Ankieta

Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?

Jasne
10 (37%)
Zależy od gry
17 (63%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Listopada 12, 2003, 19:02:34 pm

Autor Wątek: Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?  (Przeczytany 45686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« dnia: Listopada 12, 2003, 19:02:34 pm »
Tak jak w temacie

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2003, 19:14:07 pm »
Wiesz co, ostatnio mialem okazje recenzowac bardzo duzo odgrzewanych tytulow i co ciekawe wiekszosci wystawilem swietna ocene. Ostatnio Mario Adv. 4 dostal ode mnie 9.5. To sa po prostu genialne gry, w ktore nie kazdy mial okzaje zagrac. Wydaje mi sie, ze taka praktyka to bardzo dobre rozwiazanie, aczkolwiek chcialbym zobaczyc takie gry w nizszej cenie. Bo niby czemu maja kosztowac tyle co normalna gra?

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
A i owszem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2003, 19:18:50 pm »
Z jednej strony Conker mówi prawdę, a z drugiej blefuje :wink: Same starocie przypominają mi sytuację na rynku muzycznym. Szczególnie jak idzie o dicho. Same stare kawałki w nowych wersjach. Brakuje świeżości. A później się mówi "ech to były piękne czasy, nie to co teraz". Buerk

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2003, 19:35:33 pm »
A Mielu żeś nie wpadł iż remake powstają dla młodych pokoleń graczy? Ja w BoF'y bym nigdy nie zagrał, a tu remake na GBA i już giercuję. Chyba właśnie odświeżanie straroci ma takie zadanie... "A idę o zakład iż następne "pokolenia" konsol będzie miało mniej remake'ów bo ci młodzi już strare gry lekko poznali, a kolejne pokolenie graczy jeszcze się nie narodziło... Dopiero przy kolejnej generacji konsol będą znów remake."* Chyba przyznacie mi rację (o ile coś skumaliście ;) )

*- wszelkie prawa zastrzeżone :P
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Lol
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2003, 19:50:09 pm »
Daj nam szansę. Ciągle powtarzasz, że czegoś nie skumaliśmy 8) Chyba nie tak źle z nami :P Jedno co chciałem powiedzieć to to, że trochę żal mi ludzi, którzy nie przeżywali tej ewolucji od ponga do dzisiejszych megawypasów. Ja też nie zdążyłem na kilka rzeczy, ale chyba większości nie straciłem (biedne bobasy nigdy nie zrozumieją co czuliśmy :D)

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2003, 20:40:11 pm »
Napisałem te pytanie o kumanie, bo sam nie kumam co napisałem :D. No, ale weź mnie od bobasów nie wyzywaj co? Jako jeden z niewielu polskich 14 latków mam tak sporę pojęcie o tej branży (wiem kto zrobił Pac-mana- Namco). No, ale co nie zmieni tego, że nie jarałem się The Last Ninja czy Pongiem właśnie... Dlatego  :( I nie pogrążaj mnie, bo wytocze proces rodzicą czemu tak późno się urodziłem (no wiesz;) )
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2003, 23:23:29 pm »
Hmmm  remake'i jak dla mnie to niezbyt dobra sprawa! A zwłaszcza jezeli chodzi o GBA, gdyż wychowany (uchowany ;) jestem od początku na konsolkach Big N, od NESa poczynając na Cube teraz kończąc ;) Więc dośc sporo bibliotekę gier zdążyłem juz obmacać! I takie Mario Advance 4 przeszedłem w wieku 9 lat na moim wysłużonym NESie ! Ehhh to były czasy... Ale cuż remake'i jak były tak są i to sie raczej nie zmieni!!! A  bedzie kiedy remake Chrono Trigger? Przeszedłem na EMU, ale zagrałbym na Advensie... gra legenda w sumie i jedna z najpiękniejszych na SNESa...
Na ten remake jestem na TAK :D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 13, 2003, 18:22:02 pm »
No właśnie o tym mówię ;). Dla starych wyjadaczy to odgrzewane kotlety są jak by to powiedzieć: nieświeże. Z kolei dla młodszych graczy (niekoniecznie bobasów- jak to mielu określił), jest to raczej nowe mięso do obcykania. W sumie to już wszystko na ten temat zostałop powiedziane...

