Autor Wątek: Skate 2  (Przeczytany 11766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 18, 2009, 15:38:58 pm »
Chodzenie masakrycznie ssie, dla mnie to mega minus tej gry. Poza tym (gralem tylko w dema) pierwsza czesc jakos bardziej mi przypadla do gustu i po premierze dwojki kupie uzywanego Skate'a w smiesznej cenie.

Podoba mi sie ten system tworzenia postaci, ogolnie gameplay nie jest strasznie zmieniony, ale to zaliczam akurat do zalet, bo po co zmieniac cos, co juz jest swietne.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 18, 2009, 15:51:02 pm »
ta, tez musze to napisac: CHODZENIE SSIE!!!
gra calkiem, calkiem, chociaz tak jak svonowi, jedynka tez mi bardziej przypadla do gustu :o

wydaje mi sie, ze 2 czesc jest troche bardziej zamulona, moze to przez to chodzenie...
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 18, 2009, 18:03:28 pm »
A mi właśnie 2 bardziej się podoba (po demach), tyle że właśnie te chodzenie ssie.

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 18, 2009, 18:17:48 pm »
Ograłem demo i na tyle mi się spodobało, że złożyłem przedpremierowe zamówienie na pełną wersję  :cool:
Przyjemność z jechania tricków jest niesamowita, już nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem przy grze sportowej. Jedynie nie podoba mi się wspomniane już chodzenie, mogli to lepiej rozwiązać. Strasznie nieintuicyjne i drętwe to.
PSN ID: Ninja_Adam

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 18, 2009, 18:45:09 pm »
IMO lepsze jest drętwe chodzenie niż brak takiej możliwości...

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 18, 2009, 19:43:51 pm »
IMO lepsze jest drętwe chodzenie niż brak takiej możliwości...

No fakt. System chodzenia mógłby jeszcze być, gdyby nie to z jakim opóźnieniem skater na wszystko reaguje :-? Całkiem fajnie za to rozwiązano potykanie się o krawężnik. Nie ma takich głupich wypadków jak w jedynce. Chociaż któregoś razu po przebiegnięciu tych paru kroków po potknięciu i przywołaniu deski, skater najzwyczajniej się o nią wywalił bo leciała w powietrzu na wysokości jakieś pół metro  :-P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 19, 2009, 19:55:02 pm »
IGN AU - 7.8
http://ps3.ign.com/articles/946/946178p1.html

Cytuj
8.5 Presentation
Replay editor needs another layer, game options are pretty decent but we?re disappointed you can?t use your own audio playlist on PS3.
8.0 Graphics
The new San Van is a visual mixed bag and the lack of bail animations is baffling. Guy Smiley character models and average water. Great skating animations though.
7.5 Sound
If you?re playing this on PS3 then you?re out of luck if you ? say ? only liked about five of the tracks on the soundtrack, like we did. Commentary and cameraman annoy.
8.0 Gameplay
The core mechanics are untouchably good. The challenges around those could be better.
8.5 Lasting Appeal
The long-term appeal here lies in the mechanics, and to that end there?s a huge amount of depth to be plumbed.
7.8 Good

Ohtar

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:02:35 pm »
Ja po ograniu dema zostałem odepchnięty od tej gry. W demówkę Skate zagrywałem się często i długo, podobała mi się łatwość robienia trików i intuicyjne sterowanie. Tutaj jest to samo, ale już nie mogę polecieć tak wysoko jak wjeżdżam na rampę. Nie wiem czy to zamierzony zabieg, ale dwójka wydaje mi się trudniejsza dla osobnika nie mającego z deską komputerową (takiego jak ja) do nauczenia.

