Autor Wątek: Mass Effect 2  (Przeczytany 125049 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #360 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:15:12 pm »
Czyli slowem Gears of War z otwartym swiatem i misjami, super ... Chyba poczekam do jakiejs wiekszej recki.

W sumie Mass Effect 1 taki też był... Dopóki fabuła będzie trzymać poziom to mi to nie przeszkadza... Nigdy ME nie traktowałem jak RPG'a :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #361 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:33:03 pm »
No nie wiem, ja w Mass Effect 1 czesto gralem jak w KOTOR'a. Widze wroga to pause'a i rozdzielamy zadania, poszly skille, znow pause'a - Ty idz tam, Ty zrob to, Ty sie cofnij i tak co chwile. Naprawde gralem w to w wiekszosci turowo :P Jedynie sekcje z Mako to byl dla mnie prawdziwy real time.

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #362 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:34:49 pm »
No nie wiem, ja w Mass Effect 1 czesto gralem jak w KOTOR'a. Widze wroga to pause'a i rozdzielamy zadania, poszly skille, znow pause'a - Ty idz tam, Ty zrob to, Ty sie cofnij i tak co chwile. Naprawde gralem w to w wiekszosci turowo :P Jedynie sekcje z Mako to byl dla mnie prawdziwy real time.

Ja tego używałem jako prostego systemu wydawania rozkazów :P Stąd gra mi się kojarzyła z taktycznym TPS a nie RPG ;]

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #363 dnia: Stycznia 19, 2010, 16:48:59 pm »

No to świetnie, jak z EK Dragon Age:
http://eu.masseffect.com/news/?id=64339

Jak by nie mogli tych artbooków do wersji na X0 też dosyłać później.

ps.
Ja jestem ciekaw jak z optymalizacją Mass Effect 2 stoi... Mówię tu oczywiście o wersji PC (nie ma sensu osobnego tematu zakładać :P) Jedynka na laptopie śmigała mi w maks detalach... Jednak nowy Dragon Age (ten sam silnik) potrafi się ciąć jak emo na średnich :/ Mimo, że nie wygląda dużo lepiej... Dwójka z taką grafiką mam nadzieje, że będzie lepiej zoptymalizowana, i przynajmniej sobie pogram z wyglądem zbliżonym do Jedynki... :/

ME2 powinno być lepiej zoptymalizowane. DA chodziło na innym silniku (Eclipse bodajże) niż ME. UE jest chyba łatwe w programowaniu więc z ME2 teoretycznie powinno być mniej problemów.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #364 dnia: Stycznia 19, 2010, 16:58:48 pm »

No to świetnie, jak z EK Dragon Age:
http://eu.masseffect.com/news/?id=64339

Jak by nie mogli tych artbooków do wersji na X0 też dosyłać później.


Dzieki za info, po raz kolejny zaoszczędzę trochę pieniędzy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #365 dnia: Stycznia 19, 2010, 21:52:46 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #366 dnia: Stycznia 19, 2010, 22:01:02 pm »
Odnośnie tego, co było pisane wcześniej na temat DLC w dniu premiery gry:
Cytuj
BioWare™, a division of Electronic Arts Inc., today revealed ‘The Cerberus Network’, an in-game portal in Mass Effect 2 that will keep fans engaged with the rich and dynamic Mass Effect universe through downloadable content (DLC) and news. ‘The Cerberus Network’ is activated exclusively by original purchasers of Mass Effect 2 through a single-use unlock code that comes included in retail and digital versions of the game worldwide. ‘The Cerberus Network’ is a conduit for players to receive bonus content as well as daily messages and news on upcoming releases for Mass Effect 2 for no extra charge. For players who do not buy the game new, ‘The Cerberus Network’ can be unlocked through a one-time, in-game purchase of a new activation code.

(...)

Players who access ‘The Cerberus Network’ will receive the first DLC pack on January 26th (launch day in North America) featuring new missions and in-game items. Included in this pack is a mission that introduces Zaeed, a rugged and deadly gun-for-hire who is recruited to join Commander Shepard’s mission to save mankind.

BioWare Unveils 'The Cerberus Network" - An In-Game Pipeline for Downloadable Content in Mass Effect 2

Czyli to jest to, o czym pisałem wcześniej; te DLC to nie efekt za małej pojemności nośnika, ale właśnie sposób na ludzi piracących (chociaż pewnie i tak to się przedostanie na torrenty) oraz ludzi kupujących gry z drugiej ręki. Nabywca nowej gry będzie miał dodatek za darmo, pozostali, będą musieli coś za niego zapłacić.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #367 dnia: Stycznia 19, 2010, 23:19:43 pm »
Ciekawe czy w polskiej wersji będą kodziki, czy znów będzie trzeba paragon skanować i z listem błagalnym słać do EA...

