Autor Wątek: Assassin's Creed 2  (Przeczytany 70733 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #400 dnia: Października 29, 2009, 12:42:25 pm »
A dla odmiany ja powiem, że biore zaraz po premierze. Tylko trzeba bedzie uncharted 2 opylić.  :cool:
: Październik 29, 2009, 13:41:27 pm
Więc jak postawisz dobre piwko Ryo, to w ogole nie bedziesz musiale kupowac. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #401 dnia: Października 29, 2009, 12:45:15 pm »
A dla odmiany ja powiem, że biore zaraz po premierze. Tylko trzeba bedzie uncharted 2 opylić.  :cool:
: Październik 29, 2009, 13:41:27 pm
Więc jak postawisz dobre piwko Ryo, to w ogole nie bedziesz musiale kupowac. ;)
Ty, no patrz! Jeszcze Twojego posta nie skończyłem czytać a już o tym pomyślałem :P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #402 dnia: Października 29, 2009, 12:49:48 pm »
A dla odmiany ja powiem, że biore zaraz po premierze. Tylko trzeba bedzie uncharted 2 opylić.  :cool:
: Październik 29, 2009, 13:41:27 pm
Więc jak postawisz dobre piwko Ryo, to w ogole nie bedziesz musiale kupowac. ;)
Ty, no patrz! Jeszcze Twojego posta nie skończyłem czytać a już o tym pomyślałem :P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dzisiaj to ja nie za bardzo moge nawet myśleć o jakimkolwiek alkoholu. If you know what I mean. ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #403 dnia: Października 29, 2009, 12:52:05 pm »
jeśli AI będzie takie jak w jedynce + zbyt mało skradankowych elementów i ogólnie możliwości ukrycia/ucieczki niedorobiony system walki to raczej podziękuje. Fajnie się skakało biegało (podziwianie animacji/grafiki i panoramy miasta) ale dla mnie to trochę za mało.
widzisz..mi się AC1 podobał..bo nie podszedłem do niej jak do skradanki, skradanka jest do momentu ataku na cel. Potem to się zaczyna...uciekanka. To jest trochę jak ten nowy batman, tak jakby 2 gry w jednej z tym że w AC dominuje ta część z walką i uciekaniem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #404 dnia: Października 29, 2009, 12:57:16 pm »
A dla odmiany ja powiem, że biore zaraz po premierze. Tylko trzeba bedzie uncharted 2 opylić.  :cool:
: Październik 29, 2009, 13:41:27 pm
Więc jak postawisz dobre piwko Ryo, to w ogole nie bedziesz musiale kupowac. ;)
Ty, no patrz! Jeszcze Twojego posta nie skończyłem czytać a już o tym pomyślałem :P
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dzisiaj to ja nie za bardzo moge nawet myśleć o jakimkolwiek alkoholu. If you know what I mean. ;)
Nie mówiłem o stawianiu alkoholu...
If you know what I mean...  :oops: ;)
: Październik 29, 2009, 12:54:16 pm
Niech w ACII poprawią AI i wywala monotonię zadań (co już jest potwierdzone) i będzie dobrze. Różne wdzianka, bronie do kupienia a nawet obrazy do naszej kwatery... Będzie co robić w nowym AC.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #405 dnia: Października 29, 2009, 13:05:41 pm »
Coś mi się wydaje że to taki cichy koń...choć niby zapowiada się hit, ale musi poprawić smak po 1.
Niby to trudne nie jest, ale ludzie nadal mają smak monotonii i głupiego AI w ustach.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #406 dnia: Października 29, 2009, 13:17:26 pm »
Coś mi się wydaje że to taki cichy koń...choć niby zapowiada się hit, ale musi poprawić smak po 1.
Niby to trudne nie jest, ale ludzie nadal mają smak monotonii i głupiego AI w ustach.
Swego czasu sam zakupiłem AC m.in. po to, by przekonać się czy gra rzeczywiście jest monotonna i odznacza się brakami w AI wrogów tak jak to większość pisze.
Cóż mogę powiedzieć, po połowie gry po części podzielam ich zdanie, że przeciwnicy to pipy i non-stop robimy to samo. Aż się prosi o jakąś odmianę. Miasta zbudowane na jedno kopyto, znajdź view point, obczaj okolicę itd.
Ale... wszystko zależy od osoby grającej. Wystarczy sie wczuć i obrać inny sposób grania a już krucjata wygląda inaczej. Pamiętam, że takie głosy wśród grających też były.
Świetny pomysł i olbrzymi potencjał. Wygląda na to, że ACII naprawi to, co nie do końca zagrało w części pierwszej.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #407 dnia: Października 29, 2009, 13:24:33 pm »
Ja chciałbym więcej misji takich jaka była ostatnia w AC 1. Żeby trzeba było gdzieś na koniu jeździć poza miasto, coś załatwić, później uciekać przez pościgiem. Jakies zakradanie się do obozów, branie udziału w dużych ustawkach. Tyyyle różnych ciekawych misji można wymysleć. Mam nadzieję, że nie skopią AC2 bo potencjał gra ma przeogromny.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #408 dnia: Października 29, 2009, 13:36:27 pm »
Cytuj
Wystarczy sie wczuć i obrać inny sposób grania a już krucjata wygląda inaczej. Pamiętam, że takie głosy wśród grających też były.
no na przykład mój...jak wystawiłem 10/10...teraz po czasie odszczekuję to i daję 8+. Ten + to właśnie za klimat, tematykę Assassynów i za to że to nie jest to pure skradanka. To taki nowy rodzaj skradania...tak jak kiedyś MG pokazał nowy rodzaj gry akcji--z nastawieniem na skradanie, tak teraz AC pokazało jak można zrobić nowy rodzaj skradania....prawie że bez skradania.

