Autor Wątek: Assassin's Creed 2  (Przeczytany 70732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 17, 2009, 22:30:34 pm »
Uwierz mi solid to sie nijak ma do tego co bedzie potem, to jakby spoilerem w MGSie było dla ciebie to ze Snake zmieni kostium. :eek:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 17, 2009, 22:35:04 pm »
W sobotę jadę po grę i nie wiem czy to będzie Assassin czy Modern Warfare 2  :sad:

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 17, 2009, 22:39:45 pm »
W sobotę jadę po grę i nie wiem czy to będzie Assassin czy Modern Warfare 2  :sad:
Nie bądź downem - kpt. Price czeka.  :mad:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 17, 2009, 22:44:24 pm »
W sobotę jadę po grę i nie wiem czy to będzie Assassin czy Modern Warfare 2  :sad:
Nie bądź downem - kpt. Price czeka.  :mad:
hehe
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 18, 2009, 04:57:38 am »
kurde poczatek nudny i kiepski ale po tym jak sie gra i fabula rozkrecila + ( jak poprzestawialem znowu ustawienia tv zeby gra wygladala lepiej  :lol:)  musze powiedziec ze gra sie kapitalnie / i o dziwo gra jest pozniej calkiem mroczna  :eek:

wydaje mi sie ze ciagle sterowanie jest takie troche dretwe i animacje za bardzo nie poprawione ale gra ma klimat i naprawde ciekawe fabule .
jak narazie pozytywnie jestem zaskoczony bo spodziewalem sie raczej sredniaka

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 18, 2009, 07:46:00 am »
kurde poczatek nudny i kiepski ale po tym jak sie gra i fabula rozkrecila + ( jak poprzestawialem znowu ustawienia tv zeby gra wygladala lepiej  :lol:)  musze powiedziec ze gra sie kapitalnie / i o dziwo gra jest pozniej calkiem mroczna  :eek:

wydaje mi sie ze ciagle sterowanie jest takie troche dretwe i animacje za bardzo nie poprawione ale gra ma klimat i naprawde ciekawe fabule .
jak narazie pozytywnie jestem zaskoczony bo spodziewalem sie raczej sredniaka
pzrzeciez juz jedynka byla srednia jesli chodzi o ciche zabojstwa...
ps.wojtq po pierwsze to nikogo klamcami nie nazwalem po drugie to juz przy pierwszej czesci napisalem ,ze system cichych zabojstw jest zartem i po trzecie jak Rikimaru i agent 47 widza jak assasin zabija po cichu  to .....placza

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 18, 2009, 17:40:37 pm »
Giera właśnie się instaluje na Żydboxie

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 18, 2009, 18:18:30 pm »
Giera właśnie się instaluje na Żydboxie
A ja mam pytanko: jesli ktos ma "zydboxa" bez dysku twardego to co?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 22, 2009, 13:02:12 pm »
Giera właśnie się instaluje na Żydboxie
A ja mam pytanko: jesli ktos ma "zydboxa" bez dysku twardego to co?
To gra bez instalacji...
: Listopad 18, 2009, 18:37:06 pm
Ma ktoś może info o jakichś promocjach w empikach, media marktach czy innych saturnach?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 23, 2009, 11:39:55 am »
Gra skończona, piękna przygoda :) jedynie do czego mam zastrzeżenia, to główne cele, w jedynce fajniej ich się zabijało. No nic idę grać drugi raz :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #450 dnia: Listopada 24, 2009, 23:48:28 pm »
Assassin's Creed II sells 1.6m in first week
http://www.gamerzines.com/xbox-360/news/acii-million-sales.html

Cytuj
Ubisoft has said that the reception from gamers for its latest Assassin's Creed title has been "overwhelmingly positive", revealing that the game has sold over 1.6 million copies worldwide within its first week of release.

