Autor Wątek: Lost Planet 2  (Przeczytany 13695 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 29, 2009, 11:50:17 am »
zmieniajac temat z niepodwazalnego fanboystwa anonima, to trzeba przyznac ze nowy trailer kopie zada.

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 29, 2009, 13:48:08 pm »
zmieniajac temat z niepodwazalnego fanboystwa anonima, to trzeba przyznac ze nowy trailer kopie zada.
Mi sie strasznie podoba widać ewidentnie ze grafika jest dużo lepsza niz w części 1  8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 29, 2009, 15:10:32 pm »
No grafa ładna, ten olbrzymi potwór też fajny.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 02, 2009, 22:36:53 pm »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 03, 2009, 11:52:32 am »
czy ten lp bedzie mial coopa na 4 ? :D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 03, 2009, 19:19:30 pm »
Tak, i na PS3 też wyjdzie. A na PC nie :)

Diuk

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 03, 2009, 19:23:02 pm »
Tak, i na PS3 też wyjdzie. A na PC nie :)

No nie wiem, ten koleś wyraźnie zasugerował, że na razie zapowiadają tylko wersje na konsole.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 04, 2009, 20:21:26 pm »
E3 09: Arm Cannon Gameplay (Cam) HD

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 05, 2009, 23:30:23 pm »
Lost Planet 2 demo confirmed for PS3
http://www.ps3center.net/news/3152/lost-planet-2-demo-confirmed/

Cytuj
At E3, Capcom confirmed that a demo of Lost Planet 2 will be launched, for at least the PS3.  The timeline for the demo and the retail release  hasn't been established as of yet, nor was it clarified if the demo at E3 will be the one released.  Capcom had previously confirmed a demo for the 360 and PC, before the PS3 platform was announced.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 06, 2009, 00:41:21 am »
Engine na , którym śmiga RE5 i LP 2 jest po prostu prześliczny :shock: i jeżeli gameplay będzie stał na równie fantastycznym poziomie to mamy cichy hicior  :-D (a ja mniej talarów w portfelu).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 06, 2009, 21:29:27 pm »
Engine na , którym śmiga RE5 i LP 2 jest po prostu prześliczny :shock: i jeżeli gameplay będzie stał na równie fantastycznym poziomie to mamy cichy hicior  :-D (a ja mniej talarów w portfelu).
z tego co panowie z Capcom mówili dla Gamespotu to RE5 śmiga na wersji silnika 1.5 (czy coś takiego, nie pamiętam do końca) a LP2 na 2.0

niebianski

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-06-2009
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 06, 2009, 22:33:54 pm »
Zapowiada się niezły rozp**rdol, a walki z Bossami dają dobrego kopa :D. Mam nadzieje, że będzie tryb kooperacji oraz gra nie będzie zbyt krótka bo to ostatnio największy i najczęstszy mankament w produkcjach ostatnimi czasy.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 06, 2009, 22:50:07 pm »
Genialne! Akcja w dżungli, te wybuchy, bossy. Mniam! Miodzio! Oby był konkretny tryb on-line i wciągający singiel, a będzie to jedna z moich osobistych gier roku.

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 06, 2009, 23:15:34 pm »
OMG  :-o Widzieliście na tym trailerze HD tego ostatniego akrida co wyłania się spod ziemi ?!! Jest najwiekszym madafaka jakiego widziałem w tej serii , aż przesadzony  :grin:
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 07, 2009, 14:24:42 pm »
Zapowiada się niezły rozp**rdol, a walki z Bossami dają dobrego kopa :D. Mam nadzieje, że będzie tryb kooperacji oraz gra nie będzie zbyt krótka bo to ostatnio największy i najczęstszy mankament w produkcjach ostatnimi czasy.
Ma być do 4 graczy off jak i on-line...i boję się że to on będzie tworzył główną oś rozgrywki (jak w RE5). Samemu pewnie będzie ch*owo się grało :/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 13, 2009, 08:16:27 am »
Skan z Famitsu:
http://goonlinegames.net/2009/06/10/new-lost-planet-2-scans-from-famitsu-2/


: Czerwiec 10, 2009, 07:30:03 am
Day and Date launch on both platforms is the plan' says Capcom:
http://www.joystiq.com/2009/06/12/lost-planet-2-day-and-date-launch-on-both-platforms-is-the-pla/

Cytuj
Following a release schedule update on the official Japanese Lost Planet 2 site -- which seemed to indicate a window of exclusivity for Xbox 360 -- Capcom USA has confirmed to Joystiq that the game will ship for Microsoft and Sony's platforms simultaneously in the US and Europe. "Day and Date launch on both platforms is the plan," Capcom PR director Chris Kramer told us. "Might ship a bit earlier in Japan (like RE5), but US/European releases will be simultaneous."

