Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 216085 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #640 dnia: Lipca 18, 2010, 00:05:54 am »
No, czyli bez paniki. DS jest na tyle solidny, że nie powinien miec takich niedopracowań :]

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #641 dnia: Lipca 18, 2010, 13:51:34 pm »
Panowie czy pierścień zwiększający ilość otrzymywanych dusz ma jakiś wpływ na spotkania z BP, którzy nawiedzają nasz świat?

Przed chwilą taki jeden mi się wbił i po trudnej walce w końcu go ubiłem. Jak zabrałem mu całe życie to się chyba odrodził i miał połowę HP, potem znowu go trochę poturbowałem i debil wskoczył przez przypadek (a może celowo?) w ogień :D.

Dostałem komunikat, że został pokonany, ale nie dostałem ani grama duszy :(.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #642 dnia: Lipca 18, 2010, 15:38:06 pm »
Przed chwilą taki jeden mi się wbił i po trudnej walce w końcu go ubiłem. Jak zabrałem mu całe życie to się chyba odrodził i miał połowę HP, potem znowu go trochę poturbowałem i debil wskoczył przez przypadek (a może celowo?) w ogień

Miał rzucone na siebie second chance- bardzo fajne to jest.

Z tymi duszami to ni interesowałem się jak jest, bodajże pulą do wygrania jest ta, którą black phantom ma ze sobą. Tak więc jeśli nie ma żadnej, to też żadnej nie dostaniesz bodajże :]

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #643 dnia: Lipca 18, 2010, 15:42:06 pm »
Fakt, przecież po śmierci mam licznik dusz na 0. Nie pomyślałem :(

Mimo wszystko satysfakcja duża, bo koleś dość mocny był  :angel:. W sumie to sam mi pomógł, bo nie wiadomo czemu nie użył ani razu roślinki leczącej :P.

Swoją drogą to jest niesprawiedliwe trochę. My w postaci ludzkiej męczymy się i farmujemy dusze przez godzinę, i wbija taki gość zabierając wszystko. W drugą stronę zerujemy sobie licznik i przy ewentualnej śmierci nic się nie dzieje. Według mnie taki gość powinien mieć stracony 1 lvl i dusze przeznaczone na jego zdobycie powinny trafić do zwycięzcy :).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #644 dnia: Lipca 18, 2010, 16:06:23 pm »
Mimo wszystko satysfakcja duża, bo koleś dość mocny był  . W sumie to sam mi pomógł, bo nie wiadomo czemu nie użył ani razu roślinki leczącej

Może był jednym z tych honorowych, co nie używają przedmiotów podczas walki. Jeśli widzę że podczas spotkania pvp mam do czynienia z kimś takim, co się i ukłoni i da czas na podreperowanie zdrowia, to również nie używam niczego innego.

Najgorsze są chamy, co mając przyzwanego blue phantoma atakują naraz. To wtedy bez wyrzutów sumienia wyciągam różdżkę i cisnę kwasową chmurę na obydwu.

Według mnie taki gość powinien mieć stracony 1 lvl i dusze przeznaczone na jego zdobycie powinny trafić do zwycięzcy .

Jeśli black phantom zginie sam (czyli np przez ogień, lub spadnie i się zabije), nie z Twojej ręki bezpośrednio, to traci i 1 lvl postaci :]


Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #645 dnia: Lipca 20, 2010, 01:21:25 am »
Dzisiaj sobie gram idę tunelem i biegną 2 czerwone duchy myślę sobie jakieś koksowe potwory weszli mi ostro w klatę niezłym combo uciekłem roślinka założyłem szabelkę oni z maczugami lecą ja szybka seria i unik, padli na luzie później zrozumiałem że to kolesie z neta we dwóch nie dali rady :lol: :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #646 dnia: Lipca 20, 2010, 09:54:33 am »
A nie mowa przypadkiem o dwóch black phantomach w 2-2, w tunelu po zjechaniu windą? Bo to ai, a dwóch najazdów jednocześnie miec nie można bodajże :]

Zaczynam dziś od nowa, tym razem idąc w faith- będę wymiatał jak nigdy czuję.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #647 dnia: Lipca 22, 2010, 09:59:28 am »
Atlus Announces Pure White Tendency For Demon's Souls. Difficulty Lowered For Couple Of Weeks
http://thegamingliberty.com/index.php/2010/07/22/atlus-announces-pure-white-tendency-for-demons-souls/

Cytuj
To celebrate the extension of online support for Demon’s Souls until at least March 2011 in North America, Atlus have announced that Demon’s Souls will have a Pure White World Tendency event for the next couple weeks.

