Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2148043 razy)

0 użytkowników i 52 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6720 dnia: Kwietnia 08, 2015, 08:02:09 am »
aż żal komentować ten wyciek, ale skoro dyskusja już się rozpoczęła to dorzucę swoje trzy grosze.

ja nie wiem czy po naoglądało się serialu z spacey'em czy co, ale najpierw kamiński. teraz, 3 dni przed rocznicą, kilka miesięcy przed wyborami, wypływają ( :lol: ) "nowe" odczyty z taśm. to nie jest house of cards, tylko jakaś tania podróba z szycem, tfu. platformą, w roli głównej.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6721 dnia: Kwietnia 08, 2015, 08:07:26 am »
To smierdzi bardziej niz rozjechany skunks.

Wciaz nie mamy czarnych skrzynek, a tu nagle takie RMF pro Komorowski news.

Wczoraj miala premiere w Niemczech ksiazka Rotha. W Polsce ma byc dostepna w maju. Mysle ze tam dowiemy sie wiecej niz przez 5 lat rosyjsko - polskiego sledztwa.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6722 dnia: Kwietnia 08, 2015, 08:23:49 am »
To smierdzi bardziej niz rozjechany skunks.

Wciaz nie mamy czarnych skrzynek, a tu nagle takie RMF pro Komorowski news.

Wczoraj miala premiere w Niemczech ksiazka Rotha. W Polsce ma byc dostepna w maju. Mysle ze tam dowiemy sie wiecej niz przez 5 lat rosyjsko - polskiego sledztwa.

Szczególnie, że pan dziennikarz ma dostęp do materiału z Rosji. C'mon son.  :troll:

Co do House of Cards - jestem pewien, że i PO i PiS są zwyczajnie zbyt niekompetentni aby coś takiego zrobić.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6723 dnia: Kwietnia 08, 2015, 09:07:29 am »
Do kopii kopii. Faktycznie to jest dokument w sprawie ze hoho. Podtrzymujemy wersje rosyjska. Norwegia chce Nam pomoc a my nic. Tylko miedzynarodowe sledztwo to wyjasni i umocni Nas w NATO. Teraz to jestesmy posmieliskiem i niepewnym partnerem w NATO. Holandia tak zrobila i jakos nie miala z tym problemu.

Falszerstwo? http://niezalezna.pl/65834-zagadkowe-zdanie-w-stenogramach-rmf-dowod-na-falszerstwo

I wlala, Roth pokazuje jak to bylo: http://niezalezna.pl/65822-znamy-wykonawce-smolenskiego-zamachu-oto-nazwisko-rosyjskiego-generala-fsb-fragment-ksiazki-ro
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6724 dnia: Kwietnia 08, 2015, 09:14:36 am »
Tylko miedzynarodowe sledztwo to wyjasni i umocni Nas w NATO.

Tak z ciekowości - jak ty coś takiego widzisz? Separatyści sprzętem z Rosji zestrzelili samolot pasażerski. Rosja również zaanektowała Krym, i robi wojnę podjazdową na Ukrainie. NATO, USA nic nie robi. Myślisz, że w sprawie polskiego samolotu coś by zrobili?  :troll:

Skończyłoby się co najwyżej notą dyplomatyczną, która zostałaby przez Rosję zignorowana i tyle. Nie mam pojęcia co wy przez 'umiędzynarodowienie' śledztwa rozumiecie - fajnie się słowo-klucz powtarza, ale nic z tego nie wynika.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6725 dnia: Kwietnia 08, 2015, 09:42:08 am »
Holandia do dzis byla w swoim sledztwie w tylku, gdyby nie wystapila z incjatywa o pomoc miedzynarodowa. Wiekszosc liczacych sie w swiecie Panstw wie lepiej niz my co stalo sie w Smolensku. My zas powtarzamy oficjalnie wersje Rosji, nie majac jak zbadac dowodow, ktorym czas nie pomaga. Opieramy sie jedynie na hipotezach, z gory odrzucajac jedna, ktora teraz wylania sie coraz bardziej, oczywiscie nie sadze ze to jedyny powod katastrofy, jednak kluczowy, obok zaniedban wojska i owczesnego urzedu. Nie tak powinna dzialac prokuratura i rzad. Szczegolnie ze wszyscy dobrze wiemy co robil, co robi i co bedzie robic Kreml.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 09:58:27 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6726 dnia: Kwietnia 08, 2015, 10:16:51 am »
Holandia do dzis byla w swoim sledztwie w tylku, gdyby nie wystapila z incjatywa o pomoc miedzynarodowa.

