Autor Wątek: Call of Duty: World at War  (Przeczytany 45584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #280 dnia: Listopada 14, 2008, 07:26:31 am »
Eurogamer - 8/10
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=297415

Cytuj
It's easy to be impressed by World at War. It's a game designed for maximum initial impact and, while it wobbles along the way, it delivers precisely the sort of carefully stage-managed carnage that fans will expect. The addition of a robust and varied co-op option helps to mitigate the disappointment of the by-the-numbers traditional multiplayer modes. However, looking back to Kristan's review review of Call of Duty 3 you'll find the exact same complaints being raised two years ago. Corridor gameplay. Outdated features. Flaky AI. They're all still here, albeit masked by even more whiz-bang effects than ever before. World at War certainly benefits from Modern Warfare's beefier graphics engine, but when it comes to the crunch it lacks the crucial innovations - both in gameplay and concept - that made its immediate predecessor so deservedly popular.

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #281 dnia: Listopada 14, 2008, 21:17:38 pm »
Popykalem troszke dzis i co mozna powiedziec. Stary call nic nie zmieniono praktycznie. Grafa ladna, ale mechanizm identyczny jak w poprzednich czesciach.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #282 dnia: Listopada 14, 2008, 21:56:44 pm »
PRL to jeden z lepszych klanów, gram z nimi to wiem  :cool:

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #283 dnia: Listopada 15, 2008, 01:57:39 am »
PRL to jeden z lepszych klanów, gram z nimi to wiem  :cool:
To ładny z pana zabijakier;d

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 18, 2008, 14:45:09 pm »
Jak to z tym multi jest, jedni chwalą inni nie.
No i czy wywala jak w 4 co jakiś czas, od strony technicznej multi nie ma nic do zarzucenia? (lagi kicki naliczanie punktów itp)
: Listopad 17, 2008, 08:29:14 am
Widzę że póki sam nie zagram to się nie przekonam..
I sprawa wygląda tak że premiera Europejska była 14.11.08 mamy 18.11.08 obdzwoniłem przed chwilą Saturn i Media i zgodnie potwierdzili mnie, że u nas w sklepach gra będzie w przyszłym tygodniu ..  :-x

żal.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 19, 2008, 11:08:58 am »
Kuwa! Nie wierzę, że to powiem, ale - nowy CoD wymiata! Gra już od początku wali nas w łeb świetną grafą. Jest brutalna (damn, gaszenie fajek w czyimś oczodole??), intensywna (doprowadzeni do ostateczności imperialni żołnierze walczą do ostatka, nieżadko zachowując się niczym kamikaze) i trudna (gdyby nie to, że graliśmy w coopa i jeden mógł revivować drugiego, przejście etapu zajmowało by o wieeeele więcej frustrującego czasu). Multi to jak dawniej miód i uazleżnienie. Z jedną różnicą: strzelenie w pysk hitlerowca jest dużo bardziej satysfakcjonujące niźli szycie z fuzji do kryjących się po krzakach hamerykańskich marines. Gram w wersję XO, toteż mowy o burakach jakie wiecznie występują na PS3 (wywalanie z lobby, długie dołączanie do meczy, itp., itd.,) NIE MA! Musicie zagrać..

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 19, 2008, 11:18:05 am »
Wr i dolałeś oliwy do ognia... Na ile starcza gra? Czy gameplay jest jakoś zróżnicowany bo COD3 mnie męczył...i nie chodzi mi o czołgi, samoloty, ale o misje tzn jakieś skradanie pod dżungli tudzież inne. Jak wygląda dżungla ? I ogólnie ile byś jej wystawił.

To treyarch się postarało bo w UK gra bije rekordy popularności, a w COD4 gra już znacznie mniej ludzi co mnie martwi bo kupiłem za 4 dychy i liczyłem na świetną zabawę przez święta a tu nici...

