Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2065295 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8240 dnia: Sierpnia 23, 2015, 15:38:27 pm »
Jak to ostatnio mówli członkowie KK, cos o tym, co by sie do polityki nie mieszac...J*bani hipokryci w czarnych sukienkach...

http://www.polskatimes.pl/artykul/6245626,posel-pis-w-refektarzu-kosciola-mobilizuje-wyborcow-pis-musi-przejac-wladze,1,id,t,sa.html

Poseł PiS w refektarzu kościoła mobilizuje wyborców: PiS musi przejąć władzę


http://natemat.pl/152361,posel-pis-walczy-o-elektorat-w-koscielnym-refektarzu-musimy-przejac-wladze

Cytuj
Duchowni natomiast coraz częściej i coraz śmielej okazują instytucjom prawicowym swoją sympatię i wsparcie. Podczas niedawnej mszy w intencji nowego prezydenta Andrzeja Dudy biskup diecezji rzeszowskiej Kazimierz Górny ostro zganił gabinet Ewy Kopacz oraz poprzednika Dudy – Bronisława Komorowskiego.

 – Hańba! Rząd ośmieszył Polskę! – wołał bp Górny. Zanim jednak zdobył się na krytykę obecnie rządzących, w samych superlatywach wypowiedział się o podniosłej, "pełnej godności i modlitwy" ceremonii zaprzysiężenia Dudy na prezydenta. Jak dodał, wydarzenia te przypominały mu wzruszającą pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do ojczyzny.

bonus:

W pełni zgadzam sie z komentarzami:

Londyn chce rozmawiać z nowym prezydentem
http://ninasuffczynska.innpoland.pl/119925,londyn-chce-rozmawiac-z-nowym-prezydentem

:lol:

Komentarz jak zwykle, na poziomie. To cechuje zwoleników pewnych pratii politycznych - brak umiejętności myślenia.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8241 dnia: Sierpnia 23, 2015, 15:42:50 pm »
Cytuj
To cechuje zwoleników pewnych pratii politycznych - brak umiejętności myślenia.[/b]
Najmądrzejsze zdanie jakie napisałes, kiedykolwiek, gdziekolwiek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8242 dnia: Sierpnia 23, 2015, 15:48:15 pm »
Jak to ostatnio mówli członkowie KK, cos o tym, co by sie do polityki nie mieszac...J*bani hipokryci w czarnych sukienkach...

http://www.polskatimes.pl/artykul/6245626,posel-pis-w-refektarzu-kosciola-mobilizuje-wyborcow-pis-musi-przejac-wladze,1,id,t,sa.html

Poseł PiS w refektarzu kościoła mobilizuje wyborców: PiS musi przejąć władzę


http://natemat.pl/152361,posel-pis-walczy-o-elektorat-w-koscielnym-refektarzu-musimy-przejac-wladze

Cytuj
Duchowni natomiast coraz częściej i coraz śmielej okazują instytucjom prawicowym swoją sympatię i wsparcie. Podczas niedawnej mszy w intencji nowego prezydenta Andrzeja Dudy biskup diecezji rzeszowskiej Kazimierz Górny ostro zganił gabinet Ewy Kopacz oraz poprzednika Dudy – Bronisława Komorowskiego.

 – Hańba! Rząd ośmieszył Polskę! – wołał bp Górny. Zanim jednak zdobył się na krytykę obecnie rządzących, w samych superlatywach wypowiedział się o podniosłej, "pełnej godności i modlitwy" ceremonii zaprzysiężenia Dudy na prezydenta. Jak dodał, wydarzenia te przypominały mu wzruszającą pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do ojczyzny.

