Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2142134 razy)

0 użytkowników i 70 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2120 dnia: Września 15, 2013, 17:27:58 pm »
Znacie kogoś, kto pracuje w jakiejś fabryce, w której się coś produkuje na polski rynek?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2121 dnia: Września 15, 2013, 17:31:22 pm »
Yup sracze z cersanitu ida na nasz rynek w jakimś tam procencie. Włascicielem jest bodaj ukrainski żyd ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2122 dnia: Września 15, 2013, 17:39:28 pm »
ale jak złamał?
obezwładnił  :P

niee, nic takiego nie miało miejsca. po prostu zaczął mnie odpychać no i po dwóch "proszę mnie nie dotykać" w końcu wypaliłem, że ma wypier**lać z tymi brudnymi łapami i potem jeszcze puściłem wiązankę. :angel:

nie byłem bez winy, karę za zachowanie poniosłem odpowiednią i jeszcze wpie**ol na dołku dostałem.
chodzi tylko o to, że ktoś, kto ma nasrane w papierach, to nie jest od razu bandyta, łajdak i kryminalista.

@svon
mam znajomych co robią w vw, philip morris, solarisie, amice, samsungu. wszystkie wymienione robią towary m.in. na polski rynek. sam podczas praktyk też robiłem w firmach produkujących na nasz rynek. plus eksport oczywiście. 
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 17:41:22 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2123 dnia: Września 15, 2013, 17:43:31 pm »
Ja jestem CMUJ.

Zrobiłeś błąd w słowie "chuj"  :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 17:50:20 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2124 dnia: Września 15, 2013, 17:51:11 pm »
Ja tam problemów z policją nie miałem. Mam wrażenie, że większość sytuacji ze zła policją wynika z tego, że młody i inteligentny z dużego miasta myśli, że policjant go nie może nawet wylegitymować i zaczyna cwaniakowac i pyskować, a potem to już z górki leci.

wylegitymować może i może, ale w środku dnia zapraszać dorosłego kolesia do radiowozu na ściąganie gaci to już jednak przesada.
zresztą, niektórzy policjanci nie przepadają za mądrzejszymi od siebie. chcą pokazać kto jest "panem". no i konflikt gotowy, bo taki cieć nie jest w stanie nawet zrozumieć skąd idą pieniądze na jego pensję i emę przed czterdziestką.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2125 dnia: Września 15, 2013, 19:05:39 pm »
Mimo wszystko, policjanci chociaż piszą zdania zaczynając od wielkiej litery.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2126 dnia: Września 15, 2013, 19:12:16 pm »
Ja tam problemów z policją nie miałem. Mam wrażenie, że większość sytuacji ze zła policją wynika z tego, że młody i inteligentny z dużego miasta myśli, że policjant go nie może nawet wylegitymować i zaczyna cwaniakowac i pyskować, a potem to już z górki leci.

wylegitymować może i może, ale w środku dnia zapraszać dorosłego kolesia do radiowozu na ściąganie gaci to już jednak przesada.
zresztą, niektórzy policjanci nie przepadają za mądrzejszymi od siebie. chcą pokazać kto jest "panem". no i konflikt gotowy, bo taki cieć nie jest w stanie nawet zrozumieć skąd idą pieniądze na jego pensję i emę przed czterdziestką.
Jeżeli czuje taką potrzebe to może i ty musisz to uszanować bo takie jest prawo.
Cieszcie sie ze to nie ameryka i nie wolno im strzelać.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2127 dnia: Września 15, 2013, 21:05:42 pm »
Wyjechałeś z poważną dyskusją, jak na poważny temat przystało. Co sie ceni.
Najlepsze w tych tesco innych biedronkach czy MD jest to ze oni nie płacą nawet w kraju podatków :lol:

No to jawnie coś jest nie tak.
Z jakiej racji ktoś u nas robi interesy i zbija grubą kasę nie płacąc przy tym żadnego podatku, a zwykły kowalski musi zapierdalać na emeryturę do 65 lat i żyć za psie grosze przez całe życie... nie rozumiem tego kompletnie, dlaczego państwo jest po stronie zagranicznych biznesmenów, a nie po stronie własnego narodu...Polska potrzebuje kogoś kto zarządzi żelazną ręką i zawalczy o dobrobyt rodaków.


el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2128 dnia: Września 15, 2013, 21:30:43 pm »
Wyjechałeś z poważną dyskusją, jak na poważny temat przystało. Co sie ceni.
Najlepsze w tych tesco innych biedronkach czy MD jest to ze oni nie płacą nawet w kraju podatków :lol:

No to jawnie coś jest nie tak.
Z jakiej racji ktoś u nas robi interesy i zbija grubą kasę nie płacąc przy tym żadnego podatku, a zwykły kowalski musi zapier**lać na emeryturę do 65 lat i żyć za psie grosze przez całe życie... nie rozumiem tego kompletnie, dlaczego państwo jest po stronie zagranicznych biznesmenów, a nie po stronie własnego narodu...Polska potrzebuje kogoś kto zarządzi żelazną ręką i zawalczy o dobrobyt rodaków.