A wogóle Włoszku jak nazywał się w CT główny bohater? Hehe.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Re: Lol
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 13, 2003, 21:30:44 pm »
Cytat: "Mielu"
Daj nam szansę. Ciągle powtarzasz, że czegoś nie skumaliśmy 8) Chyba nie tak źle z nami :P Jedno co chciałem powiedzieć to to, że trochę żal mi ludzi, którzy nie przeżywali tej ewolucji od ponga do dzisiejszych megawypasów. Ja też nie zdążyłem na kilka rzeczy, ale chyba większości nie straciłem (biedne bobasy nigdy nie zrozumieją co czuliśmy :D)


Wypraszam sobie! Mam dziesięć lat a mimo to o branży wiem jak na swój wiek bardzo dużo... Owszem żałuję, że nie miałem NESa,SNESa... Ale właśnie po to mam GBA!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ez
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 14, 2003, 00:50:23 am »
Spokojnie. Ja tylko mówię, że cieszę się, że nie jestem na Waszym miejscu. Chociaż to, że mam latek 20 wcale nie znaczy, że jestem mega gigantem obeznanym w temacie. Ale swoje wiem :D

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 14, 2003, 18:30:33 pm »
Mielu drogi, idę o zakład iż moja, twoja i mrpika znajomość tematu wygląda tak mniej więcej (mogę się mylić)
>Mr. Mielu- 8/10
>Mr. Cronoz- 7/10
>Mr. Mrpiki- 6/10

No chyba tak. Jak bym cię Mrpiki uraził to weź bez wyzwyisk :P
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 14, 2003, 21:20:33 pm »
Ehehe, ocenianie wiedzy branzowej w skali od 1- 10, czegos takiego jeszcze nie widzalem:)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Wiedza i życie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 15, 2003, 00:27:59 am »
Myślę, że moja wiedza to będzie jakoś tak koło 3,321393*10^34 (ech to zboczenie matematyczne :D)

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 15, 2003, 19:25:43 pm »
Ehehe... Mielu ta skala jest dla normalnych graczy... Tz. taki Ściera czy Gulash chyba z lekkaw wiedż więcej niż ja... A ósemeczkę masz w pełni zasłużoną ;). Conker dla ciebie 9 (wazelina ;) )
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 16, 2003, 11:27:09 am »
Cytat: "Cronoz"
A wogóle Włoszku jak nazywał się w CT główny bohater? Hehe.


Hmmm zastanowie sie... no to pewnikiem Magus bedzie... yyy a może Robo? Nie nie normalka ża to Frog :D LOL...

Wiesz tak sobie teraz myśle ze nawet jakbym na oczy gry nie widział, to wystarczy ze zerkne na stronke o CHrono Trigger i odpowiadam jak nic :D

A tak dla ludzi nie obeznanych z tematem napomkne tylko, że głównym bohaterem ChronoTrigger jest... Chrono :D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 16, 2003, 11:29:12 am »
Yyyyy tzn Crono!! bzzzzz Literóweczka mi sie wkradła ;)
Sorki za spam, ale nie lubie postów poprawiać bo to bardziej lamerskie niż spam :P LOL
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 16, 2003, 16:05:18 pm »
No spoko Włoszku. Póki co można tutaj jeszcze troszeczkę spamować (poparz na Miela :P ). Hmmm
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Anonymous

  • Gość
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 16, 2003, 17:30:31 pm »
Kuna fak, czy ty ten wykładnik rozeznania w rynku wyliczałeś z wieku? Bo jak tak to mój dziadek jest masta' w temacie ;) LOL

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 17, 2003, 20:42:09 pm »
Eee, cos mi sie zdaje, ze odbiegamy od tematu.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Jak i pół forum
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 17, 2003, 20:46:56 pm »
Ogólnie jest tu dużo gadania o niczym na forum. Trzeba się powstrzymywać czasem 8)

Anonymous

  • Gość
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 18, 2003, 14:58:57 pm »
Cytuj
Ogólnie jest tu dużo gadania o niczym na forum. Trzeba się powstrzymywać czasem


