Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 215156 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

iko

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #880 dnia: Listopada 18, 2010, 23:06:53 pm »
 :P

Wybierałem, albo kupić Demon's Souls, albo FFXIII, wybrałem Finala... z sentymentu do tej kochanej przez wielu serii, mam nadzieje, że dużo nie straciłem. <gulp>


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #881 dnia: Listopada 18, 2010, 23:15:37 pm »
Wybrałeś dużego fiata, który w dodatku nie jeździ, rezygnując z ferrari, które pomyka jak struś pędziwiatr.

Jeśli możesz, to wymień tego niegrywalnego i idiotycznego crapa, na diament w postaci DS'a :]

iko

  • Gość
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #882 dnia: Listopada 18, 2010, 23:23:01 pm »
Mimo wszystko i tak z sentymentu przejadę się tym fiatem, pomimo krytycznych opinii o jego stanie. ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #883 dnia: Listopada 18, 2010, 23:24:08 pm »
To może wyjdź już z tego tematu skoro Demon's Souls Cię nie interesuje?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #884 dnia: Listopada 20, 2010, 20:34:50 pm »
Ehhh kurczę pieczone przez tą grę można siwych włosów dostać. Nie wiem ile czasu trzeba poświęcić żeby zrobić wszystkie wzmacniane kamieniem na +5. Własnie poluję na cloudstone'y w 4-3 i widzę, że to potrwaaaaaaaaaa...

Ps. Jakie macie pomysły i życzenia odnośnie kontynuacji czy co to tam ma być?
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2010, 21:06:53 pm wysłana przez kun »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #885 dnia: Listopada 20, 2010, 20:55:35 pm »
Ehhh kurczę pieczone przez tą grę można siwych włosów dostać. Nie wiem ile czasu trzeba poświęcić żeby zrobić wszystkie wzmacniane kamieniem na +5. Własnie poluję na cloudstone'y w 4-4 i widzę, że to potrwaaaaaaaaaa...

Ps. Jakie macie pomysły i życzenia odnośnie kontynuacji czy co to tamma być?

Chunk'i nie lecą w 4-3(na planszy z szefem Storm King) albo szansa jest mała, w każdym razie nigdy mi tam nie wypadł- zbierałem je w 4-1.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2010, 21:02:22 pm wysłana przez Jurass »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #886 dnia: Listopada 20, 2010, 21:09:26 pm »
Hmm w 4-1 to by pewnie potrwało stulecie (można tam ustrzelić max dwie płaszczki?).

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #887 dnia: Listopada 20, 2010, 21:20:34 pm »
Hmm w 4-1 to by pewnie potrwało stulecie (można tam ustrzelić max dwie płaszczki?).
w 4-3 zabiłem ich grubo ponad sto i nic. W 4-1 zabijałem cztery płaszczki i czasami miałem po dwa kamienie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #888 dnia: Listopada 21, 2010, 14:23:11 pm »
Faktycznie, 4-1 to najlepsza lokacja do farmienia cloudstone'ów. Niestety chunk czy jakimś cudem pure wypadają tak raz na dwie tony shard'ów (jak na razie udało mi się złapać trzy chunk'i i dwa pure). Szkoda, że tylko dwie płaszczki da się w kontrolowany sposób ubić.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #889 dnia: Listopada 22, 2010, 11:57:52 am »
Wpadł mi Pure Bladestone - bez większych problemów w niecałe dwie godziny. Farmiłem go z czarnego szkieleta z dwoma katanami z 4-2 (za ukrytym przejściem prowadzącym do primaveral demona). Polecam tą metodę, bo pomimo niższego prawdopodobieństwa (w stosunku do BP szkieleta - cofnięcie od Old Hero) jest bardzo szybka i jest ono niwelowane ilością prób.

