Autor Wątek: Resistance 2  (Przeczytany 137949 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #320 dnia: Maja 17, 2008, 00:45:29 am »
Pewnie zostane zjedzony ale dla mnie design tej gry jest totalnie badziewny (jak jedynki zresztą)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #321 dnia: Maja 17, 2008, 02:01:24 am »
Pewnie zostane zjedzony ale dla mnie design tej gry jest totalnie badziewny (jak jedynki zresztą)
po czesci sie z toba zgodze, przeciwnicy wygladaja jak kupa smiechu, nie moge zrozumiec, dlaczego te chimery, czy jak im tam, wyglada tak zalosnie :???:

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #322 dnia: Maja 17, 2008, 02:33:49 am »
mi sie podbac strasznie te nowe skriny  :-D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #323 dnia: Maja 17, 2008, 03:52:41 am »
Mi design i wykonanie chimer się podobało.
Za to graficznie nic specjalnego. Pewnie tendencja z jedynki się utrzyma i tereny miejskie będą wyglądać średnio, a bazy wroga świetnie.

To chyba jakis tryb 1 kontra reszta swiata.
No pewnie coś koło tego, czyli coop :)

Gandalf

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #324 dnia: Maja 17, 2008, 13:12:55 pm »
Screeny według mnie dobre i widać różnicę między Resistance 1 a 2. Ta gra to mój must have :D
PS3 + Resistance + Motorstorm + DFP

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #325 dnia: Maja 17, 2008, 14:39:19 pm »
Jedynka chyba miała ładniejsze modele albo takie same. Mi się wydaje że teren operacyjny będzie dużo większy niż w jedynce dlatego tak zmian w jakości grafy nie widać.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #326 dnia: Maja 17, 2008, 14:56:41 pm »
Fajnie wyglada ten komandos/wojak. Natomiast cala reszta to porazka IMO. O co chodzi? Miala byc roznica miedzy Ratchetem a Res2 jak miedzy res1 a Ratchetem a tutaj widze, ze wyglada wszystko gorzej niz w milusiej grze z futrzakiem. Ok, narazie malo pokazali, nie wiadomo nawet w sumie co, ale ja od Insomniac oczekuje wiecej, znacznie wiecej. Jestem wielkim fanem tego co Ci ludzie osiagneli w Ratchetcie na PS3 dlatego moj apetyt jest zaostrzony na Res2 i oczekuje, ze teraz gdy nie pracuja pod presja czasu jak podczas premiery PS3 naprawde pokaza takie rzeczy jakich jeszcze nie widzielismy na PS3.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #327 dnia: Maja 17, 2008, 20:57:00 pm »
i nowe skriny  :D zdaje sie ze z multi -








Bieda

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #328 dnia: Maja 17, 2008, 21:06:05 pm »
tu macie cos nowego, zwłaszcza ten drugi art robi wrażenie
http://www.ps3site.pl/resistance2-nowy-material/

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #329 dnia: Maja 17, 2008, 22:07:31 pm »
Biedne to graficznie bardzo, modele Chimer mi się nie podobają, sam design po prostu leży i kwiczy. A Resistance 1 tak mi przypadł do gustu.

Killzone 2 zjada tą grę na śniadanie - nie tylko pod względem graficznym.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #330 dnia: Maja 17, 2008, 22:42:11 pm »
nie wiem co wy macie do designu tej gry - jest duzo lepszy niz pudzianowy Gers of War czy inne gry
grafika jest bardzo ladna a samo Insomniac mowilo ze ich gry zawsze zaliczaja ogromny skok do przodu w ostatnich 3-4 miesiacach wiec ja jestem spokojny/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #331 dnia: Maja 18, 2008, 00:46:43 am »
Cytuj
Miala byc roznica miedzy Ratchetem a Res2 jak miedzy res1 a Ratchetem a tutaj widze, ze wyglada wszystko gorzej niz w milusiej grze z futrzakiem.
Możliwe, że Insomniac nie umie robić realistycznej grafiki. Wszelkie bazy kosmiczne, czy kolorowe tereny z Ratcheta wychodzą im świetnie, a jak przychodzi do terenów miejskich to wszystko się sypie i mamy to co widzimy na obrazkach, czyli biede :sad:
Pozostaje czekać na gameplay, możliwe, że w ruchu wygląda to znacznie lepiej (choć wątpię).

