Autor Wątek: GTA IV  (Przeczytany 18439 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 11, 2008, 12:15:51 pm »
Cytuj
Gosciu, jestem starym PC-towcem i powiem tyle: takie gry jakie masz na Konsoli to na kompie nigdy nie zobaczysz, wiem z doświadczenia bo właśnie przesiadłem sie na konsole. A co do GTA IV na PC to wątpie że wyjdzie
DMC 4, Burnout: Paradise, Metal Gear Solid 2, Bioshock, Gears of War, Prince of Persia, mógłbym jeszcze długo wymieniać.
Zastanawiasz się czasem nad tym, co wygadujesz?

Cytuj
a co do Crysis-a masz na High czy na Very High? bo jak grasz na High to już przejscie na Very High bedzie sie wiązało z tym ze ten twój komp juz tego prawdopodobnie nie uciągnie
Bez AA uciągnie.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 12:18:36 pm wysłana przez b.szym »

svonston

  • Gość
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 11, 2008, 12:18:14 pm »
Mass Effect, Guitar Hero, Assasin's Creed, CoD4 i inne?

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 11, 2008, 12:19:14 pm »
Mass Effect, Guitar Hero, Assasin's Creed, CoD4 i inne?
Virtua Tennis 3, Unreal Tournament 3?
Widzę same ekskluzywne gry dla konsol. :lol:
Nie ważne jest to na czym się gra, ważne jest to, jakim jest się graczem. :)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 12:21:34 pm wysłana przez b.szym »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 11, 2008, 12:27:54 pm »
Teraz tylko pytanie czy lepiej garbić się przed 19 calowym monitorkiem i szukać przycisków po klawiaturze czy wyłożyć się na kanapie z padem przy jajach przed 42 calowym telewizorem z kinem domowym? :)

svonston

  • Gość
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 11, 2008, 12:28:57 pm »
Prawde mowiac, to pada i duzy telewizor takze mozna podpiac do komputera.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 11, 2008, 12:30:50 pm »
Ja nie mogę mojego komputera podpiąć do telewizora.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 11, 2008, 12:31:33 pm »
Ja nie mogę mojego komputera podpiąć do telewizora.
A od czego jest DVI w telewizorze?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 11, 2008, 12:33:27 pm »
a co do Crysis-a masz na High czy na Very High? bo jak grasz na High to już przejscie na Very High bedzie sie wiązało z tym ze ten twój komp juz tego prawdopodobnie nie uciągnie

Może bez włączonego AA (aliasing przy takiej rozdzielczości i tak jest prawie niewidoczny) i z trochę mniejszą rozdzielczością, ale spokojnie uciągnie (sprawdzone u kumpla) - nie wiem, czy byłoby to super płynne (ktoś ostatnio dawał jakieś testy z liczbą fps w Crysis na poszczególnych konfiguracjach kompa), jednak gdy ja grałem, nie zauważyłem jakichś skoków czy szarpania (co najwyżej przy check pointach, kiedy gra się sejwowała).

I z tym "takie gry jakie masz na Konsoli to na kompie nigdy nie zobaczysz" to też mocno przesadzasz. Fakt, jest dużo exclusvivów (ja chcę MGS3 i MGS4 na PC ;/), jednak obecnie jeżeli w 90% jeżeli jakaś gra jest multiplatformowa (X360/PS3 - czyli znaczna większość obecnie wychodzących gier), to pojawia się również na PC; z większym bądź mniejszym opóźnieniem, ale się pojawia.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 11, 2008, 12:33:58 pm »
Mass Effect, Guitar Hero, Assasin's Creed, CoD4 i inne?
Virtua Tennis 3, Unreal Tournament 3?
Widzę same ekskluzywne gry dla konsol. :lol:
Nie ważne jest to na czym się gra, ważne jest to, jakim jest się graczem. :)

z tym ostatnim sie zgadzam! bo nie uważam sie za złego gracza, bez umiejetności, wręcz przeciwnie, kocham byc najlepszy i mi sie to udaje. A co do excluzywnych tytułow na konsole to jest ich dużo a szczególnie na PS3 bo M$ tytuły na XO lubi wydawać na PC (pewnie po to aby jeszcze na PC-tach co jeszcze zrobic [DX])