Ale jeszcze jej nie skreśliłem, w weekend sprawdzam demo znowu. :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:27:09 pm »
Po 10 przejściach dema, owszem są spore problemy z frameratem (PS3). Jeśli miałbym porównać do .skate (a nie dema :)) to zupełnie zmienił się 'feeling' jak to ładnie się teraz mówi. Dużo bardziej agresywny najazd na poręcze, dużo lepsza fizyka na bankach i... gorsza grafa. Nie wiem o co chodzi, ale jedynka wyglądała o wiele lepiej, nawet takie pierdoły jak buty wyglądały znakomicie, a tutaj pikseloza i mizerne tekstury (mam nadzieję, że w pełnej nie ma już takiej biedy). Trochę wkurza motyw z rozpieprzaniem się na punkty i automatycznie włączającymi się statsami. Świetnie, że w replayach dodano statyczną kamerę (tripoda), będzie można wreszcie kręci quasi-prawdziwe filmiki skate'owe. Na plus również możliwość grania laską, choć dialogi w tej kwestii do poprawy "he, him, dude, his, maaaan"... Przestawianie przeszkód mimo, iż wygląda słabo jest DOSKONAŁE. Dzięki temu można robić zajebiście ciekawe i długie linie, mam nadzieję, że będzie osiedlowy klimat i targanie stolika przez pół miasta. Pchanie przeszkód jest związane ze schodzeniem z deski, które jest cholernie niedopracowane. Schemat poruszania jak w pierwszym Tomb Raiderze, animacja woła o pomstę do nieba (polecam stworzyć laskę i poskakać, masakra :lol:). Ogółem, zmiany wypadły dobrze, choć przy pierwszym podejściu nieco mnie odrzuciło. Trzeba też pamiętać o nowych trikach (gdzie są, do jasnej ciasnej, tricki na manualu?!), które uzupełniają całość.
Cytuj
Tutaj jest to samo, ale już nie mogę polecieć tak wysoko jak wjeżdżam na rampę.
Nieprawda. ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 22:29:03 pm wysłana przez tarniak »

Ohtar

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:30:55 pm »
Prawda. Przy najbliższej okazji pożyczę Ci moje dłonie i pada i sam sprawdzisz :P

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:39:10 pm »
Rampa z dema raczej nie pozwala na zbyt wysokie lotu, ale taki typ rampy. Zobaczymy jak w fullu będzie się miasto prezentowało bo IMO ten skatepark z dema jest gorzej pomyślany od tego z jedynki. Chociaż w demie skate. chyba nie było w ogóle jakiejś konkretnej rampy (jedynie jakiś pseudo snakerun).

Tarniak

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:40:32 pm »
Prawda. Przy najbliższej okazji pożyczę Ci moje dłonie i pada i sam sprawdzisz :P
Skilla straciłeś od ostatniego dema. ;) Widać nawet przy tutorialowym skoku, że jest normalnie i 720 siada bez problemu. A niżej skaczesz, bo w demie jedynki (w tym skateparku) miałeś do dyspozycji basen, a nie dwa quatery oddzielone sporym dystansem.

Cytuj
IMO ten skatepark z dema jest gorzej pomyślany od tego z jedynki
I tu wkracza "inwencja", przenieś sobie dwa raile, ławeczkę, dwa banki i masz mega linię (+wykorzystaj to czego nie da się przesunąć.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2009, 22:42:30 pm wysłana przez tarniak »

Ohtar

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:43:01 pm »
Nie skakałem na basenie. Nie ważne zresztą. Do sterowania w GTA4 też nie mogłem na początku przywyknąć, ale z czasem wszystko przychodzi.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 19, 2009, 22:48:36 pm »
Cytuj
IMO ten skatepark z dema jest gorzej pomyślany od tego z jedynki
I tu wkracza "inwencja", przenieś sobie dwa raile, ławeczkę, dwa banki i masz mega linię (+wykorzystaj to czego nie da się przesunąć.