Nic dziwnego że  coraz mniej ludzi chodzi do kościoła. Trzeba przyznać że PiS w niszczeniu Kościoła  jest  o wiele skuteczniejszy od nieudolnego Palikota.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8243 dnia: Sierpnia 23, 2015, 17:48:44 pm »
Cytuj
Jestem w Radomiu na Air Show. Samoloty grzmią nad głowami - a ja właśnie przeprowadziłem rozmowy ze specami od zbrojenia naszej armii - i dostawcami. Wyglądały one tak:
"To sprzedajecie nam te rakiety GROM?"
"Oczywiście!"
"A po ile?"
"Tego zdradzić nie mogę" (Ja oceniam, że po ok. 20 tys. za sztukę jest to warte)
"A jaka jest szansa, że ten GROM zestrzeli helikopter?"
"Praktyczna pewność"
"To po co nasza armia kupuje helikoptery?"
Tu odpowiedzi zaczęły się różnić:
1) To proszę pytać armii
2) Nie wiem
3) No, nie. Taki zwykły śmigłowiec to zestrzeli, ale nasze śmigłowce będą miały specjalna obronę przeciwko takim rakietom.
O to, ile kosztują środki przełamujące ową mityczną obronę przeciwko rakietom - już nie pytałem... Natomiast z dłuższej dyskusji konkluzja była jedna: "Amerykanie sobie z tym jakoś poradzą".
:lol: :lol: :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8244 dnia: Sierpnia 23, 2015, 20:09:48 pm »
Jak to ostatnio mówli członkowie KK, cos o tym, co by sie do polityki nie mieszac...J*bani hipokryci w czarnych sukienkach...

http://www.polskatimes.pl/artykul/6245626,posel-pis-w-refektarzu-kosciola-mobilizuje-wyborcow-pis-musi-przejac-wladze,1,id,t,sa.html

Poseł PiS w refektarzu kościoła mobilizuje wyborców: PiS musi przejąć władzę


http://natemat.pl/152361,posel-pis-walczy-o-elektorat-w-koscielnym-refektarzu-musimy-przejac-wladze

Cytuj
Duchowni natomiast coraz częściej i coraz śmielej okazują instytucjom prawicowym swoją sympatię i wsparcie. Podczas niedawnej mszy w intencji nowego prezydenta Andrzeja Dudy biskup diecezji rzeszowskiej Kazimierz Górny ostro zganił gabinet Ewy Kopacz oraz poprzednika Dudy – Bronisława Komorowskiego.

 – Hańba! Rząd ośmieszył Polskę! – wołał bp Górny. Zanim jednak zdobył się na krytykę obecnie rządzących, w samych superlatywach wypowiedział się o podniosłej, "pełnej godności i modlitwy" ceremonii zaprzysiężenia Dudy na prezydenta. Jak dodał, wydarzenia te przypominały mu wzruszającą pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do ojczyzny.

bonus:

W pełni zgadzam sie z komentarzami:

Londyn chce rozmawiać z nowym prezydentem
http://ninasuffczynska.innpoland.pl/119925,londyn-chce-rozmawiac-z-nowym-prezydentem

:lol:

Komentarz jak zwykle, na poziomie. To cechuje zwoleników pewnych pratii politycznych - brak umiejętności myślenia.

pier**lisz z dupy, to jaka miała być moje reakcja zasrany lemingu

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8245 dnia: Sierpnia 23, 2015, 20:17:00 pm »
http://niezalezna.pl/70210-po-do-spolki-z-psl-wciaz-zadluzaja-skarb-panstwa-czeka-nas-grecki-kryzys
Cytuj
Zadłużenie skarbu państwa na koniec czerwca 2015 r. wyniosło 817 mld 800 mln zł i wciąż rośnie – poinformowało Ministerstwo Finansów. Od początku roku deficyt w państwowej kasie wzrósł do 26 mld zł i aby go pokryć, rząd wciąż zaciąga nowe pożyczki. – Koalicja PO-PSL znacząco przybliżyła nas do greckiej tragedii – tak ekonomiści komentują obecny stan finansów państwa
Co na to powiesz ciemniaku zasrany lemingradzie.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8246 dnia: Sierpnia 23, 2015, 21:05:56 pm »
Cytuj
Wbrew temu, co twierdzi premier Ewa Kopacz, po ośmiu latach rządów PO-PSL bardzo nam blisko do greckiego kryzysu
Co na to powiesz ciemniaku zasrany lemingradzie.
Oczywiście ten dogmat przyjąłeś zupełnie bezkrytycznie na wiarę?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8247 dnia: Sierpnia 24, 2015, 09:15:09 am »
http://niezalezna.pl/70210-po-do-spolki-z-psl-wciaz-zadluzaja-skarb-panstwa-czeka-nas-grecki-kryzys
Cytuj
Zadłużenie skarbu państwa na koniec czerwca 2015 r. wyniosło 817 mld 800 mln zł i wciąż rośnie – poinformowało Ministerstwo Finansów. Od początku roku deficyt w państwowej kasie wzrósł do 26 mld zł i aby go pokryć, rząd wciąż zaciąga nowe pożyczki. – Koalicja PO-PSL znacząco przybliżyła nas do greckiej tragedii – tak ekonomiści komentują obecny stan finansów państwa
Co na to powiesz ciemniaku zasrany lemingradzie.


