Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2055090 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8560 dnia: Września 13, 2015, 22:41:28 pm »
No sikorski to wieki autorytet.
Dobrze ze putin na tą ukraine wlazł bo teraz byśmy mieli ciepło z niemcami i ukraińcami, a tak przynajmniej na wschodzie spokój.

imo. co by nie gadac, Sikorski ma wieksze doswiadczenie jesli chodzi o polityke miedzynarodowa niz taki maliniak.
On ma ale w ciągnieciu druta, co zresztą sam przyznał.

Maliniak lubi klekac przed episkopatem, a kler wiadomo co lubi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8561 dnia: Września 13, 2015, 22:51:38 pm »
Wiesz jaka jest roznica, my zostawiy tam ciezka prace, kielbase swojska i ogorki kiszone. Oni zas morze krwi, nienawisci i rozczenia.
Według statystyk to mało tam zostawiacie, głównie zabieracie socjał i lądujecie w więzieniach. To są statystyki na stronie parlamentu. To właśnie ta krew (za brzydki ryj do więzienia się nie idzie) i te roszczenia.
 
[ i]Tu powiedzenie o drzazgach i belce[/i]

A tych co pieprzą, że Polski nie stać na utrzymywanie Syryjczyków, to tylko sprowadzę na ziemię, że to finansuje UE, a i tak nawet jeśli przyjechałoby tutaj ich 20k to ostatecznie zostanie 2k w porywach.

Co mnie interesuja statystyki. Statystyki powinny zainteresowac tych ktorzy maja sie ich obawiac. Poza tym Czeslaw Spiewa. Tom 1 ksiegi emigrantow. Tam masz streszczony problem, tych statystcznych rodakow. Trzymam sie od tego z daleka. Od Islamu i choroby poprawnosci politycznej rowniez.
Przepraszam, jednak swoją wiedzę o świecie wolę budować w oparciu o statystyki niż artystyczne wynurzenia, nomen nomen, emigranta. Uciekliście przed niczym, a teraz macie najwięcej do powiedzenia na temat tego co Polska powinna, a czego nie powinna robić. Was nie ma, waszych podatków nie ma. Wasze zdanie ma się liczyć, bo jak już się nażrecie, to może wrócicie?
Slepy, durny czy troling. Przeciez ja tu sie nie wypowiadam o Polsce od jakiegos czasu. Pomimo tego ze Polska jest moja ojczyzna, nie wiaze z Polska zadnych planow. To jest smutne. Dotarlo. Martwie sie o bliskich, rodzine. Nie zamierzam Cie do niczego namawiac. Tyle.

Bron dalej te islamskie malpy:
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2015, 07:50:37 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8562 dnia: Września 14, 2015, 05:54:40 am »
No sikorski to wieki autorytet.
Dobrze ze putin na tą ukraine wlazł bo teraz byśmy mieli ciepło z niemcami i ukraińcami, a tak przynajmniej na wschodzie spokój.

imo. co by nie gadac, Sikorski ma wieksze doswiadczenie jesli chodzi o polityke miedzynarodowa niz taki maliniak.
On ma ale w ciągnieciu druta, co zresztą sam przyznał.

Maliniak lubi klekac przed episkopatem, a kler wiadomo co lubi.
Ewidetnie ktoś Cie przeruchał w dupala

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8563 dnia: Września 14, 2015, 08:22:18 am »
Ja już wiem o co chodzi, Londek razem z Castorem są parą, ostatnio wzięli ślub homoseksualny będąc na wycieczce w stanach. To wszystko wyjaśnia. Za rozwiązanie tej zagadki należą się plusy.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2015, 08:24:30 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8564 dnia: Września 14, 2015, 08:36:44 am »
Ja już wiem o co chodzi, Londek razem z Castorem są parą, ostatnio wzięli ślub homoseksualny będąc na wycieczce w stanach. To wszystko wyjaśnia. Za rozwiązanie tej zagadki należą się plusy.