Kramer couldn't confirm a hard release date, though, instead pointing to the timetable we've already seen. "Winter is the best we can do right now," he admitted. While there are those who undoubtedly want to see the Lost Planet sequel on shelves ASAP, it'd be a shame for it to get lost in the holiday shuffle.

Mrocz

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 15, 2009, 20:14:33 pm »
Zapowiada się niezły rozp**rdol, a walki z Bossami dają dobrego kopa :D. Mam nadzieje, że będzie tryb kooperacji oraz gra nie będzie zbyt krótka bo to ostatnio największy i najczęstszy mankament w produkcjach ostatnimi czasy.
Ma być do 4 graczy off jak i on-line...i boję się że to on będzie tworzył główną oś rozgrywki (jak w RE5). Samemu pewnie będzie ch*owo się grało :/

Szczerze? Mi to odpowiada. :) Za dużo jest gier w które najlepiej się gra samemu. Jak ma się kumpli to zaprasza się ich na piwko i przechodzi taki tytuł wspólnie ;]. A jak nie na jednej konsoli to zawsze można się złożyć jakiś cztero-osobowy squad do Lost Planet 2 i przejść sobie grę ;] Mimo wszystko radość jest wtedy znacznie większa :)

Ostatnia gra która w dwie osoby bardzo mi się spodobała to było Army of Two wiem, gra niby średniak, ale przechodzenie tego na luzie przy piwku daje sporą radochę :)( Resident Evil 5 mi się nie spodobał niestety )

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:06:31 pm »
Filmik z co-op:

lupinator

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:52:31 pm »

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 29, 2009, 14:56:11 pm »
gra robi niesamowite pierwszw wrażenie... i zapowiada się fajna zabawa co opie ;p

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 01, 2009, 18:16:46 pm »
Na poczatku mialem nawet niezle cisnienie na LP2 ale z czasem jakos opadlo, teraz gra jest mi zupelnie obojetna, moze wszystko sie zmieni po ograniu demka.

Tango

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 02, 2009, 02:12:27 am »
Bez sniegu lost planet, to jak resident bez zombiakow  :(

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 02, 2009, 02:29:35 am »
Na poczatku mialem nawet niezle cisnienie na LP2 ale z czasem jakos opadlo, teraz gra jest mi zupelnie obojetna, moze wszystko sie zmieni po ograniu demka.
Ja jakoś takoś od początku średnio zajarany tym tytułem jestem, ale to ogólnie jakiś fenomen, bo podobnie mam z inną Capcomowską grą, Dead Rising 2 mimo, że kocham zombiaki ni jara mnie ni mierzi (akurat w drugim przypadku pierwowzór też średnio przypadł mi do gustu). Będzie to będzie, może wina tego tkwi w tym, że na horyzoncie majaczą prawdziwe perełki i moja uwaga skupiła się w całości na nich.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 14, 2009, 10:38:40 am »
SDCC 09: Multiplayer Gameplay Part I (Cam)


Totalnie nie rusza mnie ta gra...
: Lipiec 26, 2009, 17:55:11 pm
info z neoGAF:

Cytuj
take on the mighty salamander

Starting on August 19 th (the first day of GamesCom in Cologne, Germany), Xbox 360 action fans will be able to download the co-op demo for Lost Planet 2 that Capcom has been showing at events such as E3, Comic-Con and GamesCom. Live Gold members will have first crack at the demo on August 19 th, while Silver level members will be able to take part on August 26 th.

Xbox LIVE Gold subscribers around the world will be able to experience the desperate battle against the enormous G-Type Salamander Akrid boss in online, co-operative shoot outs. Utilizing a host of weapons scattered through out the arena, squads of up to four players will face off against the huge monster in an attempt to bring it down. Players can assault the Salamander in a number of ways, from shearing off its legs to actually being swallowed and fighting their way out from the inside! Superior firepower comes in many flavours, including numerous beam and projectile weapons and several Vital Suit robotic combat units that up to three players can ride at once. There are new support weapons which allow teammates to boost attack and defense abilities, while players can share life-giving thermal energy amongst injured members of their squad. Additionally, the new Dash feature allows players to sprint for short distances, bringing greater speed to combat.

The demo is a brief glimpse into the world and possibilities of Lost Planet 2, highlighting the range of weaponry available to players while showing off the high definition graphical capabilities of MT Framework 2.0, the latest version of Capcom?s proprietary 3D game engine. The first generation of MT Framework powered Capcom games like Dead Rising, the original Lost Planet and Devil May Cry 4, while an updated 1.5 version made possible the award-winning visuals of Resident Evil 5.