Cytuj
– komentuje Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK-ów.

Od tech SKOK'ów co take zadłużone są? Co jeden po drugim komisarza dostają? Przecież na podstawie kondycji SKOK to powinniśmy z góry zadłożyć, że jest dokładnie na odwrót.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8248 dnia: Sierpnia 24, 2015, 12:59:25 pm »
Cytuj
– Dla mnie Ukrainiec z Kanady, to jak Niemiec z Argentyny – przyznał publicysta Rafał Ziemkiewicz w jednej ze stacji telewizyjnych.

Jego zdaniem to właśnie chęć ukrycia korzeni mogła być powodem ekspresowej realizacji wniosku o przyznanie polskiego obywatelstwa zięciowi Ewy Kopacz.

– Coś musiało być nie tak, skoro bali się, żeby ten wniosek nie został przyjęty przez kogoś innego niż Bronisław Komorowski – mówił Ziemkiewicz.

Jak ujawnił tygodnik "Do Rzeczy", Kancelaria Bronisława Komorowskiego, w ostatnim dniu jego urzędowania, przyznała polskie obywatelstwo Kanadyjczykowi, który złożył wniosek zaledwie dzień wcześniej. Do wniosku nie załączono żadnego uzasadnienia. Wpłynęło ono dzień później, już do kancelarii Andrzeja Dudy. Kanadyjczykiem okazał się zięć Ewy Kopacz.
hahaha
Jakie kur**  :lol:

londek broń ewki, bom ciekawy co też masz do powiedzenia.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8249 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:05:11 pm »
Cytuj
– Dla mnie Ukrainiec z Kanady, to jak Niemiec z Argentyny – przyznał publicysta Rafał Ziemkiewicz w jednej ze stacji telewizyjnych.

Jego zdaniem to właśnie chęć ukrycia korzeni mogła być powodem ekspresowej realizacji wniosku o przyznanie polskiego obywatelstwa zięciowi Ewy Kopacz.

– Coś musiało być nie tak, skoro bali się, żeby ten wniosek nie został przyjęty przez kogoś innego niż Bronisław Komorowski – mówił Ziemkiewicz.

Jak ujawnił tygodnik "Do Rzeczy", Kancelaria Bronisława Komorowskiego, w ostatnim dniu jego urzędowania, przyznała polskie obywatelstwo Kanadyjczykowi, który złożył wniosek zaledwie dzień wcześniej. Do wniosku nie załączono żadnego uzasadnienia. Wpłynęło ono dzień później, już do kancelarii Andrzeja Dudy. Kanadyjczykiem okazał się zięć Ewy Kopacz.
hahaha
Jakie kur**  :lol:

londek broń ewki, bom ciekawy co też masz do powiedzenia.

No beka w ch*j. To Bronek podpisal nie ewka :D

To I tak nic w porównaniu ze sprawą ułaskawinia kolegi zięcia L. Kaczyńskiego. W normalnym państwie L. Kaczyński i Duda by byli przed trybunałem za takie coś. Do tego znikające dokumenty.

Cytuj
Tymczasem zatrudniony przez Pałac Prezydencki audytor - sędzia Sądu Najwyższego - nie miał wątpliwości: "W niniejszej sprawie zachodzą okoliczności uzasadniające podejrzenie popełnienia przestępstwa, dokonanego przez podsekretarza stanu Andrzeja Dudę".

Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/563049,kulisy-sledztwa-ws-ulaskawienia-adama-s-przez-prezydenta-kaczynskiego,id,t.html?cookie=1

Teraz Duda oczywiście nic o sprawie nie pamięta, pewnie też nie będzie pamietał na co brał pieniądze z sejmu - na wykłady czy może jednak w sprawach poselskich podróżował do Poznania?

