Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 317950 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #520 dnia: Lutego 11, 2009, 17:59:35 pm »
Jestem przekonany, ze to będzie najładniejsza gra na PS3.

ja również !!! :]


Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #521 dnia: Lutego 11, 2009, 18:54:40 pm »

Unlike God of War 1 and 2 where there are only 15 enemies on screen, there will now be around 50 this time.

Kratos on the PS2 used 5,000 polygons, now he uses 20,000.


Oki, oficjalnie nie oczekiwałbym jakieś super grafiki po tym tytule.
Można mi tak napisać czy uraziłem teraz czyjeś uczucia?
: Luty 11, 2009, 18:51:52 pm
racja, ale jakoś przykuło to moją uwagę

Jakoś nie dziwi mnie to specjalnie... :D

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #522 dnia: Lutego 11, 2009, 21:11:18 pm »


Oki, oficjalnie nie oczekiwałbym jakieś super grafiki po tym tytule.
I tak jak w przypadku KZ2, chcesz aby całe forum się z ciebie śmiało?  :lol:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #523 dnia: Lutego 11, 2009, 21:21:51 pm »
Oki, oficjalnie nie oczekiwałbym jakieś super grafiki po tym tytule.
Oficjalnie to pleciesz bzdury ;)
Czy tego chcesz czy nie, ta gra będzie piękna. Popatrz na inne gry wydawane przez Sony, każda z nich ładniała z miesiąca na miesiąc, w tym przypadku nie będzie inaczej. Za poparcie tej tezy niech jeszcze posłuży długi okres developingu, jaki czeka tę grę - 2010 r. to pewniak, więc twórcy mają mnóstwo czasu na dopieszczenie i uszlachetnienie tego diamentu.

Zresztą, pal licho oprawę - GoW ma w sobie taką moc, że zmiażdżyłby wszystko będąc oprawionym w PSXowe standardy :D
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #524 dnia: Lutego 11, 2009, 21:30:23 pm »
Cytuj
Oficjalnie to pleciesz bzdury
Obecne materiały nie prezentują się nadzwyczajnie i nie wiem gdzie tu niby bzdury widać. Jest rozmach, jest akcja, ale nie jest to doznanie nie z tej ziemi i nic czego byśmy już nie widzieli. Ja też uważam, że nie będzie to najładniejsza gra ze stajni SONY, tyle.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #525 dnia: Lutego 11, 2009, 21:36:06 pm »
Ja też uważam, że nie będzie to najładniejsza gra ze stajni SONY, tyle.
Nikt z nas nie powiedział, że będzie ona najładniejszą, ale jedną z ładniejszych bez wątpliwości ;)

Trzeci GoW to gra, dla której warto będzie kupić PS3, takich tytułów brakuje w tej generacji (w moim odczuciu).
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #526 dnia: Lutego 11, 2009, 21:38:33 pm »
bez wątpliwości gra skopie nam tyłki ;d

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #527 dnia: Lutego 11, 2009, 21:38:46 pm »
Cytuj
Oficjalnie to pleciesz bzdury
Obecne materiały nie prezentują się nadzwyczajnie i nie wiem gdzie tu niby bzdury widać. Jest rozmach, jest akcja, ale nie jest to doznanie nie z tej ziemi i nic czego byśmy już nie widzieli. Ja też uważam, że nie będzie to najładniejsza gra ze stajni SONY, tyle.

A ja znowu mam zupelnie inne odczucia... ja uwazam ze KZ2 wcale nie jest takie piekne graficznie jak wszyscy mowia, za to GoW3 jest/bedzie piekny, baa bedzie najpiekniejszy. Oczywisice sa to tylko odczucia ktorych narazie nie mozna potwierdzic, ale spojrzcie chocby na teksturke podloza w dolnym screenie:


albo tutaj:


Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #528 dnia: Lutego 11, 2009, 21:39:54 pm »
Oki, oficjalnie nie oczekiwałbym jakieś super grafiki po tym tytule.
Oficjalnie to pleciesz bzdury ;)
Czy tego chcesz czy nie, ta gra będzie piękna. Popatrz na inne gry wydawane przez Sony, każda z nich ładniała z miesiąca na miesiąc, w tym przypadku nie będzie inaczej. Za poparcie tej tezy niech jeszcze posłuży długi okres developingu, jaki czeka tę grę - 2010 r. to pewniak, więc twórcy mają mnóstwo czasu na dopieszczenie i uszlachetnienie tego diamentu.

