy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3217 dnia: Stycznia 24, 2014, 21:54:45 pm »
Tak.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3218 dnia: Stycznia 24, 2014, 23:59:38 pm »
Owsiak pokazuje mieszkanie - kuchnia jak pół mieszkania moich rodziców... Dla mnie to jest luksus, ale to bez znaczenia, bo facet stoi tam, gdzie stało ZOMO. Odkąd jednoznacznie opowiedział się politycznie, w moich oczach nie uratuje go nawet mieszkanie w lepiance.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3219 dnia: Stycznia 25, 2014, 00:37:26 am »
Obejrzałem teraz ten film z domu Jurka oraz to co potem pierdoli i co tu mówić, komuch straszny.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2014, 00:43:09 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3220 dnia: Stycznia 25, 2014, 01:59:29 am »
koalicja z PIS byłaby bardzo realna, lub z Solidarna Polska
pis i sp mogą zrobić koalicje co najwyżej z Palikotem, Ziętkiem i Ikonowiczem.
Cytat: JKM
Przestajemy mówić o możliwej koalicji KNP z PiSem...
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/prezes_pis_odkrywa_karty_wreszcie_ostatni_prawicowcy_pozbeda_sie_chyba_zludzen/2045

Nie widzę mniejszego zła.
i to za PISu skazywano oszustów i złodziei, patrz londek
Za pis taki bandyta lepper zostal wicepremierem.

Nic nie zrozumiał i zaczyna wyzywać. Masz mi wytłumaczyć dlaczego nie pójście na wybory jest Twoim zdaniem złe. Własnymi słowami.
Moim zdaniem jest złe bo w ostatnich wyborach zwolennicy demokracji czyli lewaki z PO namawiali do olania wyborów aby przez to mogli zwyciężyć.
Jest zupełnie odwrotnie pis ma szanse na wygrana tylko przy bardzo niskiej frekwencji w wyborach, tak jak w 2005. Dlatego tez poraża mnie głupota  pisowców którzy namawiają do pojscia do wyborów tym samym zmniejszając swoje szanse
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2014, 02:18:41 am wysłana przez Wulfen »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3221 dnia: Stycznia 25, 2014, 02:07:10 am »
Zabawne, że jak kiedyś na forumku powiedziałem o "idealnym mieszkaniu" to mówiłem właśnie o 120m2 i wtedy wszyscy na forumku zwyzywali mnie od bogoli, życia w odrealnionym świecie itp. itd że taki apartament to cuda na kiju. A jak teraz Owsiak takie mieszkanie w "bloku" pokazuje, to luz blus, nic specjalnego, baba pracująca w lidlu ma takie same. :troll:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3222 dnia: Stycznia 25, 2014, 02:14:41 am »
Zabawne, że jak kiedyś na forumku powiedziałem o "idealnym mieszkaniu" to mówiłem właśnie o 120m2 i wtedy wszyscy na forumku zwyzywali mnie od bogoli, życia w odrealnionym świecie itp. itd że taki apartament to cuda na kiju. A jak teraz Owsiak takie mieszkanie w "bloku" pokazuje, to luz blus, nic specjalnego, baba pracująca w lidlu ma takie same. :troll:

Bo on ma 115.  :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3223 dnia: Stycznia 25, 2014, 02:27:57 am »
Zabawne, że jak kiedyś na forumku powiedziałem o "idealnym mieszkaniu" to mówiłem właśnie o 120m2 i wtedy wszyscy na forumku zwyzywali mnie od bogoli, życia w odrealnionym świecie itp. itd że taki apartament to cuda na kiju. A jak teraz Owsiak takie mieszkanie w "bloku" pokazuje, to luz blus, nic specjalnego, baba pracująca w lidlu ma takie same. :troll:

Bo on ma 115.  :troll:

Jak sobie kiedyś balkon zabuduje, to pewnie wyjdzie 120  :angel:


Ręczniczek Louis Vuitton

Jak myślicie? Lepsza lokata kapitału od miski do ryżu?



Bieda jak w każdym polskim domu, gdzie średnie zarobki Kowalskiego albo kasjerki z Ldidla to 4200zł.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2014, 03:26:09 am wysłana przez Master_666 »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3224 dnia: Stycznia 25, 2014, 03:30:45 am »
Interesowanie się cudzą własnością jest takie typowe dla lewicy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3225 dnia: Stycznia 25, 2014, 03:43:03 am »
Interesowanie się cudzą własnością jest takie typowe dla lewicy.

? Uspokój się człowieku, bo jakieś brednie wygadujesz. Nikt tutaj nie chce 70% podatku dla najbogatszych, tylko Owsiak sam pokazuje, co kupuje do swojego przeciętnego mieszkanka za pieniądze zebrane przez zmarznięte dzieci i o tym sobie tutaj opowiadamy.

Stołki barowe też bida z nędzą jak u typowego polaczka z osiedla :troll:




svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3226 dnia: Stycznia 25, 2014, 07:19:35 am »
Każdą kasjerkę z Lidla i montera kablówki na coś takiego stać przecież!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3227 dnia: Stycznia 25, 2014, 07:29:45 am »
Kasjerka w Lidlu średnio zarabia 4200 zł? :o

A Becet jak się okazuje ma zakrzywione poczucie wartości i pojęcia "luksusu" w odniesieniu do polskich warunków, ale może nie drążmy tego tematu.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3228 dnia: Stycznia 25, 2014, 07:33:48 am »
W sumie to trochę mu się nie dziwię, jak zarabiał 30-50 tysiaków miesięcznie i postawił dom za gotówkę nie mając nawet 30 lat.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3229 dnia: Stycznia 25, 2014, 07:39:28 am »
Właśnie żeby tego nie przytaczać, napisałem o nie drążeniu tematu.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3230 dnia: Stycznia 25, 2014, 09:01:06 am »
Kasjerka w Lidlu średnio zarabia 4200 zł? :o

A Becet jak się okazuje ma zakrzywione poczucie wartości i pojęcia "luksusu" w odniesieniu do polskich warunków, ale może nie drążmy tego tematu.
To nie słyszałeś najnowszych doniesień z rządu, a raczej z urzędu? Polak srednio zarabia 4200zł. Normalnie zielona wyspa, cuda na kiju, a debile typu Wulfen sie cieszą

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3231 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:14:07 pm »
Ale cebula wyszła z niektórych, nawet ręczniczek w kiblu będą lustrować :lol: PS4 u Owsiaka nie widziałem, a tu co drugi poleciał grube tysiace wyrzucać na konsole bez gier tylko żeby się powieźć po forumku, więc jak to z tym luksusem? 1500 miesięcznie raczej nie zarabiacie skoro 2 klocki na PS4 wywalacie od ręki. A najśmieszniejsze jest że mistrzem lustrowania jest Master aka miska do sushi za 300 złotych + spodenki za 800 w wieku przed dostaniem pierwszej pracy, a innym żałuje dorobku całego życia. Cebula aż w oczy szczypie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3232 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:26:10 pm »
Napisałeś Becet, jakby o to właśnie chodziło. A chodziło o coś zupełnie innego. Co mnie obchodzi, kto ile zarabia, na co wydaje i jak żyje (jak też nadmieniłem wcześniej). Chodziło o pojęcie luksusowy apartament. Tak, patrząc z perspektywy 38 mln ludzi żyjących w Polsce uważam, że takie warunki to LUKSUS, coś ponad normę. Schludne mieszkanie w nowym budownictwie to LUKSUS. Ktoś tutaj chyba za dużo naoglądał się gafu i tematów z gamingowymi set-upami w amerykańskich domostwach, po których można swobodnie jeździć na rowerze.

Skoro już tak napisałeś o tym ps4, to może warto dodać, że taki Niemiec/Anglik/Amerykanin to sobie może kupić ps4, tv 50" w ciągu miesiąca/dwóch, przy czym nie zjedzą go długi, będzie miał za co zapłacić rachunki i jeszcze zjeść. W Polsce trzeba OSZCZĘDZAĆ. Zastanów się, który z użytkowników, do których się tutaj odniosłeś musiał jednak nazbierać kasę, no i popatrz od tej strony, że to podstawowe hobby tutaj się wypowiadających. Niestety, znowu się niepotrzebnie rozdrabniamy, więc podsumowując świetne porównanie - ps4 za 2 klocki kontra mieszkanie za pół melona gościa, który żyje z datków innych obywateli :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2014, 13:34:51 pm wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3233 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:27:01 pm »
konsole bez gier tylko żeby się powieźć po forumku, więc jak to z tym luksusem?
Stary, ja gram na mojej ps4 więcej niż na ps3 aktualnie więc nie wiem co Ty pier**lisz tutaj.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3234 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:29:42 pm »
konsole bez gier tylko żeby się powieźć po forumku, więc jak to z tym luksusem?
Stary, ja gram na mojej ps4 więcej niż na ps3 aktualnie więc nie wiem co Ty pier**lisz tutaj.

Żeby Ci nie było głupio, że dla lansu kupiłeś. :troll:

Na pewno żyje lepiej niż przeciętny Polak, ale mnie to nie obchodzi, bo robi dobrą robotę i niech ma też coś od życia.

Już bardziej niż bogactwo drażnią mnie Beatlesi, których nienawidzę. :-x
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2014, 13:32:17 pm wysłana przez Gerro31 »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3235 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:33:36 pm »
Tak, patrząc z perspektywy 38 mln ludzi żyjących w Polsce uważam, że takie warunki to LUKSUS. Schludne mieszkanie w nowym budownictwie to LUKSUS.

A zabawka za 2 tysiace, którą tu co drugi się chwali, to co jest? Tak patrząc z perspektywy Polaka co robi za 1500 miesięcznie. Też luksus? Czy jak nam w kieszeń patrzą, a nie my komuś, to już jest zupełnie inna sprawa?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3236 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:35:06 pm »
a innym żałuje dorobku całego życia.

Billa Gatesa czy Lewandowskiego itp. nie lustruje i ich dorobek mnie zupełnie ni interesuje. Rozmawiamy o Owsiaku, który grajać w swoją polityczną gierkę i żerując na chorych dzieciach wymyślił dobry biznes, dzięki któremu żyje sobie bardzo wygodnie, pracując raz do roku. Ja chętnie też bym zbierał na chore dzieci, gdybym dostawał nawet 1% z przychodu fundacji. Tylko, że mi nikt nie da, bo nie mam wtyków w telewizji i nie było wpajane dzieciom już od małego, żeby płacić na Mastera. Też bym sobie mógł dofinansowywać dzieciaki za pieniądze od Polaków, a potem jeszcze brać 1% z 50mln raz w roku. Powinny być jakieś "fundusze charytatywne na sprzęt" w każdym szpitalu, które to fundusze w całości przeznaczane są tylko i wyłącznie na sprzęt, a nie na żadne akcje propagowania badań słuchu oczywiście spoty produkowane przez firmę Owsiaków. Zresztą tutaj ma apartament za milion, a ciekawe czy jego dzieci też nie mają jakiś apartamentów od niego.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3237 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:35:10 pm »
Tak, patrząc z perspektywy 38 mln ludzi żyjących w Polsce uważam, że takie warunki to LUKSUS. Schludne mieszkanie w nowym budownictwie to LUKSUS.

A zabawka za 2 tysiace, którą tu co drugi się chwali, to co jest? Tak patrząc z perspektywy Polaka co robi za 1500 miesięcznie. Też luksus? Czy jak nam w kieszeń patrzą, a nie my komuś, to już jest zupełnie inna sprawa?

Też luksus, większość lekko mniej zainteresowanych graniem kupuje teraz PS3 (po znajomych widzę).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3238 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:35:15 pm »
Żeby Ci nie było głupio, że dla lansu kupiłeś.
Ja nie przeczę, że na PS4 jest bida i mało gier, ale też nie jest tak, że kupiłem i stoi. W KZ się bardzo fajnie gra. A pozniej kupie ac4 i tez bede mial w co grac.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #3239 dnia: Stycznia 25, 2014, 13:36:35 pm »
Tak, patrząc z perspektywy 38 mln ludzi żyjących w Polsce uważam, że takie warunki to LUKSUS. Schludne mieszkanie w nowym budownictwie to LUKSUS.

A zabawka za 2 tysiace, którą tu co drugi się chwali, to co jest? Tak patrząc z perspektywy Polaka co robi za 1500 miesięcznie. Też luksus? Czy jak nam w kieszeń patrzą, a nie my komuś, to już jest zupełnie inna sprawa?
Zrobiłem edytę poprzedniego posta zanim napisałeś swój powyższy, możesz poczytać jak Ci się chce.