Sorry za OT nie mogłem się powstrzymać. I to mówi autor 160 postów na GO :P

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 18, 2003, 14:59:14 pm »
Cytat: "Cronoz"
Mielu drogi, idę o zakład iż moja, twoja i mrpika znajomość tematu wygląda tak mniej więcej (mogę się mylić)
>Mr. Mielu- 8/10
>Mr. Cronoz- 7/10
>Mr. Mrpiki- 6/10

No chyba tak. Jak bym cię Mrpiki uraził to weź bez wyzwyisk :P


Nie urażę się, nawet stwierdzam, że moja wiedza jest mniejsza, po prostu na swój wiek wiem sporo , porównując jednak do was... Proszę Cię tylko nie oceniaj ludzi w skali.
PS: mrpiki proszę pisać z małej

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 18, 2003, 18:25:46 pm »
Że tak powiem to jaja były :P . Ale fajnie 3 posty do przudu :P
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 22, 2003, 01:04:04 am »
Cytat: "tarniak"
Sorry za OT nie mogłem się powstrzymać. I to mówi autor 160 postów na GO :P


Ehehehe. No wiesz. Mogę się zasłonić tym, że "atakować skromnością" to mi przychodzi na każdych zajęciach na uczelni, bo nic nie umiem, a na GO już nie muszę się skrywać. Albo tym, że mam manię pisania i chęć bycia najlepszym co tłumaczy Fromm lękiem mężczyzny przed porażką czy też po prostu byciem gorszym od innych co prowadzi do lęku przed kastracją (ahahahaha). Ogólnie niech będzie tak, że wkręcam się w towarzystwo ludzi, których bawi to co mnie. Mało osób we Wrocku znam, które znają konsole, o graniu nie wspominając. No to piszę sobie :twisted: A wogóle to cicho być :mrgreen:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 06, 2003, 15:26:33 pm »
Nie zauważyliście, że na GBA nie ma prawie w ogóle nowych gier? Albo remake, albo sequel... nic nowego!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 08, 2004, 21:18:35 pm »
Cytat: "mrpiki"
Nie zauważyliście, że na GBA nie ma prawie w ogóle nowych gier? Albo remake, albo sequel... nic nowego!


No nie przesadzaj:) Nowych gier jest sporo, chociaz nie da sie ukryc, ze rimejkow tez nie malo.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 08, 2004, 21:49:25 pm »
Nie no, ja was nie chcę martwić, ale remake'i robią się moim zdaniem poważnym problemem. Pomijając całe tony konwersji ze snesa i nes na gba, są też w masowych ilościach na ''dużych'' konsolach. No i o ile gry ze snesa czy nesa mogły zostać przez niektórych zapomniane, to takie FF Tactics, MGS, Crash Team Racing czy Tomb Raider nie były wcale tak dawno... Chociaż to może czas tak szybko mija i jak tak zrzędzę??... Hmm... Ale przy zakupie PS3 nie chciałbym widzieć FF X-2 ver. 2.0... A z tym odbieganiem od tematu...OOO!!! Widzę Mielu, że coś masz, jak ja, fazę na Kill Bill... :twisted:
GT: Trusio

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 10, 2004, 20:36:54 pm »
Ja publicznie i oficjalnie... remake'om mówie NIE !!! Uwielbiam nowe innowacyjne gry!!! Świerzutkie, pachnące czymś innym niż taki odgrzewany kotlecik z '91 roku... Wiem, że to łatwiejsza kasa, bo pomysł gotowy, reklama wyrobiona, renoma... Podrasuje sie troche graficzke, doda jakis bonus, i już mamy hiciora!!! Hmmm mnie to, że sie wyrażę (jak pewien pan z zespołu o psiej nazwie- PUDELSI) "nie podnieca" :D
I co sie bedziemy czarowac dużo...
Na GBA nie spodziewam sie juz kto wie czego... jego miejsce powili bedzie zajmował następca... ale czy "Golden Sun plus" na następcę GBA ma jakiś sens?
Pozostaje tylko westchnąć... i mieć nadzieje w takich osobistościach jak Hideo czy Shigeru...