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 11, 2008, 12:34:47 pm »
Mój Dżifors 5 jakoś nie łączy.
A nawet jakby łączył, to jakoś nie bardzo chciałoby mi się przenosić komputer do pokoju z telewizorem tylko po to by zagrać w Half-Life na rozdzielczości 800x600 na 42 tv :lol:.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 11, 2008, 12:36:32 pm »
Teraz tylko pytanie czy lepiej garbić się przed 19 calowym monitorkiem i szukać przycisków po klawiaturze czy wyłożyć się na kanapie z padem przy jajach przed 42 calowym telewizorem z kinem domowym? :)

Lepiej podpiac kompa da 46 calowego FullHD tv. Ustawic takie girsy na full detale, dac 1080p, zlapac w dlonie bezprzewodowego pada 360 for windows i sobie smigac i w najlepsze zapominajac o tym, ze na konsoli wyglada to gorzej. Pozniej takie Mass Effect na bezprzewodowej myszce i klawierze, wygodnie w fotelu itp. Sorrki PC to teraz najbardzie komfortowy sprzet do grania i erze "hd" jako jedyny oferuje to obiecywane HD

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 11, 2008, 12:36:44 pm »
Teraz tylko pytanie czy lepiej garbić się przed 19 calowym monitorkiem i szukać przycisków po klawiaturze czy wyłożyć się na kanapie z padem przy jajach przed 42 calowym telewizorem z kinem domowym? :)

Bz-du-ra.
Pady do komputerów też są, przewodowe i bezprzewodowe. Jak komuś zależy specjalnie na padach konsolowych, są przejściówki. Powiem więcej, na kompie możesz sobie nawet pograć Wiilotem.

I telewizor - obecnie niemalże standardem jest, by karta graficzna miała wyjście TV (mój 4 letni Radeon ma wyjście na standardowy TV).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 11, 2008, 12:38:30 pm »
Telewizory w HD mają DVI, VGA, HDMI, i działają w trybie monitora. :) Jeszcze lepszy bajer. :)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 11, 2008, 12:40:34 pm »
A co do padow to IDENTYCZNY jak ten od 360 (rowniez bezprzewodowy) mozna podpiac do PC. W takie girsy na PC gra sie identycznie jak na Xie z ta roznica, ze gra wyglada na PC naprawde swietnie. 

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 11, 2008, 12:51:47 pm »
Musze iść do US i w końcu wyrobić sobie ten nip, bo w wakacje chce zarobić na kilka gierek i tą 8800. Kupiłbym konsole, jakbym miał HD w pokoju.

xryxx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-05-2008
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 11, 2008, 19:39:04 pm »
ale fakt,faktem że lepiej kupić zamiast grafiki za 1200zł,konsolke...inne elementy nawet można wymienić ale przy zwykłej codziennej pracy różnica będzie żadna...(o ile nowe komponenty są powiedzmy o rok,dwa młodsze niż stare)... :eek:

Ja zakupiłem do mojego PC Geforce 8800 GT za 560 zł a nie za 1200 i ta karta WYMIATA. Crysis 1280 x 1024 wszystko na maxa i chodzi płynnie a do tego jak wygląda.OMG. Demko GRID wszystko na max plus jeszcze antyaliasing do tego w tej samej rozdziałce co crysis śmiga tak płynniutko że masełko. Nie znalazłem jeszcze gry która by mi zagięła tą kartę. Procek to kupiony rok temu Athlon X2 4000+ podkręcony na 5000( teraz taki kosztuje 160 zł) + plus 2 gb ramu, 512 na karcie graf.
Ludzie nie mający pojęcia o PC i grający tylko na konsolach powtarzają nieprawdziwe opinie że jakiego to drogiego kompa trzeba mieć żeby pograć w nowe gry, a za cenę konsoli z akcesoriami można złożyć kompa o możliwościach dużo większych niż X360 i PS3