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 19, 2008, 11:58:42 am »
above89 W Coda4 ciągle gra i będzie grać masa ludzi więc nie wiem w czym problem.
Ja w końcu stwierdziłem że nie ma co się męczyć szukaniem i zamówiłem swoją kopie w Robsonie. Dziś mają dostać dostawę gry w wersji Europejskiej.
Mam nadzieję że dostane ją do weekandu to wówczas podzielę się wrażeniami, bo osoby co już grają coś nic tu nie chcą naskrobać :P

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #288 dnia: Listopada 19, 2008, 12:43:45 pm »
Jak na razie jestem w początkowej fazie. Gra jednak non stop zmienia front, i wpycha nas w mundury innych armi. Na nudę nie można narzekać. Potyczki są (again: "jak na razie") niezbyt długie, aczkolwiek megaintensywne, a zginąć jst bardzo łatwo. Co ciekawe w trybie coop wprowadzono element (poza współpracą naturalnie) rywalizacji. Gra przydziela punkty za fragi i inne przewidziane scenariuszem zabiegi. Fajna sprawa, czasem wręcz można poczuć się niczym podczas rozgrywki online.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 19, 2008, 17:59:51 pm »
Właśnie przeszedłem CoD5 na PC. Szybciutko podzielę się swoimi wrażeniami. Po pierwsze jestem w głębokim szoku, że CoD5 nie robiło to samo studio co CoD4. Gra jest kalką czwartej części. Są wzruszające momenty, są momenty brutalne, są momenty filmowe (i to sporo), są eksplozje, jest wojna i chaos. Czy to dobrze, czy źle? Sami oceńcie. Dla mnie Modern Warfare było geniuszem jeżeli chodzi o FPS?y i najnowsza odsłona nie jest gorsza. Grafika jest troszkę lepsza niż w poprzedniej części, jednam mamy tutaj do czynienia z kosmetycznymi zmianami, nie ma mowy o jakiś większych różnicach. Gra jest dłuższa i trudniejsza od poprzedniczki co należy zaliczyć na plus. Klimat wylewa się z ekranu i każdy kto polubił CoD4 za cokolwiek, grając w world at war nie poczuje się zawiedziony. Dla mnie gra jest gigantem. Czwóreczkę przeszedłem 4 razy i piąta część pewnie też jeszcze ze dwa razy pójdzie w ruch. Jaki jest MP? Nie mam pojęcia, nawet nie sprawdzałem. Dla mnie to strata czasu? jednak zakładam, że jest równie dobrze co w MW. Gorąco polecam. Jeszcze kilka fotek na zachęte:


















mateo

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 19, 2008, 19:43:02 pm »
lubię wojenne FPS, a ten na konsolach zapowiada się znakomicie! Jakaś konkurencja w tych klimatach!?
no właśnie :)

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #291 dnia: Listopada 19, 2008, 19:47:03 pm »
czemu zapowiada ;> jak juz jest  :P ja jutro bede mial swoj egzeplarz  :P a ktos gral w ten mod nazi zombies  :P ???
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 20:56:49 pm wysłana przez theHuLk »
         

mateo

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 19, 2008, 19:49:24 pm »
jak pograsz troszkę, to opisz wrażenia jak się to prezentuje na PS3 ;)

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 19, 2008, 19:53:42 pm »
np!!!  :D
         

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 19, 2008, 19:54:02 pm »
Bez przesady ale gra tak ładnie aż sie nie prezentuje jak na tych skrinach. Zresztą to mało ważne.
Kampania jak zwykle daje rade. Chociaż ta na pacyfiku jest troszkę nudna momentami. Zdecydowanie bardziej wole rozwalony Stalingrad i Berlin z rosjanami <3.

mateo

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 19, 2008, 19:55:05 pm »
np!!!  :D
ile dałeś za swój egzemplarz!? :)

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 19, 2008, 20:55:59 pm »
180zl
         

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 19, 2008, 20:58:20 pm »
Bez przesady ale gra tak ładnie aż sie nie prezentuje jak na tych skrinach. Zresztą to mało ważne.