------- END of TRANSMISSION --------
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

szaluk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2004
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 15, 2004, 23:18:00 pm »
Ja uważa, że jak gra jest ciekawato to czemu nie. Czasem mam ochote pograć w stare gry.

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 01, 2004, 22:15:42 pm »
na moje to powinni odgrzac na gba wszystkie czesci mariana i contry mimo ze gralem w te gry na nesie to nigdy ich nie przeszedlem a teraz chetnie powrocilbym do korzeni :lol:

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 13, 2004, 16:37:08 pm »
A ja bym chciał wszystkie chodzone bijatyki i strzelanki z automatów(Final Fight na GBA jest świetny!)
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 13, 2004, 22:38:32 pm »
Gry kultowe, genialne - tak. Takie gry, które nadają się na gba, np. rpg-i.... Uważam, że powielanie dobrych pomysłów należy wykorzystywać ;).
Ale jak w ankiecie, zależy od gry.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 05, 2004, 23:49:18 pm »
Dzisiaj siedzac i w pocie czola pracujac nad pewna rzecza uswiadomilem sobie, jak bardzo kocham stare dobre gry z Super Nintendo. To mnie naprawde utwierdzilo w przekonaniu, ze warto odgrzewac starsze tytuly.

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 04, 2004, 15:05:22 pm »
A mnie sie wydaje ze powinny być remake'i. Popatrzcie na takie ff1, 2. Ostatnio chciałem sobie na nesie w nie pograć, ale niestety walki za długo trwają i wogóle nudna jest rozgrywka. Troche na emu wonderswana pograłem i nawet wciąga bo walki już tak nie nudzą:P Teraz czekam tylko na FF1, 2 na GBA!
A swoją drogą jak kiedys grałem w Ninje Gaiden 3 na pegazusa, to wydawało mi się ze grafika jest niezła. Ostatnio patrze a tu zonk! Chyba wszyscy się już  przyzwyczajamy się do lepszej grafiki, i dlatego przydały by się remakei. Który z was by nie chciał pograć znowu w ff7 na nowym ps2? Napewno wszyscy na to czekają:P

kostek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 09, 2005, 21:03:50 pm »
nie lubie odgrzewanych kotletów ponieważ, nie wnoszą nic nowego do tematu i są takie same jak produkcje sprzed kilku lat

Vaati

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-12-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 11, 2005, 13:12:45 pm »
Heyah Wszystkim... Mam pytankon Niema ktoś dokladnej solucji do Minish Capa :cry:
Vaati

ssendas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-12-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 18, 2005, 19:15:33 pm »
w jakim sensie odgrzewanie kotletow? czy chodzi o final fantasy 1&2 na gba?

mi ten poysl pasi , chociaz trza sprowadzac :/
Marnuj czas konstruktywnie.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 15, 2006, 23:43:56 pm »
Hah... na każdą platforme są zarówno 'kotlety' jak i zupełnie nowe gry. I GBA nie jest tu żadnym wyjątkiem, zresztą nawet jeśli, to ma tylu wiernych fanów i tak długo sie trzyma na liście najpopularniejszych handheldów (teraz już o SP mówie..), że to raczej mu nie zagrozi.
Innymi słowy, nie mam nic przeciwko, bo GBA jak na swoje lata ma sporo grywalnych tytułów ;)

world-is-a-square

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-10-2006
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Czy odgrzewanie starych kotletów na GBA to dobra rzecz?
« Odpowiedź #38 dnia: Października 18, 2006, 15:09:05 pm »
jak najbardziej ma sens. tym bardziej że w wielu grach liczy się coś takiego jak playbility - grywalność. pomysł którzy nas trzyma przy grze.

kto grał w Boulder Dash'a? jest coś takiego na GBA?

kupiłem teraz Lost Vikings. dla mnie to sentyment ale i fajna gra.

takich gier jest dużo, warto je wydać na GBA/SP. dla lepszej oprawy.

takie starocie już wymyślone wydane na inne konsole mają mniejszy koszt sportowania na GBA, więc... liczę na dawkę dobrych staroci.

edit: jest Boulder Dash  :D http://www.gamespot.com/gba/puzzle/boulderdashex/index.html?q=boulder%20dash