W sumie ciekawe z tym panem D. zięć L. Kaczyńskiego, a taki gangster... no cóż, ciągnie swój do swego. W otoczeniu Kaczyńskich dużo jest takich "cwaniaków".
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2015, 14:08:28 pm wysłana przez LoNdEk »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8250 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:19:15 pm »
Co tu się odpierdala, niezła beka w tym temacie  :lol: :lol: :lol: Trochę jak ostatnio przechodziłem obok kancelarii, oczywiście Krzyż, smoleńsk i pseudo katole. Nie skumałem jednego chłopaka, widać, że babka go z przymusu zabrała. Anyway, śmiesznie było jak ktoś naje**ny przechodził i krzyknął je**ć pis, od razu o tym temacie pomyślałem  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2015, 14:26:32 pm wysłana przez Moldar »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8251 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:26:34 pm »
Słyszałem właśnie o tym zięciu Kaczyńskiego w radiu z rana. Ładne wały się kręci. PiS czy PO to jedne i te same złodziejskie ku**o-szmaty.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8252 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:38:11 pm »
Słyszałem właśnie o tym zięciu Kaczyńskiego w radiu z rana. Ładne wały się kręci. PiS czy PO to jedne i te same złodziejskie ku**o-szmaty.


100% Racja, wszyscy politycy to złodzieje, od prawa do lewa.


Bonus.

Jutro decyzja rządu o wprowadzeniu klęski żywiołowej.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18619900,susza-pustoszy-pola-juz-pol-miliarda-zl-strat-stan-kleski.html#MTstream

Ciekawe jest to, że jesli zostanie ten stan wprowadzony, oznacza to opóżnienie wyborów z automatu. Będzie sie działo, nie zdziwiłbym się jeśli PO wprowadziłoby go, żeby ugrać sobie troche więcej czasu.

Bonus.2.

Na 1,5 mln rolników tylko kilkudziesięciu ubezpieczyło się od suszy
http://pikio.pl/na-15-mln-rolnikow-tylko-kilkudziesieciu-ubezpieczylo-sie-od-suszy/

Ten sam typ ludzi, co górnicy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8253 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:55:25 pm »
Mąż córki świętej pamięci brata prezesa PiS robi przekręty = cały PiS jest umoczony. Kurwa, jacy niektórzy są głupi  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8254 dnia: Sierpnia 24, 2015, 14:57:05 pm »
Kurwa, jacy niektórzy są głupi  :lol:

Dokładnie. A jacy naiwni do tego. :roll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8255 dnia: Sierpnia 24, 2015, 15:51:51 pm »
Mąż córki świętej pamięci brata prezesa PiS robi przekręty = cały PiS jest umoczony. Kurwa, jacy niektórzy są głupi  :lol:

Robi przekręty na tym za co Adrian S. był skazany. Adrian S. został ułaskawiony przez L. Kaczyńskiego kilka tyg. po tym jak założyl spółkę z panem D., w procesie uniewinnienia brał udział pan Duda. ...nic podejrzanego w tym wszystkim nie ma. Wcale a wcale.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8256 dnia: Sierpnia 24, 2015, 18:40:06 pm »
Śmierdząca sprawa przyznam. Oby go odstrzelili.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8258 dnia: Sierpnia 24, 2015, 21:14:59 pm »
Cytuj
Na 1,5 mln rolników tylko kilkudziesięciu ubezpieczyło się od suszy
http://pikio.pl/na-15-mln-rolnikow-tylko-kilkudziesieciu-ubezpieczylo-sie-od-suszy/

Ten sam typ ludzi, co górnicy.
londuś znajdz mi jakiegoś ubezpieczyciela na wypadek suszy  :puppy-eyes:

A blida była niewinna, nie?

PS: londek, czy to prawda, że już w następnym Newsweeku będzie wielki tekst śledczy dotyczący lotów Donalda Tuska do Gdańska?


A i takie tam:
adłużenie Polski o kolejne 7 mld 569 mln zł.

Aby lepiej zobrazować skalę wzrostu zadłużenia w pierwszym półroczu b.r. poniżej prezentuje ciekawe, jak mi się wydaje, porównanie - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) z tysiącami wolontariuszy na ulicach i wielką machiną promocyjną podczas tegorocznego finału zebrała łącznie 53,1 mln zł. Aby uzbierać pieniądze, które pokryłyby kwotę o jaką zwiększył się dług naszego kraju od stycznia do czerwca (37,871 mld zł), ekipa Jerzego Owsiaka musiałaby zorganizować... 713 takich finałów! – czytamy na portalu niewygodne.info.pl.