Z tym że ten system chodzenie póki co skutecznie mnie odstrasza od ustawiania czegokolwiek :-? Dodatkowo jest gdzieś tam taki długi rail, który co ustawiłem to mi się przy grindzie przewracał :-P

Wolałbym chyba standardowe ustawianie przeszkód jak w edytorach THPS  :lol: Nie wiem jakby mieli to rozwiązać w czasie rzeczywistym, ale nie byłbym skazany na ssące chodzenie 8-)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 20, 2009, 00:11:19 am »
Szczerze powiedziawszy to pierwsza część mi sie bardziej podobała. Grafika w Skate 2 mi mniej przypadła do gustu, może i chodzi 2x płynniej ale wygląda dużo gorzej. Tak czy siak gre napewno przejde :smile:

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 20, 2009, 23:52:14 pm »
 No wlasnie tez mialem odczucie ze grafika jest gorsza , moze to tylko w demie... Z tej racji ze lokacja jest malo ciekawa...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 21, 2009, 01:14:57 am »
Prawda. Przy najbliższej okazji pożyczę Ci moje dłonie i pada i sam sprawdzisz :P
Skilla straciłeś od ostatniego dema. ;) Widać nawet przy tutorialowym skoku, że jest normalnie i 720 siada bez problemu. A niżej skaczesz, bo w demie jedynki (w tym skateparku) miałeś do dyspozycji basen, a nie dwa quatery oddzielone sporym dystansem.

Cytuj
IMO ten skatepark z dema jest gorzej pomyślany od tego z jedynki
I tu wkracza "inwencja", przenieś sobie dwa raile, ławeczkę, dwa banki i masz mega linię (+wykorzystaj to czego nie da się przesunąć.
No i tutaj wchodzi kwestia czy komuś się bedzie chciało bawic w noszenie czy nie. Dla mnie to pomysł chybiony i boje sie ze zrobi sie troche tony hawkowo.

Ogółem wydaje mi sie ze jest mniej realistyczna od jedynki, postaci skaczą dalej i wyzej, nie podoba mi sie to.

Nie podoba mi sie tez to ze mashowanie gałki czasami daje nam chorą sekwencje, dlaczego nie zrobią tak ze jak gra wyczuje ze mashujemy deska kreci sie jak poj**ana i nic nie mozemy skleić? To by bylo zajebiste.

Tarniak

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 21, 2009, 08:10:57 am »
Cytuj
No i tutaj wchodzi kwestia czy komuś się bedzie chciało bawic w noszenie czy nie. Dla mnie to pomysł chybiony i boje sie ze zrobi sie troche tony hawkowo.
Przecież nie ma obowiązku ich ustawiania, nie chcesz to nie nosisz. 8)

Co do durnego mashowania gałki to nie zdarzało mi się tego robić, więc nawet nie wiedziałem, że daje to jakiś skutek.

lupinator

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 23, 2009, 18:34:22 pm »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 23, 2009, 21:16:34 pm »
Ludzie z PSXE już opisują na forum relacje, a wy nic. Macie w ogóle już tą giercę ???

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 23, 2009, 21:23:13 pm »
Miałem dzisiaj jechać kupić. Ale dupy mi się nie chciało ruszyć 8) Ja mam czas, inne gry czekają jeszcze na ukończenie. Ja nie jestem już tak nagrzany na tą grę jak kiedyś na 'jedynkę', bo druga część to jest tylko więcej poprzedniego. Jak będę miał chwilę wolną to skoczę i kupię :cool:

allahy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-04-2007
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
  • PSN: allahy
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 23, 2009, 22:55:06 pm »
wlasnie wrocilem z pracy i zobaczylem ze lezy na polce, ale dopiero jutro stestuje bo jeszcze jutro na 8 do roboty

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 23, 2009, 23:27:39 pm »
Ja pograłem chwilę, ale tylko odrobinę dalej niż to, co w demie. Grafika jakaś słabowita, chodzenie faktycznie mocno odstrasza. Ale gra jest wciągająca i to chyba najważniejsze. Gdyby była bardziej dopracowana zapewne nie odchodził bym od niej nawet na chwilę, a tak to przynajmniej może znajdę czas na naukę do sesji ;-)

nakimushi

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 24, 2009, 00:06:56 am »
oddzial EA ktory zrobil ta gre zostal wlasnie zamkniety  :???:

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 24, 2009, 10:18:44 am »
         

Tarniak

  • Gość
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 24, 2009, 13:13:07 pm »
DLC dla SKATE 2

http://www.ps3site.pl/dla-dla-skate-2/14168/
Trochę żałosne. Nawet nie sam fakt wydania tego, tylko ściągania. Nawet jeśli to byłoby za darmo to i tak, trąci myszką. Takie DLC to moim zdaniem morderstwo gamingu, mam nadzieję, że inni developerzy nie będą dokonywali takich decyzji....
: Styczeń 24, 2009, 13:12:29 pm
Ja pograłem chwilę, ale tylko odrobinę dalej niż to, co w demie. Grafika jakaś słabowita, chodzenie faktycznie mocno odstrasza. Ale gra jest wciągająca i to chyba najważniejsze. Gdyby była bardziej dopracowana zapewne nie odchodził bym od niej nawet na chwilę, a tak to przynajmniej może znajdę czas na naukę do sesji ;-)
Chętnie odkupię, bo dla mnie Skate 2 > nauka do sesji. ;]

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 24, 2009, 13:23:30 pm »
Ten DLC już na PSS stoi od dłuższego czasu... Dzisiaj śmigam po swoją kopię :cool: Dla posiadających: jakie są tryby dla 2 graczy na jednej konsoli? Może jest w końcu freeskate?

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 24, 2009, 14:16:35 pm »
Cytat: tarniak
Ja pograłem chwilę, ale tylko odrobinę dalej niż to, co w demie. Grafika jakaś słabowita, chodzenie faktycznie mocno odstrasza. Ale gra jest wciągająca i to chyba najważniejsze. Gdyby była bardziej dopracowana zapewne nie odchodził bym od niej nawet na chwilę, a tak to przynajmniej może znajdę czas na naukę do sesji ;-)
Chętnie odkupię, bo dla mnie Skate 2 > nauka do sesji. ;]

Trochę za wcześnie, zresztą sesja i tak może poczekać ;-), a poza tym ja męcze wersje dla X0...

Cytat: blach0r
Dla posiadających: jakie są tryby dla 2 graczy na jednej konsoli? Może jest w końcu freeskate?

Jest Spot Battle, S.K.A.T.E. i Hall of Meat. Freeskate tylko dla jednego gracza.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2009, 14:27:01 pm wysłana przez ngx »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 25, 2009, 00:41:57 am »
Dobra giera. Podoba mi sie wykonanie miasta, jest chyba lepsze niż w jedynce, na razie tylko free skatowałem, genialny skatepark jest blisko plazy, ogółem zapowiada sie mega zajebiscie.

Wydaje mi sie ze lag przy schodzeniu z deski jest nieco mniejszy.
: Styczeń 24, 2009, 14:49:17 pm
Ok, zmieniam zdanie. Skate 2 miecie jedynke. Miasto po prostu miazdzy, co 10 metrów widzimy zajebistą miejscówke, masa skateparków, masa genialnych spotów. Miasto jest ogromne, zdecydowanie bardziej zróznicowane niz to w jedynce, gameplayowo tez lepiej, jakoś tak dwójka po prostu bardziej mi lezy. dla mnie jak na razie 9+/10
: Styczeń 24, 2009, 16:29:46 pm
I da się kamerę zmienić, kur** nareszcie
: Styczeń 24, 2009, 16:30:03 pm
2 foty




Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 25, 2009, 12:37:36 pm »
Recenzja na GT:
http://www.gametrailers.com/player/44760.html?type=