*67 lat

Dziękujmy Tuskowi.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2129 dnia: Września 15, 2013, 23:03:05 pm »
Sprawa jest prosta. Gdyby mieli płacić u nas podatki, to po prostu by ich tutaj nie było. Do tego jeszcze tworzy się specjalne strefy ekonomiczne, gdzie koszty dla zagranicznych inwestorów są jeszcze niższe. Za to polski przedsiębiorca jest obciążany po całości. Tak się zabija polską myśl gospodarczą. Podatków nie obniżą, bo "kryzys". No i mamy, co mamy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2130 dnia: Września 15, 2013, 23:17:41 pm »
Czyli dla przykładu albo harujemy na zagranicznego "Pana" i kupujemy jego "wspaniałe" kreacje, albo nie mamy nic? Bo Pan robi nam wielką łaskę, że będziemy mogli dla niego pracować i u niego kupować...
A Łódź była przecież kiedyś centrum polskiego włókiennictwa...jeśli to pociągnąć, to mielibyśmy taniej i studenci ASP mieli by pracę dizajnera mody w kraju!
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2013, 23:21:05 pm wysłana przez andryush »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 08:23:15 am wysłana przez s00s »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2132 dnia: Września 16, 2013, 08:07:22 am »
Boli, nie boli. Przynajmniej nie o mnie to świadczy, że się nie potrafi pisać jak człowiek.

:troll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2133 dnia: Września 16, 2013, 09:20:21 am »
Wyjechałeś z poważną dyskusją, jak na poważny temat przystało. Co sie ceni.
Najlepsze w tych tesco innych biedronkach czy MD jest to ze oni nie płacą nawet w kraju podatków :lol:

No to jawnie coś jest nie tak.
Z jakiej racji ktoś u nas robi interesy i zbija grubą kasę nie płacąc przy tym żadnego podatku, a zwykły kowalski musi zapier**lać na emeryturę do 65 lat i żyć za psie grosze przez całe życie... nie rozumiem tego kompletnie, dlaczego państwo jest po stronie zagranicznych biznesmenów, a nie po stronie własnego narodu...Polska potrzebuje kogoś kto zarządzi żelazną ręką i zawalczy o dobrobyt rodaków.

*67 lat

Dziękujmy Tuskowi.


Ciekawe czy jak PiS dojdzie do wladzy to znow obnizy wiek emerytalny?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2134 dnia: Września 16, 2013, 14:01:47 pm »
http://www.rp.pl/artykul/107684,1048261-Rostowski-do-dymisji.html

Cytuj
Zmienił się dramatycznie na gorsze. Stał się narodowym socjalistą. Jest liderem, który przez wszystkie przypadki odmienia patriotyzm i dzieli społeczeństwo, wyzywając od zdrajców wszystkich tych, którzy nie są razem z nim. Program gospodarczy PiS jest programem socjalistycznym, który jest niezmiernie szkodliwy dla kraju. Prezes PiS chce okładać podatkami wszystko, co możliwe i narzucać poprzez państwo poziom płac.

Gdyby wprowadził choćby połowę swoich propozycji, to Polska przekroczyłaby próg 60-proc. długu publicznego, czyli doprowadziłby do wstrzymania wydatków państw


el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2135 dnia: Września 16, 2013, 14:13:48 pm »


Autorytet :lol: Ciekawe jakiego jeszcze upadłego celebrytę wyciągnięcie na swojego guru.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2136 dnia: Września 16, 2013, 14:17:58 pm »
Ale zaraz, zaraz. Przecież ten celebryta był pupilkiem Jarka. Baaa, na tyle go kochał, że zrobił Kazika premierem. Teraz już nagle jest beee i feee bo mówi prawdę o PiS'ie? :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2137 dnia: Września 16, 2013, 14:21:47 pm »
Kiedyś był kimś, dziś jest pośmiewiskiem i medialnym clownem na miarę Grycanek. Stoczył się.

