Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2065077 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15160 dnia: Grudnia 27, 2016, 09:41:21 am »
Wlasnie wrocilem z Polski.

Dwie obserwacje.

Pierwsza. Masakryczne urabianie opinii publicznej przez TVN, przerwa, troche mniej Polsat, przerwa, najmniej TVP. Niemniej kazda urabia na swoj sposob. Pomijam fakt o ilosci godz. emisyjnych zwiazanych z polityka. Z deka za duzo.

Druga. Polityka I politykierzy to ciagle w PL na ogol mega wykreowany produkt makretingu do wyciagania Polakow na ulice i stawianiu ich na przeciw siebie. Kukiz to wyjatek od reguly, ale oni to teraz podobno margines.

Dobrze ze tylko korzystalem z TV jeden dzien. Takiej szopki to dawno nie widzialem.

 :-?  :mad:  :(

Poza tym mialem fajne Swieta, sporo sniegu, pozytywnych wrazen. :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2016, 09:49:21 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15161 dnia: Grudnia 27, 2016, 19:20:13 pm »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15162 dnia: Grudnia 27, 2016, 23:19:07 pm »
Czy ja dobrze dzisiaj słyszałem, że na każdym święcie państwowym, gdzie jest wojsko (lub coś takiego) zawsze odczytywany jest apel smoleński?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15163 dnia: Grudnia 28, 2016, 09:50:09 am »
Czy ja dobrze dzisiaj słyszałem, że na każdym święcie państwowym, gdzie jest wojsko (lub coś takiego) zawsze odczytywany jest apel smoleński?
dobrze słyszałeś. pis to hieny cmentarne i świetnie im wychodzi politykowanie na grobach, zarówno smoleńskich, jak i powstańczych.

http://m.poznan.wyborcza.pl/poznan/7,106517,21173573,powstanie-wielkopolskie-szef-policji-w-poznaniu-w-ostatniej.html

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15164 dnia: Grudnia 28, 2016, 11:35:18 am »
Czy ja dobrze dzisiaj słyszałem, że na każdym święcie państwowym, gdzie jest wojsko (lub coś takiego) zawsze odczytywany jest apel smoleński?
dobrze słyszałeś. pis to hieny cmentarne i świetnie im wychodzi politykowanie na grobach, zarówno smoleńskich, jak i powstańczych.

http://m.poznan.wyborcza.pl/poznan/7,106517,21173573,powstanie-wielkopolskie-szef-policji-w-poznaniu-w-ostatniej.html
kur** mać, nie wierze po prostu. Do tego jeszcze transmisje z miesięcznicy w telewizji państwowej, której nie oglądam, ale będe musiał płacić.

Omijam politykę, nie wypowiadam się na jej temat, ale to co robi PIS to się w głowie nie mieści.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15165 dnia: Grudnia 28, 2016, 13:15:07 pm »
Czy ja dobrze dzisiaj słyszałem, że na każdym święcie państwowym, gdzie jest wojsko (lub coś takiego) zawsze odczytywany jest apel smoleński?
dobrze słyszałeś. pis to hieny cmentarne i świetnie im wychodzi politykowanie na grobach, zarówno smoleńskich, jak i powstańczych.

http://m.poznan.wyborcza.pl/poznan/7,106517,21173573,powstanie-wielkopolskie-szef-policji-w-poznaniu-w-ostatniej.html

DOBRA ZMIANA !!!!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15166 dnia: Grudnia 28, 2016, 15:13:15 pm »
Generalnie juz za sam fakt nie wpuszczania do Polski dziczy arabskiej sa 100 razy lepsi od poprzednikow. Reszta mnie nie obchodzi, interesuje, bo fanem PIS'u nie jestem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 15:15:55 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15167 dnia: Grudnia 28, 2016, 15:23:40 pm »
Generalnie juz za sam fakt nie wpuszczania do Polski dziczy arabskiej sa 100 razy lepsi od poprzednikow. Reszta mnie nie obchodzi, interesuje, bo fanem PIS'u nie jestem.
Współczuję toku myslania.