Ale powiedz mi co Holandia z tego ma? Winni zostali aresztowani? Ukarani? Separatyści ponieśli jakieś konsekwencje? Na Rosję nałożone są sankcje, samolot zestrzelony czy też nie. Jakieś inne kraje podnoszą, że  w Smoleńsku doszło do zamachu? Nie, ponieważ 99% opiera się na dowodach mówiących jednoznacznie, że doszło do wypadku na skutek złej pogody, oraz błędów popełnianych przez pilotów oraz kontrolerów lotu. Nie wiem skąd to przekonanie, że jak tylko 'umiędzynarodowimy' śledztwo, od razu wszyscy rzucą się przedstawiając niepodważalne dowody na zamach. Inne kraje miały 5 lat aby coś powiedzieć. Zastanowiłeś się dlaczego nic takiego nie zrobili?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6727 dnia: Kwietnia 08, 2015, 10:20:39 am »
Mi chodzi o ujawnienie prawdy, o uswiadomienie czesci polskiego spoleczenstwa. To ma wplyw na polityke w dluzszym okresie czasu. Myslisz ze dlaczego PO jest tak dlugo przy wladzy, bo chyba nie dlatego ze zyje sie lepiej. Jednak to glownie polityka miedzynarodowa, ktora ma sporo warstw. SP. Kaczynski byl przeciwny umowy gazowej miedzy Rosja a Polska. Jak wiemy, sporo lobbystow i politykow na tym trzepia kase. Taki jeden przyklad.

Inne panstwa czesto poswiecaja inne w imie wyzszej  polityki miedzynarodowej, relacji z krajami itd. O Katyniu Wielka Brytania tez wiedziala od poczatku, jednak tez nic z tym nie robili. Zrozum, ze takie decyzje sa bardzo drazliwe.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 10:23:27 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6728 dnia: Kwietnia 08, 2015, 14:58:40 pm »
Cytuj
- Mogę potwierdzić, że śledztwo zostało umorzone. Uzasadnienie jest bardzo obszerne, dlatego szczegóły będę mogła podać dopiero w czwartek - powiedziała nam rzeczniczka poznańskiej prokuratury Magdalena Mazur-Prus.

O powodach swojej decyzji nie chciała mówić prokurator Dorota Milecka, która prowadziła śledztwo: - Nie jestem upoważniona do udzielania informacji.

Trzy lata temu reporterzy "Uwagi TVN" ujawnili, że do żywności trafiała sól przemysłowa. Od spożywczej różniła się tym, że było w niej więcej choćby związków siarki, a jej wytwarzanie nie podlegało żadnej kontroli - była odpadem po produkcji nawozów sztucznych.

Solą przemysłową posypuje się drogi, lecz nie wolno dodawać jej do żywności. Policja zamknęła trzy firmy, które taką sól sprzedawały (jedna z nich działała w Książu Wielkopolskim, kilkadziesiąt kilometrów od Poznania).

Jak wyglądało oszustwo? Sól przemysłowa była kilka razy tańsza niż spożywcza. Firmy kupowały ją i odparowywały z niej nadmiar wody. Potem pakowały do worków z napisem "sól spożywcza" i już po rynkowych cenach sprzedawały producentom żywności. Były wśród nich piekarnie, producenci kiełbas i wędlin, producenci surówek, restauracje.