Gosciu, jestem starym PC-towcem i powiem tyle: takie gry jakie masz na Konsoli to na kompie nigdy nie zobaczysz, wiem z doświadczenia bo właśnie przesiadłem sie na konsole. A co do GTA IV na PC to wątpie że wyjdzie
Opublikowane: Maj 11, 2008, 11:47:28
a co do Crysis-a masz na High czy na Very High? bo jak grasz na High to już przejscie na Very High bedzie sie wiązało z tym ze ten twój komp juz tego prawdopodobnie nie uciągnie

Grałem trochę na Very High ale stwierdziłem że gra wygląda praktycznie tak samo jak na High. Porównywałem również obrazki zamieszczone w różnych serwisach i stwierdziłem że Direct X 10 to przereklamowana lipa. Potem znalazłem sposób żeby grać na Ver y High pod Xp(zamianka plików),a w tej chwili już nie wiem jakie mam ustawienia bo namieszałem troche w plikach i muszę przeinstalować grę. Jak to zrobię i od nowa przekopiuje pliki żeby było DX 10 to sprawdze i napisze ale narazie mi się nie chce.
Jeśli chodzi o GTA 4 to wyjdzie na pewno na PC to tylko kwestia czasu. Podobnie jak oficjalnie zapowiedziany (już nawet screeny są i trailer)...tadaaa BURNOUT PARADISE PC
http://www.criteriongames.com/burnout/paradise/mediadownloads/
http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=396439&page=1
A niektórzy mówią że gry na PC umierają a tu nawet taki wielki i typowo konsolowy hit jak Burnout zmierza na PC...

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 11, 2008, 21:30:46 pm »
Prawda jest taka że na PC jest tylko World of Warcraft(który jest genialny)....tyle:)
just swingin in the glory of chaos...

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 11, 2008, 21:32:48 pm »
Prawda jest taka że na PC jest tylko World of Warcraft(który jest genialny)....tyle:)
Jest tyle prawd, ilu ludzi na świecie...

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 12, 2008, 04:40:46 am »
Prawda jest taka że na PC jest tylko World of Warcraft(który jest genialny)....tyle:)
Jest tyle prawd, ilu ludzi na świecie...
Lub :
Prawda jest jak dupa, każdy ma własną.

###############EDIT
I jak pisałem wcześniej czekam aż GTA IV będzie na PC. Podłącze Wii-mote do PC i jak tylko odgrzebie się z kasą to kupie to http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824248045. Wprost nie mogę się doczekać żeby zobaczyć GTA IV i mario z NES'a na 150 calach (Pewnie piksele w mario będą rozmiarów książki, ale co tam :D )
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2008, 05:20:24 am wysłana przez rav04 »

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 12, 2008, 05:40:28 am »
Gdzieś czytałem że nie powinno sie grać w gry na projektorze.. :?
just swingin in the glory of chaos...

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 12, 2008, 06:59:15 am »
Gdzieś czytałem że nie powinno sie grać w gry na projektorze.. :?
Pierwszy raz się spotykam z taką opinią. Czy pamiętasz powód dlaczego nie powinno się używać go do gier ? Co do gier i projektorów to pamiętam jak parę lat temu graliśmy w Quake 3 na bloku mieszkalnym w Skawinie. Niezapomniane przeżycie, zwłaszcza wtedy gdy królowały telewizory CRT 20"-30" a o czymś takim jak LCD 50" to nikt nie marzył :)

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 29, 2008, 03:01:29 am »

Widzę same ekskluzywne gry dla konsol. :lol:


GT, Ico,SOTC,VJ,Jak, Okami , Tenchu, FinalFantasy(ogólnie jrpg), GodOfWar,   MGS3, MGS4,  SoulCalibur, Tekken...