Poza tym, cze przypadkiem nie było tak, że Pis i PO (i jeszcze ktoś) przyjeli obowiązek z uchodźcami, a po prostu pod naciskiem opinni publicznej ostatnio się ugięli by zadowolić ciemny lud, by wypisywał takie głupoty jak Klosz.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15168 dnia: Grudnia 28, 2016, 15:29:00 pm »
PO + PSL. SLD tez by bylo za. PIS chcialo potem zmienic zdanie (z kampanii wyborczej), ale szybko sie otrzezwili.

Ogladasz TVN czy Polsat?

Bylem w PL prawie 10 dni, 1 dzien poswiecilem na TV, takiego urabiania swini - opinia publiczna - nie widzialem. Traktuja ludzi jak ciemna mase, jedynie Kukiz madry, ale tak jak mowilem to mniejszosc ktorej malo kto slucha. Wnioski napisalem na gorze, zdania nie zmienie.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 15:31:05 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15169 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:23:42 pm »
Na uroczystościach z udziałem wojska upamiętniają poległych pod Smoleńskiem, a w TVP pokazują fragmenty z miesięcznic, kiedy opozycja próbuje na nich robić zadymę?

Po prostu tragedia! :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15170 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:30:02 pm »
Nie rozumiesz. Oni co roku uczestniczą w takich uroczystościach i zwyczajnie teraz im przeszkadza apel smoleński.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15171 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:36:09 pm »
poległych pod Smoleńskiem

widać, że pralnia mózgów działa rewelacyjnie :lol:

btw. iras, kiedy rydzyk otwiera swoją geotermię? jakoś cicho ostatnio się zrobiło, a czasu odkąd przytulił miliony już trochę minęło.

Nie rozumiesz. Oni co roku uczestniczą w takich uroczystościach i zwyczajnie teraz im przeszkadza apel smoleński.

odpowiedziałeś sobie dlaczego ludzi, którzy zginęli w katastrofie casy się nie odczytuje podczas każdej uroczystości z udziałem wojska? ja wiem, że lemingi pokroju irasa czy tomka odpowiedź na takie pytanie przerasta, ale ty chyba się orientujesz, że chodzi tylko i wyłącznie o politykowanie i dzielenie społeczeństwa na tych "za" i "przeciw".

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15172 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:38:29 pm »
Upamiętnianie powinno być w dacie wystąpienia tragedii. Tutaj natomiast jest wykorzystywanie władzy do wciskania tego wszędzie, do wykorzystywania chwytliwości tego tematu wśród zwolenników pisu i do próby nie wiem, zrobienia z Lecha świętego. W dodatku widać jak to dzieli naród. Wnioskuje za tym żeby na każdej mszy, przed ogłoszeniami duszpasterskimi wygłaszać nazwiska wszystkich zmarłych w Smoleńsku.

Oprócz generałów, tragedia ta nie ma żadnego kontekstu wojskowego. Ci ludzie byli elitami, ale nie zasłużyli się Państwu w taki sposób żeby ich upamiętniać na każdym wojskowym apelu.

Na sposób funkcjonowania Państwa nie ma to żadnego wpływu, ale jest to irytujące, że wciskają to wszędzie po tylu latach, ponieważ jeden człowiek uważa, że jego brat zasługuje na wieczny spokój i codzienną modlitwę jego narodu oraz, że jego walka o ojczyznę jest porównywalna może do powstań i przewrotów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15173 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:55:32 pm »
poległych pod Smoleńskiem

widać, że pralnia mózgów działa rewelacyjnie :lol:

btw. iras, kiedy rydzyk otwiera swoją geotermię? jakoś cicho ostatnio się zrobiło, a czasu odkąd przytulił miliony już trochę minęło.

