Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 324115 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3200 dnia: Sierpnia 23, 2010, 11:08:51 am »
kompletnie nie rozumiałem tego momentu rozterki z Pandorą - cały czas skręcał karki każdemu na jego drodze, aż tu nagle coś go w serduszku ukłuło. Rozumiem, że to z powodu wspomnień o rodzinie, ale jakoś mnie to nie przekonało.

Jak sam zauważyłeś chodzi o jego rodzinę, a dokładnie córeczkę, z którą to na początku pomylił Pandorę. Ona sama traktuje Kratosa trochę jak ojca. Jako, że motyw rodziny Kratosa przewija się przez wszystkie części, jego więź z Pandorą wydaje mi się jak najbardziej uzasadniona.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3201 dnia: Sierpnia 23, 2010, 21:10:18 pm »
skończyłem. Wszystko napisałem, końcowa walka do bani jak i końcówka też. Ogólnie gierka zajebista. Ocenka to taka malutka 9 na 10.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3202 dnia: Sierpnia 23, 2010, 22:11:59 pm »
No końcowa walka chciałoby się, by była bardziej epicka (już w dwójce była lepsza) - w innej scenerii przede wszystkim! Wyobrażałem sobie walkę na dachach Olimpu, a dostaliśmy starcie na belce i w jaskini.  :-x
PSN ID: WojtqGO

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3203 dnia: Sierpnia 23, 2010, 22:14:51 pm »
kompletnie nie rozumiałem tego momentu rozterki z Pandorą - cały czas skręcał karki każdemu na jego drodze, aż tu nagle coś go w serduszku ukłuło. Rozumiem, że to z powodu wspomnień o rodzinie, ale jakoś mnie to nie przekonało.

Jak sam zauważyłeś chodzi o jego rodzinę, a dokładnie córeczkę, z którą to na początku pomylił Pandorę. Ona sama traktuje Kratosa trochę jak ojca. Jako, że motyw rodziny Kratosa przewija się przez wszystkie części, jego więź z Pandorą wydaje mi się jak najbardziej uzasadniona.
A poza tym jest trochę różnicy w tym zabić dorosłego człowieka a dziecko, tak jakbyś miał uderzyć kobietę a mężczyznę. Dla mnie to dobry motyw, Kratos nie jest przedstawiany w tej grze jako bezlitosny zabójca lecz jako człowiek, który musi zrobić to co musi (w ówczesnych czasach) i czasem jak za bardzo chce się pokazać dzieją się złe rzeczy.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3204 dnia: Sierpnia 23, 2010, 22:22:32 pm »
Ciekawe kiedy będzie jakieś DLC do GoWIII... bardzo bym chciał zobaczyć cos nowego w tej grze, szkoda, zeby taki silnik sie marnował najzwyczajniej...
No i takie zakończenie też nie może zostać zmarnowane.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3205 dnia: Sierpnia 24, 2010, 08:14:30 am »
spoko spoko, silnik na pewno sie nie marnuje i cos z nim robia. co do DLC to juz raczej nie bedzie, niestety.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3206 dnia: Sierpnia 24, 2010, 14:58:42 pm »
Ja bym chciał jakąś nową serię od Santa Monica opartą na tym silniku :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3207 dnia: Sierpnia 25, 2010, 08:09:55 am »
kompletnie nie rozumiałem tego momentu rozterki z Pandorą - cały czas skręcał karki każdemu na jego drodze, aż tu nagle coś go w serduszku ukłuło. Rozumiem, że to z powodu wspomnień o rodzinie, ale jakoś mnie to nie przekonało.

