Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 324012 razy)

0 użytkowników i 30 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3040 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:52:38 pm »
pier**le, nigdzie nie idę, tak będę stał :mad:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 23:55:53 pm wysłana przez Wooyek »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3041 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:55:24 pm »
A tam. Jego zdanie. Ma do tego prawo. Zupełnie tak, jakby odgórnie było narzucone, że trzeba ja celebrować i dawać 10/10. Inna sprawa, że szkoda co najmniej 160 zł.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3042 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:56:44 pm »
Kumpel mi pożyczył :dance:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3043 dnia: Kwietnia 07, 2010, 00:10:24 am »
Spoko, zawsze znajdzie się jakiś odmieniec czy też dziwak. ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3044 dnia: Kwietnia 07, 2010, 00:11:24 am »
Spoko, zawsze znajdzie się jakiś odmieniec czy też dziwak. ;)

Tak, tak. Ktoś kto nie przepada za boskim GoW, to odmieniec lub dziwak.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 00:13:50 am wysłana przez tytacz »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3045 dnia: Kwietnia 07, 2010, 00:12:27 am »
Mnie to chyba przestały bawic takie gry. Po GOW3 spodziewałem sie ch** wie czego i zawiodłem sie. Dzisiejszej nocy prawdopodobnie dojde do konca ale czy bede jeszcze w to grał :-? chyba z wiekiem przestaly mnie bawic niektóre gatunki gier?
Cytuj
Spoko, zawsze znajdzie się jakiś odmieniec czy też dziwak
nom :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3046 dnia: Kwietnia 07, 2010, 01:20:17 am »
Tak, tak. Ktoś kto nie przepada za boskim GoW, to odmieniec lub dziwak.

Wiesz jak jest - ktoś może się nie poznać na prawdziwej sztuce, a ktoś inny może go nazwać bucem i ignorantem bez gustu  8)

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3047 dnia: Kwietnia 07, 2010, 01:36:07 am »
wlasnie chodzi o to ze ja lubie mlocke , ale mlocka nie w kazdym wydaniu jest interesujaca... No ale tak jak zostalo napisane , na gowa nie mozna najezdzac :D...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3048 dnia: Kwietnia 07, 2010, 08:41:37 am »
Pozwolicie że zgodzę się z kolegą, zacząłem GOW3 i nie mam zamiaru go kończyć, może kiedyś jak już przejde wszystkie gry jakie istnieją to wezmę się za to.NIE JARA MNIE TA GRA 8) Pozdrawiam wszystkich napinaczy :mrgreen:
 :o  :D  :lol:  :evil:

Wiadomość scalona: [time]Kwiecień 07, 2010, 08:42:42 am[/time]
wlasnie chodzi o to ze ja lubie mlocke , ale mlocka nie w kazdym wydaniu jest interesujaca... No ale tak jak zostalo napisane , na gowa nie mozna najezdzac :D...
Mozesz, tylko najpierw zagraj

PS co jak co, ale po Tobie wooyek sie tego nie spodziewałem, masz zerowy dorobek trofeów z GOW3 i jeszcze mówisz ze grasz bo pożyczyłeś od kolegi. xD Ja nie wiem czy Ty myślisz ze zrobisz komuś na złość jak piszesz takie teksty, jak Ally pseudo posiadacz GOW3?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 08:49:13 am wysłana przez Tomasz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3049 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:16:29 am »
Wooyek po prostu za wszelką cenę chce być alternatywny. Wszyscy grają w MW2, Wooyek nie gra i psioczy na grę. Z GOW3 to samo. Wyjdzie GT5 też będzie płakał, że gra go nie jara. Także proponuję nie zawracać sobie głowy jego komentarzami. 8)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3050 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:18:48 am »
Wooyek po prostu za wszelką cenę chce być alternatywny. Wszyscy grają w MW2, Wooyek nie gra i psioczy na grę. Z GOW3 to samo. Wyjdzie GT5 też będzie płakał, że gra go nie jara. Także proponuję nie zawracać sobie głowy jego komentarzami. 8)
Tylko, że akurat w przypadku MW2 ma chłopak rację  :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3051 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:20:19 am »
Aż zacytuję tytacza:

<wskazuje ukryte tylne przejście> Uciekaj póki masz czas!

 :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3052 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:52:07 am »
Wooyek po prostu za wszelką cenę chce być alternatywny. Wszyscy grają w MW2, Wooyek nie gra i psioczy na grę. Z GOW3 to samo. Wyjdzie GT5 też będzie płakał, że gra go nie jara. Także proponuję nie zawracać sobie głowy jego komentarzami. 8)
pier**lisz jak byś się zimną herbatą poparzył :lol: Jak zwykle zresztą :( Zresztą odezwał się wielki fan GOW3, kupiłeś to tylko po to żeby się onanizować przy grafice, smutne to :(

Wiadomość scalona: [time]Kwiecień 07, 2010, 09:54:29 am[/time]
Tomek zobacz zaraz włącze to wasze bóstwo :lol: Zresztą mówiłem ze zacząłem i kończyć nie mam zamiaru w gry które mnie nie jarają gram raczej rzadko.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 09:56:10 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3053 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:00:44 am »
Muhaha jak się spiął Wooyeczek. Jak zwykle zresztą. Gdy Ty robisz przytyki to promieniejesz, ale jak Tobie ktoś chlapnie prawdą w oczy to spinasz się jak żyd na mrozie.

PS. Masz rację. Ja kupuję gry tylko po to, aby onanizować się przy grafice. Dlatego mam MW2, GTA4, Tekken 6. Same graficzne killery. :lol: :lol: :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3054 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:01:42 am »
Po to kupiłeś GOW3, czytaj ze zrozumieniem synek, prawda w oczy kole :lol: No i kto się spina :lol: Czekałem na twoje błyskotliwe posty, wiedziałem ze się odezwiesz bo nie możesz przemilczeć jak komuś się nie podoba tytuł eksluzywny na konsole Sony :lol: Standart.Czekam na AW i Splinter Cell:C 8)
 Hop
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 10:05:17 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3055 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:04:23 am »
A możesz mi powiedzieć skąd takie wnioski? Bo oprócz grafiki w GOW podoba mi się prosty a co za tym idzie bardzo grywalny system walki. Pisałem o tym setki razy, dlatego jestem ciekaw skąd takie brednie wysnuwasz, że kupiłem tą grę tylko i wyłącznie dla grafiki.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3056 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:08:30 am »
Bo ty się jarasz i wszczynasz głupie wojny nie tylko tu, ale i na forum PE na konsolowisku i wiecznie chodzi tylko o grafikę bo komuś się tam nie podoba, nie robi wrażenia jak na Tobie.Wszędzie gdzie się nie zarejestrujesz łapiesz bany na klate za robienie dymu.Czy na każdym forum moderacja ma nasrane czy to czasem z Tobą jest coś nie tak?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3057 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:08:51 am »
Czekam na AW i Splinter Cell:C 8)

Czekaj...zieeeew. Dopisz jeszcze że MW2 jest ch**owe i będzie wszystko.

PS. Przypomniało mi się, że z graficznych killerów mam jeszcze Dirt, Dirt 2 i Dj Hero. :lol: :lol: :lol: Twoja pusta teoria runęła.
 Bęc

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3058 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:10:17 am »
Znajdź mi post gdzie napisałem ze kupujesz gry dla grafiki, napisałem że kupiłeś po to GOW3, bo nie raz pisałeś ze nie jesteś fanem tej gry, więc?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3059 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:10:43 am »
Bo ty się jarasz i wszczynasz głupie wojny nie tylko tu, ale i na forum PE na konsolowisku i wiecznie chodzi tylko o grafikę bo komuś się tam nie podoba, nie robi wrażenia jak na Tobie.Wszędzie gdzie się nie zarejestrujesz łapiesz bany na klate za robienie dymu.Czy na każdym forum moderacja ma nasrane czy to czasem z Tobą jest coś nie tak?

Na konsolowisku nie mam bana, na forum PE też nie mam. Weź się wyśpij bo naprawdę takie smuty ostatnio je**esz, że aż oczy szczypią. Pomijam fakt, że wszędzie wstawiasz swoje "śmieszne po chuju" przytyki. Jak masz jeszcze jakieś prywatne podjazdy to na PW bo zaśmiecasz temat chłopcze.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3060 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:10:47 am »
Czekam na AW i Splinter Cell:C 8)

Czekaj...zieeeew.
Powiedział gość który czeka na GT5 :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3061 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:12:49 am »
Czekam na AW i Splinter Cell:C 8)

Czekaj...zieeeew.
Powiedział gość który czeka na GT5 :lol:

Podobnie jak miliony pozostałych graczy czekających na GT5. :lol: :lol: :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3062 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:13:12 am »
Bo ty się jarasz i wszczynasz głupie wojny nie tylko tu, ale i na forum PE na konsolowisku i wiecznie chodzi tylko o grafikę bo komuś się tam nie podoba, nie robi wrażenia jak na Tobie.Wszędzie gdzie się nie zarejestrujesz łapiesz bany na klate za robienie dymu.Czy na każdym forum moderacja ma nasrane czy to czasem z Tobą jest coś nie tak?