Zresztą, pal licho oprawę - GoW ma w sobie taką moc, że zmiażdżyłby wszystko będąc oprawionym w PSXowe standardy :D

To, że bedzie piękna to w to nie wątpie. Wątpię natomiast w to, że będzie mieć super grafikę. GoW3 i tak nie będzie piękniejsze od Mirror's Edge...

Pokryty:
Z tego co widziałem to całkiem dużo ludzi zgadz się ze mna, że KZ2 owsze wygląda zajebiscie i ma super grafikę, ale po tym całym hypie spodziewaliśmy się więcej, a teksty "wygląda lepiej niż render" uznaję za prowokację.  

IMO wyjdzie GoW3 modele postaci będą słabiutkie (w końcy tylko 4x więcej poly niż n PS2 - nie jest to pokaz mocy PS3). Teksturki i efekty będą średnie, ale będzie dużo słabo wyglądających obiektów na ekranie. Ludzie będą pisać "a grafika to nie są zajebiste tekstury, piękne modele postaci, szczegółowe i pełne detali obiekty, tylko walka, chaos, dużo pokraków, krew, urywanie główy, krzyki, duże puste lokacje i piękne bitmapy udające otoczenie w oddali". To będzie oficjalna wersja fanów PS3 do czasu premiery Heavy Rain. Bo gdy wyjdzie ciężki deszcz wtedy będziemy czytac "grafika to piękne i bardzo szczegółowe modele postaci, małe pomieszczenia z wielką ilością detali i super teksturki", ale tak tu już jest. Fanboizm przysłania osądy i skłania osobniki do hipokryzji. Ot ciasny umysl i tyle. Życie.

Swoją drogą walka z 50 wrogami naraz daje mi do zrozumienia, że ta gra coraz bardziej idzie w stronę mashowania przycisków i stara się być jeszcze bardziej prymitywna przy DMC czy NG, no ale trudno porównywać rasowego slashera z platformówko z elementami slaszera

Tarniak

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #529 dnia: Lutego 11, 2009, 21:40:47 pm »
Ja też uważam, że nie będzie to najładniejsza gra ze stajni SONY, tyle.
Nikt z nas nie powiedział, że będzie ona najładniejszą, ale jedną z ładniejszych bez wątpliwości ;)

Jestem przekonany, ze to będzie najładniejsza gra na PS3.

ja również !!! :]


Boom, headshot, te klimaty.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 735
  • Reputacja: 74
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #530 dnia: Lutego 11, 2009, 21:42:20 pm »
Cóż - nie widzieliśmy jeszcze prawie nic, a dotychczasowe tytuły z tej serii zamiatały równo...

Ja sądzę, że tytuł graficznie i nie tylko pozamiata

mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #531 dnia: Lutego 11, 2009, 21:43:10 pm »
każdy ma prawo do swojego zdania. :) tak uważam!

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #532 dnia: Lutego 11, 2009, 21:43:51 pm »
Boom, headshot, te klimaty.
Nie bardzo, ponieważ miałem na myśli siebie i Buzu, gdyż do niego wypowiedzi się odnosiłem. Te klimaty.
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #533 dnia: Lutego 11, 2009, 21:47:16 pm »
Przecież mnie zacytowałeś, a ja nawet się do postów napisanych przez Buza nie odnosiłem, do których ty już walnąłeś komentarz, że to bzdury. Głupie troche tłumacznie z Twojej strony, więc whatever. EOT.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #534 dnia: Lutego 11, 2009, 21:53:06 pm »
Przeczytaj sobie to wszystko jeszcze raz i przemyśl to co napisałeś.
a ja nawet się do postów napisanych przez Buza nie odnosiłem
Czy ja tak twierdzę?

Koniec offa.
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #535 dnia: Lutego 11, 2009, 22:02:40 pm »
Nie, bo już mnie to wkur**a. Cytujesz mnie, pisząc, że WY nie twierdzicie, że to będzie najładniejsza gra. Tylko po co określasz WAS jako siebie i Buza, skoro wiem, że Buzu tak nie napisał, a ja z nim w tej kwetii nie polemizuje?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #536 dnia: Lutego 11, 2009, 22:45:12 pm »
Cytując mnie, odniosłem wrażenie, że zaczynasz polemikę ze mną, czyż nie takie było Twoje zamierzenie ?
A pisząc to:
Cytuj
Ja też uważam, że nie będzie to najładniejsza gra ze stajni SONY, tyle.

odebrałem to jako próbę wmówienia mi, że uważam, iż będzie ona najładniejszą, gdzie nic takiego nie napisałem. Uff. Wystarczy? Jeśli tak, nic nie odpisuj, żeby więcej nie śmiecić.
: Luty 11, 2009, 22:23:16 pm
Jeszcze jedno:
...bo już mnie to wkur**a.

Trzeci punkt regulaminu forum mówi:
Cytuj
3. Na forum, pod groźbą otrzymania ostrzeżenia lub zbanowania, zabronione jest:
(...)
2. przeklinanie
(...)
Dasz sobie ostrzeżenie ?
PSN ID: WojtqGO

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #537 dnia: Lutego 11, 2009, 22:50:19 pm »
Jakby były osty za każde przeklenstwo to to forum byłoby wyludnione :lol:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #538 dnia: Lutego 11, 2009, 22:58:36 pm »
To w pizdu z regulaminem i jego wszystkimi punktami.

Jutro usunę wszystkie moje posty z tej strony, niemiłosierny śmietnik się zrobił z takiego tematu.

EDIT.
Albo i nie, jeszcze większy chaos się zrobi.

/tonący brzytwy się chwyta widzę. nie mędrkuj, bo dla mnie to nie problem wlepić sobie ostrzeżenie, a bez winy nie jesteś w tym punkcie więc daruj sobie/ t.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2009, 23:34:24 pm wysłana przez tarniak »
PSN ID: WojtqGO

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 753
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #539 dnia: Lutego 11, 2009, 23:00:23 pm »
A ja wciąż utrzymuję, że to co pokazują te słabej jakości skany to bardzo ładne grafika. Nie powala, ale na to przyjdzie czas przy ostatecznym produkcie. Zgodzę się, że 20 tysięcy polygonów na postać to niezbyt imponująca liczba. Z drugiej strony ten model Kratosa nie będzie pokazywany z bliska tylko podczas gameplayu (po co więc mają ładować w niego więcej?). Na skanach wygląda naprawdę nieźle i ja nie mam zastrzeżeń (chociażby ten z ładnym podłożem).

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #540 dnia: Lutego 11, 2009, 23:03:00 pm »
U Kratosa najważniejsza będzie next-genowa animacja - nie polygony...

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #541 dnia: Lutego 11, 2009, 23:08:29 pm »
A ja wciąż utrzymuję, że to co pokazują te słabej jakości skany to bardzo ładne grafika. Nie powala, ale na to przyjdzie czas przy ostatecznym produkcie. Zgodzę się, że 20 tysięcy polygonów na postać to niezbyt imponująca liczba. Z drugiej strony ten model Kratosa nie będzie pokazywany z bliska tylko podczas gameplayu (po co więc mają ładować w niego więcej?). Na skanach wygląda naprawdę nieźle i ja nie mam zastrzeżeń (chociażby ten z ładnym podłożem).

Bo będzie można obracać kamerą i robić zbliżenia? Bo jak będziesz w jakiejś malutkiej lokacji, którą będzie otaczać majestatyczna animowana mapka udająca złego zeusa w oddali, czy idącą gaję to bedziesz chciał się porozglądać. Zresztą to samo można powiedzieć o MGS4 a jakoś Snake został wykonanych cholernie dobrze z dużej ilości poly i też był to model z gry, postaci widzianej z daleka. A ta super tekstura podłoża o ktorej wspominacie to żywcem wyjęta tekstura z obliviona, przecież tam własnie taką teksturę ma podłożę w jaskiniach tuż przy drzwiach/wyjściu na powierzchnię gdzie światło przedostaje się przez drzwi (a własciwie to udaje, że się przedostaje ;) ) oświetla ziemię.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 753
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #542 dnia: Lutego 11, 2009, 23:18:54 pm »
Nie wiem jak będzie w przypadku trójki, ale w poprzednich częściach gracz nie mógł kontrolować kamery ;). Czasem Kratos będzie nieco większy, ale uważam, iż taka jakóść do rozgrywki swobodnie wystarczy. I tak do cutscenek będzie model o większej liczbie polygonów. MGS4 to inna sprawa - inny typ i tępo rozgrywki, jak i inna kamera. Poza tym lokacje są mniejsze, a i nie ma chmary przeciwników.

A co zmienia fakt, że tekstura przypomina Tobie tą z Oblivion? Wygląda ładnie? Bo według mnie tak, głównie dzięki temu, że symuluje wypukłości, chropowatość, odbija się w niej światło. 

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #543 dnia: Lutego 11, 2009, 23:20:48 pm »
A yeti jak zwykle grzeje się ledwo co widocznymi screenami  :P małe jak cholera ,trzeba czekać na coś lepszego.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #544 dnia: Lutego 11, 2009, 23:26:30 pm »
A co zmienia fakt, że tekstura przypomina Tobie tą z Oblivion? Wygląda ładnie? Bo według mnie tak, głównie dzięki temu, że symuluje wypukłości, chropowatość, odbija się w niej światło. 

Nie no, wygląda bardzo ładnie. Akurat zapamiętałem tą teksturkę z obka bo to była jedna z najładniejszych w całej grze. Tylko, że już zaczyna sie "OMFG najpiękniejsza gra ever, najlepsza grafa jaka widzialem, niesamowite,  :shock:" a okazuje się, że to poziom obka sprzed 3 lat to już wyskakuje mi wykrzyknik nad głową ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 753
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #545 dnia: Lutego 11, 2009, 23:30:34 pm »
No nie wiem, ja po tych skanach nie widziałem tu takich ochów, a nawet przeciwnie ;). Poza tym piszemy tu o jednej teksturce. 

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #546 dnia: Lutego 11, 2009, 23:32:51 pm »
Po filmiku i pierwszych skanach graficznie nic specjalnego. Niepotrzebnie parę ludzi wprowadziło zamęt, że gra jest graficznym killerem i pokazuje prawdziwą moc Ps3. Oczywiście do premiery czasu sporo, więc będzie lepiej i o grafę nie ma co się martwić. Na razie pozostaje czekać skriny i najlepiej jakiś nowy filmik z rozgrywki, bo pierwszy po tych wszystkich zapowiedziach mnie osobiście rozczarował (przyznam, że spodziewałem się "nie wiadomo czego" :)), a skany tylko to potwierdzają.
Pewnie jakiś naprawdę konkretny trailer i skriny dostaniemy dopiero na E3 (albo i później).

No nie wiem, ja po tych skanach nie widziałem tu takich ochów, a nawet przeciwnie ;). Poza tym piszemy tu o jednej teksturce. 
Bardzo podobne teksturki były w Fable 2 w iglicy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 753
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #547 dnia: Lutego 11, 2009, 23:35:10 pm »
Bardzo podobne teksturki były w Fable 2 w iglicy.

Fable 2 to u mnie wciąż jest ledwo zaczęte ;).

Ciapkas

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #548 dnia: Lutego 11, 2009, 23:38:27 pm »
NG2 ma że tak się wyrażę nie full next genową oprawę a gameplay zabija. Tu będzie tak samo, choć nie wierzę, że najlepszy zespoł developerów ps3 nie zrobi graficznego killera.
: Luty 11, 2009, 23:35:57 pm
A ma ktos dane ile np. ma polygonów Marcus bądź też postacie z Uncharted albo KZ?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #549 dnia: Lutego 11, 2009, 23:58:34 pm »
A ma ktos dane ile np. ma polygonów Marcus bądź też postacie z Uncharted albo KZ?

Hmm z pamięci bo gdzieś kiedyś czytałem. odnośnie poly.
W Uncharted jakoś 30tyś w girsach koło 22tyś w KZ napewno mniej bo wyglądają słabiej niż w ww.
Unreal Engine 3 na scene potrafi wyświetlić jakieś 260tyś poly, Cryenigne 2 na scenę wyświetla 2mln poly a jedna postać w renderach square w np FF13 to około 0,5mln poly :). Auta w GT5 to rzekomo 200tyś poly, ale raz że mają tu na myśli poly auta wew + poly auta zew (czyli np 100tys wew z kabiny + 100tys auta zew), chociaż troszkę wydaję mi się to przesadzone. Z drugiej jednak strony w żadnej grze nie widzialem tak wspaniale wyglądajacych i doskonale graficznie zrobionych samochodów jak w GT5:P, nawet w zapowiedziach nic na horyzoncie nie widać.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #550 dnia: Lutego 12, 2009, 00:02:47 am »
Przepraszam, że się wtrącę, ale czy postacie na prerenderowanych filmikach są złożone z polygonów? :o