Jak sam zauważyłeś chodzi o jego rodzinę, a dokładnie córeczkę, z którą to na początku pomylił Pandorę. Ona sama traktuje Kratosa trochę jak ojca. Jako, że motyw rodziny Kratosa przewija się przez wszystkie części, jego więź z Pandorą wydaje mi się jak najbardziej uzasadniona.
A poza tym jest trochę różnicy w tym zabić dorosłego człowieka a dziecko, tak jakbyś miał uderzyć kobietę a mężczyznę. Dla mnie to dobry motyw, Kratos nie jest przedstawiany w tej grze jako bezlitosny zabójca lecz jako człowiek, który musi zrobić to co musi (w ówczesnych czasach) i czasem jak za bardzo chce się pokazać dzieją się złe rzeczy.
Przykład napiętych relacji damsko-męskich jest nienajlepszy, bo Kratos leje baby równo. Wystarczy przypomnieć w tej części jeśli nie Herę, to chociaż tą nałożnicę Posejdona, którą potraktował w wiadomy sposób. Dzieci też nie oszczędzał, bo z poprzednich części wiemy, że eksterminował całe wioski.
Nie, Kratos nie robi tego "co musi" i czy tego chcesz, czy nie - jest "bezlitosnym zabójcą". Wykazuje się niesamowitą brutalnością i szałem bitewnym, często nieuzasadnionym wobec prawie wszystkich, których spotka (wliczając w to cywilów).
Zgadzam się w Wojtq co do nagłej zmiany w postępowaniu Spartiaty. Jego przypływ ojcowskich uczuć w kierunku Pandory byłby wiarygodny i miał prawo "się sprzedać", gdyby nie został on ukazany w tak spłycony i "szybki" sposób. A tak, maluje się na twarzy gracza uśmiech politowania w przypadku tego konkretnego wątku.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 08:12:29 am wysłana przez Kert »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3208 dnia: Sierpnia 25, 2010, 09:40:36 am »
kompletnie nie rozumiałem tego momentu rozterki z Pandorą - cały czas skręcał karki każdemu na jego drodze, aż tu nagle coś go w serduszku ukłuło. Rozumiem, że to z powodu wspomnień o rodzinie, ale jakoś mnie to nie przekonało.

Jak sam zauważyłeś chodzi o jego rodzinę, a dokładnie córeczkę, z którą to na początku pomylił Pandorę. Ona sama traktuje Kratosa trochę jak ojca. Jako, że motyw rodziny Kratosa przewija się przez wszystkie części, jego więź z Pandorą wydaje mi się jak najbardziej uzasadniona.
A poza tym jest trochę różnicy w tym zabić dorosłego człowieka a dziecko, tak jakbyś miał uderzyć kobietę a mężczyznę. Dla mnie to dobry motyw, Kratos nie jest przedstawiany w tej grze jako bezlitosny zabójca lecz jako człowiek, który musi zrobić to co musi (w ówczesnych czasach) i czasem jak za bardzo chce się pokazać dzieją się złe rzeczy.
Przykład napiętych relacji damsko-męskich jest nienajlepszy, bo Kratos leje baby równo. Wystarczy przypomnieć w tej części jeśli nie Herę, to chociaż tą nałożnicę Posejdona, którą potraktował w wiadomy sposób. Dzieci też nie oszczędzał, bo z poprzednich części wiemy, że eksterminował całe wioski.
Nie, Kratos nie robi tego "co musi" i czy tego chcesz, czy nie - jest "bezlitosnym zabójcą". Wykazuje się niesamowitą brutalnością i szałem bitewnym, często nieuzasadnionym wobec prawie wszystkich, których spotka (wliczając w to cywilów).
Zgadzam się w Wojtq co do nagłej zmiany w postępowaniu Spartiaty. Jego przypływ ojcowskich uczuć w kierunku Pandory byłby wiarygodny i miał prawo "się sprzedać", gdyby nie został on ukazany w tak spłycony i "szybki" sposób. A tak, maluje się na twarzy gracza uśmiech politowania w przypadku tego konkretnego wątku.

Zgadzam się z tobą. Ten wątek jest przedstawiony tak marnie, że wywołuje tylko uśmiech na twarzy. Lepiej by było dla całej gry gdyby w ogóle nie było tego kabaretu.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3209 dnia: Sierpnia 26, 2010, 17:38:26 pm »
Mam się bac gry na Tytanie ?? Bo tylko ten trofik mi został :P

