Autor Wątek: Prince of Persia 4  (Przeczytany 55287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 28, 2008, 22:15:14 pm »
Trailer świetny, wręcz rewelacyjny, tylko dlaczego ten renderowany filmik tak bardzo odstaje stylem od np. tych obrazków:


Wydaje mi się mało spójne (przejście scenka - "zwykłe" CGI/ gameplay). Tylko postać Eliki nawiązuje jakoś do swojego odpowiednika z gry właściwej (wiem, marudzę).
Przy okazji widać, że skoro Księcia pozbawili nadnaturalnych mocy, to Elika będzie źródłem nadprzyrodzonych umiejętności (te kręgi, jak np. przy wykonywaniu limit w FF)
Pokazali przeciwnika ze znanych screenów, pewnie po wdepnięciu w maź oponent wytworzy się z tej bezkształtnej masy.
Cieszy fakt, że współtowarzyszka będzie bardziej aktywna niż np. Farrah, która tylko przeciskała się między szczelinami, stawała na przełącznikach, strzelała z łuku (czasami w Księcia), a w większości dostawała ciosy od przeciwników.
Mam nadzieję, że to nie będzie wyglądać sztucznie i kobitka nie będzie podążać za nami jak na sznurku (miłe byłyby elementy znane z Ico - pomaganie przy wspinaniu, podawanie ręki).
Tak jak Wy, czekam z niecierpliwością na gameplay (skoro na obrazkach jest świetnie, a znając umiejętności tego zespołu do niesamowitej animacji, warto czekać).
Lupi, prawie admin już je w tym temacie zamieścił.

Tarniak

  • Gość
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 28, 2008, 22:21:42 pm »
Zdecydowanie przekonałem się do tego designu, jednak babka na screenach nie wygląda tak dobrze jak na artworkach. Pity.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 28, 2008, 22:26:56 pm »
Zgadzam się, poza tym jej model wygląda o wiele mniej szczegółowo i generalnie biedniej od postaci Księcia:

Ale i tak niezła z niej sztuka, dobrze że nie przesadzili i zaprojektowana jest z wyczuciem, a nie ubrana jak choinka.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 28, 2008, 22:36:11 pm »
A na mnie jakoś trailer nie zrobił wrażenia, może dlatego że oczekiwałem cel-shadingu a nie renderu. No i trailery MotorStorma i Killzone 2 pokazały że gra nie zawsze wygląda jak render. Dlatego ja na razie pozostanę "chłodny". Poczekam na filmik z samego gameplay'u albo na silniku gry.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 28, 2008, 22:54:38 pm »
Beznadziejnie gra się zapowiada, a trailer to kpina- stylizacja na amerykańskie trailery filmów akcji klasy B.

Chyba zapomnieli, że najlepsza była pierwsza częśc i widzę, że gra robi się coraz poważniejsza i jeszcze mroczniejsza. Beznadzieja.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 28, 2008, 23:16:03 pm »
Wiadomo przecież, że gra jest stylizowana fabularnie na "baśnie z tysiąca i jednej nocy", styl graficzny i pokazane krajobrazy nie rokują na mroczny tytuł. Jeśli uważasz, że będzie "poważniejsza" od Warrior Within, cóż... W tej części to Ty będziesz decydował, jak długo ta gra będzie spowita mrokiem.
Masz prawo wyrażać swoje zdanie, ale wypowiedź, że zapowiada się beznadziejnie, jest przesadzona (chociaż tak na prawdę nie widzieliśmy wiele).
Oby się nie okazało, że rzeczywiście się zapatrzą na pierwszą część pod jednym tylko względem... długości rozgrywki (7h za pierwszym, nieco powyżej 4h za drugim razem).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 28, 2008, 23:55:44 pm »
Wiadomo przecież, że gra jest stylizowana fabularnie na "baśnie z tysiąca i jednej nocy", styl graficzny i pokazane krajobrazy nie rokują na mroczny tytuł.
Design postaci i trailer jednak wskazują no to, że gra znowu będzie dosyc mroczna i poważna.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 29, 2008, 00:04:41 am »
Trailer, jak na moje sztuczne oko, szitowy. Co do klimatu to mroczny jest najlepszy. Je**c cukierkowe i basniowe elementy !
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 29, 2008, 00:10:28 am »
Przynajmniej nie ma tutaj żadnej babki w skąpym skórzanych wdzianku z metalowymi dodatkami i czarnym makijażem, tak jak mieliśmy to w PoP:WW ;).