A wracając do AC2 strasznie się cieszę że jest możliwość skryto zabójstwa z wyskoku. Strasznie, ale to strasznie brakowało tego w 1. Ile to osób można było fajnie zabić zeskakując i dźgać na nieświadomce.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2009, 13:41:16 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #409 dnia: Października 29, 2009, 13:46:32 pm »
W sumie to dominował raczej social hidnig. Ja bym dał również mocne 8 jedynce a elementy z thief'a IMO mogły by tylko pomóc tej grze szczególnie w dwójce skoro czasy się zmieniają i klimat krucjaty/wypraw krzyżowych zanika. Czarne wdzianko w nocy otwieranie drzwi wytrychem tym samym wykradanie listów nie tylko z kieszeni posłańców itp.ahhh marzenia :) Oczywiście uciekanie latanie nad dachami zostaje.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #410 dnia: Października 31, 2009, 21:33:42 pm »
Assassin?s Creed 2 has 2GB install on PS3
http://brutalgamer.com/2009/10/31/assassins-creed-2-has-2gb-install-on-ps3/

Cytuj
In our upcoming hands-on feature with Assassin?s Creed 2, courtesy of Ezio?s best mate Keats, it is revealed that the final version of  of the game for the PS3 will have around a 2 GB install.  Speaking with the Ubisoft PR rep at the Eurogamer Expo 2009 he confirmed it would take roughly 5 or 6 minutes to install.  Now before the internet gasps and starts the obligatory hand ringing can I just add ? so what?  Does it really matter?  At the end of the day as long as it looks good and plays well the extra couple of minutes wait is neither here nor there.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #411 dnia: Listopada 01, 2009, 08:58:39 am »
Altair will be in Assassins Creed 2!
http://swantonmaster.webs.com/gamenews.htm

Cytuj
Looks like Altair will make an apperance in Assassins Creed 2 according to IMDb.
IMDb lists Philip Shahbaz as being a voice in Assassins Creed 2.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #412 dnia: Listopada 03, 2009, 01:28:52 am »
w piatek mamy frat Party w biurze jak co roku na zakonczenie kilku projektow wiec prawdopodobnie bede mogl pograc w Assasina /  moze cykne kilka fotek z telefonu  :-D  i napisze czy faktycznie jest lepiej

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #413 dnia: Listopada 03, 2009, 07:27:06 am »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #414 dnia: Listopada 05, 2009, 18:39:38 pm »
Nakimushi weź mnie nie rozwalaj  :mad:  :P W jedynce się zauroczyłem. Z niecierpliwością czekam na 2. Z tego co widze po wywiadach to naprawdę włożono w gre trochę serca i starano się uniknąć wszystkich błędów z jedynki. I nie- MOŻE tylko MASZ zrobić fotki  :P  :grin:

Mam tylko jeszcze jedno pytanie (panie Karolu W. :P). Na zdjęciach opisujących limitke jest napisane że będzie soundtrack na bonusowej płytce. Czy to będzie cały OST ? Wiem że odpowiedź może być oczywista ale zdarza się, że wrzucą pare utworów i reklamują ze jest OST.

Gdzieś też widziałem ze Official Playstation Magazine sieknął AC2 5/5  :cool:
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2009, 00:58:32 am wysłana przez szmajdzik »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #415 dnia: Listopada 10, 2009, 15:01:26 pm »
Play Assassin's Creed 2 For Over 20 Years
http://www.incgamers.com/News/19528/play-assassins-creed-2-for-over-20-years

Cytuj
IncGamers has learned that the story of Assassin's Creed 2 will span over 20 years .