Po ubiciu niemal wszystkich imiennych BP, dowiedziałem się, że nie można tego robić za pomocą poison cloud bo wówczas nie wpływa to (pozytywnie) na tendencję postaci. Ostateczny, zabijający atak musi być inny. Friends Ring poszedł sie kochać...  :cry:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #890 dnia: Listopada 22, 2010, 14:37:08 pm »
Wpadł mi Pure Bladestone - bez większych problemów w niecałe dwie godziny. Farmiłem go z czarnego szkieleta z dwoma katanami z 4-2 (za ukrytym przejściem prowadzącym do primaveral demona). Polecam tą metodę, bo pomimo niższego prawdopodobieństwa (w stosunku do BP szkieleta - cofnięcie od Old Hero) jest bardzo szybka i jest ono niwelowane ilością prób.

Po ubiciu niemal wszystkich imiennych BP, dowiedziałem się, że nie można tego robić za pomocą poison cloud bo wówczas nie wpływa to (pozytywnie) na tendencję postaci. Ostateczny, zabijający atak musi być inny. Friends Ring poszedł sie kochać...  :cry:
Zabij paru BP-graczy i po sprawie:) (tyko uważaj na resety tendecji światów)

Wiadomość scalona: Listopada 22, 2010, 14:44:50 pm
Faktycznie, 4-1 to najlepsza lokacja do farmienia cloudstone'ów. Niestety chunk czy jakimś cudem pure wypadają tak raz na dwie tony shard'ów (jak na razie udało mi się złapać trzy chunk'i i dwa pure). Szkoda, że tylko dwie płaszczki da się w kontrolowany sposób ubić.
Pure na 100% leci ze Storm Kinga i do trofeum potrzeba tylko jeden. Gorzej z chunkami-farmienie zajmuje dłuższą chwilę, do tego doliczyć wkurzającą pracę kamery przy ścieżce na na klifie/płaszczki wpadające do wody-rzeczywiście trochę to wkur**a.
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2010, 14:44:50 pm wysłana przez Jurass »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #891 dnia: Listopada 22, 2010, 15:00:43 pm »
Zabij paru BP-graczy i po sprawie:) (tyko uważaj na resety tendecji światów)
Dlatego wciąż gram offline i nie miałem ani jednego pojedynku jeszcze*. Pierwsze przejście robiłem online ale się na trafiło.
Kończę ostatni świat, polecę potem w każdym na PBWT na primaveral demony i wskakuje online. Żeby pozytywnie oddziaływać na tendencję, muszę pokonać BP gracza będąc w formie ciała a nie ducha? I co jeśli zginę w formie ciała - wpływa to na tendencję świata ale co z tendencją postaci? Pytam, bo pewnie będe na początku dostawał po dupie.

* ktoś na EU wersji z ~110 levelem chętny?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #892 dnia: Listopada 22, 2010, 15:26:58 pm »
Bp mogą Cię nawiedzić tylko jeśli jesteś w formie ciała. U mnie niestety online działa tylko czasem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje (loguje mnie na serwer DS'a!). Będąc na lvl 235 mogę już spokojnie grać w formie ciała, szkoda tylko, że nie ma szans na inwazje Bp'ów. Poza tym, prarts, jeśli Ty zrobisz komuś najazd i przegrasz - tracisz jeden SL. Uważaj zatem. Nie polecam atakować nikogo w Tower of Latria. Strasznie ciężko tam robić uniki w wąskich korytarzach, mostach i schodach. Reszta światów jest ok. Kurde jeszcze tylko wymaksować bronie z: greystone, mercurystone, marrowstone, moonlightstone, cloudstone (wszędzie brakuje mi po kilka chunk'ów), ostatni czar do nauczenia, friend's ringi mam wszystko.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #893 dnia: Listopada 24, 2010, 09:57:59 am »
Wczoraj miałem dobry dzień - po raz pierwszy grałem PVP i skosiłem kilku pod rząd (w 1-4), co dało mi PWCT i w efekcie Friends Ring. Po raz pierwszy grałem tez w co-opie, rewelka. Teraz pozabijam wszystko co się z NPCów rusza (no, prawie) żeby zdobyć Foe Ring i kończę kolejne już przejście (został mi tylko False King do zrobienia i sam finał). Tym razem załatwię Dziewicę dla kamienia.