The next installment in the popular action series returns in Lost Planet 2, sequel to the 2.3 million selling Lost Planet: Extreme Condition. Lost Planet 2 will offer deeper insight into the world of E.D.N III and the uncertain fate of future mankind. A decade has passed since the first game, and the face of E.D.N. III has changed dramatically. Terraforming efforts have been successful and the ice has begun to melt, giving way to lush tropical jungles and harsh unforgiving deserts. Players will enter this new environment and follow the exploits of their own customized snow pirate on their quest to seize control of the changing planet.

Players will control their heroes across 6 interconnected episodes, creating a truly unique interactive experience that changes depending upon the actions of the players involved. With this concept, players will have the opportunity to engage in the story in a much more dynamic way as plot threads evolve from different players' perspectives.

Beyond the deep single player mode, Lost Planet 2 is loaded with extensive multiplayer modes. The intense and action packed campaign mode comes with the ability to form teams of up to 4 players online to clear mission objectives with friends. The grappling hooks that made the gameplay in Lost Planet a true 3-D experience are back, allowing gamers to gain tactical advantage by quickly scaling buildings and other obstacles that have become exposed by the wide range of environmental changes to the world of E.D.N. III.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 14, 2009, 10:59:37 am »
Na poczatku mialem nawet niezle cisnienie na LP2 ale z czasem jakos opadlo, teraz gra jest mi zupelnie obojetna, moze wszystko sie zmieni po ograniu demka.
Ja jakoś takoś od początku średnio zajarany tym tytułem jestem, ale to ogólnie jakiś fenomen, bo podobnie mam z inną Capcomowską grą, Dead Rising 2 mimo, że kocham zombiaki ni jara mnie ni mierzi (akurat w drugim przypadku pierwowzór też średnio przypadł mi do gustu). Będzie to będzie, może wina tego tkwi w tym, że na horyzoncie majaczą prawdziwe perełki i moja uwaga skupiła się w całości na nich.

To ja jestem kolejną osobą, którą LP2 już nie interesuje. Jedynkę przeszedłem, ale była jakaś taka bez wyrazu, jedyne co miała fajnego to bossowie. DR mi też się średnio podobał, ale mój brat jest fanem DR i DMC więc i tak dwójka zwita do mego domu.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 14, 2009, 16:12:30 pm »
Jedynka średnio mi się podobała, ale dwójeczka może być calkiem niezła, choć szczerze to wolę DR 2, bardziej lubię zombie.

Ja jakoś takoś od początku średnio zajarany tym tytułem jestem, ale to ogólnie jakiś fenomen, bo podobnie mam z inną Capcomowską grą, Dead Rising 2 mimo, że kocham zombiaki ni jara mnie ni mierzi (akurat w drugim przypadku pierwowzór też średnio przypadł mi do gustu). Będzie to będzie, może wina tego tkwi w tym, że na horyzoncie majaczą prawdziwe perełki i moja uwaga skupiła się w całości na nich.

Chyba właśnie to jest powód tegomizernego zainteresowania.Bo przy takich grach jak Modern Warfare 2, Uncharted 2 czy Teken 6 ktoś będzie pamiętał o Lost Planet 2?
NO BRAIN - NO GAIN


grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #67 dnia: Września 02, 2009, 15:40:34 pm »
Pograłem chwilę w demko i nie mam najmniejszego pojęcia po co Capcom go w ogóle wypuszczał bo po nim dalej nie mam żadnego zapału do tego tytułu, a i zdaję mi się, że jeżeli cokolwiek miało ono udowodnić to się to mu nie udało. Bicie wielkiej maszkary czy to w co-opie, czy samemu nie dało mi praktycznie żadnej frajdy. Ot głupawe trzymanie spustu i bieganie za nią dookoła aż gadzina padnie. Graficznie widać poprawę, aczkolwiek nie jest to nic czego wcześniej nie widziałem, stwór połyskuje się, jakby był zrobiony z błota, no i otocznie nie powala detalami. Chociaż widziałem na trailerkach, że to nawet nie ćwiartka tego czym zostaniemy potraktowani w pełnej wersji (miejscówka z pociągami chociażby) to mam nieodpartą pokusę stwierdzić, że samo demo to zwykła strata czasu.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 18, 2009, 16:31:05 pm »
Na TGS nie ma dobrego hydraulika i już zaczęły wyciekać filmiki :P
Filmik z Lost Planet 2 do obejrzenia:
http://blog.livedoor.jp/jin115/archives/51570779.html
: 23-09-2009, 20:06:22
Cytuj
Fans that pre-order Lost Planet 2 at GameStop locations in North America (Euro details forthcoming) will be able to unlock Resident Evil?s most famous character, Albert Wesker, as an exclusive playable skin when they play Lost Planet 2. Also, players who take advantage of the pre-order bonus will get their hands on some additional firepower via a revolver added to their arsenal of weapons. A nimble yet extremely powerful firearm, the revolver will help players hone their "one shot kill" skills.





Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 18, 2009, 16:34:13 pm »
A później wyjdzie jako DLC za 4.99$. 8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 26, 2010, 10:42:18 am »
Premiera 18 maja:
http://www.vg247.com/2010/01/26/lost-planet-2-gets-worldwide-release-on-may-18/

Cytuj
Capcom’s just confirmed Lost Planet 2 will recieve a worldwide release on Tuesday, May 18 for PS3 and 360.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:27:25 am »
Pamiętacie tą zapowiedź "Capcom x Microsoft"? Okazało się, że chodziło (m.in.) o dołączenie Marcusa i Doma do Lost Planet 2 :lol:.



http://uk.xbox360.ign.com/articles/106/1063569p1.html

Jestem ciekaw, jak obaj panowie będą wyglądać na silniku MT Framework; wiadomo, że UE3 ma pewne specyficzne właściwości, które sprawiają, że postacie w grach na tym silniku wyglądają tak, a nie inaczej.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 26, 2010, 15:50:45 pm »
Ktoś z was gra w Demo Dwójeczki? Szczerze napisze, że ta gra mnie wessała. Świetny gameplay, a w szczególni online to już kompletna wczuwa i rozwałka na całego. Moje wrażenia z demka, a co dopiero nam pokaże pełna wersja? Boje się nawet myśleć  :wink2: <tańcze>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 27, 2010, 13:39:28 pm »
Gears of War Trailer HD

Mrocz

  • Gość
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 27, 2010, 14:09:08 pm »
Gears of War Trailer HD


Ciekawe czy będą na PS 3 :lol: No chyba, że PS 3 zostanie z tego dodatku wykastrowane, albo dostaniemy własne gościnne postacie :P Helghastów ? :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 28, 2010, 00:36:49 am »
Bleszinski Explains How Gears of War Ended Up In Lost Planet 2
http://kotaku.com/5457705/bleszinski-explains-how-gears-of-war-ended-up-in-lost-planet-2

Cytuj
Gears of War protagonists Marcus and Dom are appearing in the Xbox 360 version of Lost Planet 2. Gears of War is developed by American studio Epic, while Lost Planet is from Japan's Capcom. How did this crossover happen?

Capcom contacted Epic. It seems that it's as simple as that. "They [Capcom] contacted us about the cameo and we said 'heck yeah,'" Gears of War designer Cliff Bleszinski tells Kotaku. "We're mutual fans of each other's work and crossovers are darned cool so we sent over the Marcus and Dom models for implementation."

For Lost Planet 2, Capcom is working from Epic's original Marcus and Dom character models, but that does not necessarily mean it is working from Epic's Gears of War controller layout.

"I can't speak about the controls for LP2," Bleszinski adds. "Anything else about how it's accessed or used in game remains to be revealed. I'll leave that to Capcom's capable hands."

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 15, 2010, 09:54:44 am »
X10: Character Skins Walkthrough Part 1 (Cam) HD

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 18, 2010, 12:26:16 pm »
Capcom: “Xbox Cuts Made Us Weep, Enjoy Buying DLC!”
http://www.sankakucomplex.com/2010/02/18/capcom-xbox-cuts-made-us-weep-enjoy-buying-dlc/

Cytuj
Capcom has publically lamented having to cut large amounts of content from Lost Planet 2 in order to fit it onto the Xbox 360’s piddling DVD capacity without the game turning into a swapfest, but promises users will be able to buy everything they cut as DLC.

Speaking with rag Famitsu about the production of Lost Planet 2, now in the fine-tuning stages, producer Jun Takeuchi complains of the constraints imposed by Microsoft’s refusal to employ Blu-ray; in previous interviews he made much the same comments about Resident Evil 5, saying he would like to see a “complete” version on the PS3…

    Did the development go well?

    There weren’t any big problems. More troubling than any development problems was having to keep cutting out content.

    We included a lot in this release, and by the end it became a battle with the disc capacity.

    Truly, we were weeping as we were forced to cut stuff.

    That stuff might be available as DLC in the future – look forward to it.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 18, 2010, 14:36:53 pm »
mozna mu wierzyc badz nie (zrobili to celowo, zeby zarobic dodatkowo na DLC?) ale jakby nie bylo, to naped zaczyna ciazyc X360 jak kula u nogi.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Lost Planet 2
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 18, 2010, 23:22:16 pm »
skomentuje to tak jak DLC do AC2:
skurwysyństwo!