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3210 dnia: Sierpnia 26, 2010, 17:42:42 pm »
Mam się bac gry na Tytanie ?? Bo tylko ten trofik mi został :P
Ja od razu zaczynałem na Tytanie i było parę momentów mocno frustrujących
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Atakuj śmiało. ;)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3211 dnia: Września 02, 2010, 16:48:42 pm »
Gram sobie na Tytanie, mam sejwa przed ogrodami Hery i gra w momencie kiedy powinien załączyc się filmik z Herą wiesza się. Nie wiem czy to jakiś bug, a może konsolka coś już świruje.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3212 dnia: Września 02, 2010, 17:42:09 pm »
Gram sobie na Tytanie, mam sejwa przed ogrodami Hery i gra w momencie kiedy powinien załączyc się filmik z Herą wiesza się. Nie wiem czy to jakiś bug, a może konsolka coś już świruje.
Raczej płyta ;).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3213 dnia: Września 02, 2010, 18:54:11 pm »
Czysta jak łza. Nie wiem o co kaman.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3214 dnia: Września 06, 2010, 19:57:29 pm »
U mnie gra miała czasami problemy z dźwiękiem.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3215 dnia: Września 06, 2010, 20:03:47 pm »
Nie tak łatwo przerzucić w locie 40gb. Mnie po początkowym filmiku podsumowującym historię Kratosa, gra zaliczyła zwiechę. Reset. Moment z demka, tytan nie ruszył z miejsca. Reset. Labirynt, po śmierci Kratosa na pułapce i wczytaniu checkpointa zwiecha. Reset. Sporadyczne przypadki, bez spinary. Chyba, że non stop w tym samym miejscu, to jest problem. Wtedy zrzucacie z pomocą jailbreaka grę na dysk i będzie śmigać jak złoto :grin:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3216 dnia: Września 06, 2010, 20:04:58 pm »
Mnie się raz zawiesiła jak przechodziłem z lokacji do lokacji (w czasie ładowania). Poza tym dziwne kwiatki zaczęły mi wyskakiwać na ekranie ładowania podczas walki z Zeusem (do tego ekran z Omegą był za każdym razem biały). Może to z przegrzania? :roll:
PSN ID: WojtqGO

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3217 dnia: Września 06, 2010, 20:05:46 pm »
Gram sobie na Tytanie, mam sejwa przed ogrodami Hery i gra w momencie kiedy powinien załączyc się filmik z Herą wiesza się. Nie wiem czy to jakiś bug, a może konsolka coś już świruje.
Hehe.. gra cierpi jak widać na bugi. Nie mogłem ukończyć 1wszej części bo gra się wieszała. Jak widać twórcy nadal mają problemy z tego typu "pierdołami".

Popa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-05-2005
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: 7
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3218 dnia: Września 06, 2010, 20:25:39 pm »
Ja raz miałem problem z Heliosem (przed wyrwaniem głowy :P ). Nie mogłem go chwycić (nie pojawił się symbol) Mogłem Heliosa tłuc w nieskończoność  ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3219 dnia: Września 06, 2010, 20:31:55 pm »
Jak mogli pozwolić na wydanie tak zabugowanej gry? Do tego jeszcze sprzedała się w milionach. Człowiek wkręca się w klimat, szuka świątyni Pandory na plecach Kronosa, a tu zawias i reset.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3220 dnia: Września 06, 2010, 20:32:20 pm »
Poza tym dziwne kwiatki zaczęły mi wyskakiwać na ekranie ładowania podczas walki z Zeusem (do tego ekran z Omegą był za każdym razem biały). Może to z przegrzania? :roll:
Akurat w tym momencie to norma.

Wiadomość scalona: Września 06, 2010, 20:34:32 pm
Jak mogli pozwolić na wydanie tak zabugowanej gry? Do tego jeszcze sprzedała się w milionach. Człowiek wkręca się w klimat, szuka świątyni Pandory na plecach Kronosa, a tu zawias i reset.
To nie jest problem tylko tej gry w tej generacji.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2010, 20:34:32 pm wysłana przez Jurass »

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3221 dnia: Września 06, 2010, 20:35:43 pm »
Ja raz miałem problem z Heliosem (przed wyrwaniem głowy :P ). Nie mogłem go chwycić (nie pojawił się symbol) Mogłem Heliosa tłuc w nieskończoność  ;)

Mi się spieprzyła:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Na szczęście nie miałem żadnego Błędu jak pierwszy raz grę przechodziłem :D Więc klimat się nie spierdolił :D