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #332 dnia: Maja 18, 2008, 09:18:56 am »
Możemy też liczyć na zdolności Insomniac i poprawę grafiki do czasu premiery. Co jak co - to jeden z niewielu developerów, do którego mam pełne zaufanie i wierzę, że tak będzie.

Bo patrząc na te screeny odechciewa mi się w to grać - zero klimatu.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #333 dnia: Maja 23, 2008, 08:06:19 am »
http://ps3.psu.com/screenshot.php?id=20537
http://ps3.psu.com/screenshot.php?id=20538





Resistance 2 to Look Better Than The Trailer?
http://c.ps3movies.ign.com/ps3/audio/article/875/875993/Podcast%20Beyond%20Episode%2045.mp3

Cytuj
In the recent episode of IGN's Playstation podcast, Podcast Beyond, Insomniac's Community Manager Bryan Intihar was asked whether the recent teaser trailer for Resistance 2 was in real time. Though he didn't answer outright, he did state that he thought that the same, or similar area in the game looked better than the trailer.
His comment is made at the 18:20 mark, while the entire interview starts at around the five to seven minute mark. Hit the link to listen.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #334 dnia: Maja 23, 2008, 12:36:57 pm »
To ze trailer byl w real time to bylo dla mnie pewne. Przy tej grze wychodzi obycie "technologiczne". Przy jedynce w psxextreme napisano ze graficznie jest slabiej niz CoD3 co jest jakims kosmicznym bledem i z czasem sie z tego wycofali. Dwojka absloutnie sie zapowiada na gre lepsza graficzbie niz GEARS2 tylko tak naprawde roznice mozna nie wylapac poniewaz obecnie gry prezentuja juz naprawde wysoki poziom i gracz ocenia w rzeczywistosci nie GRAFE a DIZAIN i klimat jak prezentuje gra i na tej podstawie wyraza swoje opinie... w sumie moze to i dobrze. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #335 dnia: Maja 23, 2008, 13:00:52 pm »
Cytuj
Dwojka absloutnie sie zapowiada na gre lepsza graficzbie niz GEARS2
Z takimi osądami to radzę poczekać do premiery obydwu gier ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #336 dnia: Maja 23, 2008, 14:18:15 pm »
To ze trailer byl w real time to bylo dla mnie pewne. Przy tej grze wychodzi obycie "technologiczne". Przy jedynce w psxextreme napisano ze graficznie jest slabiej niz CoD3 co jest jakims kosmicznym bledem i z czasem sie z tego wycofali. Dwojka absloutnie sie zapowiada na gre lepsza graficzbie niz GEARS2 tylko tak naprawde roznice mozna nie wylapac poniewaz obecnie gry prezentuja juz naprawde wysoki poziom i gracz ocenia w rzeczywistosci nie GRAFE a DIZAIN i klimat jak prezentuje gra i na tej podstawie wyraza swoje opinie... w sumie moze to i dobrze. ;)

dobre / po skrinach i trybie multi widac ze teaser byl renderem i zadna gatka tego nie zmieni ani pitolenie ze gra bedzie wygladala tak dobrze bo nie bedzie