The Pure White Tendency event actually makes enemies easier to defeat. Sounds good to us. Back to Boletaria you go.


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #648 dnia: Lipca 22, 2010, 10:12:20 am »
Ale to amerykańskie tylko. No i dobrze że nie u nas, nie po to planuję wszystkie kroki z tendencjami, by nagle z czarnej zrobiła mi się biała.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #649 dnia: Lipca 24, 2010, 14:30:34 pm »
No i skończyłem dzisiaj przygodę. Gra jest bardzo dobra i kto nie grał ten trąba  :fake-smile:

Mam rozumieć, że gdy po napisach końcowych obudziłem się znów w Nexusie to mam już New Game+? Wieczorkiem może przytnę, bo chce zobaczyć ile w tym prawdy, że poziom trudności się zwiększa o 50% :).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #650 dnia: Lipca 24, 2010, 14:45:27 pm »
Yep, to już new game+

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #651 dnia: Lipca 24, 2010, 16:23:27 pm »
Mam rozumieć, że gdy po napisach końcowych obudziłem się znów w Nexusie to mam już New Game+? Wieczorkiem może przytnę, bo chce zobaczyć ile w tym prawdy, że poziom trudności się zwiększa o 50%

Nie jest to prawda, ze poziom zwieksza sie az o 50%, mam obecnie NG+++ i nie jest 150% trudniej  :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #652 dnia: Lipca 24, 2010, 17:51:17 pm »
Mam rozumieć, że gdy po napisach końcowych obudziłem się znów w Nexusie to mam już New Game+? Wieczorkiem może przytnę, bo chce zobaczyć ile w tym prawdy, że poziom trudności się zwiększa o 50%

Nie jest to prawda, ze poziom zwieksza sie az o 50%, mam obecnie NG+++ i nie jest 150% trudniej  :P

Bo on nie skacze co 50% tylko za pierwszym razem niby* jest duży skok, a potem po kilka % :P.

*Póki co nie natrafiłem na nic trudnego i pierwsze trzy demony padły za pierwszym razem  :angel:

Miałem fajne spotkanie z czarnym fantomem. Szukał mnie jakieś 10 minut i udało mi sie go zajść od tyłu i jak zacząłem mu ciulać po plecach to nie zdążył się nawet odwrócić  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2010, 17:55:30 pm wysłana przez tytacz »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #653 dnia: Lipca 24, 2010, 18:47:03 pm »
Z ciekawości, bo intryguje nas to z tarniakiem, ale na jakiej kur** zasadzie obcy gracz może się nam wjebać do gry?

Może mi to ktoś wyjaśnić?

Ohtar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #654 dnia: Lipca 24, 2010, 18:56:20 pm »
Z ciekawości, bo intryguje nas to z tarniakiem, ale na jakiej kur** zasadzie obcy gracz może się nam wjebać do gry?

Może mi to ktoś wyjaśnić?

Cytuj
Depending on what aspect of multiplayer you are wishing to utilize, you will either need to be a Phantom -- meaning you have died at a previous point and have lost your body -- OR, you must be not be a Phantom and still have your body. If you have your body, you may find yourself in a multiplayer setting by either: 1) activating a blue soul sign and summoning a player Phantom to your aid, or 2), by being invaded by a player Black Phantom.

If you are a Phantom, you will be unable to summon Phantoms to your aid or be invaded by a Black Phantom, but can use the following magical stones to perform those actions yourself:

Blue Eye Stone: Found after defeating the boss Phalanyx. Upon use, it generates a Blue Soul Sign that other players within ten levels of yourself may activate to summon you to their assistance.

Black Eye Stone: Found by defeating any black phantom that is NOT a unique, named phantom (such as Black Phantom Miralda). Killing player Black Phantoms also does not count. Upon use, you will begin searching the Demon's Souls servers for an appropriate match, and will then attempt to connect and "invade" their world.

Red Eye Stone: I will leave it up to you to find out how to obtain this stone, though I will say that it can't be obtained until the end of the game. Upon use, it generates a red soul sign that allows other players to activate it and send both themselves and you to an arena in which you two may duel.

The rewards and varying consequences for living, dieing, leaving, etc. while in another player's world, as well as the rating system are all explained in depth in your Demon Soul's instruction manual.


Fajny patent, swoją drogą.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #655 dnia: Lipca 24, 2010, 19:33:10 pm »
Z ciekawości, bo intryguje nas to z tarniakiem, ale na jakiej kur** zasadzie obcy gracz może się nam wjebać do gry?

Może mi to ktoś wyjaśnić?