Leszke???? Poziom ten sam, podobna tez fascynacja homoseksualizmem....hmmmm

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8565 dnia: Września 14, 2015, 12:52:59 pm »
Nie schlebiaj sobie. Aż taki fascynujący nie jesteś.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8566 dnia: Września 14, 2015, 12:57:47 pm »
Ja już wiem o co chodzi, Londek razem z Castorem są parą, ostatnio wzięli ślub homoseksualny będąc na wycieczce w stanach. To wszystko wyjaśnia. Za rozwiązanie tej zagadki należą się plusy.

Leszke???? Poziom ten sam, podobna tez fascynacja homoseksualizmem....hmmmm
jeszcze bym xella i jeszcze kogoś(tylko tera nie moge sobie przypomnieć tego nonejma) dołączył do tej pary i była by niezła pedalska orgia.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 597
  • Reputacja: 252
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8567 dnia: Września 14, 2015, 16:15:00 pm »
Patrząc na zaangażowanie Pudziana w sprawę imigrantów, to chyba szykuje się nam kolejny do koryta po Zbyszku Stonodze, który wykorzystuje naiwność części swoich odbiorców.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8568 dnia: Września 14, 2015, 19:36:12 pm »
Pudzian, stonoga?
Co to za ludzie są?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8569 dnia: Września 14, 2015, 20:47:22 pm »
Pudzian ostatnio przekleił ten sam fejkowy cytat "putina" co ty, również myśląc że to prawda. Tak więc chłopak również z trzeciej ligi intelektu, ale chyba sterydy a nie alkohol go tam doprowadziły.

« Ostatnia zmiana: Września 14, 2015, 21:08:09 pm wysłana przez el becetol »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8570 dnia: Września 14, 2015, 21:35:47 pm »
Tak , tylko o Putinie to prawda.
wiesz?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8571 dnia: Września 14, 2015, 21:42:50 pm »
Nie, nie prawdą. Miałeś szansę podać źródło, wydygałeś.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8572 dnia: Września 15, 2015, 00:32:02 am »
Nie, nie prawdą. Miałeś szansę podać źródło, wydygałeś.
no ale sam możesz sie o tym przekonać.
Dlaczego to ja mam tracic czas, aby coś komuś udowodnić?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8573 dnia: Września 15, 2015, 01:56:43 am »
To po co latasz po forum i rzucasz durne tezy, których potem nie umiesz udowodnić? Eh, drugi londek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8574 dnia: Września 15, 2015, 09:15:56 am »
taki macierewicz mozna by rzec

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8575 dnia: Września 15, 2015, 09:38:23 am »
leszke, cieżar udowodnienia tezy leży na osobie ją stawiającej. to jest żelazne prawo logiki. inaczej, każdy mógłby gadać bzdury podobne do twoich i trzeba by je uznać za fakt, bo ty masz wywalone na podpieranie się jakimikolwiek faktami, a udowodnienie, że ktoś czegoś nie powiedział, jest po prostu niemożliwe.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8576 dnia: Września 15, 2015, 11:37:19 am »
To po co latasz po forum i rzucasz durne tezy, których potem nie umiesz udowodnić? Eh, drugi londek.

Nie obrazaj

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8577 dnia: Września 15, 2015, 13:11:09 pm »
Dostałem instrukcje od oficera że Becet ma do wyborów przejść na naszą stronę ;). Lech Kaczyński podpisał traktat Lizboński i był zwolennikiem utworzenia armii europejskiej. Gdyby tak było to teraz Niemcy zainstalowaliby u nas obozy.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2015, 13:14:03 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8578 dnia: Września 15, 2015, 13:19:18 pm »
To po co latasz po forum i rzucasz durne tezy, których potem nie umiesz udowodnić? Eh, drugi londek.

Nie obrazaj
Fakt becet, nie przesadzaj, nie obrazaj Leszka.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8579 dnia: Września 15, 2015, 13:36:42 pm »
http://natemat.pl/154119,wlasciciel-amrit-kebab-widze-te-twarze-i-wstyd-mi-narobia-balaganu

Cytuj
Nawet niektórzy Syryjczycy są przeciwni pomaganiu migrantom. – Prawdziwi uchodźcy to może jedna piąta tego tłumu. Większość chce łatwego życia na zasiłku, który obiecała Angela Merkel – mówi Ghaze Abdulloh, właściciel znanych w Warszawie restauracji Amrit Kebab.