Zabawne jest jednak że dla lewackich idiotów i przestępców był on gnidą, moherem i faszystą, a kiedy tylko stoczył się w świat plastiku i alkoholowych libacji to nagle stał się autorytetem - tylko dlatego ze zbluzgał Kaczyńskiego ku uciesze gimbusów. :lol: Niezły macie system wartości  :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 14:23:34 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2138 dnia: Września 16, 2013, 14:25:49 pm »
Wy też macie fajny system wartości. Opiera się na hipokryzji, ale co tam. Ważne żeby obronić dobre imię wodza Jarosława. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2139 dnia: Września 16, 2013, 14:41:55 pm »
Mnie bawi, ze niektorzy atakuja tylko osobe/zrodlo, a nie zacytowana wypowiedz.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2140 dnia: Września 16, 2013, 14:43:26 pm »
Kiedyś był kimś, dziś jest pośmiewiskiem i medialnym clownem na miarę Grycanek. Stoczył się.

Zabawne jest jednak że dla lewackich idiotów i przestępców był on gnidą, moherem i faszystą, a kiedy tylko stoczył się w świat plastiku i alkoholowych libacji to nagle stał się autorytetem - tylko dlatego ze zbluzgał Kaczyńskiego ku uciesze gimbusów. :lol: Niezły macie system wartości  :lol:

to akurat działa w dwie strony. jak ziobro z marcinkiewiczem byli w pisie. jeden prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości w jednym, drugi premierem, to wszystko gitarka. teraz już nie bardzo.
wektor podobny, ten sam kierunek, podobna wartość, tyle że zwrot przeciwny ;)

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2141 dnia: Września 16, 2013, 14:59:19 pm »
Kiedyś był kimś, dziś jest pośmiewiskiem i medialnym clownem na miarę Grycanek. Stoczył się.

Zabawne jest jednak że dla lewackich idiotów i przestępców był on gnidą, moherem i faszystą, a kiedy tylko stoczył się w świat plastiku i alkoholowych libacji to nagle stał się autorytetem - tylko dlatego ze zbluzgał Kaczyńskiego ku uciesze gimbusów. :lol: Niezły macie system wartości  :lol:

to akurat działa w dwie strony. jak ziobro z marcinkiewiczem byli w pisie. jeden prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości w jednym, drugi premierem, to wszystko gitarka. teraz już nie bardzo.
wektor podobny, ten sam kierunek, podobna wartość, tyle że zwrot przeciwny ;)

Ale sam przyznasz że Kaziu to ostatnio pośmiewisko i stały bywalec tabloidów, a nie poważny polityk.
Z Ziobrem inna sprawa, Kaczyńskiego atakuje bo panikuje ze względu na błędne decyzje przeszłości, ale swoich wartości nie zmienił. Dlatego tym śmieszniejsza jest ta miłość do niego wyznawana przez forumowych lemingów.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2142 dnia: Września 16, 2013, 15:10:03 pm »
z kaziem to nie wiem, bo pudelka śledzę tylko jak coś svon, albo cancer wrzucą. no ale coś w tym jest na pewno.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2143 dnia: Września 16, 2013, 15:21:45 pm »
Kiedyś był kimś, dziś jest pośmiewiskiem i medialnym clownem na miarę Grycanek. Stoczył się.

Zabawne jest jednak że dla lewackich idiotów i przestępców był on gnidą, moherem i faszystą, a kiedy tylko stoczył się w świat plastiku i alkoholowych libacji to nagle stał się autorytetem - tylko dlatego ze zbluzgał Kaczyńskiego ku uciesze gimbusów. :lol: Niezły macie system wartości  :lol:
Spójrzmy na to z innej strony. Dla was każdy kto odejdzie z pisu jest gnidą, alkoholikiem, zdrajcą. Po drugie nie widziałem by jakiś leming na forum pisał, że Marcinkiewicz jest jego autorytetem.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2144 dnia: Września 16, 2013, 15:32:06 pm »
Spójrzmy na to z innej strony. Dla was każdy kto odejdzie z pisu jest gnidą, alkoholikiem, zdrajcą.

Proszę cytaty.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 15:34:51 pm wysłana przez el becetol »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2145 dnia: Września 16, 2013, 15:41:49 pm »
lol  Marcinkiewicz nie stoczył się w świat alkoholowych libacji?