Serwis zwraca uwagę, że gigantyczne zadłużenie i problem spłaty zaciągniętych długów spadnie na kolejny rząd.

Ludzie Ewy Kopacz wiedzą już, że ich czas dobiegł końca, że 25 października zostaną odsunięci od władzy. Być może właśnie dlatego postanowili zaszaleć i w ostatnich miesiącach swoich rządów dokonać "skoku na dług", podpisując z zagranicznymi wierzycielami nowe umowy kredytowe.

Portal przewiduje, że gdy za rok lub najdalej za dwa przyjdzie spowolnienie gospodarcze, rząd będzie musiał ponownie ciąć wydatki i podnosić obywatelom podatki, by znaleźć pieniądze na spłatę długów zaciągniętych w czasie "prosperity".

Eksperci nie mają wątpliwości: szybko rosnący dług w czasie stosunkowo dobrej koniunktury gospodarczej to bomba z opóźnionym zapłonem.

A to na rozluźnienie pośladów:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2015, 21:31:21 pm wysłana przez Leszke »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8259 dnia: Sierpnia 24, 2015, 21:32:39 pm »
Był jakiś rok, że rolnik był zadowolony? Bo mam wrażenie, że ciągle coś. A to mało deszczu, dużo deszczu, gorąco, ch**owa zima itp.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8260 dnia: Sierpnia 24, 2015, 21:34:22 pm »
Był jakiś rok, że rolnik był zadowolony? Bo mam wrażenie, że ciągle coś. A to mało deszczu, dużo deszczu, gorąco, ch**owa zima itp.
narzeka i co?
Dają coś za to?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8261 dnia: Sierpnia 24, 2015, 21:54:57 pm »
londuś znajdz mi jakiegoś ubezpieczyciela na wypadek suszy  A blida była niewinna, nie?


86ciu rolników jakos znalazlo. 3 minuty mi zajelo znalezienie - PZU:
Cytuj
Ubezpieczeniem mogą zostać objęte uprawy, o których mowa w § 3 ust. 1, znajdujące się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP), wskazane w polisie – od ryzyka wystąpienia szkód spowodowanych przez: powódź, grad, suszę, ujemne skutki przezimowania lub przymrozki wiosenne.

https://www.pzu.pl/c/document_library/get_file?uuid=7166977b-fbe2-4cb5-9fcb-9f5f36e087b0&groupId=10172

Zakladam, ze wiekszosc polis rolniczych ma takie klauzule.


PS: londek, czy to prawda, że już w następnym Newsweeku będzie wielki tekst śledczy dotyczący lotów Donalda Tuska do Gdańska?

Wydaje mi się, że problemem w sytuacji z Dudą jest to, ze on do pracy jeżdził innej za pieniądze podatników, a nie sam fakt tych wyjazdów, bo ustawowo posłom i senatorom dają 100% zniżek na przejazdy krajowe, nie wiem jak sprawa wygląda z hotelami. Kopacz pytana o wyjazdy w 2005r. od razu powiedziała, że do córki jezdzila...czy to jest etyczne - nie, ale przynajmniej nie było kłamstwa. Żeby nie było, niczego Dudzie nie udowodniono, a jak już kiedyś pisałem, obowiązuje zasada domniemania niewinności, ale poszlaki są jakie są.

Przecież PiS juz dawno rozliczył wszystkich z PO:

Czy Marszałek Sikorski wyłudził pieniądze z Kancelarii Sejmu?


Jacek Rostowski naciągnął podatników
http://niezalezna.pl/63812-jacek-rostowski-naciagnal-podatnikow

Polecam komentarze, czekam teraz na podobne epitety pod adresem Dudy....uuupppsss...chyba sie nie doczekam, prawda?