Dla mnie ani Książe, ani jego partnerka nie wyglądają na "mrocznych", ani "powaznych". Po prostu zwykłe postacie z ciekawym designem i tyle.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 29, 2008, 00:16:48 am »
Nieźle pojechałeś Piter :lol: . Być może klimat w zwiastunie jest dość mroczny, ale patrząc na wszelkie screeny i arty, z których wypływa wręcz kolor i baśniowość, nigdy nawet nie przyszło mi do głowy, że gra będzie nakierowana na cięższą atmosferę.
Czy pierwsza część była najlepsza? To już zależy od indywidualnych upodobań, ponieważ kolejne części różniły się od siebie diametralnie. Bajkowość Piasków Czasu miała swój urok, którego nie można również odmówić WW.

Bardzo to wątpliwe, ale ciekaw jestem czy gra będzie posiadać tryb kooperacji ? Jeżeli tak bardzo chcą skupić się na współpracy, to dlaczego nie dać szansy wcielenia się w piękną towarzyszkę Księcia ? ;)

Wiem, że to już było podawane, ale wrzucę to jeszcze raz, aby unaocznić moje zdanie na ich temat.

Lepszych artów dawno nie widziałem, MOC :shock: .
PSN ID: WojtqGO

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 29, 2008, 00:21:43 am »
Mi też ten trailer nie przypadł do gustu. Grafa może i niezła (w końcu to render), ale animacje do bani.
Za to sama gra to czysta zajebioza :D Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier w tym roku :)

Na screenach gra wygląda bardzo ładnie, a idę o piwo, że w ruchu będzie jeszcze lepiej 8)

Przynajmniej nie ma tutaj żadnej babki w skąpym skórzanych wdzianku z metalowymi dodatkami i czarnym makijażem, tak jak mieliśmy to w PoP:WW ;).

Dla mnie ani Książe, ani jego partnerka nie wyglądają na "mrocznych", ani "powaznych". Po prostu zwykłe postacie z ciekawym designem i tyle.
I to mnie właśnie bardzo cieszy :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 29, 2008, 00:46:55 am »
Lepszych artów dawno nie widziałem, MOC :shock: .
Uzasadnione są więc przechwałki producenta (http://trailer.onlinewelten.com/videos,id3842,prince_persia_erstes_interview_neuen_teil.html) o jednej z najlepszych ekip artystów, rysowników w branży, i że to dzięki nim skupiono się na takiej stylistyce.
Opublikowane: Maj 29, 2008, 00:38:55
Trailer mnie zaskoczył negatywnie w jednej kwestii, dlaczego to:

tak bardzo różni się od tego:


Jeżeli tak mają wyglądać scenki przerywnikowe, to ze względu na dyskomfort i różnicę pomiędzy stylami, wolę już jakby były na silniku gry.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 29, 2008, 13:27:07 pm »
@Kert - pamiętasz wstawki renderowane z WW i TTT ? Jak dla mnie, zawsze były one troszeczkę nie pasujące do gry (a przede wszystkim wygląd samego Księcia, który podczas gry wyglądał kozacko, a w filmikach Dwóch Tronów jakoś inaczej, gorzej). Mi w oczy rzuciła się też pewna niekonsekwencja, czy jak inaczej to nazwać - otóż w samej grze, i na filmikach stworzonych na silniku gry, Książę był zawsze wkurzony, pełen determinacji, bez jakichkolwiek oznak strachu, ale to zawsze rendery ukazywały go ze słabościami, wątpliwościami, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.
Mówiąc o osobie samego głównego bohatera, nie można nie zauważyć różnicy w jego kreacji z WW i TTT, które to przecież dzieją się zaraz po sobie. Ten z "trójki" jest całkowicie innym człowiekiem, niż ten, którego znamy z "dwójki". Najpierw stanowczy, pełen pewności , zdecydowania, siły i gniewu, a później grzeczniutki, lekkomyślny, i jakiś taki...tępy czasami? Drażniło mnie to trochę, ale tylko trochę, bo i tak cała trylogia wymiata! :D
Wracając jeszcze do samych wstawek - lepiej będzie, jeśli nastawimy się na ich odmienność, tak jak miało to miejsce w poprzednikach.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2008, 09:38:59 am wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 29, 2008, 13:57:44 pm »
Wstawki generalnie wyglądały, jakby były robione przez inne studio. Fizycznie Książę rzeczywiście wyglądał zupełnie inaczej (nie mam na myśli tego, że lepiej). Filmiki do TTT wyglądały dziwnie. Bohaterowie bardzo różnili się od swoich odpowiedników w poprzednich częściach.

Obiecywałem sobie po prostu, że ten nowy styl będzie widoczny też na zwiastunie, a otrzymaliśmy w sumie "zwykłe" CGI.

Rzeczywiście, zauważyć można niekonsekwencję w kreacji "starego" Księcia. Po części niepochlebnych opinii na temat jego aparycji w WW, twórcy postanowili wrócić do jego cech charakteru z TSOT, co jednak wypadło sztucznie, no bo jak z napiętnowanego i skrzywdzonego przez los bohatera na powrót zrobić luzaka. Mnie raziło, jak to Książę zmienił się w ciągu jednej przeprawy łodzią (między WW a TTT), gdyby to chociaż było kilka lat, da się do tego podejść ze zrozumieniem. TTT w zamierzeniu miał łączyć najlepsze cechy dwóch poprzednich części, co jeśli chodzi o rozgrywkę i walkę się udało, postacie już nie bardzo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 29, 2008, 16:19:11 pm »
"Prince of Persia - nowe informacje"
http://www.gram.pl/news_6gnhHe4_Prince_of_Persia_nowe_informacje.html

Właściwie jest to zlepek wszystkich ważniejszych informacji z zagranicznych serwisów, ale i tak warto przeczytać.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 10, 2008, 12:20:47 pm »
No co-op in new Prince of Persia
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=143698

Cytuj
Prince of Persia producer Ben Mattes has confirmed to Eurogamer the game won't feature a co-op mode - despite the fact he'll have a sidekick.
As announced yesterday, new character Elika will help the Prince perform acrobatic stunts, fight enemies and explore environments. Useful in single player, but will you be able to bring in a friend to take on Elika's role?
"No, is the short answer," Mattes told Eurogamer. "The longer answer is it's impossible to capture the flow of the two characters' interaction between human players."

Opublikowane: Maj 30, 2008, 07:31:30
New PoP is "Spiritual successor to Sands of Time"
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=190109

Cytuj
Despite the drastic new art style and dark themes of recent trailers for the new Prince of Persia, producer Ben Mattes says that it won't alienate fans of the much-respected last-gen trilogy.
When asked if radical changes may alienate loyal fans, Mattes told CVG: "I would bet my job that the answer is no. You've seen some dark stuff because that's kind of what we want to show you at the start, but more than anything before this is the spiritual successor to the Sands of Time."
He went on to explain: "There's tons of platforming and there's that mystical theme that was so critical in Sands of Time. If anything I think we'll see the fans that lapsed after Sands of Time come back."
That said, Mattes also reckons Warriors Within fans'll be pleased too. "The people who liked the edgier stuff in Warrior Within we'll hopefully come back as well, because we've got that."