According to Ubi, that figure is 32% up on the first week sales of the original Assassin's Creed, which shot straight to the top of the charts when it launched back in November 2007.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #451 dnia: Listopada 29, 2009, 21:17:50 pm »
Mam paczkę z UK, a tam m.in. Assassyn. Powiem jedno- ta gra jest ZAJEBISTA.

Chyba dwójka będzie tym czym miała być jedynka, strasznie mi się to podoba, na razie grałem ze 2h i jest po porstu jak dla mnie cudownie. Więcej napisze jak coś więcej pogram albo przejde.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #452 dnia: Listopada 29, 2009, 22:28:54 pm »
Mam pytanko:czy dalej tak latwo walczy sie z 10 typami na raz? Zero obawy o zycie?

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #453 dnia: Listopada 30, 2009, 03:50:16 am »
ja gram juz chyba z 12h i ciagle konca nie widac - gra naprawde dobra na zimowe wieczory ;)

tak latwo nei jest - sa przeciwnicy ktorzy robia kontre na kontre / trzeba robic uniki
sa tez i tacy z toporami czy wloczniami na ktorych trzeba znalezc inny sposob - ale nie bede zdradzal /

mi sie jakos 1 chyba bardziej podobala ze wzgledu na klimat i na to ze 2 lata temu to bylo cos nowego/
teraz jakos wow efektu nie ma ale gra jest naprawde dopracowana z dobra historia i super upgradami zbroi i super bronmi
mozna nawet zmieniac ciuchy  :o

Ciapkas

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #454 dnia: Listopada 30, 2009, 16:03:03 pm »
Jak gram to sobie myślę, kurna, ależ ta gra jest dopracowana, ile Ci ludzie musieli pracować żeby zrobić takiego kolosa.

Ja tam polecam każdemu, są zagadki, są elementy platformowe, są wyścigi po dachach, są zabójstwa na zlecenie, no masa misji, a najlesze jest to, że w końcu główny watek to opowieśc przez którą idziemy jak po sznurku, no świetna jest ta gra imo.

Ubi pokazał klasę. już się bałem że coś nie tak dzieje się z tą firmą, ale jednak udowodnili że są zajebiści.


Mam pytanko:czy dalej tak latwo walczy sie z 10 typami na raz? Zero obawy o zycie?

Ojj nie tym razem. No może na poczatku tak jest, ale im dalej w las...no.


I mi się grafika strasznie podoba, to tylko podrasowany Assassin 1, ale miasto robi ogromne wrażenie. Whooooaa!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #455 dnia: Listopada 30, 2009, 18:46:13 pm »
Side Note: So I Ran Into A Very Strange Bug In Assassin?s Creed II This Weekend
http://www.lazygamer.co.za/xbox-360/side-note-so-i-ran-into-a-very-strange-bug-in-assassins-creed-ii-this-weekend/

Cytuj
This weekend, I was playing a ton of Assassin?s Creed 2 and came across a very strange bug.

I climbed onto a rooftop like usual and came across an archer who was a little displeased at my presence. At this point, business as usual means that my hidden blade needed to be introduced to the archers torso. Problem was, as I stabbed him, he pulled a comic book superhero move on me and started multiplying. It was rather hilarious and as my Xbox 360 started struggling to handle all of the character models, it all turned into the cliff scene from 300 as the blokes on the edge all started falling off one at a time.

It hasn?t happened again and I?m pretty sure that it probably never will but it was odd as hell and remember, sharing is caring folks. Another pic after the jump.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 01, 2009, 21:43:26 pm »
http://www.onlinecenter.pl/5680/Aktualnosci/Assassin-s-Creed-II-DLC.html


GRANDA!!!!!

