Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2141901 razy)

0 użytkowników i 74 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5760 dnia: Stycznia 11, 2015, 18:59:51 pm »
Na kogo ty biedaku zagłosujesz w tym roku jak Korwina wyje**li z partii? 

Na owsiaka zagłosuje.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5761 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:17:42 pm »
Coś czuję, że w tym roku chyba Pan "Daj piniondza", "nietykalny krul tvnu" za dużo nie zbierze.

PS. Warto przeczytać - http://kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz
 
Pięknie wypunktował.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2015, 20:23:33 pm wysłana przez bojawiem »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5762 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:33:14 pm »
Na kogo ty biedaku zagłosujesz w tym roku jak Korwina wyje**li z partii?
Nie wyje**li. Ale skąd Ty masz to wiedzieć...

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5763 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:52:37 pm »
Coś czuję, że w tym roku chyba Pan "Daj piniondza", "nietykalny krul tvnu" za dużo nie zbierze.

PS. Warto przeczytać - http://kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz
 
Pięknie wypunktował.
Ten pan ''czysty'' przegrał proces sądowy, i nawet nie stosuje sie do wyroku, mało tego likwiduje spółkę mrówka cała, na którą przelewał mln i wyrzuca reportera Republiki, tylko dla tego ze zadał niewygodne pytanie

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5764 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:55:24 pm »
Fajnie się wszystko czyta, szczególnie wypociny pedałów lewaków  :lol:

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5765 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:57:40 pm »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5766 dnia: Stycznia 11, 2015, 20:58:17 pm »
Fajnie się wszystko czyta, szczególnie wypociny pedałów lewaków  :lol:
WPIS

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5767 dnia: Stycznia 11, 2015, 22:56:17 pm »
Oj :( Ciekaw jestem czy urośnie do 50mln?



To chyba będzie najlepszy finał od lat <3

Akurat na jeden miesiąc funkcjonowania szpitala kardiologicznego Jana Pawła 2 w Krk ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5768 dnia: Stycznia 11, 2015, 23:22:26 pm »
Cóż, nie wiem Master czy to prawda, ale ponoć Orkiestra Owsiaka kupiła wchuj sprzętu (+ utrzymanie w sprawności technicznej) i wyposażenia na dziecięcy oddział onkologiczny szpitala w Prokocimiu. Gdyby nie to, szpital ponoć stał przed realną perspektywą zamknięcia drzwi oddziału dla dzieci chorych na nowotwory. Po tym, jak Amerykanie, główni sponsorzy budowy szpitala przestali wlewać dolary i placówka podupadła, a państwo też miało w poważaniu, bądź nie miało możliwości finansowych. Jeśli to choć w niedużym procencie prawda, to proponuję uprzejmie zamknąć mordę.
Tematu ciągnął nie będę, bo mam zbyt osobisty stosunek do powyższej kwestii, ot ciekawy jestem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2015, 23:25:01 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5769 dnia: Stycznia 11, 2015, 23:45:24 pm »
http://www.wykop.pl/wpis/10936170/rodacy-mam-nadzieje-ze-zapamietacie-na-wieki-bezdy/

Cytuj
Rodacy mam nadzieję że zapamiętacie na wieki bezdyskusyjne fakty.

1.że to ja od 1970 r po 1980 r i 1989 r do 1990 r
organizowałem i prowadziłem Was do pełnego
zwycięstwa nad komunizmem .
2. że to ja poprawiłem traktat Polsko-Rosyjski
niekorzystnie przygotowany przez Rząd
P. T. Mazowieckiego i nie poprawiony przez Rząd
J.Olszewskiego warunkiem było wycofanie wojsk
3. że to ja przekonałem i otworzyłem drzwi na zachodzie
do umorzenia połowę polskich długów .
4. ze to ja w największym stopniu przekonywałem wcale nie chętny zachód
do powiększenia NATO i UNII EUROPEJSKUEJ .
5. że to ja przesadziłem kształt i budowę pomnika pod stocznia
6. że to ja wymusiłem natychmiastowe pozwolenie na odprawianie
dla chorych radiowej Mszy Świętej –telewizyjnej nie chciano .

Zapamiętajcie chociaż tle z nieprawdopodobnych w prost CUDOWNYCH
OSOBISTYCH moich osiągnięć .lech wałęsa.