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #368 dnia: Stycznia 20, 2010, 05:14:32 am »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #369 dnia: Stycznia 20, 2010, 13:35:34 pm »
CDA oceniło.

9 - grafika
10 - muzyka
10 - grywalność

10 - ocena ogólna

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #370 dnia: Stycznia 20, 2010, 13:51:52 pm »
A jak PE?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #371 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:48:46 pm »
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2010, 15:08:28 pm wysłana przez tytacz »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #372 dnia: Stycznia 20, 2010, 15:26:28 pm »
thx!

Mappet

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-09-2008
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #373 dnia: Stycznia 20, 2010, 17:26:34 pm »
Krótka piłka- Waszym zdaniem warto brać wersje kolekcjonerską z Ultimy?bo w porównaniu z innymi portalami, nie ma informacji o opóźnionej premierze, niepokoi mnie też duża różnica w cenie, w porównaniu z np. Gram.pl.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #374 dnia: Stycznia 20, 2010, 19:21:05 pm »
Warto. To będzie taka sama kolekcjonerka jak na gram.pl i w empiku. Opóźnienie jest mniejsze, bo Ultima zapewne na własną rekę sprowadza z zagranicy, a nie bierze od polskiego dystrybutora. A różnica w cenie nie powinna niepokoić tylko cieszyć ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2010, 19:23:29 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mappet

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-09-2008
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #375 dnia: Stycznia 20, 2010, 22:23:24 pm »
Dzięki za odpowiedz, a więc zamawiam wersje z Ultimy, bo będzie szybciej i taniej ;)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #376 dnia: Stycznia 21, 2010, 00:24:48 am »
A ja się zastanawiam między polską, a angielską wersją. Wiadomo że dubbing angielski jest pierwsza klasa, także do tych głosów jestem już po pierwszej części przyzwyczajony...
Natomiast za polską wersją przemawia głównie to że wszystko zrozumie, bez żadnych niedomówień. je*@ne EA czemu nie ma polskich napisów i angielskiej ścieżki dźwiękowej jak w protoplaście.  :(

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #377 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:08:25 pm »
Krótko mówiąc dupa zbita  :curve: Jednak trzeba będzie kupić polską wersję, bo w MS jest massa dialogów i ciężko będzie to wszystko ogarnąć nie znając w stopniu zadowalającym anielskiego. Kiedyś w ogóle nie mieliśmy wyboru i trzeba było łykać to co było. Natomiast teraz jest wybór i większość gier jest tłumaczona (chociaż nie zawsze te co trzeba Ninja Gaiden 2 :lol:)

deepthroat

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #378 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:14:05 pm »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #379 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:40:11 pm »
Kolekcjonerska na PC będzie miała wersję angielską? Na stronie Empik.com jest napisane: pełna lokalizacja.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #380 dnia: Stycznia 21, 2010, 15:57:35 pm »
Kolekcjonerska na PC będzie miała wersję angielską? Na stronie Empik.com jest napisane: pełna lokalizacja.

W przypadku ME1 również była pełna lokalizacja, ale mimo to na płycie była dostępna również wersja angielska. Wątpię, by tym razem odwalili szopkę i nie dali angielskich głosów. W najgorszym wypadku będzie trzeba po prostu ściągnąć sobie angielski dubbing z netu.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #381 dnia: Stycznia 21, 2010, 16:26:54 pm »
Też się zastanawiam nad wersją językową :-? I jeszcze ciekawe czy będą kody do DLC :-?

Pewnie najlepiej zrobię jak poczekam na opinie na temat polskiej wersji, a że i tak mi się nie spieszy to chyba będzie najlepsze wyjście.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #382 dnia: Stycznia 22, 2010, 08:21:16 am »
@Sylvan - mógłbyś napisać w skrócie co piszą w CDA o optymalizacji gry ? Na jakim sprzęcie można sobie pograć z ładnymi detalami itp. ?
PSN ID: WojtqGO

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #383 dnia: Stycznia 22, 2010, 13:48:17 pm »
@Sylvan - mógłbyś napisać w skrócie co piszą w CDA o optymalizacji gry ? Na jakim sprzęcie można sobie pograć z ładnymi detalami itp. ?