Na konsolowisku nie mam bana, na forum PE też nie mam. Weź się wyśpij bo naprawdę takie smuty ostatnio je**esz, że aż oczy szczypią. Pomijam fakt, że wszędzie wstawiasz swoje "śmieszne po chuju" przytyki. Jak masz jeszcze jakieś prywatne podjazdy to na PW bo zaśmiecasz temat chłopcze.
A nie dostałeś bana na konsolowisku nigdy, na PE też niejednego przytuliłeś, że o GameOnly nie wspomnę :lol:, a o co? O wieczne robienie gnoju.Nigdzie nie pisałem że teraz masz bana.Z mojej strony EOT, jak mówiłeś nie będziemy zaśmiecać tematu, osta też przytule za zrobiony syf, a co!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 10:16:04 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3063 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:15:48 am »
Znajdź mi post gdzie napisałem ze kupujesz gry dla grafiki, napisałem że kupiłeś po to GOW3, bo nie raz pisałeś ze nie jesteś fanem tej gry, więc?

No i się pomyliłeś bo wielokrotnie pisałem, że to jedyny slasher w który mogę grać. To głównie przez system walki i gameplay, dzięki którym GOW tak naprawdę nie jest typowym slasherem. Pisałem o tym wiele razy, ale Ty jak zwykle starasz się błyszczeć, wysnuwając pierdołowate wnioski, że kupiłem GOW3 dla grafiki. :roll: :roll: :roll:

Wiadomość scalona: [time]Kwiecień 07, 2010, 10:17:52 am[/time]
Bo ty się jarasz i wszczynasz głupie wojny nie tylko tu, ale i na forum PE na konsolowisku i wiecznie chodzi tylko o grafikę bo komuś się tam nie podoba, nie robi wrażenia jak na Tobie.Wszędzie gdzie się nie zarejestrujesz łapiesz bany na klate za robienie dymu.Czy na każdym forum moderacja ma nasrane czy to czasem z Tobą jest coś nie tak?

Na konsolowisku nie mam bana, na forum PE też nie mam. Weź się wyśpij bo naprawdę takie smuty ostatnio je**esz, że aż oczy szczypią. Pomijam fakt, że wszędzie wstawiasz swoje "śmieszne po chuju" przytyki. Jak masz jeszcze jakieś prywatne podjazdy to na PW bo zaśmiecasz temat chłopcze.
A nie dostałeś bana na konsolowisku nigdy, na PE też niejednego przytuliłeś, że o GameOnly nie wspomnę :lol:, a o co? O wieczne robienie gnoju.Nigdzie nie pisałem że teraz masz bana.Z mojej strony EOT, jak mówiłeś nie będziemy zaśmiecać tematu, osta też przytule za zrobiony syf, a co!

Nigdy na konsolowisku bana nie miałem. Na PE dostałem raz po czym mod (Diabeu) cofnął go gdyż nie miałem wyczyszczonych ost'ów sprzed ponad roku. Na GO jak widzisz ciągle jestem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 10:18:14 am wysłana przez BoBaN »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3064 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:20:30 am »
Znajdź mi post gdzie napisałem ze kupujesz gry dla grafiki, napisałem że kupiłeś po to GOW3, bo nie raz pisałeś ze nie jesteś fanem tej gry, więc?

No i się pomyliłeś bo wielokrotnie pisałem, że to jedyny slasher w który mogę grać. To głównie przez system walki i gameplay, dzięki którym GOW tak naprawdę nie jest typowym slasherem. Pisałem o tym wiele razy, ale Ty jak zwykle starasz się błyszczeć, wysnuwając pierdołowate wnioski, że kupiłem GOW3 dla grafiki. :roll: :roll: :roll:

Wiadomość scalona: [time]Kwiecień 07, 2010, 10:17:52 am[/time]
Bo ty się jarasz i wszczynasz głupie wojny nie tylko tu, ale i na forum PE na konsolowisku i wiecznie chodzi tylko o grafikę bo komuś się tam nie podoba, nie robi wrażenia jak na Tobie.Wszędzie gdzie się nie zarejestrujesz łapiesz bany na klate za robienie dymu.Czy na każdym forum moderacja ma nasrane czy to czasem z Tobą jest coś nie tak?

Na konsolowisku nie mam bana, na forum PE też nie mam. Weź się wyśpij bo naprawdę takie smuty ostatnio je**esz, że aż oczy szczypią. Pomijam fakt, że wszędzie wstawiasz swoje "śmieszne po chuju" przytyki. Jak masz jeszcze jakieś prywatne podjazdy to na PW bo zaśmiecasz temat chłopcze.
A nie dostałeś bana na konsolowisku nigdy, na PE też niejednego przytuliłeś, że o GameOnly nie wspomnę :lol:, a o co? O wieczne robienie gnoju.Nigdzie nie pisałem że teraz masz bana.Z mojej strony EOT, jak mówiłeś nie będziemy zaśmiecać tematu, osta też przytule za zrobiony syf, a co!

Nigdy na konsolowisku bana nie miałem.
:lol: :lol: :lol: Oj kłamczuszku niedobry.Tytacz, Lupi, ktokolwiek wywalcie ten syf.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 10:23:06 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3065 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:27:44 am »
Narobiłeś gówna w temacie GOW3 i teraz żądasz usunięcia? Wstydzisz się, że okazało się iż też robisz syf na forach? Gdybym miał ban na konsolowisku to ciągle by mi wisiał, gdyż tam nie ma czegoś takiego, że odwieszają bany. Dostaniesz ban to koniec, a jak widać ciągle mam tam konto. No chyba, że dostałem ban na jakiś czas i wynikało to z pomyłki moda po czym przywrócili mnie z powrotem. Tyle, że ja nic o tym nie wiem.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3066 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:49:18 am »
Narobiłeś gówna w temacie GOW3 i teraz żądasz usunięcia? Wstydzisz się, że okazało się iż też robisz syf na forach? Gdybym miał ban na konsolowisku to ciągle by mi wisiał, gdyż tam nie ma czegoś takiego, że odwieszają bany. Dostaniesz ban to koniec, a jak widać ciągle mam tam konto. No chyba, że dostałem ban na jakiś czas i wynikało to z pomyłki moda po czym przywrócili mnie z powrotem. Tyle, że ja nic o tym nie wiem.
:lol: Rozmawialiśmy na GG, ja napisałem tylko że nie jara mnie ta gra, Ty oczywiście musiałeś się dopie**olić do tego.Jeśli moderacja uzna że jest to nie na temat niech wywali, jeśli nie niech zostanie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3067 dnia: Kwietnia 07, 2010, 12:12:20 pm »
Wooyek po prostu za wszelką cenę chce być alternatywny. Wszyscy grają w MW2, Wooyek nie gra i psioczy na grę. Z GOW3 to samo. Wyjdzie GT5 też będzie płakał, że gra go nie jara. Także proponuję nie zawracać sobie głowy jego komentarzami. 8)
pier**lisz jak byś się zimną herbatą poparzył :lol: Jak zwykle zresztą :( Zresztą odezwał się wielki fan GOW3, kupiłeś to tylko po to żeby się onanizować przy grafice, smutne to :(

Wiadomość scalona: [time]Kwiecień 07, 2010, 09:54:29 am[/time]
Tomek zobacz zaraz włącze to wasze bóstwo :lol: Zresztą mówiłem ze zacząłem i kończyć nie mam zamiaru w gry które mnie nie jarają gram raczej rzadko.
O jakim Ty bóstwie piszesz? Dla mnie żadna gra nie jest bóstwem.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3068 dnia: Kwietnia 07, 2010, 13:02:47 pm »
dla wszystkich maniakow God Of War - polecam pojscie do kina na Clash Of The Titans !!!!!
doslownie gow the movie  :D
syn zeusa walczy z bogami i tytanami haha !!!
swietne sceny walki

Na to gowno nie warto wydawac kasy, mowie Wam. Bylem wczoraj na wersji 3d (ktore nota bene bylo niemalze niezauwzalne!) i ledwie dotrwalem do konca. Typowa amerykanska szmira....