Lechu jaki skromny.  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5770 dnia: Stycznia 12, 2015, 00:51:18 am »
Cóż, nie wiem Master czy to prawda, ale ponoć Orkiestra Owsiaka kupiła wchuj sprzętu (+ utrzymanie w sprawności technicznej) i wyposażenia na dziecięcy oddział onkologiczny szpitala w Prokocimiu. Gdyby nie to, szpital ponoć stał przed realną perspektywą zamknięcia drzwi oddziału dla dzieci chorych na nowotwory. Po tym, jak Amerykanie, główni sponsorzy budowy szpitala przestali wlewać dolary i placówka podupadła, a państwo też miało w poważaniu, bądź nie miało możliwości finansowych. Jeśli to choć w niedużym procencie prawda, to proponuję uprzejmie zamknąć mordę.
Tematu ciągnął nie będę, bo mam zbyt osobisty stosunek do powyższej kwestii, ot ciekawy jestem.

Szpital Kliniczna w Gdańsku też jest wypełniony sprzętem z WOŚP'u bez którego dawno byłby zamknięty.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5771 dnia: Stycznia 12, 2015, 00:57:27 am »
To wina rządów a nie sława owsiaka. Zrozumcie to ludzie.  :wall_bash:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5772 dnia: Stycznia 12, 2015, 01:34:52 am »
Cóż, nie wiem Master czy to prawda, ale ponoć Orkiestra Owsiaka kupiła wchuj sprzętu (+ utrzymanie w sprawności technicznej) i wyposażenia na dziecięcy oddział onkologiczny szpitala w Prokocimiu. Gdyby nie to, szpital ponoć stał przed realną perspektywą zamknięcia drzwi oddziału dla dzieci chorych na nowotwory. Po tym, jak Amerykanie, główni sponsorzy budowy szpitala przestali wlewać dolary i placówka podupadła, a państwo też miało w poważaniu, bądź nie miało możliwości finansowych. Jeśli to choć w niedużym procencie prawda, to proponuję uprzejmie zamknąć mordę.
Tematu ciągnął nie będę, bo mam zbyt osobisty stosunek do powyższej kwestii, ot ciekawy jestem.

W szpitalu się mówi, ze to nie instytut amerykańsko-polski, tylko teraz afrykańsko-polski ;) Na oddziale onkologi nie byłem, sprzęt od wośp jest - najwięcej aparatów usg i dializatorów. Szpital też mógłby kupić 10 usg, ale np. woli kupić tomograf 16 rzędowy zamiast 4, albo  wyposażenie sal operacyjnych - na nich nie uświadczysz praktycznie żadnego serduszka. Aparaty usg, łóżka, inkubatory itp. oblepione serduszkiem - super sprawa, bo są na widoku i darmowa reklama i wygląda to tak jakby szpital nic za własne pieniądze nie kupował, a "żerował" na owsiaku.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5773 dnia: Stycznia 12, 2015, 07:26:53 am »
Szpital też mógłby kupić 10 usg, ale np. woli kupić tomograf 16 rzędowy zamiast 4, albo wyposażenie sal operacyjnych
Czyli musi iść na kompromisy i cierpi na brak funduszy. Skoro Orkiestra zapewniła tamten sprzęt, dyrekcja może rozdzielić pieniądze na inną ważną/ważniejszą potrzebę. Gdyby nie WOŚP, to moim laickim okiem na podstawie Twoich stwierdzeń szczuplejszy budżet zakupowy poszedłby na wyposażenie sal operacyjnych (skoro ważniejsze), a na oddziale onkologii byłaby bieda sprzętowa i zrobiłby się problem, o którym napisałem wcześniej.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5774 dnia: Stycznia 12, 2015, 07:36:02 am »
Cóż, nie wiem Master czy to prawda, ale ponoć Orkiestra Owsiaka kupiła wchuj sprzętu (+ utrzymanie w sprawności technicznej) i wyposażenia na dziecięcy oddział onkologiczny szpitala w Prokocimiu. Gdyby nie to, szpital ponoć stał przed realną perspektywą zamknięcia drzwi oddziału dla dzieci chorych na nowotwory. Po tym, jak Amerykanie, główni sponsorzy budowy szpitala przestali wlewać dolary i placówka podupadła, a państwo też miało w poważaniu, bądź nie miało możliwości finansowych. Jeśli to choć w niedużym procencie prawda, to proponuję uprzejmie zamknąć mordę.
Tematu ciągnął nie będę, bo mam zbyt osobisty stosunek do powyższej kwestii, ot ciekawy jestem.

Jaki ten Owsiak cudowny, mln przelewa na swoje konta i wmawia ludziom ze nic z tego nie ma, koleś w tym programie przedstawia fakty, papiery, dokumenty.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5775 dnia: Stycznia 12, 2015, 07:45:41 am »
Nie napisałem, że jest cudowny i nie ma nic za uszami. Wiem tylko, że sprzęt z serduszkiem pomógł, choć na krótko, bliskiej mi osobie. Nie jestem więc obiektywny, ale jebać za to, jak wielu tutaj wypowiadających się też nie zamierzam.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5776 dnia: Stycznia 12, 2015, 08:02:08 am »
Nie napisałem, że jest cudowny i nie ma nic za uszami. Wiem tylko, że sprzęt z serduszkiem pomógł, choć na krótko, bliskiej mi osobie. Nie jestem więc obiektywny, ale jebać za to, jak wielu tutaj wypowiadających się też nie zamierzam.
Uwierz mi, mojemu synowi też ten sprzęt pomógł, i ja nie mam nić przeciwko WOSP, mam tylko do owsiaka, który kręci lody i wmawia ludziom jaki to on biedny jest. Mało tego w tym roku sam wrzuciłem do puszki, szlag mnie tylko trafia jak widzę tą obłudę w TVN i TVP

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5777 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:16:51 am »


ależ on pierdoli. to nie administracja busha jest odpowiedzialna za powstanie państwa islamskiego, a liberalni dziennikarze z europy. od siedzenia w tych stanach już mu się dawno we łbie popierdoliło :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5778 dnia: Stycznia 12, 2015, 14:11:49 pm »
Uwierz mi, mojemu synowi też ten sprzęt pomógł, i ja nie mam nić przeciwko WOSP, mam tylko do owsiaka, który kręci lody i wmawia ludziom jaki to on biedny jest. Mało tego w tym roku sam wrzuciłem do puszki, szlag mnie tylko trafia jak widzę tą obłudę w TVN i TVP

No ale i ja i Kert bronimy WOŚP jako organizacji a nie Owsiaka. Sam Owsiak pewnie ma sporo za uszami i nie zamierzam jakoś stawać w jego obronie. Jednak cały WOŚP jako akcja to generalnie bardzo pozytywna sprawa.

Tak BTW:
http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/
Wrzucam bez narzucania zdania, poczytajcie sobie i sami ustalcie co o tym sądzicie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2015, 15:34:37 pm wysłana przez Mrocz »

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5779 dnia: Stycznia 12, 2015, 15:34:13 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5780 dnia: Stycznia 12, 2015, 16:49:59 pm »
Tak BTW:
http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/
Wrzucam bez narzucania zdania, poczytajcie sobie i sami ustalcie co o tym sądzicie.

Ech wykop...

ad 1. Tak, wydaje na programy medyczne, szkolenia. A szkolenia są prowadzone przez firmy Owsiaka, które biorą za to hajs. Super.

ad 2. Nie przypominam sobie by "Matka Kurka" gadała, że ten dom szkoleniowy WOŚP to prywatna hacjenta Owsiaka, w której pomieszkuje. Chyba na mózg upadli ci co twierdzą, że jakiekolwiek prawicowe media tak gadały.

Cytuj
Firma Owsiaka Złoty Melon wyprowadza pieniądze z WOŚP poprzez niejasne powiązania finansowe.
:lol: A to już wielki lol. Matka Kurwka właśnie pokazała, jak te zależności wyglądały. Owsiak zrobił firmę z żonką, a WOŚP za pieniązki z puszek (zaraz ktoś powie "nie z puszek, z lokat z pieniędzy z puszek!") kupiło ZM. Do tego wszystko spoko, niech sobie tam Owsiak zarabia, ale beka, że nic o tym nie mówi i wymyśla, że na WOŚP nie zarabia nic, a tak naprawdę zleca sam sobie zadania z pieniedzy z wośp.

Cytuj
Owsiak bierze pieniądze za pracę w WOŚP


Nie bierze :) Członkowie zarządu fundacji nie dostają wynagrodzeń za pracę w zarządzie w sprawozdaniu po prostu nie ma takiej kwoty.

O matko i te "uśmieszki" :lol: Włąśnie po to by nie widniał w sprawozdaniu Owsiak stworzył ZM, MC i JS - aby tam przekazywać pieniądze z wośp, a potem już sobie tam wypłącać pensję i dzięki temu może sobie wpisać, że jako zarząd wośp nic nie bierze. Po prostu tragedia co ci ludzie broniący owsiaka wypisują.

Cytuj
Służby: koncerty finałowe WOŚP nie są imprezami podwyższonego ryzyka w sensie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, więc służb (zwłaszcza policji) zwyczajnie na nich nie ma. Zazwyczaj (we wszystkich mniejszych miastach) w ogóle nie są imprezami masowymi, a tam gdzie są do ich zabezpieczenia wystarczą służby porządkowe (tzn. ochrona i wolontariusze).

Tak, a w wiadomościach piszą o policji, która czuwa nad bezpieczeństwem zbiórki hajsu i sprawdzają aby żaden wolentariusz w kiblu nie ukradł 30zł.

Gadki o woodstocku zabawne :lol: W regulaminie napisane, ze nie wolno narkotyków. W klubach cocomo też tak zapewne jest napisane z prostej sprawy - NIGDZIE W POLSCE nie wolno zażywać narkotykó to śmieszne jakby było napisane coś innego :lol: Na woodstock może i atmosfera jest zajebista (nie wiem, nie moje klimaty), ale z moich znajomych to ci co jeżdżą są największymi pijusami i mają już problemy z wątrobą. Ci co jadą tam "pierwszy raz z ciekawości" pewnie są cywilizowani, ale ci co tam jeżdzą nonstop raczej nie bawią się przy soczku -_-'.


Mnie wośp jako tako nie przeszkadza - tak jak napisał Mrocz. Ale przeszkadza sama postać Owsiaka i jego machloje, ukrywanie i zachowanie. Zamiast przyznać jasno - tak zlecam za pieniądze spółce złoty meleon zadania i potem wypłacam sobie i mojej żonie po 19 tysięcy złotych, to ten kłamie mówiąc "Zarząd nic nie dostaje!!! Ani grosza!" a tymczasem jego żona, która jest i w zarządzie i jest dyrektorem bierze hajs jako dyr, ale jako zarząd nie - więc "tak jakby" owsiak nie kłamie :lol: Niech sobie robi wośp, niech sobie promuje "pomaganie", ale niech przestanie się zgrywać i jasno przedstawia finanse, a nie obchodzi wszystko do okoła, kłamie, oburza się, wyrzuca dziennikarzy tak jakby miał jednak coś do ukrycia. Gadanie, ze woodstock to super impreza, bez narkotyków i alko - świetnie, a 6 osób jednak zginęło.




el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5781 dnia: Stycznia 12, 2015, 16:55:03 pm »
Na woodstock może i atmosfera jest zajebista (nie wiem, nie moje klimaty), ale z moich znajomych to ci co jeżdżą są największymi pijusami i mają już problemy z wątrobą. Ci co jadą tam "pierwszy raz z ciekawości" pewnie są cywilizowani, ale ci co tam jeżdzą nonstop raczej nie bawią się przy soczku -_-'.

Jak już chcesz się dojebać do pijących alkohol to zacznij od lekarzy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5782 dnia: Stycznia 12, 2015, 16:56:30 pm »
Pijacy lekarze na dyżurze to debile. Spierdolić sobie 12 lat nauki dla wódy to trzeba być kretynem.

Do tego wybacz, ja mówiłem o tych moich kumplach - przepijają wódę wodą, a piw potrafią wypić 24 (rekord kumpla). Chyba nawet Cancer by się nie powstydził.

Nie, ale zrobil wiele dobrego, wiecej niz NFZ przez ten sam okres..

Gdyby nie NFZ to tymi aparatami usg od owsiaka mógłbyś sobie co najwyżej w głowę posmyrać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5783 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:01:12 pm »
Na woodstock może i atmosfera jest zajebista (nie wiem, nie moje klimaty), ale z moich znajomych to ci co jeżdżą są największymi pijusami i mają już problemy z wątrobą. Ci co jadą tam "pierwszy raz z ciekawości" pewnie są cywilizowani, ale ci co tam jeżdzą nonstop raczej nie bawią się przy soczku -_-'.
Jak już chcesz się dojebać do pijących alkohol to zacznij od lekarzy.

a to nie była mowa o kolegach z uczelni?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5784 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:33:40 pm »
To kolegów można mieć tylko z uczelni? :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5785 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:36:18 pm »
opis mi jakoś bardziej do studentów medycyny pasował ;)
sorka, my bad.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5786 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:39:22 pm »
przepijają wódę wodą, a piw potrafią wypić 24
Co to za przyjemność tyle piwa wypić. Bym chyba sobie pieluchę założył, żeby nie biegać do kibla non stop.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5787 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:51:15 pm »
To jakiś troll czy Terlikowski co wierzy w klątwy?

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5788 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:53:56 pm »
Dziwne, że nie znasz Samuela, bo macie podobny sposób wypowiadania się o różnych sprawach.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5789 dnia: Stycznia 12, 2015, 17:54:56 pm »
ten koleś ale płodzi na tym twitterze. nie sposób przez to przebrnąć, choć ten nawet mi się spodobał:

tak ładnie wpisuję się w prawiną postawę konserw, o której pisałem jakiś czas temu w temacie o tolerancji.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5790 dnia: Stycznia 12, 2015, 18:19:56 pm »
Dziwne, że nie znasz Samuela, bo macie podobny sposób wypowiadania się o różnych sprawach.

Wygląda jak jakiś pedał hipster, niewiadomoco. Jak czytam portale informacyjne nigdy nie patrzę na autora, bo praktycznie mi to nie potrzebne do niczego. To, że nie lubię Terlikowskiego w wielu sprawach nie przeszkadza mi w tym, że tv republika ma często dobre materiały. Wyborczą też czytam, ale wolę biznesowe info, bo o polityce itp. to tam lewactwo się wylewa strumieniami, aż oczy bolą, do tego manipulacja straszna, a się z niezalezna.pl czy innych śmieją.

http://wyborcza.pl/1,75968,17228904,Owsiak_mial_prawo_wyrzucic_chuligana_z_konferencji.html

Artykuł świetny. Ktoś kto nie czyta niczego oprócz wyborczej uzna, że jakiś dziennikarz z tv republika przyszedł na konferencję i zaczął tłuc kamerą jak kastetem wośp, dlatego został wyproszony. A to Owsiak - raz że utrudnia dostęp dziennikarzowi na konferencję, dwa zamiast odpowiedziec na grzecznie sformułowane pytanie to rzuca się (jak zwykle).


el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5791 dnia: Stycznia 12, 2015, 18:29:00 pm »
Dziwne, że nie znasz Samuela, bo macie podobny sposób wypowiadania się o różnych sprawach.

Wygląda jak jakiś pedał hipster

No Pereira to przecież jeden z twórców "Hipster Prawica", to jak ma wyglądać?  ;)

http://www.polskatimes.pl/artykul/920295,hipster-prawica-rosnie-w-sile-kim-sa-ludzie-ktorzy-przejeli-kwartalnik-fronda,id,t.html

Swoją drogą pierwszy raz czytam ten tekst i polecam :lol: Jakby był po angielsku to bym wrzucił na r/cringe.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2015, 18:33:26 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5792 dnia: Stycznia 12, 2015, 18:37:57 pm »
Cytuj
Hipster prawica - ta nieformalna, anarchizująca grupa ludzi z różnych środowisk, których łączą konserwatywne poglądy, zdobywa coraz większą popularność.

 :lol: :lol: :lol:

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5793 dnia: Stycznia 12, 2015, 19:15:11 pm »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5794 dnia: Stycznia 12, 2015, 19:52:21 pm »
Cytuj
Hipster prawica - ta nieformalna, anarchizująca grupa ludzi z różnych środowisk, których łączą konserwatywne poglądy, zdobywa coraz większą popularność.

 :lol: :lol: :lol:

Co ciekawe a chyba tego nie wiecie panowie to twórcą tej całej hipsterskiej stylówy jest niejaki Gavin McInnes współtwórca na max wulgarnego anarchistycznego magazynu Vice. A obecnie wojujący libertariański katol.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2015, 19:53:56 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5795 dnia: Stycznia 12, 2015, 21:02:32 pm »
Tak tu piszecie o woodstoku jakbyście nic o tej imprezie nie wiedzieli. Kolega kolegi mówił, ze pije ste tam piwo?
Ludzie tam przez cały czas sie pije wszystkie tanie i drogie alkohole swiata, cpa, pali i rucha. Wszystko to w smrodzie i brudzie, a jak jeszcze zacznie padać to już kosmos. Podobnie zresztą jak na innych imprezach, jak juwenalia czy coś.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5796 dnia: Stycznia 13, 2015, 14:06:37 pm »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5797 dnia: Stycznia 13, 2015, 15:20:08 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5798 dnia: Stycznia 13, 2015, 15:46:51 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #5799 dnia: Stycznia 13, 2015, 15:54:40 pm »
Chciałbym się dowiedzieć w jakich okolicznościach powstało na Wykopie jego konto i jaką Wałęsa ma wiedzę na temat funkcjonowania tej strony i innych w internecie.