Screeny sa z wersji PC - wszystko na max/1080p/2xAA - nie mam watpliwosci, ze na konsolach aż tak to sie nie prezentuje;)

Kampania jak zwykle daje rade. Chociaż ta na pacyfiku jest troszkę nudna momentami. Zdecydowanie bardziej wole rozwalony Stalingrad i Berlin z rosjanami <3.

Nudna to za mocno powiedziane;P
Jednak przyznaję Ci rację - mi też najlepiej sie gralo ruskimi. Piekna gra, swietne momenty, super misje. Chociaż powtarza prawie wszystkie schematy CoD4. Nawet jest misja snajperska, podobna do tej z MW tyle, że dużo trudniejsza.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 19, 2008, 21:02:41 pm »
Mnie martwi multi ;/. Jeszcze sie zastanawiam nad kupnem :(

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 19, 2008, 21:04:28 pm »
Mnie martwi multi ;/. Jeszcze sie zastanawiam nad kupnem :(
jak byś miał PS3 to byś miał dylemat :czy kupować grę na 3 miesiące (do premiery K2). Jak masz tylko X360 to na twoim miejscu bym brał.
Osoby grające z mojego klanu ciepło się wypowiadają o CoD:WaW. Choć mówią że trzeba się troszkę przestawić z 4.

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #300 dnia: Listopada 19, 2008, 21:05:26 pm »
Buzu, na jakim poziomie trudności grałeś? Jeśli na veteranie, to czy zauważyłeś jakieś różnice względem COD 2, 3 bądź 4 w tej materii?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #301 dnia: Listopada 19, 2008, 21:09:51 pm »
Mnie martwi multi ;/. Jeszcze sie zastanawiam nad kupnem :(
jak byś miał PS3 to byś miał dylemat :czy kupować grę na 3 miesiące (do premiery K2). Jak masz tylko X360 to na twoim miejscu bym brał.
Osoby grające z mojego klanu ciepło się wypowiadają o CoD:WaW. Choć mówią że trzeba się troszkę przestawić z 4.

Lap +  :x Jak bdzie kasa to biore jednak . Tomb Rider narazie off

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #302 dnia: Listopada 19, 2008, 21:12:34 pm »
Buzu, na jakim poziomie trudności grałeś? Jeśli na veteranie, to czy zauważyłeś jakieś różnice względem COD 2, 3 bądź 4 w tej materii?

Regular - czyli normal. Dlatego mowiłem, że jeszcze przynajmniej 2 razy przejde CoD5 (na wyższym i najwyższym poziomie trudności). Regular z CoD5 jest trudniejszy niż regular z CoD2 i 4 (w trójkę nie grałem). Do tego kampania jest dłuższa niż w poprzednich częściach.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #303 dnia: Listopada 19, 2008, 21:22:24 pm »
Veteran to na coopa, nie widze praktycznie szans by przejsc ta gre samemu na tym poziomie trudnosci [no chyba, ze jest sie chinczykiem :P], zreszta podobnie bylo w cod 4 - ucieczka z ukrainy jest praktycznie niemozliwa do przejscia na veteranie [kumpel przeszedl po okolo 4 dniach prob :P i to wiiiielkim fartem]. Ja skonczylem CoD 5 na Hardener i powiem, ze bylo momentami masakrycznie ciezko, dlatego przechodzilem ja kilkanascie h w sumie :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #304 dnia: Listopada 19, 2008, 21:25:57 pm »
Czy gra jest również zeskryptowana i mega liniowa jak COD4? Ma się uczucie, że się nie ma wpływu na przebieg akcji, że jest się tylko widzem tak jak to było w COD4? Jest jakaś swoboda, czy tylko po sznurku do przodu i oglądanie wyreżyserowanych scenek?

Szkoda, że grafiki znacznie nie poprawili w stosunku do poprzedniczki bo w COD4 grafa była bardzo przeciętna.