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3222 dnia: Września 06, 2010, 20:40:35 pm »
U mnie konsola miała problem z aktywacją sejvpointów, R1 lubiło się nie pokazywać.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3223 dnia: Września 06, 2010, 23:08:09 pm »
O matko, to ja jestem chyba jedyny, co nie miał z tą grą żadnych problemów. :P

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3224 dnia: Września 06, 2010, 23:09:53 pm »
O matko, to ja jestem chyba jedyny, co nie miał z tą grą żadnych problemów. :P

Za pierwszym razem też nie miałem :D zauważyłem, że gra lubi się spieprzyć po wczytaniu jakiegoś save'a :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3225 dnia: Września 06, 2010, 23:45:17 pm »
O matko, to ja jestem chyba jedyny, co nie miał z tą grą żadnych problemów. :P
Ja nie mialem przy 2 podejsciach.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3226 dnia: Września 07, 2010, 00:27:26 am »
U mnie najczęściej po stracie tekstury się nie wczytują na czas i biegam wśród rozpaćkanych plam.
Pauza na minutę-dwie naprawia sytuację.

Popa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-05-2005
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: 7
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3227 dnia: Września 07, 2010, 06:01:37 am »
O matko, to ja jestem chyba jedyny, co nie miał z tą grą żadnych problemów. :P

Za pierwszym razem też nie miałem :D zauważyłem, że gra lubi się spieprzyć po wczytaniu jakiegoś save'a :P

Albo checkpointa  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3228 dnia: Września 07, 2010, 16:49:26 pm »
O matko, to ja jestem chyba jedyny, co nie miał z tą grą żadnych problemów. :P

Za pierwszym razem też nie miałem :D zauważyłem, że gra lubi się spieprzyć po wczytaniu jakiegoś save'a :P
Ja wbiłem platynę i z żadnym sejwem nie miałem żadnego problemu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

iko

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3229 dnia: Października 16, 2010, 23:21:29 pm »
Pod względem atomowej pompy ta gra zjada wszystko co do tej pory powstało, od samej oprawy, jak i racjowności płynącej z gry. Więcej! Jestem skłonny wlepić jej miano najlepszej gry tej generacji.
Jak ja się ciesze, że nie widziałem zbyt wiele z tej gry!! Ten kto przeszedł tą grę na youtube, albo naoglądał się jej na przeróżnych filmikach niech Kratos zajmie się z łaski swojej jego sztucznymi jądrami!

ps. A ja dopiero jestem po walce z Hermesem, co będzie dalej? K*rwa.. nie wiem. :grin:
Jak narazie daje 10-
ps2. Szwagier mój już przeszedł GOW'a 3 i mówi, że każda gra przy niej absolutnie wysiada. Autentyk.

Wiadomość scalona: [time]Październik 16, 2010, 23:24:55 pm[/time]
Za to kocham SONY, za właśnie TAKIE Gry! Mistrzostwo.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 23:36:22 pm wysłana przez iko »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3230 dnia: Października 17, 2010, 15:10:27 pm »
No gra jest solidna, ostatnio zaczałem ja od nowa, bez żadnych dopalaczy i bawilem się swietnie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3231 dnia: Października 17, 2010, 15:14:20 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3232 dnia: Października 17, 2010, 15:20:29 pm »
No zamkneli sklepy to trzeba na sucho.

A do mnie ta gra i inne robione w tym stylu, nie trafia. Kupiłem na premierę przeszedłem raz, ograłem bonus i dwa dni później sprzedałem bo już w sumie nie było do czego wracać. Chyba że ktoś lubi po kilka razy oglądać to samo to ok. Że gra jest pierwsza klasa to się zgadzam, ale do mnie taki schemat rozgrywki po prostu nie trafia.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3233 dnia: Października 18, 2010, 11:40:24 am »
Od prawie tygodnia jestem w posiadaniu świeżutkiego, drugiego albumu wydawnictwa Ballistic, The Art of the Game - po Uncharted 2: Among Thieves przyszedł czas na God of War III. The Art of God of War III to artbook wykonany przy ścisłej współpracy z Sony Santa Monica - prawie 300 stron dokumentujących kunszt i geniusz pracujących tam ludzi. Dopiero dziś miałem chwilę żeby go przejrzeć i jestem zachwycony. Masa szkiców, konceptów i illustracji, modeli 3D, oraz screenów scenerii z gry. Sporo materiałów nie ukazało się nigdzie wcześniej. Pod względem artystycznym GoW3 to obecnie chyba jedna z największych gier. Patrząc na same modele 3D z ZBrusha łapałem się za głowę - tyle szczegółów i detali. Oczywiście część tych wspaniałych wizualizacji jest w grze, jednak z przyczyn oczywistych, nie są one aż tak precyzyjne, jak rendery z programu, w którym powstawały. Jest na czym oko zawiesić. Pomarszczona twarz Dedala, poranione nogi Hefajstosa - drobne szczegóły, które porażają swoim wykonaniem.

