Autor Wątek: Need for Speed SHIFT  (Przeczytany 27376 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #200 dnia: Października 19, 2009, 00:02:10 am »
Dzisiaj mam dla was zdjecia trzech calkiem zacnych japonczykow...

Mitsubishi Lancer Evolution
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Subaru Impreza WRX STi
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Nissan 370Z (Z34)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #201 dnia: Października 19, 2009, 12:54:31 pm »
(....)
Sylvan na drugiej fotce przeciez jest widok ze srodka :P
: Październik 16, 2009, 08:44:26 am
Samochod Dnia Nissan GT-R SpecV (R35)



Dobra panowie, od dzis postaram sie dawac mniej zdjec, tak ze cztry ale za to dwoch samochodow. Jak wiadomo do premiery Forzy 3 zostalo jeszcze 10 dni, wiec raczej sie nie wyrobie z wszystkimi autami, ale postaram sie dac jak najwiecej, bo po premierze w Shifta raczej gral juz nie bede.

McLaren F1
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



[/spoiler]


Racja. Za pierwszym razem musiało się coś nie wgrać.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #202 dnia: Października 20, 2009, 01:12:19 am »
2007 Lexus LF-A Concept
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Aston Martin V8 Vantage N400
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Pagani Zonda F
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


« Ostatnia zmiana: Października 20, 2009, 01:16:06 am wysłana przez _ReD_ »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #203 dnia: Października 20, 2009, 23:20:21 pm »
Dopiero wczoraj sprawdziłem demo najnowszej odsłony NfS i muszę przyznać...wgniotło mnie. Zupełnie nie spodziewałem się tak solidnego puncha jakim poczęstowali mnie Elektronicy. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to prze-ko-za-ckie odwzorowanie prędkości, wraz z narastającą prędkością na budziku coraz bardziej kurczowo ściskałem pada, dodatkowo te efekty rozmycia ekranu - zdecydowanie najwyższa półka. Co do reszty: grafiki, animacji, efektów i przede wszystkim samego gameplayu to każdy z tych elementów nie schodzi poniżej dobrego, a nawet bardzo dobrego wrażenia. Brawa dla EA za odrestaurowanie podupadającej serii, sim'y mnie aż tak nie jarają, więc w tym momencie NfS: SHIFT > Forza 3. I kto by pomyślał? Gdy wysyp świątecznych hitów ucichnie, bankowo zwrócę swoje wolne zasoby finansowe w stronę tej produkcji.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #204 dnia: Października 21, 2009, 00:05:25 am »
Osobiscie uwazam ze najlepszym w tej chwili rozwiazaniem i dla serii NFS i samego Shifta, bylo by rozdzielenie tego na dwie serie. Cos na styl CoD i MW. W ten sposob Shift moglby sie rozwijac a elektronicy mogli by dalej bawic sie z NFS i experymentowac do woli. Jesli tak sie nie stanie to boje sie ze z Shifta wyjdzie jednorazowy experyment i seria znowu wdepnie w undergroundowe czy undercoverowe gowno.

Zdjecia autek beda troche pozniej bo utknolem w pracy.


grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #205 dnia: Października 21, 2009, 00:18:53 am »
Osobiscie uwazam ze najlepszym w tej chwili rozwiazaniem i dla serii NFS i samego Shifta, bylo by rozdzielenie tego na dwie serie. Cos na styl CoD i MW. W ten sposob Shift moglby sie rozwijac a elektronicy mogli by dalej bawic sie z NFS i experymentowac do woli. Jesli tak sie nie stanie to boje sie ze z Shifta wyjdzie jednorazowy experyment i seria znowu wdepnie w undergroundowe czy undercoverowe gowno.

Zdjecia autek beda troche pozniej bo utknolem w pracy.