Wie ktoś może czy gra ma mniejsze piksele i ząbki? Czy nadal jest upscalowana z 1026x600 do 720p?

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #305 dnia: Listopada 19, 2008, 21:28:14 pm »
Czy gra jest również zeskryptowana i mega liniowa jak COD4? Ma się uczucie, że się nie ma wpływu na przebieg akcji, że jest się tylko widzem tak jak to było w COD4? Jest jakaś swoboda, czy tylko po sznurku do przodu i oglądanie wyreżyserowanych scenek?

Szkoda, że grafiki znacznie nie poprawili w stosunku do poprzedniczki bo w COD4 grafa była bardzo przeciętna.

Wie ktoś może czy gra ma mniejsze piksele i ząbki? Czy nadal jest upscalowana z 1026x600 do 720p?

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #306 dnia: Listopada 19, 2008, 21:28:34 pm »
Cytuj
Veteran to na coopa, nie widze praktycznie szans by przejsc ta gre samemu na tym poziomie trudnosci [no chyba, ze jest sie chinczykiem ], zreszta podobnie bylo w cod 4 - ucieczka z ukrainy jest praktycznie niemozliwa do przejscia na veteranie [kumpel przeszedl po okolo 4 dniach prob  i to wiiiielkim fartem]
A tam, dałem radę na padzie (dowód w gamertagu ;)). Obawiam się, że jednak 5tka będzie nie-do-przejścia, skoro jest trudniejsza niż dwójka.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #307 dnia: Listopada 19, 2008, 21:30:08 pm »
Cytuj
Szkoda, że grafiki znacznie nie poprawili w stosunku do poprzedniczki bo w COD4 grafa była bardzo przeciętna.
dla mnie zajebista - tak jak gametrailers uważam że najlepiej wyglądająca gra roku 2007

i zajebiste miała skrypty :D


kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #308 dnia: Listopada 19, 2008, 21:30:44 pm »
Mnie martwi multi ;/. Jeszcze sie zastanawiam nad kupnem :(
jak byś miał PS3 to byś miał dylemat :czy kupować grę na 3 miesiące (do premiery K2). Jak masz tylko X360 to na twoim miejscu bym brał.
Osoby grające z mojego klanu ciepło się wypowiadają o CoD:WaW. Choć mówią że trzeba się troszkę przestawić z 4.

Lap +  :x Jak bdzie kasa to biore jednak . Tomb Rider narazie off

Nierozumiem. Skoro masz CoD4 to zostań przy nim (dla multi). W CoD5 nie bedzie sie tak fajnie gralo ze starą bronia i klimatami WW II. No chyba ze bardzo chcesz.

Czy gra jest również zeskryptowana i mega liniowa jak COD4? Ma się uczucie, że się nie ma wpływu na przebieg akcji, że jest się tylko widzem tak jak to było w COD4? Jest jakaś swoboda, czy tylko po sznurku do przodu i oglądanie wyreżyserowanych scenek?

Tak, gra ma prawie same skrypty na każdym kroku.


Mi przejście zajeło 6-8h na Hardzie.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #309 dnia: Listopada 19, 2008, 21:41:24 pm »
Cytuj
Czy gra jest również zeskryptowana i mega liniowa jak COD4?
Tak, dokladnie tak samo.

Cytuj
A tam, dałem radę na padzie (dowód w gamertagu Wink
Sprobuj ta sama sekcje przejsc na PC :P

Co do grafy to jest ladniejsza: po pierwsze wiecej gry cieniami ;], wiecej roslinnosci, lepsza woda, lepsze otoczenie w oddali i o wiele lepsze wybuchy oraz ogien, no i krew jest w koncu normalna ;], a wlasnie i gra tez jest bardziej brutalna - mozna odrywac konczyny przeciwnikom ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 21:45:11 pm wysłana przez KKRT »