Co do Blidy, to nie znam tej sprawy tak dokładnie, ale wiem, że były uchybienia w czasie zatrzymania. Nawet jeśli była winna, to nie zasługiwała na śmierć, wydaje mi się, że bała sie konfrontacji z aparatem państwomym, bo napewno by ją publicznie linczowali i nie wytrzymała - zabiła się ze strachu (seryjny samobójca? 8) ) . Cięzko powiedzieć kto odpowiada za jej śmierć, pośrednio i bezpośrednio.

http://telewizjarepublika.pl/kukiz-przerywa-wywiad-w-tv-republika-do-dziennikarki-rzuca-ty-pis-owska-ku,22995.html


Kukiz, skończył się zanim sie zaczął, takie jazdy napewno mu nie pomogą, jeśli przegra JOW'y to koniec z nim. Ostatnie sondaże pokazują, że jest poniżej progu wyborczego.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2015, 22:00:37 pm wysłana przez LoNdEk »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8262 dnia: Sierpnia 24, 2015, 21:58:29 pm »
Był jakiś rok, że rolnik był zadowolony? Bo mam wrażenie, że ciągle coś. A to mało deszczu, dużo deszczu, gorąco, ch**owa zima itp.
narzeka i co?
Dają coś za to?

No, dają, rolnicy mają KRUS, wiele różnych dopłat i chyba też minimalne ceny niektorych produktów są gwarantowane.

My tu sobie gadu gadu, a w spółkach skarbu państwa w sektorze energetycznym przeciąg - rezygnacje (tauron), zrywane kontrakty (bogdanka - enea) i wygląda, że to przez nasze kochane górnictwo.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8264 dnia: Sierpnia 24, 2015, 22:04:07 pm »
http://telewizjarepublika.pl/kukiz-przerywa-wywiad-w-tv-republika-do-dziennikarki-rzuca-ty-pis-owska-ku,22995.html


Nic takiego nie slychac.

Cytuj
Jednak w pewnym momencie muzyk niespodziewanie – po pytaniach o relacje z Rosją oraz plany dyplomatyczne prezydenta Andrzeja Dudy – przerwał dyskusję, a po wyjściu ze studia obraził dziennikarkę. Po tym incydencie przedstawiciele Pawła Kukiza skontaktowali się z Republiką i zażądali wstrzymania emisji wywiadu.

http://niezalezna.pl/70240-pawel-kukiz-do-dziennikarki-telewizji-republika-ty-pis-owska-k

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8265 dnia: Sierpnia 24, 2015, 22:05:40 pm »
To teraz niezalezna jest juz wiarygodna? :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8266 dnia: Sierpnia 24, 2015, 22:18:27 pm »
To teraz niezalezna jest juz wiarygodna? :lol:

Nie nie jest (zbyt dużo syfu dają - trampki Kopacz itp. wogóle Kopacz jest tam w 2gim newsie, tj. Duda na Newsweek i NaTemat, ale troche mi wadzą te serwisy, wszędzie kasują moje komentarze :/ ), ale to u nich w studiu sie działo, podążałem do żródła :P ale podróż zaczołem na http://natemat.pl/152533,pawel-kukiz-obrazil-dziennikarke-telewizji-republika-ty-pis-owska-k-powiedzial-wychodzac-ze-studia :D

Co do serwisów internetowych, to chyba GW jest najbardziej opiniotworczym serwisem w PL? Chodzi mi o oficjalne statystyki.

NaTemat -> Twitter -> Facebook -> Niezależna.pl

btw. Petru jest w Londynie 5go września, chyba sie wybiore, może mnie przekona do banksterki 8) 8) własnie dostałem od nich maila i szukają ludzi do współpracy w UK, do promowania ich partii.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8267 dnia: Sierpnia 24, 2015, 22:21:00 pm »
zaczołem
Okej....

Idz promuj swetra, na pewno z Twojej promocji wiele dobrego dla Polski bedzie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8268 dnia: Sierpnia 24, 2015, 22:29:49 pm »
zaczołem
Okej....

Idz promuj swetra, na pewno z Twojej promocji wiele dobrego dla Polski bedzie.

Ustawiłem autokorektę, kuwa i nie działa :/

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8269 dnia: Sierpnia 25, 2015, 00:05:31 am »
btw. Petru jest w Londynie 5go września, chyba sie wybiore, może mnie przekona do banksterki 8) 8) własnie dostałem od nich maila i szukają ludzi do współpracy w UK, do promowania ich partii.
Nie masz po co iść bo, nie "może mnie przekona", tylko już Ci mówiłem że będziesz głosował na Petru.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8270 dnia: Sierpnia 25, 2015, 00:33:11 am »
Był jakiś rok, że rolnik był zadowolony? Bo mam wrażenie, że ciągle coś. A to mało deszczu, dużo deszczu, gorąco, ch**owa zima itp.
narzeka i co?
Dają coś za to?