Co Pan czuje widząc relacje telewizyjne o uchodźcach i imigrantach?

Ghaze Abdulloh: Jestem zakłopotany. Zapewniam, że większość z nich nie musiała uciekać z własnych domów z powodu wojny. Rozpoznaję tam Erytrejczyków, Marokańczyków. Owszem, są też Syryjczycy. Cały czas dostaję SMS-y i wiadomości na Facebooku. W rodzaju: "Jedziemy do Niemiec, pomieszkać u Angeli"

Zatrudniłby Pan kogoś z imigrantów czy uchodźców u siebie w restauracji?

W mojej restauracji ludzie ciężko pracują, bo kanapkę kebab trzeba umieć zrobić w 9 sekund. Karmimy 5 tys. ludzi dziennie. A ci imigranci nie chcą ciężkiej pracy. Dostaję więc mnóstwo pytań w rodzaju, jak przedostać się z Polski do Niemiec. Jak urządzić się w Niemczech. Zapewniam was wszystkich, że Polska nie jest celem tej migracji.

Słyszał pan o Syryjczykach, którzy w Polsce otrzymali pomoc, ale woleli uciec do Niemiec?

Polacy są oburzeni dlatego to wytłumaczę. Akurat znam jedną z tych rodzin. To moja znajoma, która napisała na Facebooku, że nareszcie jest w Niemczech. Ona nie będzie mieszkać w polskiej parafii, bo jej ojciec jest znanym biznesmenem w Damaszku, a mieszkają w najdroższej dzielnicy Baktuma. Tacy ludzie korzystają z pomocy - by jako syryjscy uchodźcy uzyskać prawo stałego pobytu w UE i swobodnie podróżować. Mówię to po to, aby przekonać Polaków, że pomoc udzielana pod wpływem emocji, bez zastanowienia i każdemu, trafi do niewłaściwych osób.

Jest jakiś sposób, aby w fali imigrantów wyłowić tych naprawdę poszkodowanych przez wojnę?

Raczej nie. Z tego co słyszałem, ci ludzie nie chcą już poddawać się kontroli i rejestracji na granicy, niszczą swoje paszporty. Ja na przykład poznałbym Marokańczyka po akcencie, a taki pogranicznik już nie. Z kolei jak byłem w Turcji, to facet na ulicy proponował mi kupno syryjskiego paszportu za 1000 euro. Z drugiej strony, nikt nie będzie oficjalnie rozmawiał ze służbami Asada, które powiedzmy sobie, dość dobrze orientują się kto ucieka przez granicę. I znowu pokażę wam coś z Facebooka. Jest taki chłopak, który niedawno jako żołnierz twierdził, że służy Bogu, a teraz się ironicznie pisze, że służy Niemcom podając hot-dogi.

Wielu ekspertów przekonuje, że Polska mogłaby skorzystać na przyjęciu uchodźców i imigrantów, bo Syryjczycy są wykształceni, a swoją przedsiębiorczością mogą wiele wnieść nawet do naszej gospodarki.

Tak mówi ktoś, kto nie rozumie realiów. Jeśli syryjski stomatolog straci dom na wojnie, to przeprowadzi się do Libanu, Turcji czy Jordanii i nie musząc uczyć się języka, będzie zarabiał dwa razy więcej niż polski dentysta. Ci, którzy szturmują granice, to w większości słabo wyedukowani ludzie z pustyni. Zobaczcie jaki bałagan zostawiają za sobą. Wstyd mi. Przykro mi to mówić jako dumnemu Syryjczykowi. Oni usłyszeli, że Niemcy przyjmują wszystkich, więc porzucają dobytek i jadą po łatwe życie. Co oni wniosą? Koran pod pachą.

Skąd ta pewność?