Wiadomo już coś o sprzedaży? Jeżeli rybka (w domyśle gracze) chwycili haczyk (aka Shift) to bez obaw EA jest świetnym wędkarzem i na pewno nie zmieni zanęty. Tak samo przecież było z Undergroundem, który doczekał się drugiej części, a później rozszerzenia patentu pod innymi podtytułami, kto wie, być może za parę lat znudzi nam się i to rozwiązanie i znów EA zostanie zapędzone w kozi róg.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #206 dnia: Października 21, 2009, 03:23:01 am »
Dla tego IMO najlepiej podzielic to na dwie serie. Przy NFS niech sobie kombinuja i experymentuja a Shifta niech rozwinaja. Dodzadza wiecej tras, samochodow, poprawia model jazdy i fizyke. Niech dodadza wieksza swobode w customizacji auta, bardziej rozwina tuning mechaniczny i wizualny i bedzie wypas. Ja nie oczekuje tych wszystkich zmian od razu, zeby to wszystko wyszlo jak trzeba to chlopakom potrzeba czasu a jesli zrobili by z tego druga serie to raczej by im go nie brakowalo. Jesli przestalo by sie podobac i sprzedawac to zawsze mozna zakonczyc serie.
: Październik 20, 2009, 18:30:17 pm
Nissan Silvia spec.R AERO (S15)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2009, 03:25:30 am wysłana przez _ReD_ »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #207 dnia: Października 21, 2009, 10:16:39 am »
Eee te Evo IX mi się nie podoba, za to Silvia...miodzio :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #208 dnia: Października 22, 2009, 04:48:10 am »
Ja wiem ze oba dzisiejsze samochody sa sliczne ale ktory wam bardziej sie podoba?


Dodge Challenger Concept
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

VS

Ford Shelby GT500
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2009, 04:51:19 am wysłana przez _ReD_ »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #209 dnia: Października 22, 2009, 12:10:40 pm »
Ajajaj trudny wybór!  ale chyba challanger--taki trochę "lżejszy" się wydaje. No i w Shelby nie siedzi mi ten body kit.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #210 dnia: Października 22, 2009, 21:11:40 pm »
Oba ładne, ale oba równie beznadziejnie się prowadzi :P Nigdy nie byłem zwolennikiem samochodów co w zakręty wchodzą niczym pijana krowa :wink: Z Tier 2 zdecydowanie brałbym jedno z BMW M3 jakie są w grze :P

EDIT:

Tak mi z nudów postanowiłem zrobić Gallardo Challenge... Parę fotek:


Tak sobie pomyślałem, ile z was ma Shifta na PS 3? :D Jakby się uzbierał pełen komplet (8 graczy) to może zrobimy sobie jakiś wyścig z wcześniejszym ustaleniem restrykcji co do samochodów dopuszczonych do wyścigu i modyfikacji w celu balansu stawki, oraz dużą ilość okrążeń by poczuć się jak na prawdziwym wyścigu GT? Może po prostu ograniczmy stawkę do jednego modelu samochodu po tuningu, i wszyscy kierowcy mogą jedynie gmerać w jego ustawieniach po czym wstawić się na jakiś długo dystansowy wyścig? :D Taki poważny "PRO" wyścig for fun? Jakby inicjatywa się udała, to można takie coś potem powtórzyć w Gran Turismo 5? ;]

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #211 dnia: Października 24, 2009, 05:33:52 am »
Dzis ciag dalszy pojedynku amerykancow, ktory z samochodow podoba wam sie bardziej?

Chevrolet Corvette Z06
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


VS


Dodge Viper SRT10
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Październik 23, 2009, 00:59:58 am

Dzisiejsze autka moze nie tak mocne jak supercars ale na pewno swoich wielbicieli maja i moga sie podobac...


SCION tC
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


VS


Volkswagen Scirocco
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 05:40:58 am wysłana przez _ReD_ »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #212 dnia: Października 25, 2009, 01:12:31 am »
Pozwól, że nagrodzę + ta tytaniczną pracę. Właściwie to za pasję też.
Dobra praca ReD.

