Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2139369 razy)

0 użytkowników i 48 Gości przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 12, 2012, 15:10:05 pm »
Ej nie mów tak brzydko na racjonalnych i skutecznych współpracownikach Tuska.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Donald-Tusk-wybor-Romana-Giertycha-jest-bardzo-racjonalny,wid,14901420,wiadomosc.html
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/402985,roman-giertych-i-syn-premiera-michal-tusk-pozywaja-dziennik-fakt-za-znieslawienie-super-express-i-tygodnik-wprost-dostaja-wnioski-ugodowe.html

A czy ja się muszę zgadzać, ze wszystkim co Tusk robi? Osobiście o Tusku mam niską opinię, to że jestem anty-PiS nie czyni mnie jeszcze pro-PO, z czym pewnie wielu obywateli się zgodzi. Giertych mnie brzydzi, tak samo jak Radzio Sikorski.
A co ma PIS z tymi zamieszkami?

Spidey^

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 12, 2012, 19:44:57 pm »


:roll:

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 12, 2012, 20:47:29 pm »
Jakoś na żadnym z tych filmików nie widzę, żeby tajniak (jeden z ziomków w kominiarkach i bluzie "policja" pod kurtką), rzucał czymkolwiek w oddziały policjantów odgradzających te ulice. Dlaczego? BO NIBY CO TO kur** ZA KRETYŃSKI POMYSŁ!
Byli tam tajniacy, bo to jest standard i norma. Jak przyjeżdża kilka tysięcy kibiców ze swoimi śmiesznymi szaliczkami pozakładanymi na ryje to trzeźwo myślący człowiek odpowiadający za bezpieczeństwo takiego zgromadzenia wpuszcza tam tajniaków. Za szybko zareagowali i straty miasta są mniejsze niż rok temu? Powód może być tylko jeden: "PRO-WO-KA-CJA!" Lulz.

"Złamaliśmy systemowi kark, ale on jeszcze oddycha. Musimy go teraz dobić i zakopać" takie coś mi mignęło własnie w tv, wypowiadał to ziomek na tle flagi ONR podczas wczorajszej przemowy na Agrykoli. I kupa ludzi z każdej grupy społeczne za takim cepem idzie. Nie ogarniam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2012, 20:56:52 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 12, 2012, 21:13:20 pm »
Kilka lat okłamywania, sprzedawania kraju za posadki dla koleżków, wałków, okradania i wpędzania przeciętnego obywatela na skraj nędzy przynosi swoje efekty - ludzie są po prostu wkur**eni.

 

hanza

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 12, 2012, 21:28:00 pm »
Kilka lat okłamywania, sprzedawania kraju za posadki dla koleżków, wałków, okradania i wpędzania przeciętnego obywatela na skraj nędzy przynosi swoje efekty - ludzie są po prostu wkur**eni.
20 lat, to troszke wiecej niz kilka.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 12, 2012, 21:53:46 pm »
Po hipotetycznym odbiciu polski z ręki oprawcy, wywalczenia dla niej niepodległości i objęciu władzy przez typów pokroju tych głoszących płomienne przemówienia wieczorem na agrykoli na bank wszystkim ludziom wkurwionym 20 letnim <wstaw sobie co uważasz> bedzie sie żyło komfortowo, luksusowo i milutko. Po tym jak wielką masę są w stanie przywołać do nogi, jak ogromną część maszerujących stanowią ludzie w moim wieku wiem, że jeśli tylko to się stanie to robie rakietowo-szybki wypad z tego ewentualnego gówna do normalnego, ale niestety nie mojego kraju.
SW-5606-3156-4802

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 12, 2012, 22:01:23 pm »
Ja nie mówię że będzie dobrze, mówię tylko że skrajnie lewicowe rządy prowokują skrajnie prawicową odpowiedź ludu. Trzeba było nie wybierać rosjan do rządzenia Polską - myślisz że gdyby rządził centrowy PiS to ONR by miał jakikolwiek posłuch? Tak lemingi bały się PiSu, to teraz sobie potańczą z ONR.  :lol:

« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2012, 22:02:56 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 12, 2012, 22:07:43 pm »
Mnie się idea Ruchu Narodowego bardzo podoba. Jak w końcu wytrzebią komuchów i ich popleczników, to będzie można budować nowy ład  :)

hanza

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 12, 2012, 22:10:38 pm »
Mnie się idea Ruchu Narodowego bardzo podoba. Jak w końcu wytrzebią komuchów i ich popleczników, to będzie można budować nowy ład  :)
Czemu czekasz na innych, sam bierz sprawy w swoje rece a nie pierd** po internetach :roll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 13, 2012, 01:56:28 am »
Ja nie mówię że będzie dobrze, mówię tylko że skrajnie lewicowe rządy prowokują skrajnie prawicową odpowiedź ludu. Trzeba było nie wybierać rosjan do rządzenia Polską - myślisz że gdyby rządził centrowy PiS to ONR by miał jakikolwiek posłuch? Tak lemingi bały się PiSu, to teraz sobie potańczą z ONR.  :lol:

skrajnie lewicowe po, centrowy pis, lemingi za onr.
becet, peron ci odjeżdża.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #450 dnia: Listopada 13, 2012, 09:21:08 am »
Skrajnie lewicowe po



centrowy pis - W PiSie równoważy się prawicowy konserwatyzm i polityka socjalna - zresztą tak byli określeni od początku - nie moja wina że dziś z Porozumienia Centrum w lewicowych mediach robi się skrajną prawice. Ciekawe jak media nazwą ONR, bo się z faszystowskich argumentów wystrzelali waląc do schorowanych staruszek w beretach.

lemingi za onr - nic takiego nie napisałem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #451 dnia: Listopada 13, 2012, 10:39:51 am »
chyba nigdy nie przestanie mnie dziwić łatwość, z którą dobierasz różne miary, w zależności od targetu, do opisania pewnych postaw/zjawisk.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #452 dnia: Listopada 13, 2012, 10:44:22 am »
Masz tu na rozweselenie:


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #453 dnia: Listopada 13, 2012, 10:47:37 am »
Ja nie mówię że będzie dobrze, mówię tylko że skrajnie lewicowe rządy prowokują skrajnie prawicową odpowiedź ludu.

Tia, lewicowe PO co to dupę przed Kościołem trzęsie, geje dalej nie mają ustawodawstwa, in vitro leży, "kompromis" aborcyjny leży. Rzeczywiście, skrajna lewicowość.

Mnie się idea Ruchu Narodowego bardzo podoba. Jak w końcu wytrzebią komuchów i ich popleczników, to będzie można budować nowy ład  :)

Komuniści też próbowali budować "nowy ład". Naziści również, Czerwoni Khmerzy również. Za każdym razem jak ktoś próbuje budować "nowy ład" ginie ładne kilka milionów ludzi. Ale widać do niektórych to nie trafia.


centrowy pis - W PiSie równoważy się prawicowy konserwatyzm i polityka socjalna - zresztą tak byli określeni od początku - nie moja wina że dziś z Porozumienia Centrum w lewicowych mediach robi się skrajną prawice. Ciekawe jak media nazwą ONR, bo się z faszystowskich argumentów wystrzelali waląc do schorowanych staruszek w beretach.

Tylko co ci po tym konserwatyźmie? Polityka PiS na sprawy socjalne jest odzwierciedleniem poglądów szefa, faceta który nie ma żony, prawa jazdy, i niedawno karty bankomatowej nie miał. Kobiety mają rodzić dzieci, być ostoją "ogniska domowego", Państwo niczymi rodzic pomoże, zaopiekuje się maluczkim obywatelem, itd. Może niektórzy lubią mieć życie poukładane za nich, ale stąd już prosta droga do inwigilacji, represji, itd. Właśnie to jest w PiS najgorsze - ich niepohamowane pragnienie układania obywatelom życia.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #454 dnia: Listopada 13, 2012, 10:50:52 am »
Masz tu na rozweselenie:



ja się nie smucę. dziwię po prostu, że oburzasz się na manipulację iti/agory a sam stosujesz takie same metody.
co do filmiku: byo!

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #455 dnia: Listopada 13, 2012, 11:25:24 am »
Polityka PiS na sprawy socjalne jest odzwierciedleniem poglądów szefa, faceta który nie ma żony, prawa jazdy, i niedawno karty bankomatowej nie miał.

TE ARGUMENTY.

Może niektórzy lubią mieć życie poukładane za nich, ale stąd już prosta droga do inwigilacji, represji, itd. Właśnie to jest w PiS najgorsze - ich niepohamowane pragnienie układania obywatelom życia.