Nie rozumiesz. Oni co roku uczestniczą w takich uroczystościach i zwyczajnie teraz im przeszkadza apel smoleński.

odpowiedziałeś sobie dlaczego ludzi, którzy zginęli w katastrofie casy się nie odczytuje podczas każdej uroczystości z udziałem wojska? ja wiem, że lemingi pokroju irasa czy tomka odpowiedź na takie pytanie przerasta, ale ty chyba się orientujesz, że chodzi tylko i wyłącznie o politykowanie i dzielenie społeczeństwa na tych "za" i "przeciw".
wiesz, mnie to mało interesuje. Ale jak WAs interesują te uroczystości przynajmniej jak mnie, to po ch** jeczy jeden z drugim. To samo z telewizją cały czas jeki ze nikt nie oglada ale teraz znowu ból dupy bo jakieś miesięcznice przez 5 minut pokażą.
Kto tu leci po opcji PROPAGANDA?
Zdajesz sobie sprawe ze wydając takie jęki popieracie ryśka i reszte tej bandy przygłupów?

Soul mylisz sie w przynajmniej 3 sprawach, które wymieniłeś.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15174 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:01:02 pm »
mnie nie tyle interesuje sam apel czy wojsko, co uprawianie polityki na grobach. pis nie cofnie się przed niczym, żeby tylko przetrwać przy korycie dłużej, niż ostatnio.

przy okazji:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Historyczny-rekord-Wiatraki-dostarczyly-1-3-mocy-w-Polsce-7490951.html

szkoda, że kaczyński i szyszko upierdzielili tę gałąź oze w polsce (prawdopodobnie na korzyść geotermii, której jak nie było, tak nie ma).

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15175 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:03:32 pm »
poległych pod Smoleńskiem

widać, że pralnia mózgów działa rewelacyjnie :lol:

btw. iras, kiedy rydzyk otwiera swoją geotermię? jakoś cicho ostatnio się zrobiło, a czasu odkąd przytulił miliony już trochę minęło.

Nie rozumiesz. Oni co roku uczestniczą w takich uroczystościach i zwyczajnie teraz im przeszkadza apel smoleński.

odpowiedziałeś sobie dlaczego ludzi, którzy zginęli w katastrofie casy się nie odczytuje podczas każdej uroczystości z udziałem wojska? ja wiem, że lemingi pokroju irasa czy tomka odpowiedź na takie pytanie przerasta, ale ty chyba się orientujesz, że chodzi tylko i wyłącznie o politykowanie i dzielenie społeczeństwa na tych "za" i "przeciw".
wiesz, mnie to mało interesuje. Ale jak WAs interesują te uroczystości przynajmniej jak mnie, to po ch** jeczy jeden z drugim. To samo z telewizją cały czas jeki ze nikt nie oglada ale teraz znowu ból dupy bo jakieś miesięcznice przez 5 minut pokażą.
Kto tu leci po opcji PROPAGANDA?
Zdajesz sobie sprawe ze wydając takie jęki popieracie ryśka i reszte tej bandy przygłupów?

Soul mylisz sie w przynajmniej 3 sprawach, które wymieniłeś.

W jakich ? Że Jarek gloryfikuje swojego brata czy co ?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15176 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:10:48 pm »
Precież takie uprawianie polityki tylko im szkodzi bo nikt nowy na to nie poleci. To tylko powoduje płacz i ból różnych pelikanów.
Przykład z wczoraj. Demonstracja bodaj z Poznania, kilkanascie osób. Nikt nie wie czego dotyczy uroczystość, wszyscy czekają na apel smoleński aby pokrzyczeć i coś tam(ja nie wiem co oni tam robią).

Co do wiatraków to jakoś ja tu biznesu dla Polski nie widze tylko dla niemiec. W mojej okolicy jest 2 takie 15 letnie kupione z niemiec za bimbaliony. Przez 99,9% roku stoją, po czym przyjeżdza jakaś niemiecka firma, udaje ze naprawia. Wiatraki działają przez 2 dni po czym znowu przez rok stoją.
Zastanawiam sie, skoro wiatraki mają stać 30 lat(z takimi umowami latali i namawiali) to dlaczego demontuje sie stare niemieckie przed końcem tego okresu. Dlaczego sie tam demontuje to już nawet nie pytam

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15177 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:19:03 pm »
demontuje się, bo wchodzą nowe, z większą sprawnością i po prostu bardziej się opłaca.