Spojrzałem na listę pucharów, po tym przejściu będzie mi brakować już tylko 3 cudów od Saint Urbain (zabrakło mi pureblood, yellow i dragon demon`s souls) do zdobycia platyny (brakuje mi jeszcze jednego puchatu, za wszytskie pierścienie, ale ten zaraz wpadnie bo brakuje mi tylko wspomnianego Foe Ring). Więc chyba się skuszę na kolejne (nie wiem już które, chyba czwarte) przejście: przynajmniej drugiego, trzeciego i piątego świata + uwolnienie Sainta.
Przy okazji trzeciego świata, bardzo bym chciał ten turban mnicha. Oby się udało, bo mam postać stricte "magiczną" (Magic na 93) więc boost magii by się przydał.

PS - gra tak idealnie wypełniła mi czas do premiery GT5 (kupiłem ją niby z tego powodu), że nie mogę przestać w nią grać. Siedzę przy niej już ponad dwa tygodnie, liczba godzin na sejwie (wg. gry przy ładowaniu stanu) zbliża się do 70 godzin i wciąż mam ochotę na więcej. A przecież dopiero co wskoczyłem w online i zasmakowałem PVP. To jakiś fenomen jak dla mnie. Na grę czaiłem się od dawna i dobrze, że się w końcu zdecydowałem. Jest tak dobra jak piszą a nawet lepsza.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #894 dnia: Listopada 24, 2010, 10:43:43 am »
Bronie wszystkie zrobiłeś na +5? Kurde, ja swoją czarodziejką już piąty raz przechodzę i nadal brakuje mi czterech! Tak to jest jak się luck nie rozwija.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #895 dnia: Listopada 24, 2010, 10:57:29 am »
Bronie wszystkie zrobiłeś na +5? Kurde, ja swoją czarodziejką już piąty raz przechodzę i nadal brakuje mi czterech! Tak to jest jak się luck nie rozwija.
Masz na myśli bronie udoskonalane poszczególnymi kamieniami? Tak, nie miałem jakiś szczególnych problemów z kamieniami, nawet z pure bladestone (szansa na drop 0,5%) jak pisałem wcześniej. Może dlatego, że grałem offline, jaszczurki omijałem z założonym Thieves Ring jak się tylko dało dopóki nie zrobiłem PBWT (stąd offline). Dopiero wtedy ruszałem na jaszczurze łowy i tak w każdym świecie i każdym levelu - poza oczywistymi wyjątkami (jak np. cloudstone) sypały purami i chunkami jak szalone ;). No i na PBWT są generalnie lepsze dropy, ale to pewnie wiesz.
A luck przypakowałem na samym poczatku (kilka leveli) żeby mi roślinek więcej wpadało - tak sobie kombinowałem, bo wtedy jeszcze nie wiedziałem, że generalnie są mało warte i moża się bez nich obejść.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #896 dnia: Listopada 24, 2010, 13:08:35 pm »
Może dlatego, że grałem offline, jaszczurki omijałem z założonym Thieves Ring jak się tylko dało dopóki nie zrobiłem PBWT (stąd offline). Dopiero wtedy ruszałem na jaszczurze łowy i tak w każdym świecie i każdym levelu

Nice :]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #897 dnia: Listopada 24, 2010, 13:35:09 pm »
To nieźle, ja ma 235 lvl i jeszcze brakuje mi czterech broni (po kilka chunk'ów w każdym).

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #898 dnia: Listopada 24, 2010, 13:46:37 pm »
Masz zbyt wysoki level, żebym mógł Ci pomóc (zostało mi kilka na stanie).