Znalazłem też jednego z dodatkowych bossów, który nie znalazł się w grze właściwej, choć był już w bardzo zaawansowanym stadium prac - mówił o nim chyba Stig Asmussen. Potwór o dziesiątkach, jeśli nie setce oczu, które miały wodzić za Kratosem - wygląda konkretnie, choć wydaje mi się, że nie pasowałby do klimatu starożytnej Grecji.

Wypowiedzi twórców ujawniają sporo smaczków z produkcji. Patrząc raz jeszcze na sceny z gry wydaje mi się, iż ludzie porównując Castlevanie: LoS do GoW3 są w dużym błędzie - różnice są spore, choć osobiście pokochałem nową odsłonę serii Konami i uważam, że jest bardzo ładna.

Jeśli wyłapie coś ciekawego (może o scenie, która miała ukazać się jako DLC) to podzielę się z Wami informacją ;).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3234 dnia: Października 18, 2010, 15:30:10 pm »
Potwór o dziesiątkach, jeśli nie setce oczu, które miały wodzić za Kratosem - wygląda konkretnie, choć wydaje mi się, że nie pasowałby do klimatu starożytnej Grecji.
Jeśli dobrze pamiętam jak czytałem Mitologię Parandowskiego to ten potwór to Argos i tak miał on 100 oczu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3235 dnia: Października 18, 2010, 18:27:18 pm »
bez żadnych dopalaczy
?

W sensie na czysto, bez boskich przedmiotów, od zera.

iko

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3236 dnia: Października 19, 2010, 18:23:03 pm »
Doza wyobraźni zadziała po zakończeniu tejże gry. :)
God of War 3 to poezja. Gra Mogłaby być nieco dłuższa, zdecydowanie zagadkowo mogłaby być nieco bardziej urozmaicona, ale i tak nikt nie powinien na nią narzekać. Takiego patosu nie uświadczyłem w żadnej podobnie rozgrywającej się grze. Zemsta dobiegła końca, po tym narodzi się z pewnością nowe życie. ;]
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 18:38:21 pm wysłana przez iko »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3237 dnia: Października 28, 2010, 23:10:00 pm »
New God of War: Ghost of Sparta Skins Exposed, Deimos for God of War III Unveiled
http://blog.us.playstation.com/2010/10/28/new-god-of-war-ghost-of-sparta-skins-exposed-deimos-for-god-of-war-iii-unveiled/#more-39111

Cytuj
During the production of Ghost of Sparta, we discussed the idea of making Deimos an unlockable costume to be used in God of War 3 on the PS3. We wanted to give players who had both games (and systems) some content that crossed platforms. We provided the team at Sony Santa Monica Studio our assets used on the PSP, and we are really pleased with how Deimos looks in God of War 3. I’m particularly happy with the way his glowing “mark” looks on his body. I’m looking forward to playing through the game again and seeing Deimos tear through some of my favorite moments.




Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3238 dnia: Października 29, 2010, 14:45:52 pm »
Jak jest z poziomem trudnosci,zaczac od normal czy od razu na wyzszym? Nie chce aby bylo za latwo aczkolwiek tez bogiem w tym gatunku nie jestem.

iko

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #3239 dnia: Października 29, 2010, 14:48:53 pm »
Legard polecam hard, jeśli chcesz przejść Goda 3 z palcem w d*pie, to włącz sobie normal. Wybór należy do Ciebie.