Podpisuje się pod tą prośbą... Bo po Dragon Age Origins mam nie małe obawy co do płynności gry :/

nakimushi

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #384 dnia: Stycznia 23, 2010, 02:00:38 am »
IGN - 9.6

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #385 dnia: Stycznia 23, 2010, 15:28:42 pm »
No proszę, ocenili wyżej niż ME1

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #386 dnia: Stycznia 23, 2010, 17:31:59 pm »

Więc dlaczego nie 10  :grin: Co za tragiczna ocena i jeszcze gorsze jej rozumowanie  :grin:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #387 dnia: Stycznia 24, 2010, 11:42:07 am »
O, nawet nie wiedziałem, że ME2 jest już w wypożyczalni :angel: Wreszcie będzie w co grać :)

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #388 dnia: Stycznia 24, 2010, 13:12:15 pm »
Więc dlaczego nie 10  :grin: Co za tragiczna ocena i jeszcze gorsze jej rozumowanie  :grin:

bo ME2 nie jest grą przełomową ?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #389 dnia: Stycznia 24, 2010, 19:52:55 pm »
Wykosztowałem się na EK, lubię Artbooki, a ten Collector's Armor wygląda nieziemsko.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #390 dnia: Stycznia 24, 2010, 22:27:14 pm »
Nie moglem sie doczekac, zwlaszcza po wstepnych recenzjach, ktore mnie zle nastrajaly na 'gears of war z questami', wiec postanowilem gierke 'pozyczyc'.

Jestem po kilku godzinach gry, ale ze nie wiem od czego zaczac, wiec bede wymienial roznice i opinie w pseudo-punktach:
Optymalizacja jest lepsza niz w jedynce, mimo, ze gra jest ladniejsza, ale nadal nie da sie aktywowac AA, za to nie ma wyboru rozdzielczosci tekstur, wiec nie wiem jak gra sie skaluje na slabszych konfiguracjach - za to na pewno chodzi plynniej niz jedynka. [AA da sie wymusic tylko sposobem, moge potem napisac jak]

Normandia jest znacznie wieksza niz w jedynce i ma wiecej szczegolow oraz smaczkow, np w naszej kapitanskiej kabinie mozemy sobie sluchac muzyki z gry ;], poza tym mozna wybierac sobie stroje 'cywilne' oraz custumizowac armor

Gra nie ma inventory! Podczas gry nic, a nic nie zbieramy, no chyba, ze pieniadze lub ewentualnie blueprinty na budowe, ale to wszystko pojawia sie w formie glupiego okienka zajmujacego z 1/7 ekranu, ktore przy okazji informuje nas co chwile o zdobytym achievemencie, albo o tym ile nam zostalo do zdobycia danego achievementa - tak psuje to feeling, przynajmniej mi

Po zaimportowaniu save'a z jedynki musimy wybrac klase dla naszego Sheparda, poniewaz klasy i skille sie pozmienialy. Ogolnie skilli jest teraz malo, a rozwoj jest strasznie ograniczony, narazie moge pakowac punktu [i do bardzo rzadko] tylko w 4-6 specjalnosci na klase [screen nizej]. Nie ma tez skilli odpowiedzialnych za dialogi, moze dochodza jakos pozniej.

Kazda bron ma teraz 'amunicje', dokladnie wyjasniaja to jako zbiorniki chlodzace bron, bez ktorych nie mozna strzelac. Jest to bardzo glupie rozwiazanie, tym bardziej, ze pojemnikow mamy malo, za to calkiem sporo lezy ich na ziemi i co najsmieszniejsze jak tylko je wezmiemy, przejdziemy  gdzies kawalek dalej i sie odwrocimy to sie w tym miejscu respawnuja, wiec zazwyczaj ammo nam sie nie powinno konczyc, ale zmusza nas to do biegania w kolko i wciskania przycisku do reloadu. Zdecydowanie uwazam, ze rozwiazanie z jedynki bylo znacznie lepsze

Wskaznik zycia i shielda tak bardzo zmienili, ze na poczatku ciezko go zauwazyc, mowie o Shepardzie, jesli chodzi o reszte teamu to sa takie male trojkaciki, ale wyczytac cos z nich jest naprawde ciezko ...

Filmiki pre-renderowane sa w fatalnej jakosci, nie wiem jak oni w ogole mogli cos takiego dopuscic do gry [screen nizej], na szczescie wiekszosc cut-scenek jest na silniku gry

System przerywania cut-scenek lub wplywania na nie [np Shepard przez sniperke zauwaza oddzial i mozemy kliknac lewy przycisk myszy by kogos zabic i dostac za to renegade points] jest swietny ;]

Exp, hmm, tu nie wiem czy nie mam jakiegos buga, bo w ogole ilosc punktow expa na next lvl w character sheet mi sie nie zmienia. Za to nie dostajemy juz expa, a przynajmniej tego nie widzimy, za zabicie kogos, nie widac tez czy dostajemy expa za hacking itd, bo nic sie nie wyswietla. Ogolnie expa widzimy czasami w takim okienku lub pod koniec kazdej misji w takim jakby raporcie, ktory podsumowuje misje, ktora wykonalismy, zrobione jest to podobnie do podsumowan lvl'i w roznych gierkach, co wyglada troche smiesznie, ale da sie przelknac jako spisywanie raportu przez Sheparda.

Journal i CODEX sa dokladnie takie same jakie byly, nic sie w nich nie zmienilo. NIe liczcie tez, ze jesli odczytacie jakies datalogi to bedziecie mieli do nich dostep potem - niestety ...