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #337 dnia: Maja 23, 2008, 16:02:26 pm »
Jeżeli jakaś gra na PS3 ma nam wypalić gałki oczne to największe szanse mają właśnie produkcje od Nughty Dog czy Insomniac. Więc graficznie, R2 będzie zamiatać.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #338 dnia: Maja 23, 2008, 16:08:12 pm »
Jeżeli jakaś gra na PS3 ma nam wypalić gałki oczne to największe szanse mają właśnie produkcje od Nughty Dog czy Insomniac. Więc graficznie, R2 będzie zamiatać.
Phi...
Santa Monica Studio - GoWIII :cool:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #339 dnia: Maja 23, 2008, 16:21:52 pm »
Jeżeli jakaś gra na PS3 ma nam wypalić gałki oczne to największe szanse mają właśnie produkcje od Nughty Dog czy Insomniac. Więc graficznie, R2 będzie zamiatać.
Phi...
Santa Monica Studio - GoWIII :cool:
Wiem, że znajdzie się jeszcze kilka developerów, ale nie będę wymieniał wszystkich ;)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #340 dnia: Maja 23, 2008, 16:41:57 pm »
Cytuj
po skrinach i trybie multi widac ze teaser byl renderem i zadna gatka tego nie zmieni ani pitolenie ze gra bedzie wygladala tak dobrze bo nie bedzie
Smiem twierdzić że nadchodzą czas w których screen to nie bedzie meteraił na analize grafiki... tak jak po zdjęciu z filmu nie jestesmy w stanie ocenić artyzmu filmu. Ponadto jak chcesz umiescić na sreenie takie efekty jak dynamiczne cienie, oswietlenie, animacje, fizyke... itd... itd...
A na sam koniec... a co ci sie w nich nie podoba? ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #341 dnia: Maja 23, 2008, 17:45:15 pm »
W materiałach, które zostały opublikowane do tej pory nie widzę nic specjalnego i wątpię aby w pełnej grze jakoś bardzo się to zmieniło. Fakt gra na pewno będzie miała parę oszałamiających momentów, ale poza tym nie będzie jakiejś super grafy.

Cytuj
dobre / po skrinach i trybie multi widac ze teaser byl renderem i zadna gatka tego nie zmieni ani pitolenie ze gra bedzie wygladala tak dobrze bo nie bedzie
Zgadzam się. Wystarczy spojrzeć na wodę, ilość i wykonanie statków. Po samych animacjach widać, że tester nie pochodzi z gry. Bardzo prawdopodobne, że podobny moment będzie w grze, ale na pewno nie będzie wyglądał jak na tym renderze.

Cytuj
In the recent episode of IGN's Playstation podcast, Podcast Beyond, Insomniac's Community Manager Bryan Intihar was asked whether the recent teaser trailer for Resistance 2 was in real time. Though he didn't answer outright, he did state that he thought that the same, or similar area in the game looked better than the trailer.
Taa. Zawsze tak mówią, a później wychodzi jak zwykle :mad:

Ps. Nie twierdzę, że R2 będzie brzydki, tylko, że nie będzie wyglądać tak dobrze jak tester. Jednego jestem na 95% pewny: grafika w R2 będzie bardzo nierówna.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #342 dnia: Maja 23, 2008, 18:26:28 pm »
Cytuj
po skrinach i trybie multi widac ze teaser byl renderem i zadna gatka tego nie zmieni ani pitolenie ze gra bedzie wygladala tak dobrze bo nie bedzie
Smiem twierdzić że nadchodzą czas w których screen to nie bedzie meteraił na analize grafiki... tak jak po zdjęciu z filmu nie jestesmy w stanie ocenić artyzmu filmu. Ponadto jak chcesz umiescić na sreenie takie efekty jak dynamiczne cienie, oswietlenie, animacje, fizyke... itd... itd...
A na sam koniec... a co ci sie w nich nie podoba? ;)

naprawde nie widzisz roznicy ?

teaser

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #343 dnia: Maja 23, 2008, 18:46:06 pm »
Oczywiście że widze... ale wciąż widziałem za mało... jakies migawki, jakieś "momenty"...
Wyciągam wnioski z wrażeń jakie były po obejrzeniu MOTORSTORM 2. Na początku mnie to nie zachwyciło... a póniej udało mi się obejrzeć splitscreen i zmniełem zdaniec na pozytywne... to juz teraz wygląda lepiej niż jedynka(a w końcu wygladała swietnie).
Na razie to Resistanse 2 ma u mnie "kredyt zaufania" żadnych namacalnych faktów... ale o to poszlaki ;)
- gra na płycie 50gb... na pewno nie bez powodu gra aż tyle zajmuje...
- doświadczenie w pisaniu gier na ps3(największe?)
- wysoki poziom poprzednich produkcji
Ale jak bedzie zobaczymy... jeśli nie spełnia moich oczekiwań to się oczywiście srogo rozczaruje... tylko poprostu nie mam narzie powodów do pesymizmu. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #344 dnia: Maja 23, 2008, 18:54:53 pm »
http://www.gram.pl/art_8QTiHe4_Resistance_2_zapowiedz_strona_1.html
Bardzo dobra i rzetelna zapowiedź (same konkrety bez przedłużania). Jeśli ktoś chociaż trochę interesuje się R2, to radzę przeczytać.