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #899 dnia: Listopada 24, 2010, 14:36:20 pm »
Bronie wszystkie zrobiłeś na +5? Kurde, ja swoją czarodziejką już piąty raz przechodzę i nadal brakuje mi czterech! Tak to jest jak się luck nie rozwija.
Masz na myśli bronie udoskonalane poszczególnymi kamieniami? Tak, nie miałem jakiś szczególnych problemów z kamieniami, nawet z pure bladestone (szansa na drop 0,5%) jak pisałem wcześniej. Może dlatego, że grałem offline, jaszczurki omijałem z założonym Thieves Ring jak się tylko dało dopóki nie zrobiłem PBWT (stąd offline). Dopiero wtedy ruszałem na jaszczurze łowy i tak w każdym świecie i każdym levelu - poza oczywistymi wyjątkami (jak np. cloudstone) sypały purami i chunkami jak szalone ;). No i na PBWT są generalnie lepsze dropy, ale to pewnie wiesz.
A luck przypakowałem na samym poczatku (kilka leveli) żeby mi roślinek więcej wpadało - tak sobie kombinowałem, bo wtedy jeszcze nie wiedziałem, że generalnie są mało warte i moża się bez nich obejść.
W azjatyckiej wersji wbiłem Luck na 99 i powiem szczerze, że NIC to nie daje. Po Chunk of Marrowstone latałem dłużej niż w wersji EU z Luck'iem na 12, a Pure Bladestone to już w ogóle bez pytań, zaczynałem farmienie z 26h na liczniku, mam 34 i kamienia jak nie było tak niema...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #900 dnia: Listopada 24, 2010, 15:02:07 pm »
W azjatyckiej wersji wbiłem Luck na 99 i powiem szczerze, że NIC to nie daje. Po Chunk of Marrowstone latałem dłużej niż w wersji EU z Luck'iem na 12, a Pure Bladestone to już w ogóle bez pytań, zaczynałem farmienie z 26h na liczniku, mam 34 i kamienia jak nie było tak niema...
Zgadzam się. Luck jako parametr postaci, jeśli ma w ogóle jakieś znaczenie - to pomijalne.
Ważniejszy jest luck gracza - ja go chyba miałem sporo, skoro Pure Bladestone wpadł mi tak szybko (przy pierwszym posiedzeniu, 1,5 - 2 h farmienia). Powodzenia Jurass (może spróbuj tam gdzie ja?).

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #901 dnia: Listopada 24, 2010, 15:04:41 pm »
W azjatyckiej wersji wbiłem Luck na 99 i powiem szczerze, że NIC to nie daje. Po Chunk of Marrowstone latałem dłużej niż w wersji EU z Luck'iem na 12, a Pure Bladestone to już w ogóle bez pytań, zaczynałem farmienie z 26h na liczniku, mam 34 i kamienia jak nie było tak niema...
Zgadzam się. Luck jako parametr postaci, jeśli ma w ogóle jakieś znaczenie - to pomijalne.
Ważniejszy jest luck gracza - ja go chyba miałem sporo, skoro Pure Bladestone wpadł mi tak szybko (przy pierwszym posiedzeniu, 1,5 - 2 h farmienia). Powodzenia Jurass (może spróbuj tam gdzie ja?).
Latam na zmiane tu i tu.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #902 dnia: Listopada 24, 2010, 15:17:49 pm »
W azjatyckiej wersji wbiłem Luck na 99 i powiem szczerze, że NIC to nie daje. Po Chunk of Marrowstone latałem dłużej niż w wersji EU z Luck'iem na 12, a Pure Bladestone to już w ogóle bez pytań, zaczynałem farmienie z 26h na liczniku, mam 34 i kamienia jak nie było tak niema...
Zgadzam się. Luck jako parametr postaci, jeśli ma w ogóle jakieś znaczenie - to pomijalne.
Ważniejszy jest luck gracza - ja go chyba miałem sporo, skoro Pure Bladestone wpadł mi tak szybko (przy pierwszym posiedzeniu, 1,5 - 2 h farmienia). Powodzenia Jurass (może spróbuj tam gdzie ja?).