Trzy dni temu byłem w Damaszku, jadłem kolację ze znajomymi w restauracji. Na ulicach widać normalne życie. W nadmorskich hotelach Latakii ludzie tańczą na basenie przy najnowszych przebojach. Dlaczego tam nie widać wielkiej ucieczki?

Łatwo powiedzieć, akurat tam nie toczy się wojna.

Fala migracji liczona w setkach tysięcy ruszyła dopiero wtedy, gdy rozeszła się wieść, że Niemcy i Europa przyjmą każdego uchodźcę. Po drugie mafia handlująca ludźmi dogadała się z gangami z Kosowa. Tak powstał ten nowy szlak przez Turcję, Grecję, Bałkany na Węgry. Dlaczego większość to mężczyźni? Trudy wyprawy ciężko wytrzymać. Mężczyźni liczą na to, że po pierwszych zasiłkach będą w stanie opłacić podróż swoim żonom i dzieciom. Jeśli na osobę Niemcy oferują 500 euro zasiłku, to łatwo policzyć ile dostanie mąż, żona z dwójką dzieci. W Polsce imigrant nie zarobi 9 tys. złotych miesięcznie.

Chyba że jak pan założy knajpę i będzie smażył kebab, falafel...

Dobre sobie. Chyba pan nie wie, ile kosztują inwestycje w gastronomię?

Czytałem, że przyjeżdżając do Polski miał pan garść dolarów.

Jeśli 200 tys. ktoś nazywa garścią… Miałem inną motywację. Zakochałem się w mojej żonie Justynie, chciałem tutaj żyć i pracować. Żeby zainwestować w Amrit Kebab sprzedałem mieszkanie w Syrii i pożegnałem się z rodziną, która 50 lat prowadzi biznesy restauracyjne w Damaszku. Nie chciałem otwierać, jak inni, jakiejś brudnej budki kebabem z mrożonego mięsa. Celowałem w coś w rodzaju McDonalds'a. Chciałem zmienić wizerunek kebabu w Polsce, do dziś pokutuje opinia, że to słabe jedzenie podawane z okienka. Gdyby od początku był serwowany w formie restauracyjnej, inaczej byłby postrzegany.

Nie ma Pan współczucia dla migrantów skoro 10 lat temu sam pan nim był?

Zdecydowałem się na rozmowę, aby uzmysłowić Polakom, że ten kraj angażuje się w coś, co go nie dotyczy. Niezależnie od motywacji ci ludzie nie chcą do Polski i stąd uciekną, co tylko będzie prowokować dalsze problemy. Ponadto nie wszyscy ci imigranci muszą szturmować europejskie granice, bo ich domy spłonęły, nie wszyscy są skrzywdzeni wojną. Tak naprawdę nie wiemy komu pomagamy. I dlatego bardziej rozumiem tych ludzi, którzy obawiają się, że przybysze narobią tu bałaganu.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2015, 14:02:18 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8580 dnia: Września 15, 2015, 15:04:45 pm »
Niemcy - Merkel dogadaly sie z facebookiem, aby blokowac i usuwac wszystkie wpisy anty islamskie, rasistowskie, dotyczace problemu uchodzcow. Ktos tu wydal na siebie wyrok.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8581 dnia: Września 15, 2015, 15:21:44 pm »
To po co latasz po forum i rzucasz durne tezy, których potem nie umiesz udowodnić? Eh, drugi londek.

Nie obrazaj
Fakt becet, nie przesadzaj, nie obrazaj Leszka.

Niby to takie proste, a i tak nie zrozumiales.


:troll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8582 dnia: Września 15, 2015, 17:56:27 pm »
Niemcy - Merkel dogadaly sie z facebookiem, aby blokowac i usuwac wszystkie wpisy anty islamskie, rasistowskie, dotyczace problemu uchodzcow. Ktos tu wydal na siebie wyrok.

no, to prawie jak w turcji, gdzie blokują konta niewygodnym użytkownikom.
mojej panny siostra była w turcji w pracy przez wakacje i na koniec ją coś takiego spotkało. udostępniła (czy coś tam) post, który się władzy nie podoba.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8583 dnia: Września 15, 2015, 18:55:07 pm »
W Polsce tez to sie dzialo np. Podczas kampani prezydenckiej. ;) Moj kumple dwa razy konto na facebooku zakladal.

Generalnie maja Nas za debili.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8584 dnia: Września 15, 2015, 22:18:47 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8585 dnia: Września 16, 2015, 01:29:22 am »
Ja już wiem o co chodzi, Londek razem z Castorem są parą, ostatnio wzięli ślub homoseksualny będąc na wycieczce w stanach. To wszystko wyjaśnia. Za rozwiązanie tej zagadki należą się plusy.

Leszke???? Poziom ten sam, podobna tez fascynacja homoseksualizmem....hmmmm
jeszcze bym xella i jeszcze kogoś(tylko tera nie moge sobie przypomnieć tego nonejma) dołączył do tej pary i była by niezła pedalska orgia.
Leszke, twoje fascynacja homo jest zadziwiająca jak na rolniika bez żony :P Wiadomo już do czego trzepiesz kapucyna. Tylko pewni mocniej o putinie myślisz, rodzinne tradycje sb w końcu zobowiązują ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8586 dnia: Września 16, 2015, 05:43:42 am »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8587 dnia: Września 16, 2015, 06:43:31 am »
Może do kościoła poszedł? :angel:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8588 dnia: Września 16, 2015, 07:23:32 am »
Może do kościoła poszedł? :angel:

Szkoda ze do tych wypocin nie może się odnieść Lech Kaczyński.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8589 dnia: Września 16, 2015, 07:28:43 am »
No szkoda, ale Jarek mógłby zabrać głos, ale milczy.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8590 dnia: Września 16, 2015, 07:43:35 am »
No szkoda, ale Jarek mógłby zabrać głos, ale milczy.
Jak mozna odpowiadać za kogos, z kim nie ma się kontaktu i nie odpowiada za jego czyny. Ale wiem pis wszystkiemu winne  :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8591 dnia: Września 16, 2015, 07:56:59 am »
Nie musi Jarek odpowiadać za brata, ale on go w tym wszystkim przecież popierał mógłby się ustosunkować spróbować polemizować, obronić dobre imię, ale Jarek milczy, mógłby się przyznać do błędu.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2015, 08:00:53 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8592 dnia: Września 16, 2015, 11:13:18 am »
Marnym trollingiem i zakrzywianiem rzeczywistości chcą przebić te 5%? Słabo to widzę. Głosy kuców już mają, ale czy zaoferują coś dorosłemu, myślącemu człowiekowi, który nie da się nabrać na kretyńską narrację że to GW była zawsze przeciwna Grossowi?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8593 dnia: Września 16, 2015, 11:23:07 am »
Nie ma takiej narracji.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8594 dnia: Września 16, 2015, 11:36:36 am »
Jest w tym filmiku. Przez lata GW promowała Grossa, każda partia poza PiS go popierała, PiS był nazywany faszystami i antysemitami bo zaprzeczali jego tezom, każda stacja oprócz Trwam legitymizowała Grossa robiąc z niego autorytet. Jak wyglądają te wszystkie lata według propagandzisty PO/GW/KORWiN (koalicja potwierdzona takim zachowaniem) pana Sommera? Otóż według niego Gazeta Wyborcza zaprzecza tezom Grossa, a Grossa popierał tylko i wyłącznie samotny Lech Kaczyński. :lol: Nie było żadnego wkładu PO, żadnego GW i mediów. Nic. Tak teraz wygląda świat według Sommera. Tylko gimb albo człowiek który nie pamięta tamtych lat w to uwierzy.

http://wpolityce.pl/polityka/265335-coz-za-olsnienie-po-latach-salon-iii-rp-nagle-oburzony-tezami-grossa-olejnik-to-jest-obrzydliwe-smolar-prymitywny-artykul

Obudź się kolego, salon przełożył wajchę. Poszła instrukcja do Olejników i Sommerów że Grossa już się nie da dłużej bronić, teraz trzeba wbić go jego największym przeciwnikom. Rozgrywają cię.

PS.
Cytuj
Gross w 1996 został odznaczony przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej

Tego Sommer nie pamięta. Zastanów się dlaczego i na czyje zlecenie ma tak wybiórczą pamięć że 99% faktów zapomniał i tylko Kaczynskiego zapamiętal?
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2015, 11:40:57 am wysłana przez el becetol »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8595 dnia: Września 16, 2015, 11:41:18 am »
Ty się obudź Sommer mówi że już nawet GW teraz nie popiera Grossa, a nie że go nigdy nie popierała.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8596 dnia: Września 16, 2015, 11:46:21 am »
Nie ma tam "już". Jest że Gazeta Wyborcza potępia. I w 4-minutowym filmiku wkład GW w promocję Grossa został podsumowany w pół sekundy tekstem, że GW go nie popiera. Naprawdę nie widzisz tu manipulacji? :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8597 dnia: Września 16, 2015, 11:53:15 am »
Bez jaj. Ochłoń do wyborów zostało jeszcze sporo czasu. To że GW popierała Grossa nie musi być przypominane bo jest oczywiste dla wszystkich, filmik jest adresowany do Ciebie a nie czytelnika GW.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2015, 12:01:53 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8598 dnia: Września 16, 2015, 12:16:44 pm »
Prawda to, ze Antoni ma zostac ministre obrony narodowej w wypadku zwyciestwa PiS? .... bedzie ciekawie i niebezpiecznie.

Cytuj
Antoni Macierewicz jako minister obrony, Małgorzata Wasserman jako minister sprawiedliwości, Piotr Naimski ma odpowiadać za energetykę, a Jarosław Sellin za kulturę. Więcej nazwisk w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.
https://www.wsieci.pl/zaremba-we-wsieci-rzad-pis-prawie-gotowy-pnews-2421.html

I dlaczego maliniak tak pluje na PL wszedzie poza jej granicami. Zreszta jak jest w PL to tez pluje na polske, na wszystko co osiagnieto po transformacji. Gdzie ci co mi wypominali jak krytykowalem polakow? Dlaczego, zaden nie komentuje slow maliniaka?
http://natemat.pl/154791,nie-sraj-we-wlasne-gniazdo-tak-wladyslaw-frasyniuk-podsumowal-slowa-pad-w-wielkiej-brytanii

btw. troche to zabawne, ze M. Kaczynska jest teraz publicystka wSieci...lubie te niezalezne i niepokorne media.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8599 dnia: Września 16, 2015, 12:54:28 pm »
Cytat: LoNdEk link=topic=7995.msg1018494#msg1018494 and date=1442398604
Prawda to, ze Antoni ma zostac ministre obrony narodowej w wypadku zwyciestwa PiS? .... bedzie ciekawie i niebezpiecznie.

Cytuj
Antoni Macierewicz jako minister obrony, Małgorzata Wasserman jako minister sprawiedliwości, Piotr Naimski ma odpowiadać za energetykę, a Jarosław Sellin za kulturę. Więcej nazwisk w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.
https://www.wsieci.pl/zaremba-we-wsieci-rzad-pis-prawie-gotowy-pnews-2421.html

I dlaczego maliniak tak pluje na PL wszedzie poza jej granicami. Zreszta jak jest w PL to tez pluje na polske, na wszystko co osiagnieto po transformacji. Gdzie ci co mi wypominali jak krytykowalem polakow? Dlaczego, zaden nie komentuje slow maliniaka?
http://natemat.pl/154791,nie-sraj-we-wlasne-gniazdo-tak-wladyslaw-frasyniuk-podsumowal-slowa-pad-w-wielkiej-brytanii

btw. troche to zabawne, ze M. Kaczynska jest teraz publicystka wSieci...lubie te niezalezne i niepokorne media.
Pluje bo prawdę mówi kretynie? W końcu ktoś z jajami mówi jak na prawdę jest