To add depth to the game and give you more of an emotional connection with your latest ancestor, Assassin's Creed 2 shows you the birth of Ezio before transporting you 17 years into the future depicting a rowdy and mischievous young man.

Benoit Lambert, game director for Assassin's Creed 2, has told IncGamers that you'll play Ezio over a period of years.

"I love the fact that we have this guy going from 17 years old to 40 years old or more."

In this time Ezio will meet Leonardo Da Vinci, the Pope and many other influential figures from the Renaissance period.

So, with over 20 years to play in the game, it might be worth brushing up on your Renaissance history in order to see how factually accurate the game really is...!

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #416 dnia: Listopada 13, 2009, 04:09:18 am »
Nakimushi weź mnie nie rozwalaj  :mad:  :P W jedynce się zauroczyłem. Z niecierpliwością czekam na 2. Z tego co widze po wywiadach to naprawdę włożono w gre trochę serca i starano się uniknąć wszystkich błędów z jedynki. I nie- MOŻE tylko MASZ zrobić fotki  :P  :grin:

Mam tylko jeszcze jedno pytanie (panie Karolu W. :P). Na zdjęciach opisujących limitke jest napisane że będzie soundtrack na bonusowej płytce. Czy to będzie cały OST ? Wiem że odpowiedź może być oczywista ale zdarza się, że wrzucą pare utworów i reklamują ze jest OST.

Gdzieś też widziałem ze Official Playstation Magazine sieknął AC2 5/5  :cool:

haha - chyba mnie z kims pomyliles ;)
ok bylem pijany troche i nawet nie gralem - ale slabo to troche wygladalo jak innych ogladalem  :sad:
animacje jakies dretwe i grafika tez taka prosta dosyc /
jestem ciekaw czy dostaniemy gre przed premiera chociaz jeden dzien

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #417 dnia: Listopada 13, 2009, 15:56:18 pm »
heh najwyraźniej  :-D
A tam drętwe  :mad: Zajebiste jak dla mnie. Tekstury co widać na filmikach i na obrazkach w temacie, są gdznieniegdzie wręcz tragiczne ale widze że grafika idzie w innym kierunku teraz - oświetlenie. Co widać dobrze w AC 2.

Teraz tylko żeby robson.pl nie przesadził z ceną i Black Edition przytule  :P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #418 dnia: Listopada 14, 2009, 23:52:22 pm »
Nie podoba mi sie poczatek. Gra streszcza nam jedynke, co jest akurat fajne ale sposob w jaki, ze tak powiem, zmieniamy lokalizacje jest niesamowicie kiczowaty i wyglada jak wyjety z wersji beta. Grafika tez jakas taka mi sie wydaje gorsza niz w jedynce, ale moze mi sie wydawac. Mlody Ezio jest wkurwiajacy no ale gra pewnie szybko przeskoczy w dalsze lata.

Po pierwszych 15 minutach widzialem wiecej urozmaicen niz w calym AC, to na plus. XDD

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #419 dnia: Listopada 15, 2009, 01:17:25 am »
Nie dość że oczernia to nasuwa mi się na język jedno wyrażenie:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #420 dnia: Listopada 15, 2009, 14:51:54 pm »
Nie wchodź już do tego tematu, wkleje zakończenie.
: Listopad 15, 2009, 03:07:15 am
Wow, jestem pod wrażeniem. Z 5 godzinek za mną i jeszcze ani razu sie nie nudziłem, przy czym jedynka już poszła o tej porze w kąt. Innowacji jest naprawdę sporo a roboty mamy tyle, ze nie wiadomo wlasciwie za co się wziac. Fabuła bardzo fajnie sie rozwija a patent z (małe spoilery)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jak dla mnie chyba jedna z najlepszych gier tego roku

Aha i zajebista rzecz: nasz wujek Mario krzyczący IT'S A ME, MARIO w sposob bardzo podobny do tego oryginalnego, je**em.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #421 dnia: Listopada 15, 2009, 15:02:15 pm »
Ubisoft Destroys Achievements And Trophies, Introduces Uplay The Future
http://www.hiphopgamershow.com/2009/11/ubisoft-destroys-achievements-and-trophies-introduces-uplay-the-future/

Cytuj
Microsoft brought gamers Acheivements which was a genius move on their part, and a feature that has changed the gaming industry. This feature has also been an inspiration for other companies such as the introduction of trophies with Sonys Playstation 3. This new revelation in the form of Uplay by Ubisoft is incredible and in terms of standards, this is the future.

Filmik pod linkiem.

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #422 dnia: Listopada 16, 2009, 17:37:49 pm »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #423 dnia: Listopada 16, 2009, 18:30:38 pm »
Jakieś takie nudne się to wszystko wydaje. Coś mi tutaj nie pasuje.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #424 dnia: Listopada 16, 2009, 20:10:55 pm »
Chyba już ją koncze, własciwie jedyne momenty które mnie przynudziły do latanie za Codex Page'ami pod koniec gry i ze 2-3 misje który były troche wydłuzone, reszta to miód, co chwile mamy cos, co wprowadza powiew świeżosci lub jakies misje unikalne w stylu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Zbieractwa jest moim zdaniem troche za duzo, bo poza obowiązkowymi 30 stronami codexu mamy jeszcze sto piór i 330 skarbów, o duzo za duzo jak dla mnie. Fajna jest rozbudowa miasta i przychód jaki z tego mamy, patent z 3ema frakcjami tez jest spoko chociaz w sumie rzadko z tego korzystałem.

Aha, i mamy do czynienia z jednym z najepszych soundtracków tej generacji.

Ode mnie po 15? godzinach grania = 9-

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #425 dnia: Listopada 16, 2009, 20:13:20 pm »
No czyli sprzedaje uncharted i w swieta mam fun. xD

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #426 dnia: Listopada 17, 2009, 14:14:48 pm »
Skończyłem, zakonczenie jest tak nieprzewidywalne, że sam Desmond mówi "What. The. Fuck." i gra sie konczy, czyli ostro. :lol:
Po przejsciu gry swiat jest otwarty i mozemy konczyc misje poboczne a jest tego W ch**. Aktualnie penetruje grobowce Asasynów których jest 6 i kazdy to długa zagadka a'la Tomb Raider albo God of War(właściwie to niemal ich klon), nagroda jest zacna, więc polecam. A to jeszcze wyscigi, beat'em upy, kontrakty na zabójstwa, piórka, glyphy... dawno nie było tak długiej gry.

3 część jest więcej niż pewna, jestem ciekaw jaka epoka tym razem.

9/10

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #427 dnia: Listopada 17, 2009, 14:28:03 pm »
Skończyłem, zakonczenie jest tak nieprzewidywalne, że sam Desmond mówi "What. The. Fuck." i gra sie konczy, czyli ostro. :lol:
Po przejsciu gry swiat jest otwarty i mozemy konczyc misje poboczne a jest tego W ch**. Aktualnie penetruje grobowce Asasynów których jest 6 i kazdy to długa zagadka a'la Tomb Raider albo God of War(właściwie to niemal ich klon), nagroda jest zacna, więc polecam. A to jeszcze wyscigi, beat'em upy, kontrakty na zabójstwa, piórka, glyphy... dawno nie było tak długiej gry.

3 część jest więcej niż pewna, jestem ciekaw jaka epoka tym razem.

9/10

Trzeba więc kupić póki jeszcze można angielską wersję dostać... :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #428 dnia: Listopada 17, 2009, 14:38:09 pm »
Najwyższy czas abym dokończył jedynkę :lol:
: Listopad 17, 2009, 14:32:52 pm
Zbieractwa jest moim zdaniem troche za duzo, bo poza obowiązkowymi 30 stronami codexu mamy jeszcze sto piór i 330 skarbów, o duzo za duzo jak dla mnie.
Jak dla mnie luks, uwielbiam zbierać różne pierdółki.
Aha, powiedz jak tam AI wrogów. Dalej dziarsko stoją na straży i nie widzą jak obok szlachtujesz ich kumpli?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #429 dnia: Listopada 17, 2009, 15:54:22 pm »
Najwyższy czas abym dokończył jedynkę :lol:
: Listopad 17, 2009, 14:32:52 pm
Zbieractwa jest moim zdaniem troche za duzo, bo poza obowiązkowymi 30 stronami codexu mamy jeszcze sto piór i 330 skarbów, o duzo za duzo jak dla mnie.
Jak dla mnie luks, uwielbiam zbierać różne pierdółki.
Aha, powiedz jak tam AI wrogów. Dalej dziarsko stoją na straży i nie widzą jak obok szlachtujesz ich kumpli?
Czyli znaczy mam kupować czym prędzej. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #430 dnia: Listopada 17, 2009, 15:58:03 pm »
Najwyższy czas abym dokończył jedynkę :lol:
: Listopad 17, 2009, 14:32:52 pm
Zbieractwa jest moim zdaniem troche za duzo, bo poza obowiązkowymi 30 stronami codexu mamy jeszcze sto piór i 330 skarbów, o duzo za duzo jak dla mnie.
Jak dla mnie luks, uwielbiam zbierać różne pierdółki.
Aha, powiedz jak tam AI wrogów. Dalej dziarsko stoją na straży i nie widzą jak obok szlachtujesz ich kumpli?
Czyli znaczy mam kupować czym prędzej. ;)
Kupuj kupuj ;) Już zapomniałem jak to jest grać w pożyczoną grę :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #431 dnia: Listopada 17, 2009, 16:03:57 pm »
jak to mozliwe ze wy macie gre predzej niz my  :lol:

mam nadzieje ze beda dzisiaj miec w recpecji bo jak nie to pojade na miasto i chyba kupie 2 kopie  :-D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #432 dnia: Listopada 17, 2009, 16:54:28 pm »
Najwyższy czas abym dokończył jedynkę :lol:
: Listopad 17, 2009, 14:32:52 pm
Zbieractwa jest moim zdaniem troche za duzo, bo poza obowiązkowymi 30 stronami codexu mamy jeszcze sto piór i 330 skarbów, o duzo za duzo jak dla mnie.
Jak dla mnie luks, uwielbiam zbierać różne pierdółki.
Aha, powiedz jak tam AI wrogów. Dalej dziarsko stoją na straży i nie widzą jak obok szlachtujesz ich kumpli?
Czyli znaczy mam kupować czym prędzej. ;)
Kupuj kupuj ;) Już zapomniałem jak to jest grać w pożyczoną grę :lol:
Jak tylko uncharted 2 pojdzie do zyda to kupuje.;)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #433 dnia: Listopada 17, 2009, 17:01:38 pm »
AI jest tragiczne, walki sa identyczne jak w jedynce, 10 stoi w okół nas, jeden atakuje, zero wyzwania, no, poza Brutes na ktorych countery własciwie nie działają ale za to łatwo ich rozbroic. Ogólnie zrobimy byle gówno i nas gonią, odbiegamy 10 metrów i juz nie, czasem sie za nami wspinają, wtedy ich łapiemy i zrzucamy z budynku.

Skonczyłem juz wszystkie 6 grobowców, rewelacyjny patent, szkoda ze ich tak mało, czysty platformer i zagadki na czas w AC, bardzo miło.

3 pewnie bedzie w czasach dzisiejszych z penetrowaniem grobów a'la tomb raider, tak czuje.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #434 dnia: Listopada 17, 2009, 17:06:21 pm »
Jak widze te filmiki z AC 2 tosmialo moge powiedziec ,ze  AI jest na poziomie Tenchu z ps one :lol:

ps .na druga czesc sie nie nabiore i napewno nie kupie.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #435 dnia: Listopada 17, 2009, 18:11:46 pm »
ps .na druga czesc sie nie nabiore i napewno nie kupie.
Tak, nawet jak wszyscy będą wielbić ją pod niebiosa i odgradzać ją grubym murem od "jedynki" - nie nabieraj się. Kłamcy!!1!!1!1!1!!1
PSN ID: WojtqGO

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #436 dnia: Listopada 17, 2009, 19:18:14 pm »
mam juz swoja kopie / za 4h lece do domu  :-D

recki sa naprawde wszedzie pozytywne - Eurogamer dal nawet 9/10  IGN 9.2 a Edge 80/100  :eek:
ktos z dolu wlasnie mowil co pracowal przy grze ze przeszedl cala gre bo dostali wczesniej i naprawde stwierdzil ze faktycznie gra jest dobra i duzo lepsza od 1 czesci/

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #437 dnia: Listopada 17, 2009, 21:58:35 pm »
Recka GT:

zaraz obejrzę i powiem czy są spoilery.
: Listopad 17, 2009, 21:46:30 pm
No jest troszkę spoilerów, z cut-scenek to chyba z początku gry.
ocena 9.2

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #438 dnia: Listopada 17, 2009, 22:16:20 pm »
Właściwie to nie ma spoilerów, rzeczy z recki wiadomo juz bylo z trailerów, nic nie pokazali

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #439 dnia: Listopada 17, 2009, 22:18:10 pm »
Właściwie to nie ma spoilerów, rzeczy z recki wiadomo juz bylo z trailerów, nic nie pokazali
no dla mnie wygląd po 30 latach Enzio był spoilerem  i pokazali trochę co się stało z ojcem Enzio.