Błagam was, jakie huje są w tym Ubisofcie to szkoda gadać. A ja głupi dziwiłem się dlaczego nie ma dwóch fragmentów pamięci..........!!1!!!
Debile i złodzieje, na bank te dwa fragmenty przed premierą zostały w jakiś sposób ukryte na płytce a teraz wyjdą dodatki i je odblokują. Co za chamówa, Ubisoft przechodzi siebie po raz kolejny, znów aby poznac historię, która powinna być na płytce trzeba bedzie zapłacić dodatkowe pieniążki. Brawo, licze, że nikt normalny tego nie kupi.

Niech zyje obecna generacja!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 17, 2009, 18:23:23 pm »
Odnośnie tych DLC mamy kolejne informacje: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49591
Yeahh, me and hate that's an odd couple

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 17, 2009, 20:06:34 pm »
Jeszcze ten drugi to rozumiem, ale z Forli troche pokpili przygotowując całe miasto i najzwyczajniej wycinając misje w nim z gry, żeby dorobić sobie kasy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #459 dnia: Grudnia 18, 2009, 01:34:18 am »
 Niccolo di Bernardo dei Machiavelli- tego pana to nie poznajemy w sekwencji 13? Cos tu nie pasuje :roll: Skoro dadatki maja byc 12/13 to mamy mały paradoks :-x

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #460 dnia: Grudnia 18, 2009, 10:44:21 am »
Jeszcze ten drugi to rozumiem, ale z Forli troche pokpili przygotowując całe miasto i najzwyczajniej wycinając misje w nim z gry, żeby dorobić sobie kasy.
Zwłaszcza, ze widac, jak mocno motyw ten uciety jest w grze bo Sforza zostaje nam przedstawiona jako ktos, kogo zobaczymy lada chwila a tu ch** do konca gry.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #461 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:45:05 pm »
Ten kto wymyślał fabułę z tego co widzę cały czas jechał na czymś mocnym  :roll:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #462 dnia: Grudnia 19, 2009, 11:23:51 am »
A ja mam 2 pytanka dla tych którzy grali...zwłaszcza do tych z PS3.
Polska wersja ma wybór angielskiego języka?
i czy w polskiej wersji działa ten Uplay?

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #463 dnia: Grudnia 19, 2009, 11:46:15 am »
A ja mam 2 pytanka dla tych którzy grali...zwłaszcza do tych z PS3.
Polska wersja ma wybór angielskiego języka?
i czy w polskiej wersji działa ten Uplay?
Gra jest po angielsku, tylko napisy ma polskie, których może w ogóle nie być. Uplay nie ma.

Wczoraj wpadła mi platynka, 23 i pół godziny wyśmienitej zabawy. Niesamowity postęp względem części pierwszej, przemyślenie każdego aspektu, dopracowanie, piękna grafika i cudowny klimat. W dodatku różnorodne misje, masa uzbrojenia i ciekawych patentów. Jakby tego było mało - muzyka Jespera Kyda.

Jedyny mankament jaki narzuca mi się na myśl to żałosne wycięcie z gry dwóch bloków pamięci w tym jednego z Forli, którego ewidentnie w grze brakuje aby dopełnić całości. Jeśli Cenega po raz kolejny spierdoli swoją robotę i, jak w przypadku Prince of Persia, dodatki nie zadziałają z polską wersją, strasznie się zniesmaczę.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #464 dnia: Grudnia 19, 2009, 12:18:06 pm »
A ja polecam granie z włoskim dubbingiem i polskimi napisami  :) normalnie +10 do klimatu. I warto dodać, że każda polska wersja ma od razu odblokowane 2 dodatkowe miejscówki z wersji kolekcjonerskiej (bo przecież UPlay nie działa) :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #465 dnia: Grudnia 21, 2009, 12:41:59 pm »
Ja kupiłem wczoraj coś takiego w empiku :