Medi-gel jak juz pewnie wiecie uzywany jest tylko do wskrzeszania czlonkow druzyny przez skill Unity, ogolnie malo przydatne, bo zazwyczaj to w Ciebie AI strzela ;\

AI druzyny jest lepsze niz w jedynce, samo o siebie calkiem niezle dba, ostro korzysta z coverow i bezpieczniejszych spotow.

Cover system, troche usprawiony, ale juz wiem czemu. Ogolnie gra juz nie jest za bardzo RPG, jest to strzelanka z questami, fajna fabula i dialogami. Skilli nie ma prawie w ogole, postaci sie nie rozwija, itemow sie nie zbiera, statystyk nie prowadzi, wszystko sie sprowadza do wziecia misji, a potem trafiania headshotow. Co prawda gra wymaga troche taktyki, overloadem dalej mozna rozwalac elementy otoczenia podatne na wybuch, ale ogolnie gra to cover TPS z uzywaniem od czasu do czasu paru skilli.
Ja jestem zawiedziony, oczekiwalem gierki conajmniej rownej z jedynka, a jest dla mnie gorsza. Oczywiscie nadal jest to swietna gra i grzechem byloby w nia nie zagrac chociazby dla fabuly i epickich cut-scenek oraz walk, ale liczylem na RPG roku, a nie kolejna strzelanke. Szkoda troche ;\

Jak macie jakies pytania to chetnie sprawdze w grze badz odpowiem.

Screeny dotyczace dwoch akapitow wyzej [otworzcie w nowym oknie, sa forum przeskalowalo je oczywiscie]
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po prostu screeny ;P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 01:01:09 am wysłana przez KKRT »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #391 dnia: Stycznia 24, 2010, 22:52:14 pm »
Hmmm... nie ma u Ciebie kodu identyfikującego wygląd postaci?
Screeny kogoś z NeoGAF:


Ciekawe, czy to tylko w wersji na X0 występuje, czy też w wersji "przedpremierowej" tego nie ma. Ja chce poznać przepis na wygląd mojego Sheparda, bo jak próbowałem w ME1 stworzyć go od nowa to mi się nie udawało ;D.

Przy okazji, jak się importuje postać z 60 lvl, to ponoć startuje się od razu z 5 lvl ;).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2010, 22:54:46 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #392 dnia: Stycznia 25, 2010, 00:43:43 am »
Zastanawiam się kim grać. Cały ME1 (w tym Insanity) zrobiłem Inżynierem i było łatwo, ale teraz patrząc na unikatowe zdolności Inżynier dostaje...latającą kulę. :-x Zastanawiam się na Vanguardem - Charge + Shotgun = fun.

EDIT: Zauważyliście, że ME2 to już druga gra po DA:O, gdzie Empik ma wyłączność na EK? Trochę mnie to denerwuje, ponieważ ta firma ma fatalną reputację jeśli idzie o terminy. Zamówiłem kurierem i coś czuję, że do czasu mojego wyjazdu 3. lutego nie dostanę :lol:

Wiadomość scalona: Stycznia 25, 2010, 10:22:48 am
WSZYSTKIE DLC X360 ZA DARMO:

http://paste2.org/p/631303

Zalogujcie się na konto XBL i dodajcie do kolejki, potem odpalcie konsole i ściągnijcie. Szybko zanim Microsoft poprawi.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 10:22:48 am wysłana przez Castor Krieg »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #393 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:33:40 am »
Czemu nie na Pc :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #394 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:39:02 am »
Czemu nie na Pc :(

Bierz nie narzekaj, ja kupuję EK na PC, ale i tak ściągnąłem na wszelki wypadek. :lol: Aha - dodatki są przetłumaczone na Polski. :grin:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #395 dnia: Stycznia 25, 2010, 12:20:48 pm »
Wszystkiego pobrać się nie udało, bo RRoD nie pozwolił, ale mam nadzieję, że z purchase history mi tego nie usuną.

Castor, piwo dla ciebie

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #396 dnia: Stycznia 25, 2010, 12:52:50 pm »
Bierz nie narzekaj, ja kupuję EK na PC, ale i tak ściągnąłem na wszelki wypadek.

Ale ja nawet nie mam X0, żeby to ściągnąć :(
Eh, czemu EA nie popełnia takich przyjemnych błędów.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

deepthroat

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #397 dnia: Stycznia 25, 2010, 13:36:01 pm »
I ch**, już nie działa. Zdążyłem pobrać 1. :( A teraz:

Sorry

This item is not available for purchase from Xbox LIVE Marketplace on the Web.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #398 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:05:16 pm »
jak dodałem do kolejki pobierania to będzie si?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #399 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:14:22 pm »
jak dodałem do kolejki pobierania to będzie si?
Si.