Tak między tymi wszytkimi fotografiami, jak dziś oceniasz Shift?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #213 dnia: Października 25, 2009, 02:35:13 am »
Szczerze to tak na 8+, juz dawno nie gralem tyle w zadna gre co w Shifta :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #214 dnia: Października 25, 2009, 02:36:58 am »
Czyli jak się bawisz z nią aż tak bardzo, to nawet mnie nieco zaskoczyłeś, tym 8.5/10.
Na jakich grasz ustawieniach - chodzi o te wszystkie kontrole trakcji, ABS , et cetera ....

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #215 dnia: Października 25, 2009, 02:14:04 am »
Standardowo jak w wiekszosci wyscigow, manual i zero wspomagaczy, tylko wtedy tak naprawde czuc roznice w prowadzeniu autek i zawsze daje to wieksza radoche z wyscigu :)
: Październik 24, 2009, 20:43:43 pm
RENAULT SPORT MÉGANE R.S.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

VS

SEAT Leon CUPRA
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #216 dnia: Października 25, 2009, 11:10:23 am »
Stig Game Only normalnie. Swoją drogą, ciekawe kto w ustawieniach ma wspomaganie hamowania i brania zakrętów....
To już przegięcie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #217 dnia: Października 25, 2009, 14:31:06 pm »
Też gram z wyłączonym wszelkim wspomaganiem, Red ma rację, ta gra bardzo dużo traci z ułatwieniami... Naprawdę czuć samochód dzięki temu. I gra daje więcej emocji :) Ostre hamowanie bez ABS'u to poezja :wink:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #218 dnia: Października 25, 2009, 15:04:06 pm »
To bardzo dobrze, że i w wyścigach pojawia się możliwość wyboru stopnia trudności. Przecież jak powyłącza się w Shift wszytko, to jest równie wymagająca jak w FC. A jak masz załączone wspomaganie wszelakie.... Taki Burnout Paradise, dla niedzielnych graczy (i nie tylko oczywiście). No i elementy RPG. Są już wszędzie.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #219 dnia: Października 27, 2009, 01:40:50 am »
BMW M3 E92
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

VS

BMW Z4 M Coupé
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Październik 25, 2009, 20:23:58 pm
Dzisjuz ostatnia porcja autek bo od jutra przesiadam sie na Forze 3 haha...

Ford Focus ST
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Infiniti G35 (V35)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Toyota Corolla GTS (AE86)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Honda Civic Si
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Volkswagen Golf GTI
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 01:43:04 am wysłana przez _ReD_ »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #220 dnia: Listopada 12, 2009, 13:22:54 pm »
Oba ładne, ale oba równie beznadziejnie się prowadzi :P Nigdy nie byłem zwolennikiem samochodów co w zakręty wchodzą niczym pijana krowa :wink: Z Tier 2 zdecydowanie brałbym jedno z BMW M3 jakie są w grze :P

EDIT:

Tak mi z nudów postanowiłem zrobić Gallardo Challenge... Parę fotek:


Tak sobie pomyślałem, ile z was ma Shifta na PS 3? :D Jakby się uzbierał pełen komplet (8 graczy) to może zrobimy sobie jakiś wyścig z wcześniejszym ustaleniem restrykcji co do samochodów dopuszczonych do wyścigu i modyfikacji w celu balansu stawki, oraz dużą ilość okrążeń by poczuć się jak na prawdziwym wyścigu GT? Może po prostu ograniczmy stawkę do jednego modelu samochodu po tuningu, i wszyscy kierowcy mogą jedynie gmerać w jego ustawieniach po czym wstawić się na jakiś długo dystansowy wyścig? :D Taki poważny "PRO" wyścig for fun? Jakby inicjatywa się udała, to można takie coś potem powtórzyć w Gran Turismo 5? ;]

Dobry pomysł. Ja się piszę. Wygrany zostanie przy tym prawicą Zielarza (no co, jakaś nobilitacja być powinna=).

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #221 dnia: Listopada 12, 2009, 14:18:12 pm »
Dobry pomysł. Ja się piszę. Wygrany zostanie przy tym prawicą Zielarza (no co, jakaś nobilitacja być powinna=).

Noo... taki wyścig mi się od dawna marzy... Problem w tym, że ciężko znaleźć 8 graczy do rozgrywki (A po zbliżającym się patchu 12)... Taki długodystansowy wyścig ma sens tylko przy pełnej stawce... A i tak uważam, że 8 graczy będzie nieco za mało. Jak się stawi jakaś garstka to po paru okrążeniach będzie samotne pokonywanie toru... Już nie mówiąc o tym, jak ktoś się wykopyrtnie i będzie musiał cały wyścig w samotności dojeżdżać...

Tak więc albo znajdzie się pełny komplet graczy aby był tłok na trasie :P albo poczekamy do Gran Turismo 5, gdzie znalezienie tutaj 16'stu graczy na online na pewno nie będzie problemu... :)

Fanom Forzy 3 proponuje takie coś już zorganizować :D Jestem ciekaw jakby to wypaliło... :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #222 dnia: Listopada 13, 2009, 14:31:32 pm »
Racja. A takie pytanie chłopaki (Mrocz/ReD). Czym się woziliście w poszczególnych klasach? Jakieś (geno) typy?

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #223 dnia: Listopada 13, 2009, 22:01:04 pm »
Golf, Suzuki, Prosiek, Zonda  8)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #224 dnia: Listopada 13, 2009, 22:32:46 pm »
U mnie to bardzo roznie bywalo, nie ograniczalem sie do jednego samochodu na tier. Bardziej dopasowywalem samochod do danych torow i eventu niz do swoich upodoban. W sumie to jezdzilem prawie kazdym autkiem w grze :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #225 dnia: Listopada 14, 2009, 18:48:55 pm »
O to nietrudno, ale co masz w garażu. Będąc przy garażach, widzieliście to co ma w swym dorobku Jay Leno ....
Ponad 300 samochodów, i setka motocykli. Biorąc na patelnię pojazdy, najlepiej zarabiający prezenter w historii ma takie pojazdy jak Tank Car, czy Corda z lat 40tych.
Bo te wszystkie Lambo i Porszaki, chyba mu zbrzydły....

http://rantonthiscar.files.wordpress.com/2008/08/jay-lenos-tank-car.jpg tu Jay i jego Tank Car - 1600 koni .... huh.
Ciekawostka, samochód ów dostępny był w GT5. Szkoda, że Shift nie jest bardziej w tej materii rozbudowany. Dali by jakiś DLC z Ferrari i kilkoma innymi markami.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #226 dnia: Listopada 21, 2009, 00:11:43 am »
Racja. A takie pytanie chłopaki (Mrocz/ReD). Czym się woziliście w poszczególnych klasach? Jakieś (geno) typy?

Ja się trochę bawiłem w ustawianie wozów by uzyskiwały zbliżone czasówki, więc limitami mógłbym się zająć...

BAAA!

Patrzcie co nam EA sprezentowało!



Pierwsze DARMOWE (sic!) DLC... Nowy tryb Team Racing... I 5! Tak PIĘĆ nowych samochodów... Wśród nich:

Chevrolet Corvette Stingray 427 '67
Shelby GT-500 '67
Dodge Charger R/T '69
Dodge Challenger R/T '71
Toyota Supra Mark IV '98

Czad.... :D Ciesze się że kupiłem tą gierkę :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #227 dnia: Listopada 21, 2009, 12:13:20 pm »
Piękny zaiste prezent. Bez szemrania go dorwę. Chciałby, aby w przyszłości (może być ostatecznie w formie płatnej) ukazał się kolejny dodatek z nowymi (a jakże) autami.
Co chcielibyście zobaczyć?

JA, jak już wspomniałem Ferrari, tak z dwa modele (w tym Enzo). Bantleya, choć nie przepadam. Coś jeszcze by się znalazło.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 21, 2009, 13:27:23 pm »
JA, jak już wspomniałem Ferrari, tak z dwa modele (w tym Enzo). Bantleya, choć nie przepadam. Coś jeszcze by się znalazło.

Na Ferrari nie ma co liczyć... Firma nie chce być kojarzona z serią Need For Speed...

Nawet w przeglądarce klasyków EA, na okładce czwartej części podmienili Ferrari na Lamborghini...

Choć również liczę na nowe samochody, tryby i... Trasy...

Fajnie jakby dodali Drag Race skoro są Muscle Cars :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2009, 13:31:40 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #229 dnia: Listopada 24, 2009, 10:40:43 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #230 dnia: Listopada 24, 2009, 15:16:28 pm »
Why O_o



http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104137,sortuj,,st,24H,pozycja,4,Need_For_Speed_Hot_Pursuit_2_-_Ferrari_360_Spider

Ekipa z Ferrari Challange wszytko podkupiła, czy jak xD

Możliwe, że ma to związek z podupadającą jakością serii? Może jej poprawa spowoduje powrót Ferrari.

Zwróć uwagę że od Hot Pursuit 2 w żadnym NFS'ie nie pojawiło się choćby jedno Ferrari... Pierwszy link to tylko fanowska modyfikacja do Most Wanted...

Swoją drogą Przeraża mnie ile Electronic Arts wycięło czadowych funkcji z Shift'a o__O PeCetowa wersja gry to istny raj dla twórców modów. Już wcześniej podałem linka do moda który, daje nam zniszczenia niczym w najdoskonalszych symulatorach, gdzie możemy wręcz całkowicie skasować brykę! Urwać koło itp. A uszkodzenia dużo bardziej wpływają na jazdę...

Dziś wchodzę sobie na pewną stronkę a tu patrzę:

Cytuj
You can edit the Tracks Weather files (/tracks/_data/weather/) to change the sky/fog/sun colors.

One thing you can do for example is change a track to night... kinda

Problem is the cars have no working headlights.. well they probably do but I have no idea how to turn them on.

If someone could find a way to turn the car headlights on that would be fantastic!

The game appear to have built in moon and stars along with lots of references to rain, window wipers, and even a snow shader that may apply snow to the track and scenery.

Photo:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

O__O Zmienne warunki pogodowe? Noc? I okazuje się, że tak samo jak te super mocne zniszczenia... Wystarczyło parę rzeczy w plikach po zmieniać by to działało. Czemu tego wszystkiego więc nie ma w finalnym produkcie? DLC czy jak?

Mało tego... Ludziom udało złamać pliki modeli, i wkrótce dostaniemy fanowskie nowe samochody... A nawet... Trasy o_O

http://nfsplanet.pl/comment.php?comment.news.890

Wiecie co... Jak te modyfikacje wyjdą... O ile wyjdą... to kupie sobie kiedyś Shifta na PC po jakiejś śmiesznej cenie o__O

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #231 dnia: Listopada 25, 2009, 11:31:58 am »
Ja już mam, z chęcią nań poczekam, bowiem gra przewspaniała - chyba tylko przy Disciples II , Diablo II, jak i Puzzle Bouble spędziłem aż taki ogrom czasu , ciesząc się jednorazowym posiedzeniem.

Widzimy co Shift zaprezentował. Niech potomkowie Enzo przemyślą sprawę raz jeszcze i wydają stosowny DLC.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #232 dnia: Listopada 28, 2009, 17:32:24 pm »
A kiedy ten dodatek i na ktorym pss??

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #233 dnia: Listopada 28, 2009, 18:09:56 pm »
A kiedy ten dodatek i na ktorym pss??

3 grudnia w europie... USA czeka do 10 grudnia...

Z tym, że prawdopodobnie dodatek nie będzie na PS Store tylko jako Patch do Shift'a nie wiadomo...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #234 dnia: Listopada 29, 2009, 12:38:16 pm »
Platyna ma w Dirt2 już niebawem. Shift nieco dłużej poczeka. Co ciekawe, przez ostatnie 16 godzin, żaden dzbanek mi nie wpadł, a wczoraj po 4 wyścigach kilka srebrnych.

Teraz pytanie do speców. Wyścigi wytrzymałościowe. Mam zaliczony każdy, nie licząc jednego. Wszystkie oczywiście na pierwszym miejscu. Ten ostatni , to jednak jakiś istny HC .
Macie nań sposób jakiś? Nazwę podam jutro, ale to ta ostatnia, przed vs z bossem tej sekcji - Trzy okrążenia, jedzie się (w miarę) po prostej.
: Listopad 29, 2009, 00:10:54 am
Co rozumiemy pod pojęciem "pojazdy modyfikowane"?

Mam wszystkie ulepszone, konsola ich nie akceptuje, jednego (Subaru) mam stworzonego na modłę WRC - każdy dodatek, pomalowany, zakupione za 1.4 mln $ ulepszenie ostateczne i .... dalej nie mam akceptacji doń.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #235 dnia: Listopada 29, 2009, 20:22:48 pm »
Ej tak sobie pomyślałem... Co byście powiedzieli na czwartkowe Destruction Derby w Need For Speed Shift? :D Mowa o posiadaczach PS 3 wersji...

Jak wiemy 3 grudnia wychodzi dodatek zawierający klasyczne Muscle Cars.... Można by urządzić pierwszy wyścig tematyczny... :)

Bierzemy tor HazyView Eight (Ósemka :P) jakąś "sporą" ilość okrążeń.... I restrykcja do samych KLASYCZYCH samochodów... Czyli wszystkie te "classic" muscle cars oraz Nissan GT2000 i Toyota Corolla :P Może jeszcze stare BMW M3 czy Ford Escort? Zobaczymy...

Lądujemy na ósemce i jedna zasada... brak zasad... Kto pierwszy ten wygrywa ale wszystkie chwyty dozwolone ;] W końcu stare wozy mamy, i można je masakrować :)

Co do dozwolonych przeróbek zobaczymy, ja bym proponował seryjne, ewentualnie można być szalonym, i podrasować same silniki, by autami ciężej się jeździło :D

Co o tym sądzicie? Później można zrobić coś mniej "radykalnego" z szybszymi wozami i polegające na bardziej precyzyjnej jeździe. Fajnie by było jakby znalazło się 12 osób chętnych, więc jak ktoś ma znajomego z PS 3 i Shiftem to niech wyciąga :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #236 dnia: Listopada 30, 2009, 15:28:08 pm »
Niczym Aga Chyliśnka, jestem na TAK. Czyli jest nas już niemal legion ....

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #237 dnia: Listopada 30, 2009, 15:40:10 pm »
Niczym Aga Chyliśnka, jestem na TAK. Czyli jest nas już niemal legion ....

Póki co 3 osoby... mamy... Ja, Sylvan i .qam z innego forum... No cóż, 3 osoby na Destruction Derby będzie za mało :(

Dziwi mnie, że tak mało osób coś... Jak przeglądałem to forum, to wydawało mi się, że sporo jest tu posiadaczy Shifta na PS 3?
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2009, 16:04:38 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 01, 2009, 21:07:56 pm »
W rzeczy samej. Coś maławo. Może się wstydzą ^^' T6 też sporo ma , a piszę ja, kun, aphelion, el b i dark. Shifta ma sporo także , a od kilku stron istniejemy przecież tylko my Mrocz , plus ReD.
Może posprzedawali grę, lub coś w ten deseń....

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed SHIFT
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 01, 2009, 21:37:19 pm »
W rzeczy samej. Coś maławo. Może się wstydzą ^^' T6 też sporo ma , a piszę ja, kun, aphelion, el b i dark. Shifta ma sporo także , a od kilku stron istniejemy przecież tylko my Mrocz , plus ReD.
Może posprzedawali grę, lub coś w ten deseń....

Cóż, od biedy zagramy we trójkę a stawkę uzupełnimy kierowcami AI... Nie mniej, nie będziemy mogli sobie ambitnie stawiać ograniczeń samochodów, bo od AI respektować tego się nie da... :/