Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 308144 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #560 dnia: Lutego 13, 2009, 09:56:48 am »
Jak oglądam te skany, to mam ochotę odpalić GoW lub GoW2 :)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #561 dnia: Lutego 13, 2009, 12:03:01 pm »
Przepraszam, że się wtrącę, ale czy postacie na prerenderowanych filmikach są złożone z polygonów? :o
Z tego co mi wiadomo to tak. Postaci, scenerie itp sa poprostu wyswietlanie na mega mocnym sprzecie i ze to tak ujme zapisywane do pliku wideo.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 631
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #562 dnia: Lutego 13, 2009, 14:47:12 pm »
Tak jak wspominałem. GoWII to bezapelacyjnie jedna z najpiękniejszych gier poprzedniej generacji (dla wielu nr 1 w tym segmencie).
GoW: Chains of Olympus , to natomiast najpiękniejsza gra na na konsole przenośne. Tym samym nikt nie spodziewa się , by GoW III było zaledwie ładne . Prawda?
Chyba nie trzeba tego przypominać. Oczywiście wymagania są spore - w końcu to GoW a dodatkowo wielu już wie co pokazało Killzone 2 , stąd tym samym, ni jak wychodzi z tego, iz otrzymamy piękna grę. Ja o to jestem spokojny. Zresztą, ludzie tak bardzo lubią i cenią sformułowanie "nie grafika jest najważniejsza" , ale jakoś ciągle tylko o niej się tu pisze. Ja rozumiem w pełni, że nie ma co systemu opisywać, ale wyrokować, rok przed ukazaniem się tytułu? Albo teksty typu : Kratos tylko z 4x większej liczby polygonów jest zrobiony O_o

No dajcie spokój chłopaki.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #563 dnia: Lutego 13, 2009, 16:53:37 pm »
IMO wyjdzie GoW3 modele postaci będą słabiutkie (w końcy tylko 4x więcej poly niż n PS2 - nie jest to pokaz mocy PS3)
Fakt ale modele postaci to nigdy nie była mocna strona GoW (przeciwnicy zwłaszcza). To otoczenie pokazywało moc :)


Ale otoczenia w poprzednich GoWach też były cieńkie. Tzn bardzo atrakcyjne wizualnie, mała lokacja z prostymi obiektami zapchana w koło bit mapą lub animowaną mapą niszczącego miasto aresa itp. To co mi się podobało w Gowach na PS2 to to, że jak mało która gra miała całkiem dobre AA i aż tak bardzo nie bolały ząbki na ekranie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2009, 16:55:27 pm wysłana przez Buzu »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #564 dnia: Lutego 13, 2009, 17:43:09 pm »

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #565 dnia: Lutego 13, 2009, 17:46:48 pm »
Ależ bym w to zagrał.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #566 dnia: Lutego 13, 2009, 17:53:50 pm »
Treść zapowiedzi z hardcoregamer.com:

Cytuj
This is it. This is the game that PlayStation fans have been waiting for. It's been two and a half years of ups and downs, but with God of War III, the PlayStation 3 finally has its killer app.
Hardcore Gamer was invited to LA to check out the first ever demo of God of War III. The first two God of War titles were two of the best looking games on the PS2. God of War III simply blows them away. To put it in perspective, the model of Kratos alone is so advanced that if you were to put just him on a PS2 disc, the PS2 would be unable to handle it. Graphically, God of War III may just be the best looking game this generation.
Everything in the game seems like it shouldn't be running as smooth as it is. Even the smallest character in God of War III seems advanced and alive. All of the landscapes and buildings are beautiful and incredibly realistic. In fact, many of the environments are literally alive.
God of War III will mostly be fought on huge creatures known as Titans. Unfortunately, not much is known about the Titans yet. One of the Titans that we do know about is Gaia. Gaia is a huge rock-type creature that has a living forest on it. While on Gaia, it seems as if you are in a normal forest. However, there is always a little hint of the living creature you're actually on, which really brings the game alive
The graphics of God of War III are incredible, but the gameplay is equally as impressive. If you've played either of the first two God of War games, you'll basically know what to expect. The gameplay model is solid enough that it didn't need to be drastically changed. The additions, though, take it to the next level.
The enemies are already more intelligent than the average game baddie, but their skills can increase when a commander-type enemy comes out. He'll rally them and they'll work together with more strategy. Luckily, there are plenty of awesome moves that you can combat them with. For instance, you'll be able to grab enemies and use them as a battery ram, which looks really cool.
The best combat addition, though, are the moves that are enemy specific. If you're fighting a cyclops, for example, you'll be able to rip its eye out of the socket. You'll also fight a chimera in the game that changes forms as you cut different parts off. The best new combat feature, though, is the ability to disembowel. It's not known how often or to which enemies you'll be able to use this new feature. In one of the sequences shown, Kratos is fighting a large centaur that he finally pins to the ground. He takes out a blade and rips open his stomach, revealing his entrails. If more of God of War III is like this, it could definitely be one of the goriest games yet.
Although God of War III is still awhile off, it's already looking to be one of the best titles of this generation. The graphics are unmatched and the gameplay looks even more fun and solid than its predecessors. Hopefully the entire game will end up as impressive as this early gameplay.If it does, the PS3 should finally have the game it needs."

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #567 dnia: Lutego 13, 2009, 17:56:49 pm »
Cytuj
The gameplay model is solid enough that it didn't need to be drastically changed.
Dzięki Bogu!!! Bo dla mnie system walki w poprzednich był the best!!!! Bałem się że w 3 pozmieniają.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 631
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #568 dnia: Lutego 13, 2009, 18:00:40 pm »
I jak tam dalsze marudzenie, że Kratos to tylko 4x więcej polygonów niż w GoW2....
A ten (sub)boss. No, no.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #569 dnia: Lutego 13, 2009, 18:04:18 pm »
 :shock:
Masakra te screeny aż chce się grać. A premiera dopiero za rok.. :-(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #570 dnia: Lutego 13, 2009, 18:05:29 pm »
Kratos fajnie zrobiony ale otoczenie ssie. Podłoże kiepskie. Tym się tak podniecał Jeff?

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #571 dnia: Lutego 13, 2009, 18:08:55 pm »
Ależ bym w to zagrał.

Mam to samo, wprawdzie nie wygląda to jakoś super, ale cos w sobie ma.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #572 dnia: Lutego 13, 2009, 18:10:57 pm »
Kratos fajnie zrobiony ale otoczenie ssie. Podłoże kiepskie. Tym się tak podniecał Jeff?
Marcepan przecież screeny są śliczne, wygładzone i ostre. Graficznie jak na chwilę obecną jest bardzo ładnie. Zwłaszcza pierwszy i ostatni screen :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #573 dnia: Lutego 13, 2009, 18:11:59 pm »
Q&A oraz nowy trailer:
http://blog.us.playstation.com/2009/02/13/god-of-war-iii-press-event-qa-and-new-trailer/

Cytuj
To further drive home that this trailer was produced in the game?s engine, the audience was treated to nearly 20 minutes of gameplay (which you?ll be reading about all over the internet today, no doubt). After the gameplay demonstration, Stig took questions from the press. Here they are (paraphrased ? I can only type so fast!):
    Gamespot: How will you catch people up to the story?
      Stig: One of the criteria of the game is to ?bridge the series.? Some recent games were confusing if you missed certain chapters in the story. I don?t want that to happen with God of War III.
    Game Revolution: Has the ESRB gone too far?
      Stig: People have to stop looking at games like they?re a toy. There are a lot of mature games and a lot of mature gamers. We look at these like movies. I?m a husband with 2 baby twins, and we?re not making this game for them, we?re making it for people like you. Everything we do is in the character of Kratos. We?re not doing gore just to do gore.
    Gamepro: I didn?t see red experience orbs coming off enemies, is it just too early to show?
      Stig: It?s just too early to show, expect all that to come back.
   UGO: You mentioned this will be the ?epic finale.? Is this the final God of War?
      Stig: I don?t know about the future of God of War, I?m just focused on God of War III.
    Playboy: Gamers don?t want long load times or storylines, do you plan to recap everything?
      Stig: For the most part in God of War games, we?ve never made people watch very long movies. Don?t expect God of War III to change that. As far as loading, it?s something we take pride in. We?re a streaming game, we don?t have load times.
    G4: Are you going to strip down Kratos? abilities in the beginning of the game again?
      Stig: As a gamer, I?d like to start with everything Kratos has. But as a game designer, it?s not good for gamers who have never played before. We?re still deciding.
    IGN: Large-scale puzzle sequences could get people lost because of the scale of the game. How do you keep people focused?
      Stig: I?ve never seen anyone else work on this kind of scale. Because of that, we don?t have anything to refer to. We don?t plan on something where you go to a marker and get a hint. We want to design it so that it has a flow, and we won?t have to drop hints. We also do extensive playtesting. Working on these Titans is tough. When we first started we realized we?re doing something we?ve never done before. When you?re on these titans, it doesn?t change how Kratos handles ?he can still pull cranks and ride Cyclopes and fight bosses.
   G4: When you?re on the titan, how does his movement affect gameplay. Will that affect gameplay?
      Stig: Perhaps. [laughter]

nakimushi

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #574 dnia: Lutego 13, 2009, 18:12:49 pm »
http://www.gametrailers.com/player/45513.html


nowy trailer w HD
wyglada super ale spodziewalem sie czegos wiecej i czegos nowego  :)

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #575 dnia: Lutego 13, 2009, 18:14:27 pm »
3 screen chciałbym to widzieć w ruchu i basta.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #576 dnia: Lutego 13, 2009, 18:14:42 pm »
Kratos fajnie zrobiony ale otoczenie ssie. Podłoże kiepskie. Tym się tak podniecał Jeff?
Marcepan przecież screeny są śliczne, wygładzone i ostre. Graficznie jak na chwilę obecną jest bardzo ładnie. Zwłaszcza pierwszy i ostatni screen :)

Kliknij na link do NeoGaf'u. Tam widać że podłoże jest bardzo słabe. Reszta wygląda super (szczególnie postacie). Aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie jest to nic co wyraźnie odstaje od DMC4.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #577 dnia: Lutego 13, 2009, 18:18:41 pm »
Trailer kozacki. :shock:
: Luty 13, 2009, 18:15:40 pm

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #578 dnia: Lutego 13, 2009, 18:21:39 pm »
O ja je**e!!!!1 Cieszę się że pierwszy trailer był...dość słaby, bo kur*a mamy przynajmniej te 2 czy 3 miesiące mniej czekania. Ciśnienie mi skoczyło jak Adam Małysz za czasów świetności swojej kariery, jak pchła na śmierdzącym zadzie mojego psa....
KRATOS WRÓCIŁ!!!!!!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #579 dnia: Lutego 13, 2009, 18:21:48 pm »

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #580 dnia: Lutego 13, 2009, 18:23:22 pm »
ludzie ta gra już kozaczy  nadchodzi Kratos!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #581 dnia: Lutego 13, 2009, 18:27:11 pm »
Kratos fajnie zrobiony ale otoczenie ssie. Podłoże kiepskie. Tym się tak podniecał Jeff?
sam ssiesz :P ;)
nawet jeśli trochę odstaje to mają jeszcze rok..Bóg grafiki wróci to jest już pewne teraz.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #582 dnia: Lutego 13, 2009, 18:31:00 pm »
Data premiery gry będzie znana na E3:
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3172778

Cytuj
At a media presentation earlier this week, Sony announced that they will reveal a release date for God of War 3 at E3 in June. Yes, it's kind of silly that we're reporting on when an announcement will be made rather than the announcement itself, but it's God of War 3, so this story exists.

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #583 dnia: Lutego 13, 2009, 18:32:33 pm »
Marzec 2009, stawiam 2 złote.
: Luty 13, 2009, 18:32:09 pm
2010 znaczy się.

Supersonic

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #584 dnia: Lutego 13, 2009, 18:36:20 pm »
I jak tam dalsze marudzenie, że Kratos to tylko 4x więcej polygonów niż w GoW2....
A ten (sub)boss. No, no.

Jak to jest 4 x więcej polygonów to współczuje tym malkontentom.

Zostałem rozwalony przez trailer. Brak słów jak to wygląda  :shock: Idę się napić bo ciśnienie skoczyło

Oby tylko wzbogacili system walki IMO nie obfitujący w zbyt wiele ciosów. Nie chcę przechodzić "trójki" tak jak poprzedniczki używając dwa combosy na krzyż

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #585 dnia: Lutego 13, 2009, 18:36:32 pm »

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #586 dnia: Lutego 13, 2009, 18:38:12 pm »
imo zajebiście to wygląda. końcowa akcja  :shock: :smile:

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #587 dnia: Lutego 13, 2009, 18:38:33 pm »
GoW to slasherowy casual, ale ja go tam stawiam zaraz po NG. Podoba mi się o wiele bardziej niż DMCeki.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2009, 18:41:05 pm wysłana przez Ciapkas »

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #588 dnia: Lutego 13, 2009, 18:39:41 pm »
I jak tam dalsze marudzenie, że Kratos to tylko 4x więcej polygonów niż w GoW2....
A ten (sub)boss. No, no.
Nie chcę przechodzić "trójki" tak jak poprzedniczki używając dwa combosy na krzyż
true! oby urozmaicili system o nowe comba.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #589 dnia: Lutego 13, 2009, 18:41:27 pm »
Ooo znów Supersonic wrócił!!!!

Cytuj
Oby tylko wzbogacili system walki IMO nie obfitujący w zbyt wiele ciosów.
imo było wystarczająco ciosów, ale najbardziej podoba mi się bardzo łatwe przechodzenie z jednego do drugiego komba, z prostych ciosów wychodzi śmiertelna mieszanka i właśnie za to najbardziej kocham GoWa. Bez żadnych 10 przyciskowych kombinacji, kombo [] [] /\ robi jedno a dokładasz do niego znów [] i masz następne kombo. Proste i genialne.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #590 dnia: Lutego 13, 2009, 18:42:04 pm »
O kirewa!!! Trailer trochę mną pozamiatał. Ma moc.

Czekam na tą grę bo dla mnie to król slasherów. Jedyny tytuł z tego gatunku, który potrafi mnie przekonać żeby nie odłożył pada.

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #591 dnia: Lutego 13, 2009, 18:43:40 pm »
GoW to slasherowy casual, ale ja go tam stawiam zaraz po NG. Podoba mi się o wiele bardziej niż DMCeki.
Nic nie wygra z DMC3  8) imo/ jeśli chodzi o główny tenże gatunek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #592 dnia: Lutego 13, 2009, 18:45:15 pm »
Chodzi Ci o system ciosów, comba? Jeśli tak to przykro mi, ale NG2 bije konkurencję na łeb...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #593 dnia: Lutego 13, 2009, 18:46:05 pm »
Kwestia gustu. Dla mnie system z GOW miecie bez pierdnięcia ten z NG2.

Supersonic

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #594 dnia: Lutego 13, 2009, 18:46:56 pm »
Ooo znów Supersonic wrócił!!!!

Cytuj
Oby tylko wzbogacili system walki IMO nie obfitujący w zbyt wiele ciosów.
imo było wystarczająco ciosów, ale najbardziej podoba mi się bardzo łatwe przechodzenie z jednego do drugiego komba, z prostych ciosów wychodzi śmiertelna mieszanka i właśnie za to najbardziej kocham GoWa. Bez żadnych 10 przyciskowych kombinacji, kombo [] [] /\ robi jedno a dokładasz do niego znów [] i masz następne kombo. Proste i genialne.
Dlatego wolę NG ale to inny temat :)

Tytan z końcówki trailera wygląda tak że aż trudno uwierzyć iż to nie render ale właśnie rozległymi widokami GoW wgniatał w fotel, tym razem też tak będzie i skończy się biadolenie że gra nie wygląda tak jak "powinna"

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #595 dnia: Lutego 13, 2009, 18:48:36 pm »
Bo w gowie jest 10 ciosów a w NG 100? Błagam Cię, nie mów o systemie bo to nie jest sprawa gustu tylko tego jakie i ile jest kombinacji i gdzie jest bardziej hardcorowo.. Jeśli chodzi Ci natomiast o fun to dla mnie NG2=Gow1 i to są dwa najgenialniejsze slashery eva.

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #596 dnia: Lutego 13, 2009, 18:49:51 pm »
Chodzi Ci o system ciosów, comba? Jeśli tak to przykro mi, ale NG2 bije konkurencję na łeb...
this is your opinion.

System GoW < NG (zdecydowanie Ninja Gaiden na równi z DMC! może i nawet z leksza go pobijający ;) ale bardziej odpowiada mi DMC mistrz w swojej klasie)
Ps.Tak Tytan mnie wbił w podłogę :shock: :smile:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #597 dnia: Lutego 13, 2009, 18:50:13 pm »
System walki to też różnorodność i rozbudowa broni a tutaj dla mnie GOW miecie NG. Jeśli natomiast chodzi o fun to lepiej się wypowiadał nie będę bo GOW jest o lata świetlne przed Ninja Gaiden.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 725
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #598 dnia: Lutego 13, 2009, 18:50:38 pm »
No i te "marne" 20 tysięcy polygonów jest w sam raz ;). Ale otoczenie faktycznie na tych nowych screenach wygląda średnio. Trochę jak GoW2 w HD. Powinni dorzucić więcej szczegółów i lepsze tekstury. No i wydaje mi się, że jest trochę za jasno. Powinni to trochę przyciemnić jak na arcie z tytanem. W ogóle to poziom z trailera prezentuje się lepiej.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #599 dnia: Lutego 13, 2009, 18:50:48 pm »
Odebrało mi mowę :-o
Screeny, trailer - moc, ludziska MOC. Ta gra wygląda i rusza się Bosko! Główny powód dla którego kupię PS3, aż chce się grać. OMyFyGy :shock:
PSN ID: WojtqGO