http://media.ubi.com/uk/assassinscreed/white-edition-pack.jpg

Figurka wysokiej klasy. Bardzo dobrze zrobiona. Podoba mi się. Joker i Kratos mają teraz kolegę. Dodatkowo dostałem t shirt Assasin Creed 2 i kilka naklejek z logo AC2.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej gry, to polecam właśnie ów zestaw. Kończę NfS:S i zabieram się w czwartek za nią.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #466 dnia: Grudnia 21, 2009, 13:24:59 pm »
Ja jednak polecam wersję angielską, bo chętnie sprawdzę DLC, a Ubi pewnie standardowo da ciała i polska wersja będzie go pozbawiona.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #467 dnia: Grudnia 21, 2009, 15:23:31 pm »
Ja jednak polecam wersję angielską, bo chętnie sprawdzę DLC, a Ubi pewnie standardowo da ciała i polska wersja będzie go pozbawiona.
W polskiej wersji jest opcja, ktora przenosi bezposrednio do PS Store i wyszukuje dodatki do gry, wiec na 99% DLC bedzie dzialac!!! ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #468 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:01:19 pm »
Ja jednak polecam wersję angielską, bo chętnie sprawdzę DLC, a Ubi pewnie standardowo da ciała i polska wersja będzie go pozbawiona.
W polskiej wersji jest opcja, ktora przenosi bezposrednio do PS Store i wyszukuje dodatki do gry, wiec na 99% DLC bedzie dzialac!!! ;)
Cenega lubi zaskakiwać i znając życie może się w bić w ten 1%

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #469 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:37:26 pm »
No i jest platynka...najlatwiejsza jaka mam :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #470 dnia: Grudnia 22, 2009, 11:42:12 am »
Na pudełku pisze , że jakaś dodatkowa misja jest, jeśli kupimy ten zestaw.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #471 dnia: Grudnia 22, 2009, 12:03:48 pm »
Ja kupiłem wczoraj coś takiego w empiku :

http://media.ubi.com/uk/assassinscreed/white-edition-pack.jpg

Figurka wysokiej klasy. Bardzo dobrze zrobiona. Podoba mi się. Joker i Kratos mają teraz kolegę. Dodatkowo dostałem t shirt Assasin Creed 2 i kilka naklejek z logo AC2.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej gry, to polecam właśnie ów zestaw. Kończę NfS:S i zabieram się w czwartek za nią.

Sylvan ile dałeś i gdzie kupiłeś ? Byłbym wdzięczny bardzo bo koszuleczka i naklejki to rzadkość żeby trafić :) Co tej edycji to powinna być właśnia ta mapka ze zdjęcia co podałeś, znalazła się tam czy znowu wydawca dał dupy :/ ?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #472 dnia: Grudnia 22, 2009, 12:55:36 pm »
Tą edycje w empiku widziałem za 260 zł też się zastanawiam czy nie kupić jak sprzedać parę gierek, ale w przyszłym roku GoW i HR a ja bezrobotny :cry:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 582
  • Reputacja: 252
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #473 dnia: Grudnia 22, 2009, 19:00:26 pm »
Ja kupiłem wczoraj coś takiego w empiku :

http://media.ubi.com/uk/assassinscreed/white-edition-pack.jpg

Figurka wysokiej klasy. Bardzo dobrze zrobiona. Podoba mi się. Joker i Kratos mają teraz kolegę. Dodatkowo dostałem t shirt Assasin Creed 2 i kilka naklejek z logo AC2.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze tej gry, to polecam właśnie ów zestaw. Kończę NfS:S i zabieram się w czwartek za nią.

Sylvan ile dałeś i gdzie kupiłeś ? Byłbym wdzięczny bardzo bo koszuleczka i naklejki to rzadkość żeby trafić :)
Co tej edycji to powinna być właśnia ta mapka ze zdjęcia co podałeś, znalazła się tam czy znowu wydawca dał dupy :/ ?