Sanepid znalazł ponad 600 firm, które kupiły sól przemysłową, z czego aż 180 z województwa wielkopolskiego (mogło to dowodzić tak skuteczności naszego sanepidu, jak i nieskuteczności pozostałych).

Właściciele firm sprzedających sól przemysłową jako spożywczą byli na wolności, bo wpłacili od 30 do 60 tys. zł kaucji. Prokuratura postawiła im zarzuty wprowadzenia do obrotu żywności szkodliwej dla zdrowia i życia, za co groziło 5 lat więzienia. Teraz prokuratura wycofała się z tych zarzutów.
http://m.poznan.gazeta.pl/poznan/1,106517,17717971,Sprzedawali_sol_drogowa_jako_spozywcza__Prokuratura.html?piano_d=1

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6729 dnia: Kwietnia 08, 2015, 15:00:59 pm »
Jedna z tych firm była w miejscowości w której do LO chodzilem.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6731 dnia: Kwietnia 08, 2015, 16:45:18 pm »
Wy myślicie, że ktoś poza wyznawcami to czyta i uzna za wiarygodne źródło?

Przecież w tytule ma NIEZALEŻNA, no to chyba piszą obiektywnie?  :roll:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6732 dnia: Kwietnia 08, 2015, 16:47:44 pm »
Powiedzcie mi lemming w którym tekście oni ostatnio klamali

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6733 dnia: Kwietnia 08, 2015, 16:56:57 pm »
Powiedzcie mi lemming w którym tekście oni ostatnio klamali

Kłamali, kłamali, toż to zgodnie z najlepszymi metodami PRLu, do którego miłością para Jarosław (bo wtedy wszystko było prostsze), oni nie kłamią, lecz jedynie STAWIAJĄ PYTANIA! Na przykład:

'Czy to prawda że Bronisław Komorowski jest TW, agentem Żydo/Komuny, i rusofilem?' - ja nie wiem, ja się tylko pytam!!!

'Czy to możliwe, że 10.04.2010 podczas lotu do Smoleńska dokonano zamachu?' - w sumie prawdopodobieństwo tego jest 0.0000000000000000000000000000001%, ale przecież nadal istnieje! Trzeba to dokładnie wyjaśnić!


Zaiste polska lewica nie potrafi dobrych wzorców od PiSu podbierać, przecież każdy może zadawać pytania:

'Czy to prawda, że matka Jarosława Kaczyńskiego miała leczenie sponsorowane z pieniędzy SKOKów?' - czy ktoś przedstawi mi dowody, że tak nie było?

Hej, przecież ja TYLKO PYTAM!  :lol:


Najlepiej to kiedyś podsumował John Stewart w skeczu The Daily Show podczas prezydentury Busha:

'Nie mówię, że twoja matka jest dziwką, ale......'  :P

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6734 dnia: Kwietnia 08, 2015, 18:11:41 pm »


Ja pier**lę  :lol: :lol: :lol: :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6735 dnia: Kwietnia 08, 2015, 18:20:05 pm »
i co tam takiego jest? Jakieś przyspieszanie, wycinanie pojedynczych zdań :lol:. Pisowcom na prawdę brakuje jakiegokolwiek haka na Komorowskiego.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 18:22:09 pm wysłana przez Wulfen »

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6736 dnia: Kwietnia 08, 2015, 18:27:28 pm »
Pisowcom na prawdę brakuje jakiegokolwiek haka na Komorowskiego.
Nie chce mi sie rozpoczynac kolejnej wojny zeby znowu pisowce na mnie sie rzucaly
Ale że ja pisowiec? :o