Cytuj
gra na płycie 50gb... na pewno nie bez powodu gra aż tyle zajmuje...
Tego bym akurat nie brał jako żaden wyznacznik. Jedynka zajmowała coś koło 20GB, a nie było tego widać. To samo tyczy się np HS. Typowy chwyt marketingowy.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 23, 2008, 19:03:23 pm »
Ja i wiem że Nakimushi również uwarzamy że Resistance był grą graficznie bardzo dobrą...
Może ci coś uświadomie... gra była tytułem startowym i a wygląda lepiej od takich "hitów" jak... Turok, Haze, BS51, Black Ops?, i wiele wiele innch...
Mam nadzieje że na temat grafiki w tej grze wypowiadasz się jako osoba grajaca w singleplayer więcej niż 5min.?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 23, 2008, 19:06:45 pm »
Cytuj
am nadzieje że na temat grafiki w tej grze wypowiadasz się jako osoba grajaca w singleplayer więcej niż 5min.?
Przeszedłem singla dwa razy ;)  Raz na splicie, a raz samemu.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 23, 2008, 19:58:08 pm »
Maximmus dales takie tuzy ze hej :) Rownie dobrze mogles porownac Uncharted do Dark Sector ;) Mnie pierwszy Resistance tez nie zachwycil, a była to pierwsza gra ktora odpalilem na PS3... Graficznie byl baaardzo nierowny, i dosc monotonny.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:36:37 pm »
Insomniac's Ted Price live interview on Wednesday!
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=144128

Cytuj
Fortunately, none other than Ted Price, CEO and President of Insomniac, was available to take part in the next of Eurogamer's LiveText interviews. You will be able to interview him live on eurogamer.net from 5pm UK time on Wednesday (6pm in Central Europe).
"At Insomniac, we're big fans of our fans," said Price, when we asked him to give us a cheesy quote for you to snack on. "So getting a chance to talk to Resistance players and answer whatever I can about Resistance 2 is something I'm really looking forward to." He probably won't mind if you ask about Ratchet, too. If you don't, we will.
In LiveText interviews, you ask the questions. You submit them to us, and we submit as many as we can to the interviewee. The answers then appear on the site as we get them back, and you don't even have to refresh the page.
And if you're wondering what to ask about, why not start by checking out the Resistance 2 teaser trailer and screenshots, which should give you a few hints as to what Nathan Hale is getting up to follow the open-ended conclusion to Fall of Man.
Of course, the game will also include a co-operative campaign that runs parallel to the main story, and online competitive multiplayer with support for up to 60 players. At PlayStation Day last month, Price said that Resistance 2 would be equally focused on "community, campaign, co-op and competitive".

Opublikowane: Czerwiec 02, 2008, 19:24:47
Insomniac to Open Studio in North Carolina
http://www.gamedaily.com/articles/news/insomniac-to-open-studio-in-north-carolina/?biz=1

Cytuj
'Resistance' is futile. Insomniac Games has revealed to GameDaily BIZ that it's becoming bi-coastal with a new studio in North Carolina. We speak with CEO Ted Price about his company's plans.
According to Ted Price, founder and CEO of Insomniac, the plan is to find an office space over the coming months and open its doors by January 2009. Chad Dezern, Insomniac's art director, will serve as the North Carolina studio director while veteran Insomniac gameplay lead Shaun McCabe will assume the role of production director. These two veterans have a shared 15 years of game development experience at Insomniac. Upon their completion of Resistance 2, McCabe and Dezern will move to North Carolina this fall to oversee hiring of 25 to 30 developers and lay the studio's foundation.
"It gives us a great opportunity to bring on folks who may not have the ability to make it to the West Coast or who prefer the East Coast to the West Coast."
Burbank currently has 175 people working on various projects, including Sony's PlayStation 3 sequel, Resistance 2, which ships this fall. Price said the Burbank number will shrink down to 150 once testing for that game is complete. Although the North Carolina studio will have a team of about 30, Price said they will be able to create PS3 games on their own.
"Traditionally, we've had more than 30 people working on a title, but over the past few years we've learned a lot about product management and how to create more effective and more efficient pipelines," said Price. "We have a good handle on the PlayStation 3 technology. The tools and technology we've developed over the last couple of years have enabled us to develop AAA games with smaller teams."