Inwigilacja i represja no tak - tysiące nowych podsłuchów, ABW wpadające do domów ludzi robiących strony wyśmiewające rządzących, aresztowania dziesiątek ludzi za nieprzychylne partii transparenty - to wszystko przecież było za PiS.

A nie, czekaj.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #456 dnia: Listopada 13, 2012, 13:46:49 pm »
Polityka PiS na sprawy socjalne jest odzwierciedleniem poglądów szefa, faceta który nie ma żony, prawa jazdy, i niedawno karty bankomatowej nie miał.

TE ARGUMENTY.

No i? Chcesz mi powiedzieć, że osoba nieprzystosowana do życia we współczesnym społeczeństwie może mieć pomysły jak to społeczeństwo usprawnić? Nie prosisz ślepego aby ci coś narysował, zgadza się?

Inwigilacja i represja no tak - tysiące nowych podsłuchów, ABW wpadające do domów ludzi robiących strony wyśmiewające rządzących, aresztowania dziesiątek ludzi za nieprzychylne partii transparenty - to wszystko przecież było za PiS.

A nie, czekaj.

I rozumiem, że pomysłem jak to rozwiązać jest pozwolenie wygrać partii, która na lewo i prawo trąbi o zwiększeniu roli państwa? Logika, logika. Głupi i nadgorliwi zawsze będą, w PiS i PO. PO takie same dupy, chociażby sprawa ACTA. Ja bardzo chętnie nie zagłosuję na PO i na PiS, logika "wybierz mniejsze zło jest do dupy".

A co do twojej listy - aresztowanie blogera było głupie. Sprawa Blidy była tragiczna. Pomyśl o tym następnym razem jak przypomnisz sobie jak to się żyło za PiS. Ale prawdopodobnie ty uważasz, że Blida była histeryczką, a Ziobro ruszając z kamerami do jej mieszkania aby zdążyć z materiałem na wieczorne wiadomości robił wszystko co należy?
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2012, 13:49:17 pm wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #457 dnia: Listopada 13, 2012, 15:18:15 pm »
A co do twojej listy - aresztowanie blogera było głupie. Sprawa Blidy była tragiczna. Pomyśl o tym następnym razem jak przypomnisz sobie jak to się żyło za PiS.

:lol:

No właśnie tak się żyło - dużo lepiej - mafia okradająca państwo na grube miliony była tępiona, a dziś nęka się wyłącznie internautów i przeciętnych Polaków bo publicznie wyrażą się niepochlebnie o rządzie. A potem się dziwicie, że przeciętni, zwykli ludzie mają już dość i wychodzą na ulicę. Mi za rządów PiS żyło się dobrze, bo nie jestem złodziejem ani lewackim aferzystą.

faceta który nie ma żony

A ty masz żonę? Jeśli nie, to dostosuj się do swoich teorii i nie wypowiadaj się w temacie. W końcu facetowi bez żony nie wolno uczestniczyć w życiu publicznym.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #458 dnia: Listopada 13, 2012, 18:26:51 pm »
pis i partia centrowa :lol: z palikotem to najbardziej lewicowa partia, chyba tylko komuniści z PPP są bardziej na lewo.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #459 dnia: Listopada 13, 2012, 19:11:45 pm »
pis i partia centrowa :lol: z palikotem to najbardziej lewicowa partia, chyba tylko komuniści z PPP są bardziej na lewo.
PIS i lewicowa partia, chyba Ci sie poj**ało totalnie   :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #460 dnia: Listopada 13, 2012, 19:16:11 pm »
A co do twojej listy - aresztowanie blogera było głupie. Sprawa Blidy była tragiczna. Pomyśl o tym następnym razem jak przypomnisz sobie jak to się żyło za PiS.

:lol:

No właśnie tak się żyło - dużo lepiej...


No w ch**... :lol:

To może zagłosuj na lewicę. Za ich rządów w Polsce wszystko było znacznie tańsze niż za rządów PiS i PO. Taka logika właśnie. Jeśli ktoś naprawdę myśli, że jeśli PiS przejmie władzę, to nagle wszystko wróci do czasów kiedy było tanio i życie było łatwiejsze, to powodzenia. Ślepi jesteście czy jak? Nie zmieni się nic. Jedynie ryje przy korycie. Ewentualnie kościół będzie miał więcej do gadania i to wszystko.

Spidey^

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #461 dnia: Listopada 13, 2012, 20:14:42 pm »
Jakoś na żadnym z tych filmików nie widzę, żeby tajniak (jeden z ziomków w kominiarkach i bluzie "policja" pod kurtką), rzucał czymkolwiek w oddziały policjantów odgradzających te ulice. Dlaczego? BO NIBY CO TO kur** ZA KRETYŃSKI POMYSŁ!

Mówisz, masz:

Cytuj
Prowokatorzy atakują policję na początku Marszu Niepodległości. Wcześniej policyjni tajniacy nagrani w 1 sekundzie filmu, po lewej stronie, wraz z oddziałem policji, a następnie w 1:14 i później. Atak prowokatorów - 2:30.

tutaj więcej:
http://wolnemedia.net/polityka/jak-bila-policja-zobacz/

Po prostu brak mi słów na to co w tym kraju się dzieje :(

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #462 dnia: Listopada 13, 2012, 20:18:08 pm »
I tacy z nich marni prowokatorzy, ze spod bluz wystawal im wielki napis POLICJA???

Spidey^

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #463 dnia: Listopada 13, 2012, 20:27:16 pm »
Nikomu tam nie wystawał żaden napis, po prostu pierwszy atak na policję zaczął się od grupy osób (w 2:30) którzy wcześniej stali i rozmawiali razem z policją. Porównajcie sobie kurtki i kominiarki.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #464 dnia: Listopada 13, 2012, 20:29:20 pm »


Mistrzowie kamuflazu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #465 dnia: Listopada 13, 2012, 20:58:10 pm »
PIS i lewicowa partia, chyba Ci sie poj**ało totalnie   :lol: :lol:

Nic go nie poj**ało zobacz sobie program socjalny PiS i SLD. PiS to socjalnie lewica pełną gębą, światopoglądowo prawica.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #466 dnia: Listopada 14, 2012, 01:09:29 am »
Nikomu tam nie wystawał żaden napis, po prostu pierwszy atak na policję zaczął się od grupy osób (w 2:30) którzy wcześniej stali i rozmawiali razem z policją. Porównajcie sobie kurtki i kominiarki.

prawdą jest, że to nie pierwsza taka akcja policji. szkoda tylko, że na jedno z najważniejszych świąt narodowych przychodzi zgraja zamaskowanych trepów, z nastawieniem na zadymę, którzy ochoczo angażują się w walkę, a potem narzekają, że zostali sprowokowani. w normalnym kraju, na normalnym marszu, wszyscy idą z mordami odsłoniętymi, nikt się nie chce napier**lać i prowokacja policji nie ma prawa się udać.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #467 dnia: Listopada 14, 2012, 18:23:55 pm »
komuniści z pisu w akcji

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #468 dnia: Listopada 14, 2012, 19:00:48 pm »
Myślę, że w realu tak właśnie wyglądałoby forum GO i temat Polityka :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #469 dnia: Listopada 14, 2012, 19:16:55 pm »
 :lol:

Jakie bydło. Godny elektorat.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #470 dnia: Listopada 14, 2012, 19:17:46 pm »
komuniści z pisu w akcji

Taki sam mądry jak ty, odezwał sie głupi przygłup który pojecia nie ma co sie dzieje w tym chorym kraju, Rząd oddaje śledztwo ruskim, błedy z trumnami i wiele wiele innych chorych sytuacji. To jest ten wasz wspaniały rząd

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #471 dnia: Listopada 14, 2012, 19:18:09 pm »
Jedynym zakoczeniem w tym filmiku jest dla mnie reakcja Macierewicza. :O

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #472 dnia: Listopada 14, 2012, 19:21:00 pm »
Ja nie mówię że będzie dobrze, mówię tylko że skrajnie lewicowe rządy prowokują skrajnie prawicową odpowiedź ludu.

Tia, lewicowe PO co to dupę przed Kościołem trzęsie, geje dalej nie mają ustawodawstwa, in vitro leży, "kompromis" aborcyjny leży. Rzeczywiście, skrajna lewicowość.

Mnie się idea Ruchu Narodowego bardzo podoba. Jak w końcu wytrzebią komuchów i ich popleczników, to będzie można budować nowy ład  :)

Komuniści też próbowali budować "nowy ład". Naziści również, Czerwoni Khmerzy również. Za każdym razem jak ktoś próbuje budować "nowy ład" ginie ładne kilka milionów ludzi. Ale widać do niektórych to nie trafia.


centrowy pis - W PiSie równoważy się prawicowy konserwatyzm i polityka socjalna - zresztą tak byli określeni od początku - nie moja wina że dziś z Porozumienia Centrum w lewicowych mediach robi się skrajną prawice. Ciekawe jak media nazwą ONR, bo się z faszystowskich argumentów wystrzelali waląc do schorowanych staruszek w beretach.