Kolejny, który coś sobie ubzdurał, będzie próbował powtarzać bzdurę 100 razy, bo a nuż stanie się prawdą i nawet nie ma jednego słowa na poparcie swoich fantazji? :shock:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6737 dnia: Kwietnia 08, 2015, 19:28:38 pm »
Nie chce mi sie rozpoczynac kolejnej wojny zeby znowu pisowce na mnie sie rzucaly
Ale że ja pisowiec? :o
Sam sobie coś ubzdurałeś. Gdzie ja wtedy napisałem, że ty akurat jesteś pisowcem. Nie chciało mi się wtedy gadać i przekonywać dlaczego w drugiej turze zagłosuje na komora żeby nie mieć tomasza i reszty pisowców na głowie.
Poza tym jakoś dziwnym trafem kiedy mówi się o pisowcach odbierasz to jako atak na ciebie  :lol:  :roll:  A filmik na pewno zrobił pisowiec, wystarczy sobie przejrzeć jego filmy na kanale.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 19:32:19 pm wysłana przez Wulfen »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6738 dnia: Kwietnia 08, 2015, 20:06:23 pm »
Nawet nie potraficie popatrzec na ta sprawe szerzej jako puzel w ukladance. SP Kaczynski chcial ppstawic na gaz lupkowy, dajacy Nam 100 lat niezaleznosci energetycznej. Nie sadze by Putin byl z tego faktu zadowolony. Zreszta teraz Gazprom idealnie ustawil sobie polityke jako cara energetyki.

Ja glownie ogladam Max TV, Republika Tv. Wiec cos Wam nie pasuje. Nie korzystam z "obmacaj mnie liberale TVN". Czasem jeszcze zerkne na Polsat czy TVP.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6739 dnia: Kwietnia 08, 2015, 20:16:35 pm »
teoria dla pelikanów.
jako insider mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że gaz łupkowy był niestety przereklamowany i nigdy nie było go tyle, ile myślano, że jest.
szkoda, bo sam wiązałem z nim nadzieje na robotę w kraju :(

teraz na horyzoncie pojawił się gaz z piaskowców, ale branża (nauczona doświadczeniem) nie trąbi już o tym na prawo i lewo. i dobrze. 

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6740 dnia: Kwietnia 08, 2015, 20:22:00 pm »
Okej, zreszta USA sa juz numerem jeden na swiecie w lupkach, wiec pewnie Rosji nosa ukreca. Tak pokazowka ze i tak moge zrobic co chce. Putin juz to nie raz pokazal jak Europa zachodnia potrafi byc slaba i milczaca. Plus plan zawlaszczenia lub przestawienia ku sobie czesci Europy wschodniej juz tak. Zreszta SP. Kaczynski byc nie tylko krytyczny nastawiony do tego. Dla mnie ta sprawa ma glebszy sens.

Natomiast dzieje sie:



OD 16:35:


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2015, 20:43:18 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6741 dnia: Kwietnia 08, 2015, 21:09:16 pm »
Daję tu bo w sumie nie wiem gdzie: Gérard Depardieu już nie chce być Rosjaninem

Cytuj
„Gérard Depardieu uciekł do Belgii. W wywiadzie powiedział, że krótkoterminowy pobyt w Rosji jeszcze bardziej utwierdził go w tym, że jest Francuzem. ”

XD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6742 dnia: Kwietnia 08, 2015, 21:12:01 pm »
:lol:

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6743 dnia: Kwietnia 08, 2015, 21:27:35 pm »
Cancer też by zdanie zmienił jakby Ruskich w ogródku witał a nie tylko w youtubie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6744 dnia: Kwietnia 08, 2015, 23:22:21 pm »
Słyszeliście kto jest autorem "rewolucyjnych" stenogramów? Andrzej Artymowicz, "reżyser dźwięku" po warszawskiej Akademii Muzycznej i brat Pawła Artymowicza - astronoma z komisji Millera  :lol:  Mam nadzieję, że oni wszyscy za tę farsę zapłacą kiedyś wysoką cenę  :/