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #310 dnia: Listopada 19, 2008, 21:54:21 pm »
Cytuj
Sprobuj ta sama sekcje przejsc na PC
Z mychą i klawiaturą? Phi. 8) No chyba, że poziom trudności jest zdrowo dzwignięty względem wersji konsolowej. ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #311 dnia: Listopada 19, 2008, 22:01:05 pm »
Cytuj
Z mychą i klawiaturą? Phi. Cool No chyba, że poziom trudności jest zdrowo dzwignięty względem wersji konsolowej.
Zgadnij? :P Nie no jasne, ze jest ;], ja na hardzie sie meczylem ostro z ta ucieczka z ukrainy [z 3-4h], a co dopiero na veteranie ;\, a noobem w fps'ach nie jestem, gram po sieci/lanie od quake'a 1, w tym w moh:aa 3 lata, CSS ponad rok, quake 3 okolo 2 :P, moge kiedys frapsa Ci nagrac i pokazac jak wyglada ucieczka z ukrainy na hardzie na PC :p

Ciapkas

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #312 dnia: Listopada 19, 2008, 22:28:34 pm »
No to ja też się pochwalę. Przeszedłem czwóreczkę na padzie na veteranie(x360)- całośc zajęła mi 3 dni oraz cod2 ale na myszce, jeszcze na kompie. Cod3 mi nie podszedł więc nie próbowałem na vetku. Chyba kupię tą piąteczkę.
Kto chętny na coopa?:>
Oczywiście na veteranie ;-)

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #313 dnia: Listopada 19, 2008, 22:30:18 pm »
Jak masz ps3  to czemu nie  8) ja chetny  :P
         

Ciapkas

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #314 dnia: Listopada 19, 2008, 22:34:00 pm »
x0.

Cytuj
Z mychą i klawiaturą? Phi. Cool No chyba, że poziom trudności jest zdrowo dzwignięty względem wersji konsolowej.
Zgadnij? :P Nie no jasne, ze jest ;], ja na hardzie sie meczylem ostro z ta ucieczka z ukrainy [z 3-4h], a co dopiero na veteranie ;\, a noobem w fps'ach nie jestem, gram po sieci/lanie od quake'a 1, w tym w moh:aa 3 lata, CSS ponad rok, quake 3 okolo 2 :P, moge kiedys frapsa Ci nagrac i pokazac jak wyglada ucieczka z ukrainy na hardzie na PC :p

Nie przesadzaj. Gościu ode mnie z klasy 3 razy przeszedł, raz przy mnie na imprezie(:P), nie miał problemów z ucieczką(ta sama taktyka co na konsoli).

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #315 dnia: Listopada 19, 2008, 22:51:57 pm »
Cytuj
(ta sama taktyka co na konsoli)
Ta, ale uzyliscie buga, przejdzcie to normalnie ;]

Ciapkas

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #316 dnia: Listopada 19, 2008, 22:56:27 pm »
Jakiego buga? Normalnie najpierw rozstawiasz Claymory(muszą być też po prawej stronie) i stajesz za taką platformą. Po prawej nikt Ci nie przyjdzie, nachrzaniasz tylko w jedną stronę. 100% osób to tak przechodzi. Nie wiem o jakim bugu mówisz.

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #317 dnia: Listopada 19, 2008, 22:56:33 pm »
Cytuj
(ta sama taktyka co na konsoli)
Ta, ale uzyliscie buga, przejdzcie to normalnie ;]
Ja nie użyłem, używałem przez pierwsze 50 podejść, a w końcu przeszedłem normalnie. W każdym razie, kończmy ten offtopic ;).

Ciapkas

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #318 dnia: Listopada 19, 2008, 23:03:47 pm »
Ok spoko, tylko ostatnie pytanie- na czym owy bug polega o którym mówi KKRT?

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #319 dnia: Listopada 19, 2008, 23:06:58 pm »
Ok spoko, tylko ostatnie pytanie- na czym owy bug polega o którym mówi KKRT?
Schować się na respawn wrogów w budynku i czekać na przylot helikoptera, eliminując co bardziej drażniących zakapiorów.