Design           8.5
Gameplay       7.5
Presenation    8.0

Overall          8.0


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 25, 2009, 15:01:04 pm »
Ma ktoś pełną wersję na PS3?
Interesuje mnie porównanie framerate do pierwszej części. Czy jest lepiej, da się grać, itp?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 25, 2009, 20:47:16 pm »
Ma ktoś pełną wersję na PS3?
Interesuje mnie porównanie framerate do pierwszej części. Czy jest lepiej, da się grać, itp?
Ponoć jest lepiej. Pewnie podobnie jak na Xie.
Zresztą w jedynkę dało się na lajcie grać (no oprócz kilku miejscówek gdzie robił się megafreeze) - to co dopiero dwójka? W recce Gametrailers są momenty (o ile nie większość recenzji) z wersji PS3 i wygląda na to, że już problemu nie ma.

Kurna w sobotę się leniłem - jutro powinienem już mieć swoją kopię ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 27, 2009, 10:32:18 am »

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 30, 2009, 11:00:03 am »
         

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 02, 2009, 22:53:47 pm »

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 22, 2009, 09:03:55 am »
Informacje o DLC:
http://playstationlifestyle.net/2009/02/26/upcoming-skate-2-dlc-information-leaked/
: Luty 27, 2009, 08:08:44 am
Nowy patch dostępny 23 marca:
http://www.psu.com/Massive-Skate-2-patch-offers-custom-soundtracks,-fixed-off-board-controls-News--a006743-p0.php

Cytuj
Fresh from the Skate 2 Producer Blog comes word of a 'Title Update' which will "improve [the] responsiveness of off-board controls," as well as add custom soundtrack support, a feature much appreciated in this type of game. The update will be available this Monday, March 23. Check out the complete list of changes, fixes, and additions below.

-Improve responsiveness of off-board controls, modified left stick behavior to improve feel of off-board movement
-Eliminate scoring exploit for Hippie Jump 180s in multiplayer Spot Battle
-Eliminate the wipeout exploit with off-board and the Superdude trick
-Fixed mute and stale grab tricks to use proper hand when performed in conjunction with a hand gesture
-Fix the occasionally popping of visual indicators (sign-ups, arrows, etc)
-Added support for custom soundtracks for the PS3
-Face and Body settings will now load properly in saved replays
-Character models will be in high detail when viewing a replay
-Visual indicators (sign-up icons/arrows) are no longer visible in replays and videos
-Remove the confirmation pop-up when retrying a challenge
-Reduce potential for pedestrians to spawn in an active challenge location
-Modified "Can you spell Girl?" challenge so the player starts with the lead
-Remove the 3,2,1 countdown when retrying a film challenge
-All Thrasher challenges unlock properly in the career progression
-When starting an Own the Spot via the Challenge Map, the player's session marker is automatically set for them
-Updated the online mini-map so skaters appear as the same color indicated in the player HUD
-Improved quality of character images generated for display on skate.reel web profiles
-EXP is no longer awarded for players that don't attempt a trick during a Ranked game of S.K.A.T.E.
-Modified deathrace intro sequences to eliminate camera clipping
-Online Freeskate Activities (Survival) - Increase the tolerance for ?skating too slowly' while in the air
-Online Spot Battle/Hall of Meat - Spectators can again trigger hand gestures during another player's turn

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 01, 2010, 15:30:01 pm »
Ok, nie jestem wielkim znawcą tematu deskorolek, nie znam sie zbytnio na terminologii. Moje pytanie może być banalne i śmieszne ale prosze o odpowiedz. Mam w jakichś zawodach zrobić pkt ale tylko za "spins". Co to kur** jest "spins". Dziękuje za współpracę.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 01, 2010, 15:36:27 pm »
Musisz okręcić deskę ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 01, 2010, 15:45:37 pm »
Musisz okręcić deskę ;)
Bardziej łopatologicznie prosze bo ni ch** nie wiem jak to zrobić.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Skate 2
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 01, 2010, 15:55:17 pm »


coś w ten deseń i powinno ci zaliczyć  ;)