W czasie gry znajdujesz taki czarny kamyczek i jeśli jesteś pod postacią duszy to używając go gra zaczyna szukać jakiegoś innego gracza w ludzkiej postaci. Jeśli znajdziemy kogoś to automatycznie przenosimy się do jego gry i tam rozpierdalamy, albo dostajemy wpie**ol :P.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #656 dnia: Lipca 24, 2010, 19:45:54 pm »
Krótko mówiąc:
Jak grasz pod ludzką postacią, twoja gra przechodzi w tryb "hosta" i stajesz się przez to podatny na ataki innych graczy, którzy są pod postacią ducha. Będąc w postaci ducha gracz może nawiedzać światy innych graczy, którzy są pod ludzką postacią.

Dlatego jeżeli gramy sami, zaleca się grać pod postacią ducha, aby nikt nie mógł nam wbić do naszego świata.

Ogólnie DS należy przechodzić pod postacią ducha. Pomijając już fakt, że kiedy jesteśmy pod ludzką postacią ktoś może nam wbić, jako duch po prostu nie wpływamy na tendencje świata(w sensie nasze porażki), a poza tym poruszamy się bardziej cicho i jesteśmy gorzej widoczni - czyli stwory nas "wolniej" zauważają.
Niby o połowę mniej życia (lub tylko 25 % mniej, jeżeli mamy odpowiedni pierścień), ale ogólnie gra się łatwiej.

Acha, fizyczne ciosy też są słabsze pod postacią ducha. Ale za to Magia jest silniejsza :D

Ogólnie ilość i rodzaje zależności w tej grze to mistrzostwo. To jest godny przedstawiciel tej generacji!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #657 dnia: Lipca 24, 2010, 19:53:55 pm »
Interesujące. Rozumiem, że jeśli nie zdecyduję się na połączenie z Internetem to mam "luzy", tak?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #658 dnia: Lipca 24, 2010, 21:05:07 pm »
Ano.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #659 dnia: Lipca 24, 2010, 21:16:44 pm »
Interesujące. Rozumiem, że jeśli nie zdecyduję się na połączenie z Internetem to mam "luzy", tak?

Tak. W pewnym sensie, ma to nawet pewną korzyść :)

Jeżeli uzyskasz w jakimś świecie pure white lub pure black world tendency, i do niego wejdziesz grając online, po ponownych odwiedzinach tego świata tendencja się zresetuje.
Dlatego zaleca się zwiedzać świat, który jest w stanie Pure, grając offline, by tego uniknąć.

Niemniej wykonanie questa, który wpływa na zmianę tendencji, wpłynie na nią bez względu na to, czy jesteś online czy offline.

Granie online przy tendencjach ma taki plus, że grając w tym trybie niektóre czynności mocniej wpływają na zmianę tendencji, niżeli gdybyśmy grali offline. Pytanie tylko, czy jest to na tyle istotna zmiana, byśmy chcieli ryzykować niechcianymi odwiedzinami.
Do dalszych szczegółów na ten temat odsyłam do wiki:
http://demonssouls.wikidot.com/

Naprawdę zalecam sobie to przejrzeć i poczytać. Z jednej strony po to, by uniknąć głupich błędów (mówię z własnego doświadczenia :P), a z drugiej po to, by nie powielać zbyt często tych samych pytań a przy okazji uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #660 dnia: Lipca 24, 2010, 21:22:22 pm »
Dziękuję za linka, ale kierowałem się wyłącznie niezdrową ciekawością. Gra poczeka w kolejce jeszcze dłuuuugo.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 26, 2010, 17:53:09 pm »
Gra poczeka w kolejce jeszcze dłuuuugo.
Moja już się doczekała i właśnie dzisiaj zacząłem grać. Pograłem 3 godzinki i powiem, że gra jest mega-wciągająca. Doszedłem do mostu ze smokiem w Boletaria Palace i wróciłem się do Nexusa, bo musiałem wyłączać.
Ogólnie też mam na początek trochę pytań ale pierw spróbuję sam na nie poszukać odpowiedzi. ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #662 dnia: Lipca 27, 2010, 06:01:51 am »
To masz 1-2? Powodzenia przy przebiegnięciu przez most.  :D
Poza tym, mogłeś wyłączyć grę w tym momencie zamiast wracać do Nexusa.:]

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #663 dnia: Lipca 27, 2010, 16:03:47 pm »
Poza tym, mogłeś wyłączyć grę w tym momencie zamiast wracać do Nexusa.:]
No teraz już wiem.  ;)