Opublikowane: Czerwiec 02, 2008, 19:45:58
Prince of Persia co-op now a “possibility”
http://www.videogaming247.com/2008/06/10/exclusive-prince-of-persia-interview-co-op-now-a-possibility/

Cytuj
Speaking to videogaming247, Chris Easton - Prince of Persia’s community development manager - has said that co-operative play in the upcoming action reboot may be explored.
An earlier statement, given by producer Ben Mattes at the recent Ubidays event, said that there would no co-op in the game at all.
“There are no plans for co-op as of now, but we may explore the possibility,” Easton told us.
Co-op seemed as natural feature of the game, given that play centres on the Prince and constant sidekick Elika, and it would seem that hope is not yet lost, despite Mattes’ comments.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 10, 2008, 12:22:11 pm »
Cytuj
No co-op in new Prince of Persia
Cytuj
Prince of Persia co-op now a “possibility”

Zmieniaja zdanie szybciej niz Kaczynski wydaje ordery.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 20, 2008, 16:52:10 pm »
Prince of Persia devs have 'planned something special' for PS3 owners
http://www.ps3fanboy.com/2008/06/20/prince-of-persia-devs-have-planned-something-special-for-ps3-o/

Cytuj
You may or may not be aware that there's a vote taking place on the official Prince of Persia website. This poll allows people to pick one of three Xbox 360 achievements for the final game. Not much use to PS3 owners, but Ubisoft has done its best to keep us sweet. The poll itself states that PS3 fans need not take umbrage and that they have "planned something special" for us too.
Whether this will have anything to do with the upcoming trophies for the game, or something else entirely, there's no real indication. Needless to say, however, we're looking forward to seeing whatever it is Ubisoft comes up with. What can we say, we love surprises.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 20, 2008, 17:06:42 pm »
Something special - hmmm brzmi to tak tajemniczo, obsowa o pare miechow jak nic.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 20, 2008, 17:10:58 pm »
 :lol:

Tango

  • Gość
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 20, 2008, 19:24:51 pm »
Something special - hmmm brzmi to tak tajemniczo, obsowa o pare miechow jak nic.

hehehehe dobre  :lol: :lol: :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 20, 2008, 19:55:58 pm »
Jak dla mnie WW to najlepsza odsłona serii. Wtedy Książe to był dopiero kozak. I ten obłęd w oczach, coś pięknego. No i oczywiście ścieżka dźwiękowa-wybitna. :D

A 'czwórka'? Design zabija, ale jak to się wszystko sprawdzi?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 20, 2008, 20:32:47 pm »
Something special - hmmm brzmi to tak tajemniczo, obsowa o pare miechow jak nic.
To Ci się udało :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 06, 2008, 21:31:59 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 06, 2008, 22:04:00 pm »
Wygląda bajecznie  8) :D

Tu jeszcze jest króciutki filmik z gameplayu, do tego w strasznie słabej jakości:
http://polygamia.pl/nowe-obrazki-ksiecia
Mimo, iż nie można na nim zbyt wiele zobaczyć, to animacje wydają się być bardzo naturalne.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 06, 2008, 22:18:36 pm »
Cytuj
Mimo, iż nie można na nim zbyt wiele zobaczyć, to animacje wydają się być bardzo naturalne.
Trochę trudno to ocenić na podstawie jednego ruchu ręką księcia... ale fakt - ten ruch wygląda bardzo naturalnie. Fajnie prezentuje się ta rozległa lokacja. W niecierpliwością przez cały filmik czekałem na jakiś bieg albo skok, a tu ruch ręką :-) Lepsze to niż nic. Pewnie E3 przyniesie jakiś miażdżący gameplay.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 06, 2008, 22:59:22 pm »
Pierwszy z obrazków mnie zgniótł - jak to przepięknie wygląda! :shock: Zwróćcie uwagę na głębię obrazu, na grę światło-cienia i wykonanie postaci, no bosko. Dawać mi tu jakiś czasoprzyspieszacz, ja już chcę E3, żeby przyniosło jakieś "czytelne" fragmenty z rozgrywki (bo na tym filmiku to widać tyle, co kot napłakał) !
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 07, 2008, 13:50:13 pm »
Uwielbiam rozległe obszary w tej serii, a już po tym bardzo słabym jakościowo filmiku stwierdzam, że jeżeli krajobraz będzie równie dobrze zrobiony jak postacie na pierwszym obrazku z podanych przez Snake_Plissken, to po poruszeniu kamerą czeka nas gigantyczny opad szczęki. Niech jeszcze przy widoku "landscape" wystąpi zaawansowana animacja świata, w tle przed przemianą widać będzie poruszającą się tą czarną masę, do momentu gdy z bohaterami będziemy doświadczać stopniowej metamorfozy otaczającego obszaru i będziemy zmuszeni podpiąć choć na chwilę konsolę pod TV z przekątną co najmniej 52", aby móc doświadczać tego piękna z godną jemu okazałością.
Ja mam jeszcze lepszą sytuację, bo z "nowoczesną grafiką" jeszcze tak dobrze się nie oswoiłem i sporo obecnych gier robi na mnie wrażenie swoją prezencją.
Troszkę się rozmarzyłem, ale na żaden tytuł nie czekam z tak dużą niecierpliwością na E3 jak na grę od Ubi (no, może poza jakimiś nowymi materiałami o BG&E2).

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 07, 2008, 14:26:12 pm »
rofl jedyny słuszny POP to był ten pierwszy :P

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 07, 2008, 14:49:12 pm »
I właśnie dlatego tak się ekscytujemy, że ten najnowszy prezentuje podobne, jednak o wiele dalej idące i rozwijające pomysły z PoP:TSoT podejście. Jest klimatycznie bliższy "jedynce" niż następnym częściom.

mateo

  • Gość
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 07, 2008, 15:02:32 pm »
Mam nadzieje, że następna częśc będzie rozwijała pomysły zawarte z dwójki- Warrior Within.. osobiście sobie tego życzę ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 12, 2008, 07:36:30 am »
Pre-E3 2008: Prince of Persia Preview
http://ps3.ign.com/articles/888/888612p1.html










BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 12, 2008, 09:37:27 am »
Nie przemawia do mnie taki styl PoP'a.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 12, 2008, 09:54:19 am »
Nie przemawia do mnie taki styl PoP'a.
A do mnie jak najbardziej. W ruchu pewnie wygląda to miażdżąco.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 12, 2008, 10:02:36 am »
O masakra! :shock: Jak to wygląda...już nie mogę się doczekać pokazu gameplaya z E3.
4. i 5. screeny najpiękniejsze - nie wiem czy słusznie, ale pierwszy z nich od razu skojarzył mi się z SotC. Chyba przez tę atmosferę pustki, jakże podobną do Kolosów (nie musicie się z tym zgadzać ;) ).
PSN ID: WojtqGO

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 12, 2008, 10:10:28 am »
Cytuj
od razu skojarzył mi się z SotC
Też mam takie skojarzenia :smile:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 12, 2008, 10:12:11 am »
W J&D chciałbym zobaczyć taki styl grafiki ale nie wiem czemu tutaj mnie odpycha. Powinni dać demko żeby przekonać niezdecydowanych. Jest już w ogóle jakaś wstępna data premiery?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 12, 2008, 10:14:20 am »
Skriny są przepięknie bajeczne :D Oby na E3 dali kilkominutowy gameplay i podali przybliżoną datę premiery. Już teraz widać, że gra pozamiata, a za grafikę pewnie będzie dostawać same 10ki :cool:

Cytuj
est już w ogóle jakaś wstępna data premiery?
Coś tam mówili, że gra ukaże się pomiędzy początkiem października, a końcem grudnia :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 12, 2008, 10:40:59 am »
Na skrinach mi też się ten styl nie podoba. Ale jeżeli animacja będzie miażdżyć i rozszarpywać - przeboleję ;)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prince of Persia 4
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 12, 2008, 14:07:50 pm »
Kilka istotniejszych informacji z zapowiedzi IGN:
- nie będzie możliwości ulepszania broni, czy umiejętności Prince'a - jakim Księciem zaczniemy grę, takim skończymy;
- odwrotnie jak u Prince'a, Elika zdolności Eliki będą z czasem ewoluować. Koniecznością będzie odblokowanie nowych zaklęć, aby przejść dalej;
- kiedy zlikwidujemy bossa, wokół bohaterów wyrasta żyzna ziemia, która po dotyku Eliki rozprzestrzenia się na większy obszar (wszędzie wyrasta trawka, ciemne chmurki rozwiewają się, itp.) uwalniając równocześnie "light seeds" - są to świetlne kule, za które po zebraniu będzie można kupować nowe czary dla naszej pięknej towarzyszki;)
- w grze nie zaznamy żadnej mini-mapki czy jakiegokolwiek HUDu - pomocnym w nawigacji po tym otwartym świecie będzie zaklęcie Eliki rozświetlające nam (chwilowo?) drogę, którą mamy podążać;
- nie ma żadnych obaw, co do inteligencji naszej kompanki (oby) - zawsze będzie wiernie podążać za Księciem;
- kooperacyjne ewolucje będą bardzo intuicyjne i łatwe jak mrugnięcie okiem - jeśli np. staniemy nad przepaścią, za szeroką, aby Prince mógł ją swobodnie przeskoczyć, w trakcie lotu naciskamy po prostu przycisk odpowiedzialny za uaktywnienie akcji Eliki i ona już jest przy nas w powietrzu, pomagając nam przeskoczyć urwisko;
- jak nas wcześniej informowano, wszelkie walki odbywają się z jednym przeciwnikiem, a wyglądają one z@jebiście ("...it looks awesome" :D). Kamera ustawia się bardzo blisko starcia, tak blisko, że przypomina ujęcia znane z bijatyk;
- w grze nie zaznamy combosów - mimo to wszystko wygląda mega płynnie. Możemy np. uderzyć w "przycisk Elikii" 3 razy, co sprawi, że wykona ona jakiś zestaw ciosów, lub uderzamy mieczem, po czym kilka razy wzywamy Elikę, następnie wracając do miecza - i chociaż brzmi to jak ustalona sekwencja combosa, to nim nie jest - za każdym razem taka seria przycisków może uaktywnić nowe animacje (zależnie od tego kiedy i w jakiej pozycji od przeciwnika je wykonamy :shock: );
- bossowie mogą znajdować się w 4 różnych stanach - przykładowo, kiedy taki osobnik jest pochłonięty przez "korupcję" jedynym sposobem, aby wyrządzić mu jakąś krzywdę jest magia Eliki, która sprawia, że "korupcja" znika, i możemy nawalać już mieczem;
- w grze nie można...zginąć. Wygląda to w ten sposób: przykładowo - spadając w przepaść na pewną śmierć, Elika otoczy nas swą magią i przeniesie nas na stały grunt, a dokładnie w miejsce ostatniego checkpointu. W trakcie walk dzieli ona swoją energię z energią Prince'a (cokolwiek to znaczy). Twórcy twierdzą, że taki system zwiększa płynność gry (i trudno się z tym nie zgodzić, jakkolwiek nie byłoby to kontrowersyjne). Zresztą, co za różnica, czy spadniemy do dziury, ujrzymy napis "game over" i wylądujemy w najbliższym checkpoincie, czy ujrzymy jakąś ładną animację, jak Elika przynosi nas swoją magią w to miejsce ?
Opublikowane: Lipiec 12, 2008, 11:03:18
Oby na E3 dali kilkominutowy gameplay i podali przybliżoną datę premiery.
Będzie - wszystkie informacje, które wyciągnęło IGN pochodzą z dema przygotowanego właśnie na E3 :) .
Opublikowane: Lipiec 12, 2008, 11:04:46
Jeszcze jeden zagubiony screen -



Efekty świetlne wyglądają wyśmienicie :shock:
PSN ID: WojtqGO