Empik. Dwieście czterdzieści dziewięć zł za zestaw. A jak poszedłeś raz jeszcze z paragonem do sprzedawcy (nie tego z kasy), to dostawało się t shirt i naklejki. Wrzucę zdjęcia jeszcze w tym tygodniu i zabawki i zestawu i podkoszulki.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #474 dnia: Grudnia 22, 2009, 22:58:54 pm »
ACII DLC was originally part of game
http://www.eurogamer.net/articles/acii-dlc-was-originally-part-of-game?unbury=1398222

Cytuj
Assassin's Creed II's dad Patrice Desilets has confirmed that the Battle of Forli and Bonfire of the Vanities download packs due next year were originally meant to be in the main game.

"I felt that, 'Okay, there were too many things to do and to finish.' So we said, 'Okay, let's take a portion of the game that was planned and we'll give it in DLC.' We'll remove some stress to the team while giving more to fans and people who like Assassin's Creed," Desilets told Kotaku.

"I think we gave them so much content that they cannot say that we owe them, that we didn't give them a lot for their 60 bucks," he added.

The two bonus episodes are due out in January and February for $4 and $5 respectively, and fill in the "Sequence" gap in the Assassin's Creed II storyline.

Desilets also hinted that the team may reintroduce another feature that was cut in order to get the game finished - the ability to replay any mission. "Eventually maybe we'll come out with some way to do it somehow," he said.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #475 dnia: Grudnia 22, 2009, 23:16:41 pm »
Za takie skurwy*yństwo powinni im jajca obciąć! OK rozumiem jeśli serio by się nie wyrobili bo chcieli się wyrobić przed końcem roku, albo jeśli te DLC były by serio "wymyślone" po zakończeniu lub pod koniec prac nad pełną wersją...ale takie coś?? To na ch*j wydawać te ~190zł jeśli do tego trzeba wydać jeszcze ze 30-40 aby w PEŁNI ogarnąć fabułę? Skur*ysyństwo i nic więcej no!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #476 dnia: Grudnia 23, 2009, 07:22:20 am »
Pewnie 40 za 1 dlc, który będzie trwał 1,5h.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #477 dnia: Grudnia 23, 2009, 12:39:37 pm »
No to Ubisoft wysuwa się na prowadzenie. Wcześniej szedł łeb w łeb z Capcom'em (Ubi - PoP, C - RE5), ale ACII przeważył szalę :). Na początku śmiałem się z teorii o tym, że w sklepie kupujemy 1/4 gry, a resztę dokupujemy jako DLC. Niestety teraz zaczynam się obawiać o kolejną generację  :-?


No ale nie jest tak tragicznie. Postawcie się na miejscu maniaków Starcrafta gdzie drugą odsłonę rozdzielili na 3 części  :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #478 dnia: Grudnia 23, 2009, 13:56:50 pm »
http://www.onlinecenter.pl/5680/Aktualnosci/Assassin-s-Creed-II-DLC.html


GRANDA!!!!!

Błagam was, jakie huje są w tym Ubisofcie to szkoda gadać. A ja głupi dziwiłem się dlaczego nie ma dwóch fragmentów pamięci..........!!1!!!
Debile i złodzieje, na bank te dwa fragmenty przed premierą zostały w jakiś sposób ukryte na płytce a teraz wyjdą dodatki i je odblokują
. Co za chamówa, Ubisoft przechodzi siebie po raz kolejny, znów aby poznac historię, która powinna być na płytce trzeba bedzie zapłacić dodatkowe pieniążki. Brawo, licze, że nikt normalny tego nie kupi.

Niech zyje obecna generacja!

Czyli sprawdziły się moje "oczekiwania"...

Kto kupi te dlc ten trąba i godzi się na takie traktowanie.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #479 dnia: Grudnia 23, 2009, 14:09:46 pm »
setki tysięcy kupi na pewno :/ Chociaż nie jest chyba tak źle skoro gra i tak jest całkiem długa. Jednakże w mojej opinii takie dodatki powinny być darmowe albo chociaż za delikatne pieniądze jak np. 4$ za obydwa.