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #551 dnia: Lutego 12, 2009, 10:12:41 am »
A yeti jak zwykle grzeje się ledwo co widocznymi screenami  :P małe jak cholera ,trzeba czekać na coś lepszego.
Gdzie? Przecież napisałem, że skany są bardzo słabej jakości, a że ktoś widzi w nich słaną grafikę...  :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 635
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #552 dnia: Lutego 12, 2009, 10:39:24 am »
Najnowsze wieści już w piątek. Ma odbyć się bowiem konferencja prasowa poświęcona właśnie GoW III.
Jeśli chodzi o nowinki , to Kratos będzie mógł dosiadać różnych stworów i otrzyma tym samym możliwość kierowania nimi - rajd na cyklopie? Czemu nie.
W poprzednich częściach możliwe było zobaczenie na ekranie 14 przeciwników jednocześnie. W GoW III ta liczba wzrośnie do blisko pięćdziesięciu.
Może smucić, fakt , iż będzie mniej walk z bossami niż w GoW II , ale podobno więcej niż w pierwszej odsłonie (oby, gdyż tam była ich garstka).

Nasz dzielny spartiata , który to był złożony dotychczas z nieco ponad 4k polygonów , teraz ma się składać z czterokrotnie większej liczby.
Autorzy zadbali również o zróżnicowanie przeciwników. Wygląd oponentów , nawet tej samej klasy ma być odmienny.

Znacznie poprawiono również A.I. Pojawią się również liczne grupki pomniejszych przeciwników , dowodzonych przez generała niejako. I tu podobno bestie będą cwańsze niż w poprzednich odsłonach.

Oczywiście te informacje to prasowy wyciek, który ma być potwierdzony/zdementowany jeszcze w tym tygodniu.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #553 dnia: Lutego 12, 2009, 11:32:21 am »
Postać bedzie mieć więcej polygonów niż Marcus w pierwszych Girsach,50 przeciwników na ekranie,świetne tekstury,1080p 60 klatek!Jest git,ale mam nadzieje że to jeszcze nie wszystko!(bo jak na gre 2010 to za malo)!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #554 dnia: Lutego 12, 2009, 11:33:48 am »
@ Sylvan Wielki - nie ma to jak szybki zapłon, co ? ;)

Powiem szczerze, że z lekka przeraża mnie to, o czym Wy tutaj rozprawiacie. Temat o jednej z najgorętszych gier na horyzoncie, a Wy przebijacie się ilością poligonów ? Mam wrażenie, że cała ta generacja na tym polega :-?
PSN ID: WojtqGO

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #555 dnia: Lutego 12, 2009, 11:44:42 am »
Chyba tak!Bo ta generacja pokazuje co to jest grafika!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Pazdzio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-06-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #556 dnia: Lutego 12, 2009, 12:14:27 pm »
poprostu dużo pc-towców gra teraz na konsolach.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #557 dnia: Lutego 12, 2009, 17:51:32 pm »
Niech dadzą coś w High res'ie ,jestem cholernie ciekaw jak ta gra będzie wyglądać ,mam nadzieje że zrobią tak jak w NG2 że typów będzie można pociąć na plasterki a z mieczy będzie spływać świeża krew  :eek: A i że gra będzie wreszcie dynamiczna  :cool:

Co do NG2 to ma next genowe momenty zwłaszcza końcówkę ,kto grał ten wie o czym pisze:)

Tekstura fajna i w iglicy(Fable2)była bardzo podobna:)
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2009, 17:53:23 pm wysłana przez Soul »

Supersonic

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #558 dnia: Lutego 13, 2009, 07:55:57 am »
IMO wyjdzie GoW3 modele postaci będą słabiutkie (w końcy tylko 4x więcej poly niż n PS2 - nie jest to pokaz mocy PS3)
Fakt ale modele postaci to nigdy nie była mocna strona GoW (przeciwnicy zwłaszcza). To otoczenie pokazywało moc :)