Luck przydaje się wtedy, gdy ktoś chce używać BBS'a jako swoją główną broń ( który to właśnie na luck bazuje swoje statsy). Broń to zacna!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #903 dnia: Listopada 27, 2010, 04:08:24 am »
Wpadła w końcu platynka w wersji azjatyckiej.(z niecierpliwością czekam na ciepłe słowa maniekz:)
Jedno jest pewne, Luck oraz Large Sword of Searching gówno dają przy farmieniu Pure Bladestona, a nawet skłonny jestem stwierdzić że Luck zaniża szansę. Nie wiem ile szkieletów ubiłem, ale uzbierało się 78 Chunk'ów, w wersjii EU z 12 do Luck, bez LSoS  miałem ich koło 40 (Pure wypadł mi ostatecznie ze szkieletora w ukrytym przejściu bez LSoS w ręku). Czytałem też opinie innych na ten temat, niektórzy dostawali za siódmym razem, inni za trzydziestym, ktoś nawet twierdzi że za pierwszym czy drugim, a inny płacze że ponad dwieście razy i nic. Cholernie losowe trofeum.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2010, 07:06:13 am wysłana przez Jurass »

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #904 dnia: Listopada 27, 2010, 19:27:49 pm »
Jest kur**!!!
Pierwsze podejście w 4-2 PBWT na nowym save-ie i wpadł pure bladestone 8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #905 dnia: Listopada 28, 2010, 20:46:14 pm »
Mam wrażenie że takie "świeże" wejścia do światów więcej dają, niż kolejne i mozolne powtarzanie tego samego, ale tu już wydziwiam chyba :]

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #906 dnia: Listopada 29, 2010, 08:24:35 am »
Też w weekend wpierdoliłem platynę, po czym zacząłem kolejne przejście (chyba piąte). Postać z magią na 99, Insanity Catalyst, turbanem Old Monka, Kris Sword+5 ogarnia pomioty jak chce.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #907 dnia: Grudnia 21, 2010, 00:25:35 am »
http://www.gametrailers.com/news/demon-s-souls-servers-status/2797

Serwery amerykańskiej wersji będą aktywne do drugich urodzin tej gry w stanach, czyli do okolic Października 2011.

I to właśnie ssie w konsolach, że ktoś musi utrzymywać serwery...
Któregoś dnia serwery danej gry po prostu padają. Żadne p2p, żadne lan, nic...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #908 dnia: Grudnia 21, 2010, 02:39:20 am »
OJ nie fajnie :/ Cos szybko wylaczaja te serwery...

PS. a kiedy premiera DS2 czy co to tam ma byc ?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #909 dnia: Grudnia 30, 2010, 23:32:20 pm »
Też w weekend wpierdoliłem platynę, po czym zacząłem kolejne przejście (chyba piąte). Postać z magią na 99, Insanity Catalyst, turbanem Old Monka, Kris Sword+5 ogarnia pomioty jak chce.
Jest kur**!!!
Pierwsze podejście w 4-2 PBWT na nowym save-ie i wpadł pure bladestone 8)

Wyzwala emocje. To pewne.

Ja chce kupić kolekcjonerską, europejską wersje, a tu posucha. nawet na e bay. Niby ktoś tam miał, ale jakość odbiegała od interesujących mnie standardów.

Jak tam widzę chłopaki, jak po kolei wbijacie te platyny, to aż chce się do tego zacnego grona dołączyć - może ktoś się skusi, wzorem A-n, o podwójna platyna  :grin:

Z ciekawostek (umieściłem w temacie "Speed Run"), jakiś rzeźnik z Japonii ukończył DS poniżej jednej godziny. Filmik robi wrażenie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #910 dnia: Grudnia 31, 2010, 08:39:34 am »
Jak tam widzę chłopaki, jak po kolei wbijacie te platyny, to aż chce się do tego zacnego grona dołączyć - może ktoś się skusi, wzorem A-n, o podwójna platyna  :grin:
A wiesz, że myślałem o tym? Gra jest tak wspaniała, że pomimo wielu godzin (o ile pamiętam przy sejwie mam wyświetlane ponad 70, ale sporo trzeba spooooro dodać) i zrobieniu platyny wciąż mam na nią ochotę. Teraz GT5 mnie trzyma, ale wciąż ochota na odpalenie DS powraca. Kupno wersji amerykańskiej byłoby dobrym sposobem na powrót do DS i dodatkowym wyzwaniem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #911 dnia: Grudnia 31, 2010, 12:51:14 pm »
Jak tam wypatrzysz stosowne wersje, daj znać. Ja mam amerykańca, potrzebuję europejską (najlepiej kolekcjonerska). Ty z USA ver kłopotu natomiast nie będzie miał w ogóle.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #912 dnia: Lutego 08, 2011, 22:02:50 pm »
Trailer Dark Souls z lekka mnie nakręcił i postanowiłem wreszcie kupic Demon's Souls. Pytanie tylko jaką wersję. Na allegro jest amerykaniec http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-demons-souls-i1449070300.html oraz europejska wersja http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-tanio-sklep-robson-i1433433896.html. Pytanie tylko w jaką się zaopatrzyc? Jakie są różnice?

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #913 dnia: Lutego 08, 2011, 22:21:53 pm »
Różnic chyba nie ma, a jak już to minimalne. Nie wiem jak wygląda sprawa z serwerami, czy każdy region ma swój i mając wersję europejską z amerykaninami nie pograsz (coś mi się wydaje, że o tym było... albo jakiś film mi się włączył) Ogólnie wszystko jedno.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #914 dnia: Lutego 08, 2011, 23:04:00 pm »
Wersja amerykańska bodajże wyszła w dwóch wydaniach. Była z czerwonym phantomem na okładce i zawierała ponoć silniejszych przeciwników.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #915 dnia: Lutego 08, 2011, 23:23:55 pm »
Żadnych różnic nie ma poza paroma zmianami w nazewnictwie miedzy wersja azjatycką a us/eu  >KLIK<, osobnymi serwerami, osobnymi zestawami trofeów i gliczem w niespaczowanej wersji azjatyckiej pozwalającym w jakieś 2-3h naklonować 9.999.999 dusz.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #916 dnia: Lutego 09, 2011, 07:42:11 am »
Trailer Dark Souls z lekka mnie nakręcił i postanowiłem wreszcie kupic Demon's Souls. Pytanie tylko jaką wersję. Na allegro jest amerykaniec http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-demons-souls-i1449070300.html oraz europejska wersja http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-tanio-sklep-robson-i1433433896.html. Pytanie tylko w jaką się zaopatrzyc? Jakie są różnice?
Kupuj europejczyka - serwery powinny działac najdłużej (włączone najpóźniej). Cała reszta to nieistotne detale.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #917 dnia: Lutego 09, 2011, 11:51:39 am »
Tak btw europejski to ten wydawany przez Atlusa czy Namco?

Musze sobie w końcu kupić tą gre na własność, bo tak to miałem od Musica, ale on chyba sprzedał już w cholere.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #918 dnia: Lutego 09, 2011, 11:59:50 am »
Tak btw europejski to ten wydawany przez Atlusa czy Namco?

Musze sobie w końcu kupić tą gre na własność, bo tak to miałem od Musica, ale on chyba sprzedał już w cholere.
Atlus=us, Namco-Bandai=eu.

Wiadomość scalona: [time]Luty 09, 2011, 12:05:16 pm[/time]
Trailer Dark Souls z lekka mnie nakręcił i postanowiłem wreszcie kupic Demon's Souls. Pytanie tylko jaką wersję. Na allegro jest amerykaniec http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-demons-souls-i1449070300.html oraz europejska wersja http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-tanio-sklep-robson-i1433433896.html. Pytanie tylko w jaką się zaopatrzyc? Jakie są różnice?
Obydwie aukcje to to samo:(wersja us-"platyna")
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2011, 12:05:37 pm wysłana przez Juras »

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #919 dnia: Lutego 09, 2011, 14:34:27 pm »
Ok, dzięki za odpowiedzi. :angel: