Autor Wątek: Test Drive Unlimited 2  (Przeczytany 14075 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Test Drive Unlimited 2
« dnia: Lutego 27, 2009, 10:21:55 am »
Cytuj
Mając od jakiegoś czasu pewność, że druga część niemal doskonałego Test Drive Unlimited się w końcu pojawi, czekaliśmy na pierwsze materiały z gry. I się doczekaliśmy. Czy trzeba dodawać coś więcej?
Trzeba. Nasz serwis jako jeden z pierwszych na świecie poinformował, że TDU2 jest w planach ? i choć zakładana data premiery już dawno minęła, prezentowane dziś obrazki wyraźnie pokazują, że tytuł ma się więcej niż dobrze. Co ma się znaleźć w grze? Przede wszystkim ta sama, dobrze wszystkim znana wyspa Oahu z 1600 km dróg, wzbogacona o około 800 km bezdroży, po których radośnie hasać będziemy w zupełnie nowej klasie samochodów ? terenówkach. Dodatkiem będą zmienne warunki pogodowe i cykl dobowy. A wszystko większe i ładniejsze. Obrazki co prawda nie są oszałamiające ? brakuje nieco detali i choćby antyaliasingu, tym niemniej dają zupełnie niezły przedsmak tego, co przygotowuje duet Atari/Eden. Screenshoty pojawiły się na łamach serwisu Xbox Evolved. Voila!

Cytuj
Since development on the sequel was announced by Eden Games president David Nadal, no specific details on the game where mentioned, nor where platforms. Now some new screenshots on what appears to be an early build from the Xbox 360 version have been leaked and Xbox Evolved has the images first.

http://xboxevolved.e-mpire.com/article/Test_Drive_Unlimited_2/5300.html










Unlimited

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2009, 11:33:12 am »
Pięknie, co jak co ale ta gra ma w sobie coś co do niej ciągnie. Teraz dodadzą jeszcze większy obszar działań, zmienne warunki i cykl dobowy. Nie mówię o tym że ta gra ma jedne z najlepiej opracowanych kokpitów w pojazdach. 8) Oby tylko poprawili trochę model jazdy(ciut większy sim by nie zaszkodził). Czekam :cool:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2009, 11:40:21 am »
Mam nadzieje, że drastycznie zmienią model jazdy. Pierwsza część była niegrywalna właśnie przez zrypaną fizykę.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2009, 11:48:00 am »
Czy to tylko na X0? bo pierwsza cześć to było dla mnie cudo i bardzo chętnie bym zagrał w dwójkę.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2009, 12:25:45 pm »
Do tej pory nie ujawniono, na jakie konsole się ukaże.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2009, 12:33:52 pm »
Pierwsza część na swoje czasy była kozacka :cool:  W dwójce nie podoba mi się, że znowu mamy dostać ten sam teren. Gra pewnie będzie świetna, ale widać, że poszli po najmniejszej linii oporu :???:

lupinator

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2009, 13:59:08 pm »
Ten sam teren to trochę przegięcie, ale dla mnie jak znalazł, bo jedynki nigdy nie kupiłem, a zawsze chciałem. Będzie konkret gra.  :cool:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2009, 14:03:37 pm »
Mam nadzieje, że drastycznie zmienią model jazdy. Pierwsza część była niegrywalna właśnie przez zrypaną fizykę.

Moim skromnym zdaniem nie było aż tak tragicznie, zresztą na jednym ze screenów widać telemetrie, co zwiastuje że twórcy popracowali nad fizyką.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2009, 14:14:38 pm »
Super, w jedynkę nie miałem okazji wcześniej zagrać (choć bardzo mnie ciągnęło), no może prócz wersji z PSP, ale ona jakaś fenomenalna nie była. A na dwójkę czekam z niecierpliwością.  :-D

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 03, 2009, 13:48:47 pm »
Ja tez czekam i mam nadzieje ze bedzie py niej tyle dobrej zabawy jak kiedys mialem z TDU na PS2.



Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
PSN ID: WojtqGO

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 29, 2009, 22:48:34 pm »
Arty cudne :D Widać, że sporą rolę będzie odgrywać pogoda.

lupinator

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 29, 2009, 22:51:41 pm »
Wpis, arty są naprawdę imponujące. Ciekawe, jak to będzie wyglądać w praktyce.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 29, 2009, 23:10:29 pm »
Nawet jak będzie wyglądał jak jedynka.... Z pokaźną listą super samochodów i pięknymi drogami będę zachwycony tytułem... Jedynka była jedną z nielicznych gier w których czuło się klimat długiej podróży samochodem... Własne wyścigi Gumball dało się zrobić nawet :wink:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 29, 2009, 23:15:33 pm »
Arty rewelka, jesli uda im sie to wszystko wepchnac do gry wlacznie z przedzieraniem sie przez lasy i mokradla to bedzie wypas. Jedynka byla bardzo dobra gra i jest w scislej czolowce moich ulubionych wyscigow.

Unlimited

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 30, 2009, 08:38:39 am »
Ja jedynkę wspominam głównie dzięki świetnym kokpitom i otwartym światem, swego czasu nie mających konkurencji, a i teraz cieszą oko. :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 01, 2009, 18:12:19 pm »
Moim zdaniem to jedynka nadal wyglada swietnie, mam nadzieje ze w czesci drugiej tez dadza wyscigi wymagajace przejechania calej wyspy :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
PSN ID: WojtqGO

Unlimited

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 29, 2010, 11:11:04 am »
Jak nie zepsują modelu jazdy to będzie to jedna z najlepszych ścigałek na tej generacji. :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 29, 2010, 14:42:59 pm »
Do tej pory nie ujawniono, na jakie konsole się ukaże.
Stawiam na obie, plus PC. Może coś tam tez PSPek dostanie. A i jakąś specjalną wersję DS.

W każdym bądź razie, poprzedniczka, choć nie pozbawiona wad, była znakomitą grą. Przyjemność z prowadzenia poszczególnych pojazdów, kwestia indywidualna, niemniej, osobiście grało mi się przednio.
No i graficznie gra powalała. Jeśli kontynuacja będzie lepszą, ładniejszą poprzedniczką, będzie dobrze.

Wiadomość scalona: Kwietnia 29, 2010, 15:24:56 pm
O ile ilość miejsc nie będzie ograniczona jak w Shift (niestety). Co to za frajda, mieć krocie na koncie bez możliwości kupna nowych aut jeśli starych się nie sprzeda.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2010, 15:24:56 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 29, 2010, 16:02:59 pm »
O ile ilość miejsc nie będzie ograniczona jak w Shift (niestety). Co to za frajda, mieć krocie na koncie bez możliwości kupna nowych aut jeśli starych się nie sprzeda.

Pewnie rozwiązanie będzie takie jak w TDU 1 :)  Z kupnem nowych domów z miejscami na samochody :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 29, 2010, 16:24:49 pm »
Oby. Cholera wie jaki trafiony, bądź "trafiony" pomysł im wpadnie w łepetyny. Liczę jednak, że będzie jak piszesz Mrocz.

nakimushi

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 29, 2010, 19:54:33 pm »
slabiutki ten trailer / wyglada jak jedynka ze zmiennymi warunkami pogody  :roll:
no i ten model jazdy a raczej jego brak  :-?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 29, 2010, 20:57:42 pm »
Mam nadzieję że gierka wyjdzie na PS3, fajnym pomysłem zaczerpniętym z GT mogły by być wyścigi danego producenta, wtedy warto by było kupić każdą furę, a nie tylko najmocniejsze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 29, 2010, 21:14:21 pm »
Mam nadzieję że gierka wyjdzie na PS3, fajnym pomysłem zaczerpniętym z GT mogły by być wyścigi danego producenta, wtedy warto by było kupić każdą furę, a nie tylko najmocniejsze.

Wychodzi bankowo na PS 3 :) i w TDU 1 były wyścigi dla jednego producenta :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 30, 2010, 08:19:57 am »
Trailer taki sobie ale gra raczej nie zawiedzie, jedynke uwielbialem i mam zamiar spedzic sporo czasu przy kontynuacji. Widze ze Remix Jackwoba sie zalapal jako temat muzyczny do trailera i bardzo dobrze bo koles swietne mixy robi, mam nadzieje ze wiecej jego kawalkow znajdzie sie w samej grze :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2010, 08:26:57 am wysłana przez _ReD_ »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 30, 2010, 09:27:22 am »
Klimat troche kiczowaty, ale poscigi na wyspie oraz efekty pogodowe mi sie bardzo podobaly.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 01, 2010, 12:18:44 pm »
Trailer taki sobie ale gra raczej nie zawiedzie, jedynke uwielbialem i mam zamiar spedzic sporo czasu przy kontynuacji. Widze ze Remix Jackwoba sie zalapal jako temat muzyczny do trailera i bardzo dobrze bo koles swietne mixy robi, mam nadzieje ze wiecej jego kawalkow znajdzie sie w samej grze :)

Ja mam nadzieje, że będzie opcja włączenia własnej muzyki na konsolach, jak w wersji PC TDU 1 :)

Po za tym nowy wywiad:
[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/first-look-test-drive/65136[/gametrailers]

Szykują coś "specjalnego" z policją :D Jakby udało się zachować klimat pościgów policyjnych ze starych Need For Speedów jak Hot Pursuit 1 to by było coś wspaniałego :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 08, 2010, 16:11:16 pm »


Nowy trailer... Podoba mi się nowa wyspa... Jak to oglądam, to zaleciało klimatem klasycznych starych dobrych Need For Speed'ów...

Jest tylko jedno ale... Czy oni aby nie przesadzają z tymi "Simsowymi" elementami? :/ :/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 08, 2010, 16:33:38 pm »
Trailer fajny ale mam wrażenie, że pochodzi z Wii. Grafika słaba. Jak dadzą fajną obsługę kierownicy to może się skuszę. Jedynka podobała mi się tak sobie.

PS. Kiedy premiera? Bo to co widać na trailerze wygląda na bardzo wczesny build.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2010, 16:38:02 pm wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2010, 16:42:06 pm »
Grafika jest ok, klimat jest beznadziejny, ale najbardziej martwi model jazdy, wyglada jak Micro Machines ...

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 08, 2010, 17:46:54 pm »
Grafika jest ok, klimat jest beznadziejny, ale najbardziej martwi model jazdy, wyglada jak Micro Machines ...

Piękne leśne/pustynne drogi i najbardziej ekstremalne egzotyczne samochody to zły klimat? :P Nie no pomijam elementy typu "The Sims"... Choć pokładam spore nadzieje w tym tytule... To była jedyna gra w której open world naprawdę się spisywał... Gra, w której dawało radochę przebywanie setek kilometrów jakimś autem...

Szkoda, że można pomarzyć o modelu jazdy jak z na przykład Gran Turismo 5, w grze z takim otwartym światem... To by był niszczyciel po prostu :D

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 08, 2010, 21:24:40 pm »
co to kur*a simsy !?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 10, 2010, 17:38:47 pm »
Dziewczyna jest senior producentem więc sie nie dziwie 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 10, 2010, 17:58:45 pm »
Ja nie za bardzo czaję klimat tej gry. Niby, że co? Nielegalne wyścigi bogatych dupków? O co tutaj chodzi? Dawno nie grałem w grę, która miałaby w sobie chociaż troszkę klimatu nocnych wyścigów ulicznych. Niestety ten TDU na taką się nie zapowiada. Ostatnio to był chyba NFS:Underground i na tym koniec. Niech deweloperzy przejdą się kiedyś na takie spoty i poczują niepowtarzalny klimat takich wyścigów. Może to im pomorze w oddaniu atmosfery jaka tam panuje. No i ta grafika. :-? Naprawdę wygląda to okrutnie. Od modeli postaci (WTF modele postaci w grze wyścigowej), po otoczenie, na autach kończąc.

lupinator

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 10, 2010, 18:02:23 pm »
Kto jest targetem tej gry? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jak można dzisiaj wypuścić coś tak tandetnego, a przynajmniej na takie wyglądającego?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 10, 2010, 22:49:08 pm »
Ja nie za bardzo czaję klimat tej gry. Niby, że co? Nielegalne wyścigi bogatych dupków? O co tutaj chodzi?
Mniej więcej trafiłeś. Już w jedynce wybierałeś sobie bogatego dupka (bądź dupę :)) i się ścigałeś tu i tam. Kupowałeś nowe fury, mieszkania, a nawet ciuszki. TDU nie ma mieć klimatu nielegalnych wyścigów. Gracz ma sobie wyobrazić, że jest właśnie takim bogatym dupkiem. Stąd też świetny patent z salonami samochodowymi. TDU ma bardzo specyficzny klimat, ale jak najbardziej ma klimat.

Osobiście w TDU grałem niesamowicie długo i jest to jedna z niewielu gier którą kompletnie wymasterowałem (1000Gs), a dodam, że achivementy wcale nie były łatwe. Jeśli dwójka będzie większa i ładniejsza to biorę na bank. Oby tylko nie przedobrzyli.

Unlimited

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 10, 2010, 22:51:13 pm »
Jak model jazdy nie jest gorszy niż w części pierwszej to na pewno warto się tym tytułem zainteresować, 1-ka do dziś ma jedne z najlepiej opracowanych kokpitów w grze wyścigowej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 11, 2010, 00:34:13 am »
Ja nie za bardzo czaję klimat tej gry. Niby, że co? Nielegalne wyścigi bogatych dupków? O co tutaj chodzi? Dawno nie grałem w grę, która miałaby w sobie chociaż troszkę klimatu nocnych wyścigów ulicznych. Niestety ten TDU na taką się nie zapowiada. Ostatnio to był chyba NFS:Underground i na tym koniec. Niech deweloperzy przejdą się kiedyś na takie spoty i poczują niepowtarzalny klimat takich wyścigów. Może to im pomorze w oddaniu atmosfery jaka tam panuje. No i ta grafika. :-? Naprawdę wygląda to okrutnie. Od modeli postaci (WTF modele postaci w grze wyścigowej), po otoczenie, na autach kończąc.

Co jak co, ale mi pasują bardziej wyścigi egzotycznych samochodów po pięknych terenach, niż obklejone plastikiem samochody w nocnych wyścigach :P Need For Speed zrobił wszystko by takie klimaty mi się przejadły...  Generalnie TDU jest takim duchowym spadkobiercą starych części NFS'a gdzie też były tylko najdroższe i najpiękniejsze samochody świata i piękne malownicze trasy...

Wszystko będzie dobrze, obawiam się właśnie tylko o te Simsowe elementy, że będzie ich za dużo względem samej jazdy... Niech dopracują model jazdy i oleją większość tych sims elementów...

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Test Drive Unlimited 2
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 11, 2010, 22:35:23 pm »
Rany, te simsy mnie odpychają, chociaż ta droga na ostatnich sekundach trailera który zapodał mrocz, wygląda piekielnie czadowo.