nikt nowy na to nie poleci
przeceniasz możliwości krytycznego myślenia w narodzie ;)

Demonstracja bodaj z Poznania, kilkanascie osób. Nikt nie wie czego dotyczy uroczystość, wszyscy czekają na apel smoleński aby pokrzyczeć i coś tam(ja nie wiem co oni tam robią).
nikt nie wie, bo uroczystości pis organizował pierwszy raz w lesznie. od zawsze były tylko w poznaniu ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15178 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:51:16 pm »
A to nie platformiane miasto do leszna ojechało organizować?
 o_O

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15179 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:59:35 pm »
W jaki sposób apel w którym z nazwiska wymienia się dwóch prezydentów, dziewięciu generałów i admirała miałby zrobić świętym akurat Lecha Kaczyńskiego? :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15180 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:04:21 pm »
http://natemat.pl/197725,ojciec-powiedzial-ze-zomo-na-wigilie-nie-wpusci-tak-w-policji-i-prouraturze-placa-za-to-jak-wykorzystuje-ich-wladza

"Ojciec powiedział mi, że jak dam się wysłać na protesty do Warszawy, to na Wigilię nie muszę wracać, bo on ZOMO-wca do domu nigdy nie wpuści"

"Gestapo", "ZOMO"

"funkcjonariuszy reżimu nie obsługujemy"

Soul, s00s - nie wstyd wam w jednym szeregu z takimi idiotami jak Lis i jego ferajna? :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15181 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:06:22 pm »
http://telewizjarepublika.pl/trump-apeluje-o-szacunek-do-zydow-izraelu-pozostan-silny,42554.html
Jeżeli ktoś miał nadzieje, ze cokolwiek dobrego przyniesie zmiana prezydenta w usa.
Pewnie pokazali mu materiały ze smoleńska.


PS:perwsza ofiara kaczyzmu w ten kraju:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 18:12:15 pm wysłana przez Leszke »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15182 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:20:35 pm »
Soul, s00s - nie wstyd wam w jednym szeregu z takimi idiotami jak Lis i jego ferajna? :lol:

no i problem jest w tym, że to ty nas w tym szeregu ustawiasz. założyli ci chomąto i grasz wyuczoną melodię: "my jesteśmy tu - wy tam".
przyjmij wreszcie do wiadomości, że jeżeli komuś nie podoba się to, co dzieje się w kraju, nie jest automatycznie zwolennikiem lisa i kopaczowej.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15183 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:26:09 pm »
Soul, s00s - nie wstyd wam w jednym szeregu z takimi idiotami jak Lis i jego ferajna? :lol:

no i problem jest w tym, że to ty nas w tym szeregu ustawiasz. założyli ci chomąto i grasz wyuczoną melodię: "my jesteśmy tu - wy tam".
przyjmij wreszcie do wiadomości, że jeżeli komuś nie podoba się to, co dzieje się w kraju, nie jest automatycznie zwolennikiem lisa i kopaczowej.
Mnie najbardziej dziwi ze teraz Ci sie nie podoba..

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15184 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:29:37 pm »
mi się od dawna nie podoba, tyle że bulteriery szczekające na po okazały się posłusznymi klakierami pis, więc m.in. ja przejąłem pałeczkę :troll:
no i nawet za czasów nieudaczników z sld polityka nie wpierdalała mi się tak nachalnie do życia codziennego, jak teraz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15185 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:36:20 pm »
mi się od dawna nie podoba, tyle że bulteriery szczekające na po okazały się posłusznymi klakierami pis, więc m.in. ja przejąłem pałeczkę :troll:
no i nawet za czasów nieudaczników z sld polityka nie wpie**alała mi się tak nachalnie do życia codziennego, jak teraz.
tak, tak. To już jest ten etap kiedy chcesz oszukać nawet samego siebie?  :P
A co do sld to najbardziej złodziejskim, dziadowskim i antypolskim rządem w ten kraju był rząd buzka.
Ci złodzieje powinni być powieszeni dla przykładu na latarniach przy wiejskiej i wisieć aż im lina łeb urwie. Ale nie, dziś w wiekszośći ciepłe posadki w brukseli. Jak kur** można na to zagłosować czy tym ludziom nie jest dziś wstyd.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15186 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:38:33 pm »
wtedy nie miałem jeszcze praw i suabo się interesowałem. pamiętam tylko, że "strukturę władzy" mieli podobną do obecnie rządzących. buzek był premierem, a to krzaku sterował z tylnego fotela.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15187 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:55:46 pm »
wtedy nie miałem jeszcze praw i suabo się interesowałem. pamiętam tylko, że "strukturę władzy" mieli podobną do obecnie rządzących. buzek był premierem, a to krzaku sterował z tylnego fotela.
dziś ci wszyscy ludzie są w platformie albo w nowoczesnej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15188 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:59:14 pm »
buzek i krzaklewski? no chyba nie. reszta może i tak, ale tak jak pisałem, nie interesowałem się wtedy, więc nawet nie sprawdzę, jak się potoczyła kariera niektórych ananasów (może później z wiki posiedzę nad tym).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15189 dnia: Grudnia 28, 2016, 19:14:11 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15190 dnia: Grudnia 28, 2016, 19:28:50 pm »
buzek i krzaklewski? no chyba nie. reszta może i tak, ale tak jak pisałem, nie interesowałem się wtedy, więc nawet nie sprawdzę, jak się potoczyła kariera niektórych ananasów (może później z wiki posiedzę nad tym).
jaki naiwniaczek  :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15191 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:13:57 pm »
no i problem jest w tym, że to ty nas w tym szeregu ustawiasz. założyli ci chomąto i grasz wyuczoną melodię: "my jesteśmy tu - wy tam".
przyjmij wreszcie do wiadomości, że jeżeli komuś nie podoba się to, co dzieje się w kraju, nie jest automatycznie zwolennikiem lisa i kopaczowej.

Sam siebie okłamujesz :lol: W tej wojnie są tylko dwie strony i albo jesteś z nami, albo stoisz tam gdzie ZOMO i to dosłownie - ramię w ramię z ubekami.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15192 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:14:17 pm »
jaki naiwniaczek  :(

nie wiem kto :lol:
spojrzałem na wiki i buzek w gabinecie miał, obok komorowskiego i bartoszewskiego, obecnego ministra środowiska (szyszko) i europosła pis (czarneckiego) oraz nie kogo innego, jak lecha kaczyńskiego  :lol:


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15193 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:14:39 pm »
no i problem jest w tym, że to ty nas w tym szeregu ustawiasz. założyli ci chomąto i grasz wyuczoną melodię: "my jesteśmy tu - wy tam".
przyjmij wreszcie do wiadomości, że jeżeli komuś nie podoba się to, co dzieje się w kraju, nie jest automatycznie zwolennikiem lisa i kopaczowej.

Sam siebie okłamujesz :lol: W tej wojnie są tylko dwie strony i albo jesteś z nami, albo stoisz tam gdzie ZOMO i to dosłownie - ramię w ramię z ubekami.

gupiś jak but.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15194 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:15:54 pm »
jaki naiwniaczek  :(

nie wiem kto :lol:
spojrzałem na wiki i buzek w gabinecie miał, obok komorowskiego i bartoszewskiego, obecnego ministra środowiska (szyszko) i europosła pis (czarneckiego) oraz nie kogo innego, jak lecha kaczyńskiego  :lol:
:roll:
serio..

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15196 dnia: Grudnia 29, 2016, 12:34:27 pm »
Co na to irasek i koparka? PiS i jego sędziowie ponad prawem jak platforma.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15197 dnia: Grudnia 29, 2016, 13:54:05 pm »
wyborcza :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15198 dnia: Grudnia 29, 2016, 13:58:00 pm »
wyborcza :lol:


Przecież twoje niezależne i tv republika o tym nie napiszą.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #15199 dnia: Grudnia 29, 2016, 14:07:42 pm »


Pizza dobra, ale lepiej już nie kupować w Da Grasso.