Opublikowane: Czerwiec 04, 2008, 07:37:57
Ted Price Reveals all new details on Resistance 2
http://www.psu.com/Ted-Price-Reveals-all-new-details-on-Resistance-2-News--a0003871-p0.php

Cytuj
New Resistance 2 Details:
- Intel Documents will be back expanding the franchise's lore
- More of Hale's background revealed and general history in the game's in-game story as well as the cinematics
- Co-op campaign will also help to flesh out the world with its separate story, although expect no big cinematics
- Many new weapons available in Resistance 2, mini-gun and marksman only ones revealed so far
- Streaming hi-res textures, detail maps, new lighting system, new effects system, better normal mapping, better specular response, redone shaders and lots of behind-the-scenes stuff
- NO LOAD TIMES!
- Bigger "levels" and "chapters"
- Resistance 2 will run in 720p at 30fps
- Both Resistance and Resistance 2 will feature Trophy and Home support
- Great improvements coming to the PSN
- Resistance 2 to be as long or longer than Resistance FOM

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:48:15 pm »
ale dupa - 30 fpsow  :? a gadali  ze kazda ich gra po ratchecie bedzie  w 60 bo taki maja silnik wypas

Tango

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:55:37 pm »
ale dupa - 30 fpsow  :? a gadali  ze kazda ich gra po ratchecie bedzie  w 60 bo taki maja silnik wypas

wolalbym nawet sub hd i 60fps jak w call4 :/ resistance 2 mial pokazac moc? juz pokazuje jej niedostatek, ratchet 60fps wiec jesli daloby sie w resistance zrobic 60fps zrobili by:/

no nic trzeba czekac na wiecej szczegolow

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:57:12 pm »
Cytuj
ale dupa - 30 fpsow  Confused a gadali  ze kazda ich gra po ratchecie bedzie  w 60 bo taki maja silnik wypas
szkoda... te 60 fpsow to ma duze znaczenie dla mnie

nakimushi

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:11:14 pm »
dokladnie - zwlaszcza w multi zeby grac na galkach i ladnie celowac to bez 60 dupa bedzie/ wszystko sie rozmywa i ciezko sie steruje jak dla mnie

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:15:35 pm »
Chcieliśta 50 osób w multi, to mata :cool: Coś za coś

Maximmus80

  • Gość
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:30:55 pm »
to w takim razie ja bym wolał 49 w multi i 60fpsow ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:39:05 pm »
Tak poważnie mówiąc, to CoD4 trzyma w multi 60fps za sprawą małych przestrzeni i max 18 osób na serwie, więc nie wiem czemu się napalać na więcej niż 30fps na dużych mapach (w końcu te 50 osób trzeba gdzieś upchnąć) w Res2. Grafa w multi też porażać nie będzie...

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:20:02 am »
Ogólnie widać, że insomniacy już dochodzą do kresu możliwości PS3 i muszą wybierać: duże mapy + 40 graczy + piekna grafika = 30 fps, 720 p lub małe średnie mapy, single player = grafika w 60 fps. Na obiecane 1080p to nawet nie ma co liczyć w bardziej zaawansowanych grach (jedynie w wyścigach na zamkniętych trasach). Szkoda, bo wielu liczyło, że Resistance 2 pokaże mistrzostwo techniczne w każdym aspekcie (1080 / 60fps anybody?)  :x

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 05, 2008, 20:20:23 pm »
Cytuj
(1080 / 60fps anybody?)  :x
nobody believes this shit
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 05, 2008, 22:56:46 pm »
no way napewno nie na PS3...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Resistance 2
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 11, 2008, 09:16:37 am »