To masz 1-2? Powodzenia przy przebiegnięciu przez most.  Very Happy
Normalnie przebiegłem przez ten most. Zabiłem pierw gości którzy na nim stali i jak smok sobie 'poział' ogniem i wrócił na urwisko to spokojnie pobiegłem. Boss też padł za pierwszym razem. Ogólnie myślałem, że początek będzie trudniejszy, ale być może to kwestia mojego nastawienia. Gra się super. :angel:
Takie małe pytanko - co daje to, że ktoś rekomendował moją wiadomość?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #664 dnia: Lipca 27, 2010, 16:09:02 pm »
Poza tym, mogłeś wyłączyć grę w tym momencie zamiast wracać do Nexusa.:]
No teraz już wiem.  ;)

To masz 1-2? Powodzenia przy przebiegnięciu przez most.  Very Happy
Normalnie przebiegłem przez ten most. Zabiłem pierw gości którzy na nim stali i jak smok sobie 'poział' ogniem i wrócił na urwisko to spokojnie pobiegłem. Boss też padł za pierwszym razem. Ogólnie myślałem, że początek będzie trudniejszy, ale być może to kwestia mojego nastawienia. Gra się super. :angel:
Takie małe pytanko - co daje to, że ktoś rekomendował moją wiadomość?

Uzupełnia ci się życie.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #665 dnia: Lipca 27, 2010, 16:13:27 pm »
Uzupełnia ci się życie.
Ok, dzięki za odpowiedź ;]

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #666 dnia: Lipca 27, 2010, 17:01:30 pm »
Normalnie przebiegłem przez ten most. Zabiłem pierw gości którzy na nim stali i jak smok sobie 'poział' ogniem i wrócił na urwisko to spokojnie pobiegłem.

To mowa o 1-1 w takim razie :]

Tip- zdobądź łuk. Ten jest zajebisty. Znajdziesz go w 1-2 i 4-1.

1man1jar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #667 dnia: Lipca 27, 2010, 17:12:26 pm »
Demon’s Souls online servers staying up until spring 2011

Cytuj
Atlus has confirmed that Demon’s Souls’ online servers will be kept online until at least next March. The From Software RPG was released back in the US back in October last year. The game was released in Japan in February 2009. The game, a PS3 exclusive, only released last month in Europe via Namco Bandai Partners after much fan demand to bring it to the region. So there. More ball-breaking online RPG action until March at least

Gra od miesiąca w Europie, a oni za kilka miesięcy zamykają serwery. Spoko. :roll: Info w sumie najprawdopodobniej tylko dla posiadaczy wersji NTSC-NA
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 18:27:10 pm wysłana przez 1man1jar »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #668 dnia: Lipca 27, 2010, 19:09:25 pm »
To mowa o 1-1 w takim razie :]
Aha, czyli jeszcze TEN most przede mną ;]

Tip- zdobądź łuk. Ten jest zajebisty. Znajdziesz go w 1-2 i 4-1.
Jakąś kuszę na razie udało mi się zdobyć w 1-1.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #669 dnia: Lipca 27, 2010, 23:03:09 pm »
Kurde, ostatnio coraz częściej słyszy się o zamykaniu serwerów w grach na PS3. No dobra rozumie jakieś po pierdółki, ale DS?  :-?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #670 dnia: Lipca 27, 2010, 23:10:48 pm »
Kurde, ostatnio coraz częściej słyszy się o zamykaniu serwerów w grach na PS3. No dobra rozumie jakieś po pierdółki, ale DS?  :-?
Akurat w przypadku DS to moze byc zrozumiale, bo wydawca musi utrzymywac naprawde mocny serwer by zapewnic graczom prawie MMO expierence. To nie gra w ktorej masz tylko polaczenie p2p, a glowny serwer odpowiada wylacznie za matchmaking i statystyki.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #671 dnia: Lipca 28, 2010, 07:25:17 am »
IMO - do czasu premiery DS2(które zostanie zapowiedziane na TGS - Believe  8) ) serwery będą działały.
Gra sprzedała się całkiem dobrze, a online jest integralną częścią gry - bez niego DS sporo traci...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #672 dnia: Lipca 28, 2010, 14:25:08 pm »
Dobra kur**, doszedłem do Tower Knighta i kupa. Zajebał mnie 4 razy a dwa razy zrobiłem mu nawet damage 10 :lol: Drogę do niego już mogę je**ąć z zamkniętymi oczami. Jak pomyślę, że za każdym razem mam do niego biec od nowa... i znów dostać w dupę bo jeden cios i leżę... :lol: Ale powiedziałem sobie, że nie będę się irytował tylko dzielnie walczył. Ale jak on mnie zabija na początku, to co będzie jak mu zostanie mało energii i mnie zajebie. :lol:

1man1jar

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #673 dnia: Lipca 28, 2010, 14:34:07 pm »
IMO - do czasu premiery DS2(które zostanie zapowiedziane na TGS - Believe  8) ) serwery będą działały.
Gra sprzedała się całkiem dobrze, a online jest integralną częścią gry - bez niego DS sporo traci...