Tylko co ci po tym konserwatyźmie? Polityka PiS na sprawy socjalne jest odzwierciedleniem poglądów szefa, faceta który nie ma żony, prawa jazdy, i niedawno karty bankomatowej nie miał. Kobiety mają rodzić dzieci, być ostoją "ogniska domowego", Państwo niczymi rodzic pomoże, zaopiekuje się maluczkim obywatelem, itd. Może niektórzy lubią mieć życie poukładane za nich, ale stąd już prosta droga do inwigilacji, represji, itd. Właśnie to jest w PiS najgorsze - ich niepohamowane pragnienie układania obywatelom życia.
O czym ty pier**lisz bo az mnie głowa boli jak to czytam, co Ci PIS próbuje układac? w dupach sie wam poprzewracało, za czasów PIS,u zyło sie duzo lepiej i to jest niepodwazalny fakt

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #473 dnia: Listopada 14, 2012, 19:22:21 pm »
Jedynym zakoczeniem w tym filmiku jest dla mnie reakcja Macierewicza. :O
Zachował sie fachowo i obronił tępego chu**, ja bym go jeszcze w dupe kopnął

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #474 dnia: Listopada 14, 2012, 19:28:15 pm »
Cytat: Tomasz
za czasów PIS,u zyło sie duzo lepiej i to jest niepodwazalny fakt
Tomasz, robisz w branży budowlanej, a w niej generalnie jest coraz ciężej i sądzę, że gdyby PiS był u władzy, to w takich przetargach, gdzie zasadniczym faktorem jest najniższa cena i tak nie zmieniłoby się nic. Niestety, ale to dzięki tej znienawidzonej UE w dużym uproszczeniu można napisać, że w ogóle masz robotę. Choć wiadomo, że ta bańka kiedyś pęknie, bo inwestorzy obok pomocy z UE jadą głównie na kredytach.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #475 dnia: Listopada 14, 2012, 19:30:35 pm »
Ja widzę same pozytywy. Nikt nie zastrzelił prowokatora, nikt nie wsadził mu kosy...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Obeszło się też bez przypalania papierosem..
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Macierewicz też zachował się spoko. Dziwne, przecież to talib. Powinien wpaść w ,,amok" i uciąć głowę  niewiernemu...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #476 dnia: Listopada 14, 2012, 19:32:44 pm »
Cytat: Tomasz
za czasów PIS,u zyło sie duzo lepiej i to jest niepodwazalny fakt
Tomasz, robisz w branży budowlanej, a w niej generalnie jest coraz ciężej i sądzę, że gdyby PiS był u władzy, to w takich przetargach, gdzie zasadniczym faktorem jest najniższa cena i tak nie zmieniłoby się nic. Niestety, ale to dzięki tej znienawidzonej UE w dużym uproszczeniu można napisać, że w ogóle masz robotę. Choć wiadomo, że ta bańka kiedyś pęknie, bo inwestorzy obok pomocy z UE jadą głównie na kredytach.
VAT, droższe zycie, paliwo, wiekszość podatków w góre, obcinanie pieniedzy w budownictwie i wiele wiele innych przekretów jak chodzby amber gold gdzie kompletnie podwaza sens istnienia tych pedałów w tym panstwie. Już nie wspominając o seryjnym samobójcy i oddaniu śledztwa ruskim.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #477 dnia: Listopada 14, 2012, 19:39:10 pm »
Tomek, a nie widzisz przypadkiem takiej zależności, że im dalej wstecz spojrzysz tym niższe ceny widzisz?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #478 dnia: Listopada 14, 2012, 20:03:58 pm »
Jest różnica między inflacją jednopunktową a pięciopunktową.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #479 dnia: Listopada 15, 2012, 02:37:28 am »
za politykę monetarną w polsce nie odpowiada rząd, a narodowy bank polski. mówienie o inflacji w kontekście ekipy sprawującej władzę, z pominięciem polityki nbp i klimatu makroekonomicznego na świecie mija się z celem ;)