Jak chcesz grac w takie gierki, to ja też czekam  na cycaty gdzie lemingi piszą ,że Marcinkiewicz jest autorytetem.

Poza tym to Marcinkiewicz mówiąc, że Kaczyński jest narodowym socjalista mówi oczywiste oczywistości. Nie wiem nawet jakim trzeba być zaślepionym fanatykiem by tego nie widzieć.

« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 16:05:12 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2146 dnia: Września 16, 2013, 15:54:04 pm »
Marcinkiewicz nie stoczył się w świat alkoholowych libacji?

Stoczył. Wtedy dla miernot intelektualnych i przestępców stał się autorytetem.

Jak chcesz grac w takie gierki, to ja też czekam  na cycaty gdzie lemingi piszą ,że Marcinkiewicz jest autorytetem.

O, kolejne kłamstwo. Nigdzie nie napisałem, ze ktokolwiek napisał, że Marcinkiewicz jest dla niego autorytetem. Napisałem, że stał się autorytetem, skoro powtarzają jego słowa jak prawdę objawioną. Jeśli twierdzisz że było inaczej, podaj cytat, albo przeproś za kłamstwo.

Dalej też czekam na cytaty, w których każdego po kolei z osób które odeszły z PiS nazywam gnidą, alkoholikiem, zdrajcą, co mi zarzuciłeś. Jeśli nie podasz cytatów, przepraszasz za kłamstwo.

Dwie wypowiedzi, dwa kłamstwa. Typowy poziom typowego leminga.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2147 dnia: Września 16, 2013, 16:04:07 pm »
Cytuj
Stoczył. Wtedy dla miernot intelektualnych i przestępców stał się autorytetem.
no właśnie, czyli potwierdzasz to co powiedziałem :)

Cytuj
Nigdzie nie napisałem, ze ktokolwiek napisał, że Marcinkiewicz jest dla niego autorytetem. Napisałem, że stał się autorytetem
i na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo tak sobie becet uroił?
Równie dobrze mogę powiedzieć  nigdzie nie napisałem, ze ktokolwiek napisał, że  każdy kto odejdzie z pisu jest gnidą, alkoholikiem, zdrajcą, ale taki się dla was stał :lol:
Cytuj
Dwie wypowiedzi, dwa kłamstwa. Typowy poziom typowego leminga.
jak zwykle bezpodstawne oszczerstwa pisowca
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 16:08:33 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2148 dnia: Września 16, 2013, 17:14:14 pm »
 :lol:

Wiedziałem. Nakłamał i nie przeprosi. Zero honoru.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2149 dnia: Września 16, 2013, 17:36:41 pm »
:lol:

Wiedziałem. Nakłamał i nie przeprosi. Zero honoru.

Becet nie wymagaj od innych tego czego sam od siebie nie możesz wymagać.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2150 dnia: Września 17, 2013, 08:41:37 am »
Cytuj
"Sklejałem modele samolotów". "Widziałem wybuch w szopie". "Latając samolotami, oglądam skrzydła". Eksperci Macierewicza przedstawili w prokuraturze swe kompetencje, nie przedstawili dowodów na wybuch tupolewa

Cytuj
Jak eksperci Macierewicza skompromitowali się w prokuraturze

http://wyborcza.pl/1,75478,14617664,Jak_eksperci_Macierewicza_skompromitowali_sie_w_prokuraturze.html


 :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2151 dnia: Września 17, 2013, 08:53:53 am »
Głupek znowu uwierzył w kłamstwa wyborczej  :lol:

Kłamstwo:
Cytuj
Nie chce ujawnić danych ekspertów, ale my - od pełnomocników rodzin ofiar - wiemy, że chodzi o profesorów Wiesława Biniendę, Jana Obrębskiego i najpewniej Jacka Rońdę. Żaden nie jest specjalistą od lotnictwa ani katastrof.

Prawda:

Cytuj
Wiesław Kazimierz Binienda (ur. 20 sierpnia 1956 w Kole[1]) – doktor inżynierii mechanicznej, profesor[5], wykładowca i dziekan[a] Wydziału Inżynierii Cywilnej (Department of Civil Engineering) w Kolegium Inżynierii (College of Engineering) University of Akron w Akron w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych (od 2003 roku).