Cytuj
Atlus confirmed (...)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #674 dnia: Lipca 28, 2010, 14:39:07 pm »
Dobra kur**, doszedłem do Tower Knighta i kupa. Zajebał mnie 4 razy a dwa razy zrobiłem mu nawet damage 10 :lol: Drogę do niego już mogę je**ąć z zamkniętymi oczami. Jak pomyślę, że za każdym razem mam do niego biec od nowa... i znów dostać w dupę bo jeden cios i leżę... :lol: Ale powiedziałem sobie, że nie będę się irytował tylko dzielnie walczył. Ale jak on mnie zabija na początku, to co będzie jak mu zostanie mało energii i mnie zajebie. :lol:
badz twardy - placz, gryz, drap i rwij ale graj dalej. przeciez kazdy tru pro hardcore plaja musi skonczyc ta gre i zrobic platyne.
ja wciaz sie przymierzam do zakupu, ale w sumie to mam juz sporo siwych wlosow i na razie mi starczy  ;)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #675 dnia: Lipca 28, 2010, 16:32:26 pm »
Każdy gracz powinien tej gry spróbować.
Bo jest po prostu piękna i wspaniała.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #676 dnia: Lipca 28, 2010, 16:36:15 pm »
Dobra kur**, doszedłem do Tower Knighta i kupa. Zajebał mnie 4 razy a dwa razy zrobiłem mu nawet damage 10 :lol: Drogę do niego już mogę je**ąć z zamkniętymi oczami. Jak pomyślę, że za każdym razem mam do niego biec od nowa... i znów dostać w dupę bo jeden cios i leżę... :lol: Ale powiedziałem sobie, że nie będę się irytował tylko dzielnie walczył. Ale jak on mnie zabija na początku, to co będzie jak mu zostanie mało energii i mnie zajebie. :lol:

Tower knight jest o tyle łatwy, że przewidywalny.

Pierwsze co robisz po wejściu do lokacji, to biegiem go mijasz, idziesz na mury i wybijasz wszystkich łuczników. Po tym masz wybór- tania strategia, to pozostanie na murach i ustrzelenie z łuku, odpowiednio się chowając przy jego atakach. Fajniejsza, to biegniesz do niego i starasz się byc na jego tyłach (najłatwiej przebiec między nogami). Uwaga kiedy się będzie przewracał. Tarcza Ci niepotrzebna, bo i tak nie zatrzymasz jego ewentualnego ciosu, wiec łapiesz broń oburącz dla wiekszych obrażeń. No i tyle :]

Blessed mirdian hammer+5 jest zajebistą bronią stwierdzam- prawie 400 punktów obrażeń zadaję zwykłym pchnięciem, szybkie, zasięg daleki i do tego regeneruje życie. Nice.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #677 dnia: Lipca 28, 2010, 17:04:13 pm »
Pierwsze co robisz po wejściu do lokacji, to biegiem go mijasz, idziesz na mury i wybijasz wszystkich łuczników.
No tak właśnie zrobiłem. Potem zacząłem nawalać nogę ale delikatnie mówiąc nie dałem rady. :)

pozostanie na murach i ustrzelenie z łuku, odpowiednio się chowając przy jego atakach
Myślałem też o tym.

Wrócę ze sklepu i znów stanę do walki. Ależ ta gra sprawdza charakter ;]

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #678 dnia: Lipca 28, 2010, 17:08:12 pm »
A czym uderzasz? Podpakuj może broń trochę, idąc do drugiego świata. Ja cały pierwszy zostawiłem sobie na koniec szczerze mówiąc praktycznie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #679 dnia: Lipca 28, 2010, 17:22:25 pm »
A czym uderzasz? Podpakuj może broń trochę, idąc do drugiego świata. Ja cały pierwszy zostawiłem sobie na koniec szczerze mówiąc praktycznie.
Do drugiego świata czyli do 2-1? Biegam z podstawowym Spear'em a w tłumie wyciągam Sword'a. Ogólnie dopiero obczajam statystyki, możliwości rozwoju broni itp. Znalazłem łuk w 1-2, mam jeszcze kuszę, i jakieś dwa inne miecze. Kupiłem też stalową tarczę. Rozumiem, że tu nie ma tak, że np. Tower Knight jest bossem nr 2, bo mogę sobie np. iść do bossa ze świata 2-1?