I nikt mi nie wmówi ,że granie na pc = graniu na konsoli.Chyba,że typowy pececiarz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 03:11:07 am wysłana przez FallenDemon »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 29, 2008, 07:39:08 am »
Dowolna flagowa pozycja nintendo = Na pececie nigdy albo za dekadę jak jacyś fanatycy zmontują emulator.
Notabene te najbardziej wyczesane pozycje od niny są grami kultowymi, i na pc nie pograsz.
Tak samo to się tyczy do gier z plejaka. do xboxowych już trochę mniej ale też i tak w dużym stopniu.
Czyli naprawdę dobre gry tylko na pc który u nas ocenilibyśmy w skali 9/10 to jedna strategia/rpg/fps na pół roku. Konsolowcy takie hiciory mają co miesiąc a ogólnie poziom gier jest sporo wyższy na wszelakich płaszczyznach (wyłaczająć rtsy... nie czaje tego gatunku). Pc czasy swojej świetności ma już dawno za sobą i za sprawą penych 3 duzych firm te czasy już nigdy nie powrócą.
Czad! Lece po nową grafe i ram za cenę Xo żeby mi vista dobrze śmigała...  :lol: :lol:

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 29, 2008, 13:14:27 pm »
Przyznam szczerzę, że gdyby było mnie stać na konsolę, brałbym ją bez wahania.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 29, 2008, 13:16:26 pm »
Dowolna flagowa pozycja nintendo = Na pececie nigdy albo za dekadę jak jacyś fanatycy zmontują emulator.
Notabene te najbardziej wyczesane pozycje od niny są grami kultowymi, i na pc nie pograsz.
Tak samo to się tyczy do gier z plejaka. do xboxowych już trochę mniej ale też i tak w dużym stopniu.
Czyli naprawdę dobre gry tylko na pc który u nas ocenilibyśmy w skali 9/10 to jedna strategia/rpg/fps na pół roku. Konsolowcy takie hiciory mają co miesiąc a ogólnie poziom gier jest sporo wyższy na wszelakich płaszczyznach (wyłaczająć rtsy... nie czaje tego gatunku). Pc czasy swojej świetności ma już dawno za sobą i za sprawą penych 3 duzych firm te czasy już nigdy nie powrócą.
Czad! Lece po nową grafe i ram za cenę Xo żeby mi vista dobrze śmigała...  :lol: :lol:
Dokładnie, hehe, ciekawe jakie konsolowe hity byłyby konwetowane na pc , gdyby konsol nie było.
I jak czytam takie coś:
Cytuj
Grałem trochę na Very High ale stwierdziłem że gra wygląda praktycznie tak samo jak na High. Porównywałem również obrazki zamieszczone w różnych serwisach i stwierdziłem że Direct X 10 to przereklamowana lipa. Potem znalazłem sposób żeby grać na Ver y High pod Xp(zamianka plików),a w tej chwili już nie wiem jakie mam ustawienia bo namieszałem troche w plikach i muszę przeinstalować grę. Jak to zrobię i od nowa przekopiuje pliki żeby było DX 10 to sprawdze i napisze ale narazie mi się nie chce.
to nie wiem , śmiać się czy płakać.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 29, 2008, 13:55:05 pm »
Przyznam szczerzę, że gdyby było mnie stać na konsolę, brałbym ją bez wahania.
A jakiego masz kompa ? Nie dopakowuj go najwyżej, pooszczędzaj i arcade w ratach można połknąć. Źle mówie ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 13:58:43 pm wysłana przez szmajdzik »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 29, 2008, 14:03:03 pm »
Po co Arcade, jak już w sklepie gram.pl chodzi Xbox 360 Premium za 699.00

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 29, 2008, 15:57:18 pm »
Przyznam szczerzę, że gdyby było mnie stać na konsolę, brałbym ją bez wahania.
A jakiego masz kompa ? Nie dopakowuj go najwyżej, pooszczędzaj i arcade w ratach można połknąć. Źle mówie ?
Dobrze mówisz, ale znowu ceny gier są sporo wyższe. Zresztą, jak miałbym brać konsolę, to PS3, bo to na niej jest MGS4, GT5 i inne. Nie sadzę, że X0 jest zły. Po prostu wolę klimat PS3.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 08, 2008, 21:14:20 pm »
Przyznam szczerzę, że gdyby było mnie stać na konsolę, brałbym ją bez wahania.
A jakiego masz kompa ? Nie dopakowuj go najwyżej, pooszczędzaj i arcade w ratach można połknąć. Źle mówie ?
Dobrze mówisz, ale znowu ceny gier są sporo wyższe. Zresztą, jak miałbym brać konsolę, to PS3, bo to na niej jest MGS4, GT5 i inne. Nie sadzę, że X0 jest zły. Po prostu wolę klimat PS3.