---

Co do GoW3 - przeszedlem i oddalem kuzynowi. Graficzka ladna, nie powiem, ale i tak (dla mnie, DLA MNIE, drodzy flamerzy!) nie przeskoczyla drugiej czesci przygod Drake'a. Na poczatku bawilem sie calkiem przednio, adrenalinka, te rzeczy, ale ... Im dalej w gre tym mniej ciekawie. Przy koncu juz przynudzala, co zrobic? Co ciekawe Kratos, to jedyny bohater growy, do ktorego nie poczulem ani krztyny sympatii! Sadystyczny, wredny skur**syn, ktory dla nikogo nie ma litosci. Brutalnosc czasem wrecz groteskowa (paznokiec zerwany ehrm...) zapewne zajarala wielu fanatykow, ale ja .. no coz pozostalem cool. No tak. Na koniec napisze, ze duuzo lepiej bawilem sie z Ninja Gaiden i The Force Unleashed. Kamienujcie!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3069 dnia: Kwietnia 07, 2010, 13:10:24 pm »
Cytuj
Co ciekawe Kratos, to jedyny bohater growy, do ktorego nie poczulem ani krztyny sympatii! Sadystyczny, wredny skur**syn, ktory dla nikogo nie ma litosci.
Grałeś w poprzednie? To ci powiem że po pierwsze on taki był od początku, a po drugie i tak w tej części jakoś taki..wygadany jest i łagodny :P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Kurde nie wiem dlaczego..ale jakoś tak 2 bardziej mnie jarała. Jakoś tak więcej przeciwników było..może inaczej, w 2 rozłożenie nowych wrogów było inne, tu zauważyłem że w odstępie około 30 minut dostajemy większość przeciwników. Dlatego po godzinie, czy dwóch gra nie dostarcza praktycznie niczego nowego do walki poza broniami.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3070 dnia: Kwietnia 07, 2010, 13:51:11 pm »
Dokładnie GoW2 miał bardzo rozciągniętą akcję :) Przez co, co chwilę dostawalismy kopa w twarz 'czymś nowym'. W GoW3 jeszcze nie grałem, ale mówię tu o GoWie 2 :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3071 dnia: Kwietnia 07, 2010, 14:24:23 pm »
Dokładnie GoW2 miał bardzo rozciągniętą akcję :) Przez co, co chwilę dostawalismy kopa w twarz 'czymś nowym'. W GoW3 jeszcze nie grałem, ale mówię tu o GoWie 2 :P
no to niestety nastaw się na to co pisałem wyżej, dostajesz prawie że w pierwszym levelu większość wrogów. Dlatego chciałbym aby zrobili jeszcze jednego GoWa, długiego, jeszcze bardziej krwawego, z większą liczbą rodzajów przeciwników, lepiej rozłożonych...słowem: idealnego :)

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3072 dnia: Kwietnia 07, 2010, 15:20:03 pm »
Grałeś w poprzednie? To ci powiem że po pierwsze on taki był od początku, a po drugie i tak w tej części jakoś taki..wygadany jest i łagodny :P

SPoilery!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3073 dnia: Kwietnia 07, 2010, 15:24:15 pm »
Grałeś w poprzednie? To ci powiem że po pierwsze on taki był od początku, a po drugie i tak w tej części jakoś taki..wygadany jest i łagodny :P

SPoilery!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3074 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:11:56 pm »
Trochę czasu od rana minęło i chyba najwyższa pora wrócić to tematu o GoW3 (Wooyek, Boban).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3075 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:50:10 pm »
Grałeś w poprzednie? To ci powiem że po pierwsze on taki był od początku, a po drugie i tak w tej części jakoś taki..wygadany jest i łagodny :P

SPoilery!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zapewne przypomina mu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nawet on kiedyś tam kochał.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3076 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:09:38 pm »
Co nie zmienia faktu, ze to kawal chu**!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3077 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:12:55 pm »
Dosadne określenie osoby, która zniszczyła świat, uprzednio wybiła swoja rodzinę  :grin:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3078 dnia: Kwietnia 08, 2010, 01:29:33 am »
Zmagam się właśnie z wyzwaniami (w pierwszy części, ale te w trójce też obadałem) i tak sobie myślę, że multiplayerowa mordoklepka 2D z trzema ciosami na postać byłaby znacznie przyjemniejszym dodatkiem, niż to chaotyczne, nieskillowe, wepchnięte na siłę ścierwo. Kto to w ogóle wymyślił  :mad:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3079 dnia: Kwietnia 08, 2010, 13:03:06 pm »