No, dają, rolnicy mają KRUS, wiele różnych dopłat i chyba też minimalne ceny niektorych produktów są gwarantowane.

My tu sobie gadu gadu, a w spółkach skarbu państwa w sektorze energetycznym przeciąg - rezygnacje (tauron), zrywane kontrakty (bogdanka - enea) i wygląda, że to przez nasze kochane górnictwo.
Ale ty naiwny jesteś, bosze  :o

Bogdanke to ewka upierdoliła  :lol:
kur** co za rzad   :o

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8271 dnia: Sierpnia 25, 2015, 21:05:44 pm »

Cytuj
Reporter "Wyborczej" w samolocie, w którym według portalu Lisa go nie ma
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2015, 21:07:31 pm wysłana przez windomearl »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8272 dnia: Sierpnia 25, 2015, 23:23:05 pm »
LoNdEk nie doczekasz się bo już wyszło ze hotele i uczelnia nie pokrywają się ze samolotami, wiec tą pseudo aferę możesz wsadzić lisowi w dupe

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2015, 01:27:39 am wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8274 dnia: Sierpnia 26, 2015, 01:29:07 am »
Ciekawie, zwłaszcza że dopiero co wieściłeś koalicję pisokukizmu  :lol:

Stawiałbym na 2 lata cyrku pisokukizmu.

To ile stawiasz?  :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8275 dnia: Sierpnia 26, 2015, 01:55:47 am »
Ciekawie, zwłaszcza że dopiero co wieściłeś koalicję pisokukizmu  :lol:

Stawiałbym na 2 lata cyrku pisokukizmu.

To ile stawiasz?  :lol:
A co ma wspólnego z tym filmikiem tamten komentarz? Tak, będą się pewnie wzajemnie oskarżać kto jest sbkiem, a kto większym "patriotą", min dlatego na więcej niż 2 lata nie ma co liczyć.
 Poza tym jak na razie Kukiz i pis maja dokładnie 75% wspólnego programu, wzajemne podobieństwo obu partii jest większe niż pisu z palikotem i na pewno dla pis stworzenie pisokukizmu jest lepsze niż pisopalikotyzmu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2015, 02:04:01 am wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8276 dnia: Sierpnia 26, 2015, 02:14:02 am »
To ma wspólnego że twierdziłeś że jest jakaś koalicja między PiSem a Kukizem a tu Kukiz łazi po telewizjach i wyzywa od PiSowskich kurew  :lol:
Dzięki temu ma program zgodny w 100% z PO, tobą, londkiem i Palikotem.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8277 dnia: Sierpnia 26, 2015, 02:43:02 am »
To ma wspólnego że twierdziłeś że jest jakaś koalicja między PiSem a Kukizem a tu Kukiz łazi po telewizjach i wyzywa od PiSowskich kurew  :lol:
Przekręcasz moje słowa. Nigdzie nie pisałem, że JEST  jakaś oficjalna koalicja, taka dopiero nastanie po wyborach,  bo trzeba z kimś rządzić, a z partii które obecnie przekraczają próg wyborczy w sondażach lub są bliskie progu, najbliżej do pisu ma kukiz.  Chyba że zdarzyłoby się jakieś wielkie nieszczęście i pis zgarnąłby większość mandatów.
A co do zarzutu że nie utworzą koalicji, bo się wzajemnie krytykują (warto zaznaczyć że dość umiarkowanie)  to Ziobro, Gowin czy Lepper kiedyś też krytykowali Kaczyńskiego/pis.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8278 dnia: Sierpnia 26, 2015, 02:53:46 am »
Nigdzie nie pisałem, że JEST  jakaś oficjalna koalicja, taka dopiero nastanie po wyborach

No w tym wpisie już koalicja istnieje i formuje żądania:
Pisokukizm chce mnie okraść

Ale dobrze że się z bzdury wycofujesz.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8279 dnia: Sierpnia 26, 2015, 08:19:06 am »
w radiu dzisiaj słyszałem, że dubieniecki może wyjść za kaucją :lol:

wyłudź malwersacjami 13 mln zł i wyjdź za kaucją.
przewieź przez granicę litr leczniczego oleju z konopii i gnij w areszcie + #uwonićmaćka.