Chłopie ile ja bym dał żeby zagrać w MGS4  :( Ale niestety...... brak forsy ;/

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 09, 2008, 16:12:04 pm »
Dobrze mówisz, ale znowu ceny gier są sporo wyższe. Zresztą, jak miałbym brać konsolę, to PS3, bo to na niej jest MGS4, GT5 i inne. Nie sadzę, że X0 jest zły. Po prostu wolę klimat PS3.

Racja dlatego ja biore glównie z allegro poniżej 100zł a od czasu do czasu jak coś mi się wyjątkowo spodoba to oryginał (GOW 2 LE ;P)
I jak najbardziej cię rozumiem ja myśle tak samo tyle że na odwrót, gdyż wybrałem X360 :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 20, 2008, 01:16:03 am »
Rumor: Prank Results in Half-Assed "Confirmation" of GTA IV for PC
Cytuj
"The PC version of GTA IV has not even been announced for release and is still in development so is not about to be released on a website."
http://kotaku.com/5026952/rumor-prank-results-in-half+assed-confirmation-of-gta-iv-for-pc

No i fajnie, będę mógł spokojnie kupić sobie kompa na studia, a z PS3 poczekam do (końca?) przyszłego roku, kiedy najbardziej oczekiwane przeze mnie exclusivy ujrzą światło dzienne :) .
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 27, 2008, 17:52:51 pm »
Ktoś pokaże jakiś screen, zrzut ze stronki, a wszystkim dzieciakom już ślina cieknie. Rockstar w tym tygodniu zdementował te niusy i powiedzieli, że nie mają na tą chwilę planów konwersji 4 na PC

lupinator

  • Gość
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 30, 2008, 20:21:14 pm »

xryxx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-05-2008
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 30, 2008, 20:32:25 pm »
To, że wyjdzie na PC jest pewne. GTA od pierwszej części jest na PC i wszystkie części były również na PC( z wyjątkiem wersji wydanej na PSP). Wreszcie będzie można zagrać w nie wieszające się GTA 4  :lol:

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 04, 2008, 11:21:19 am »
No zobaczymy jak sobie Windows poradzi z GTA 4 :D


oscyp

  • Gość
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 04, 2008, 11:59:16 am »
To, że wyjdzie na PC jest pewne. GTA od pierwszej części jest na PC i wszystkie części były również na PC( z wyjątkiem wersji wydanej na PSP). Wreszcie będzie można zagrać w nie wieszające się GTA 4  :lol:

A kiedy GTA IV się wieszało? Młóciłem non stop przez 2 miesiące i ani razu się nie wiesznęło. jestem wybrańcem R* czy co?

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 04, 2008, 12:06:41 pm »
Z tego co ja czytalem to wersja na ps3 sie wieszala na poczatku ale rockstar wydal poprawkę

Takie gry mogą się wieszać bo nie jest to prosta strzelanka - wiadomo że na czas w tych czasach nie da sie gry dopiescic bo czekalibyśmy o wiele dłużej na premierę - i nawet nintendo zdarzają się zbugowane gry co kiedyś nie miało miejsca

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 06, 2008, 19:16:46 pm »
GTA 4 oficjalnie na PC:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42325

Cytuj
Ta wiadomość jest już pewna, bowiem pochodzi od twórców serii. Sam Houser, współzałożyciel Rockstara oraz jeden z twórców kultowej już serii, podzielił się z przedstawicielami mediów „dobrą nowiną”: ”Jesteśmy bardzo podekscytowani wydając PeCetową wersję Grand Theft Auto IV. Gra prezentuje się cudownie i nie możemy doczekać się momentu, gdy gracze dostaną ją w swoje ręce”.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: GTA IV na PC?!
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 06, 2008, 19:24:25 pm »
YEAH 8-)