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6745 dnia: Kwietnia 08, 2015, 23:24:02 pm »
Tak, wiem to. Brak slow. :-x :-?
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6746 dnia: Kwietnia 09, 2015, 08:38:35 am »
Sam sobie coś ubzdurałeś
Poza tym jakoś dziwnym trafem kiedy mówi się o pisowcach odbierasz to jako atak na ciebie
Drugi raz coś piszę, a ty odbijasz piłeczkę bezpośrednio pod moim postem w dodatku odpowiadając na niego, że z pisowcem nie będziesz dyskutował. Ale to ja sobie coś ubzdurałem. :lol: I mam tego nie odebrać jako odpowiedź na mój post. :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6747 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:06:53 am »
Natomiast dzieje sie:




Jezusie, jaka to niekompetencja wypływa. Tyle się może PiS nauczyć od propagandzistów. Wywalasz trzy kobiety, które mówią niepoprawną polszczyzną, ta po lewej wygląda jakby dopiero wstała z łóżka, mowa ciała tragiczna, itd. I ci się dziwią, że wygrać wyborów nie potrafią.  :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6748 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:41:28 am »
Dzis kolejna kopia z kopii, kolejnej wersji stenogramu, obulikowanego przez innego bieglego z prokuratury. To sie juz robie tragi komiczne, deinformacja na calego. Inne kraje maja bialo na czarnym dowody, my ciagle bez orginalow, ale PO rzad za nic chce ujawienia prawdy. Nie dziwie sie, w koncu to najgorszy rzad w rozkradaniu i robieniu lodow jaki Polska widziala.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6749 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:44:25 am »
które kraje i co mają biało na czarnym?

ps. zainstaluj sobie ten słownik w końcu, bo to jak dzielisz wyrazy (tragikomiczny, postkomunistyczny itd.) woła o pomstę do nieba.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6750 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:04:52 am »
Lewa reka pisze, prawa jedzac na malym ekranie, ktory mi co chwila sie pomniejsza. Zapoznaj sie z tym co jest wczesnien czy juz nawet czytasz po azjatycku - od tylu. Jak dojdziesz do sedna spraw, daj znac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6751 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:18:43 am »
Lewa reka pisze, prawa jedzac na malym ekranie, ktory mi co chwila sie pomniejsza. Zapoznaj sie z tym co jest wczesnien czy juz nawet czytasz po azjatycku - od tylu. Jak dojdziesz do sedna spraw, daj znac.

przetłumacz mi to ktoś, bo ja już nie daję rady.

zadałem konkretne pytanie, a dostałem jakieś bzdury i pomyłkę azjatów z arabami :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6752 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:19:57 am »
 :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6753 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:51:16 am »
Sprawdz co dalej wczesniej. Na lenistwo nie odpowiadam.  :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6754 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:58:14 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6755 dnia: Kwietnia 09, 2015, 10:58:46 am »
Jezusie, jaka to niekompetencja wypływa. Tyle się może PiS nauczyć od propagandzistów. Wywalasz trzy kobiety, które mówią niepoprawną polszczyzną, ta po lewej wygląda jakby dopiero wstała z łóżka, mowa ciała tragiczna, itd. I ci się dziwią, że wygrać wyborów nie potrafią.  :lol:

Niekompetencja czyja? Prokuratury na pewno. I nie rozumiem dlaczego rodziny ofiar katastrofy mieszasz w wybory i PiS.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6756 dnia: Kwietnia 09, 2015, 11:13:30 am »
Sprawdz co dalej wczesniej.
Lewa reka pisze, prawa jedzac na malym ekranie, ktory mi co chwila sie pomniejsza.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6757 dnia: Kwietnia 09, 2015, 11:15:18 am »
Sa juz fakty mowiac ze za tym przeciekiem stenogramow stoi PO i nieszczesny "Misiek". Piasecki z RMF tez jest w to zamieszany. Polityka PO. Szuje.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2015, 11:17:36 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6758 dnia: Kwietnia 09, 2015, 11:15:47 am »
 :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6759 dnia: Kwietnia 09, 2015, 11:18:06 am »
Posmiejmy sie razem. :lol: tylko nie lap mnie za rece. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'