Jest także redaktorem naczelnym kwartalnika naukowego „Journal of Aerospace Engineering” wydawanego przez American Society of Civil Engineers (ASCE)[6], współdyrektorem Gas and Turbine Research and Testing Laboratory w University of Akron (od 2003 roku). Jest autorem licznych publikacji naukowych[7] (w roku 2012: 79 publikacji, indeks h wynoszący 8[8]), specjalizuje się w inżynierii materiałowej, metodach obliczeniowych w fizyce ciała stałego i ich zastosowaniach w lotnictwie i astronautyce[9] (mechanika pękania materiałów złożonych, analiza elementów skończonych, analiza dynamiczna problemów udarowych, analiza zmęczeniowa, analiza związana z płynięciem materiałów[5]).

Jest laureatem wielu nagród, w tym przyznawanych przez NASA (m.in. NASA „Turning Goals Into Reality Award” w 2004 roku za udział w badaniach dotyczących poprawy bezpieczeństwa w konstrukcjach silników odrzutowych[10], w tym silnika GEnx[11]) i przez ASCE (m.in. „Outstanding Technical Contribution Award” w 2011 roku za wybitny wkład w badania inżynieryjne związane z astronautyką[12]). W 2008 roku American Polish Engineering Association (APEA) uznało go za jednego z najbardziej zasłużonych naukowców amerykańskich polskiego pochodzenia[13].

Mamy wiec jednego z najwybitniejszych specjalistów od lotnictwa i katastrof, uhonorowanego m.in. przez NASA, ale wyborcza napisze, że jego jedyną kompetencją jest to że widział wybuch w szopie i londek wierzy  :lol: Po tym właśnie poznaje się leminga.





s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2152 dnia: Września 17, 2013, 09:42:09 am »
nie wiem czy prawda, ale jak ten specjalista prosi prokuraturę o dane na temat wytrzymałości skrzydła tupolewa to trochę fail z jego strony.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2153 dnia: Września 17, 2013, 09:57:03 am »
nie wiem czy prawda, ale jak ten specjalista prosi prokuraturę o dane na temat wytrzymałości skrzydła tupolewa to trochę fail z jego strony.


aha, czyli to jest fail, że nie wie jaką dokładnie ma wytrzymałość skrzydło robionego na zamówienie, rządowego tupolewa, sztuk 2 na świec ie? :lol: (w końcu odbył gruntowny remont i został zcustomizowany - kto wie co się dokładnie zmieniło).

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2154 dnia: Września 17, 2013, 10:04:56 am »
Fail że takie rzeczy są utajniane. Co oni ukrywają?


Dla odmiany na luzie:


 :lol:


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2155 dnia: Września 17, 2013, 10:07:27 am »
no fail, bo sam przyznaje, że jego symulacja opiera się na niepełnowartościowych danych.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2156 dnia: Września 17, 2013, 10:31:46 am »
nie wiem czy prawda, ale jak ten specjalista prosi prokuraturę o dane na temat wytrzymałości skrzydła tupolewa to trochę fail z jego strony.

Cytuj
Profesor poprosił też prokuratorów o parametry skrzydła tupolewa. To ciekawe, bo bez tych danych nie da się stworzyć symulacji zachowania się skrzydła w zderzeniu z przeszkodą.
Cytuj
Prof. Binienda, prosząc o dane, przyznał się, że jego symulacja jest nic niewarta!


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2157 dnia: Września 17, 2013, 10:37:31 am »
Głupek znowu uwierzył w kłamstwa wyborczej  :lol:

Kłamstwo:
Cytuj
Nie chce ujawnić danych ekspertów, ale my - od pełnomocników rodzin ofiar - wiemy, że chodzi o profesorów Wiesława Biniendę, Jana Obrębskiego i najpewniej Jacka Rońdę. Żaden nie jest specjalistą od lotnictwa ani katastrof.

Prawda:

Cytuj
Wiesław Kazimierz Binienda (ur. 20 sierpnia 1956 w Kole[1]) – doktor inżynierii mechanicznej, profesor[5], wykładowca i dziekan[a] Wydziału Inżynierii Cywilnej (Department of Civil Engineering) w Kolegium Inżynierii (College of Engineering) University of Akron w Akron w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych (od 2003 roku).

Jest także redaktorem naczelnym kwartalnika naukowego „Journal of Aerospace Engineering” wydawanego przez American Society of Civil Engineers (ASCE)[6], współdyrektorem Gas and Turbine Research and Testing Laboratory w University of Akron (od 2003 roku). Jest autorem licznych publikacji naukowych[7] (w roku 2012: 79 publikacji, indeks h wynoszący 8[8]), specjalizuje się w inżynierii materiałowej, metodach obliczeniowych w fizyce ciała stałego i ich zastosowaniach w lotnictwie i astronautyce[9] (mechanika pękania materiałów złożonych, analiza elementów skończonych, analiza dynamiczna problemów udarowych, analiza zmęczeniowa, analiza związana z płynięciem materiałów[5]).

Jest laureatem wielu nagród, w tym przyznawanych przez NASA (m.in. NASA „Turning Goals Into Reality Award” w 2004 roku za udział w badaniach dotyczących poprawy bezpieczeństwa w konstrukcjach silników odrzutowych[10], w tym silnika GEnx[11]) i przez ASCE (m.in. „Outstanding Technical Contribution Award” w 2011 roku za wybitny wkład w badania inżynieryjne związane z astronautyką[12]). W 2008 roku American Polish Engineering Association (APEA) uznało go za jednego z najbardziej zasłużonych naukowców amerykańskich polskiego pochodzenia[13].

Mamy wiec jednego z najwybitniejszych specjalistów od lotnictwa i katastrof, uhonorowanego m.in. przez NASA, ale wyborcza napisze, że jego jedyną kompetencją jest to że widział wybuch w szopie i londek wierzy  :lol: Po tym właśnie poznaje się leminga.






Nigdzie w zacytowanym przez ciebie fragmecie nie pisze, ze jest on ekspertem katastrof lotniczych albo ze jest specjalista lotnictwa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2158 dnia: Września 17, 2013, 10:40:54 am »
fragmecie nie pisze

Jest napisane.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2159 dnia: Września 17, 2013, 10:52:07 am »
Głupek znowu uwierzył w kłamstwa wyborczej  :lol:

Kłamstwo:
Cytuj
Nie chce ujawnić danych ekspertów, ale my - od pełnomocników rodzin ofiar - wiemy, że chodzi o profesorów Wiesława Biniendę, Jana Obrębskiego i najpewniej Jacka Rońdę. Żaden nie jest specjalistą od lotnictwa ani katastrof.

Prawda:

Cytuj
Wiesław Kazimierz Binienda (ur. 20 sierpnia 1956 w Kole[1]) – doktor inżynierii mechanicznej, profesor[5], wykładowca i dziekan[a] Wydziału Inżynierii Cywilnej (Department of Civil Engineering) w Kolegium Inżynierii (College of Engineering) University of Akron w Akron w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych (od 2003 roku).

Jest także redaktorem naczelnym kwartalnika naukowego „Journal of Aerospace Engineering” wydawanego przez American Society of Civil Engineers (ASCE)[6], współdyrektorem Gas and Turbine Research and Testing Laboratory w University of Akron (od 2003 roku). Jest autorem licznych publikacji naukowych[7] (w roku 2012: 79 publikacji, indeks h wynoszący 8[8]), specjalizuje się w inżynierii materiałowej, metodach obliczeniowych w fizyce ciała stałego i ich zastosowaniach w lotnictwie i astronautyce[9] (mechanika pękania materiałów złożonych, analiza elementów skończonych, analiza dynamiczna problemów udarowych, analiza zmęczeniowa, analiza związana z płynięciem materiałów[5]).

Jest laureatem wielu nagród, w tym przyznawanych przez NASA (m.in. NASA „Turning Goals Into Reality Award” w 2004 roku za udział w badaniach dotyczących poprawy bezpieczeństwa w konstrukcjach silników odrzutowych[10], w tym silnika GEnx[11]) i przez ASCE (m.in. „Outstanding Technical Contribution Award” w 2011 roku za wybitny wkład w badania inżynieryjne związane z astronautyką[12]). W 2008 roku American Polish Engineering Association (APEA) uznało go za jednego z najbardziej zasłużonych naukowców amerykańskich polskiego pochodzenia[13].

Mamy wiec jednego z najwybitniejszych specjalistów od lotnictwa i katastrof, uhonorowanego m.in. przez NASA, ale wyborcza napisze, że jego jedyną kompetencją jest to że widział wybuch w szopie i londek wierzy  :lol: Po tym właśnie poznaje się leminga.






Nigdzie w zacytowanym przez ciebie fragmecie nie pisze, ze jest on ekspertem katastrof lotniczych albo ze jest specjalista lotnictwa.

Nie nie jest. Jest napisane, że nic nie wie, tylko raz wysadził szopę w powietrze i się mądrzy - tak jak było napisane w twoim poście  :lol: