Autor Wątek: Split/Second  (Przeczytany 9885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 14, 2010, 03:29:43 am »
Recka na IGN

http://uk.xbox360.ign.com/articles/108/1088731p2.html

Jednak chyba nie do konca wyszedl tak wielki gniot jak co niektorzy stwierdzili po przejechaniu jednej trasy z demka.

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 14, 2010, 16:40:52 pm »
Hmmm... Demko wywołało u mnie mieszane uczucia, z jednej strony wymiata, z drugiej strony sterowanie trochę mnie wkurza... Nie mniej jestem skłonny zainteresować się grą... Skoro faktycznie pełniak jest lepszy... Zwłaszcza, że te oceny nie mówię o tym, by ta gra była tandetna...

Ktoś się orientuje, czy w Split Second będzie jakiś Offlineowy multiplayer? Split-Screen czy coś na wzór Party z Burnout Paradise?

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 15, 2010, 21:36:17 pm »
O ja cię kręce  :angel: Prawie jak Burnout. Dla mnie w pytę. Bedzie za jakies 110 złociszy to kupuję z marszu.
Świetna sprawa z tymi wybuchami, szybkość, model jazdy też dają radę.
Mi się podoba.

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 20, 2010, 18:16:03 pm »
Udało mi się dorwać wersje na PS 3... I muszę przyznać, prawdą jest, że wersja DEMO jest wiele gorsza od pełnej wersji :) Gra naprawdę daje radę i wciąga... W demku dali najwolniejszy samochód i najgorszą mapkę :) Jak się tak gra to naprawdę człowiek się wkręca, a tryb Heli Assault to niezły zabijacz czasu :D Coś jak tryb Zone w Wipeout :D

PS. Spodobał mi się Time Attack... Niby ciśniemy tak jak w każdej samochodówce na czas przez tor, z tym, że tutaj na bieżąco cały tor jest wysadzany w powietrze :D i trzeba czasem naprawdę uważać, by nie oberwać spadającym budynkiem :D Dla mnie bomba...

Ohtar

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 20, 2010, 19:57:32 pm »
Ja pobiłem swój czas w demo. Obecnie mam 3:45:18

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 23, 2010, 14:56:15 pm »
Ktoś się orientuje, czy w Split Second będzie jakiś Offlineowy multiplayer? Split-Screen czy coś na wzór Party z Burnout Paradise?

W demku, po przejechaniu 3 wyścigów pod rząd, pojawia się krótki filmik z prezentacją tego, co ma pełniak i tam jest napisane, że Split ma splita dla dwóch graczy.
A sama gierka pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałem się crapa, a wyszła miodna ścigałka, od której nie mogę się oderwać. Genialny pomysł z tą destrukcją.
Cholera, Ohtar, jestem gorszy o sekundę i dwie setne. :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 23, 2010, 15:27:21 pm »
Ktoś się orientuje, czy w Split Second będzie jakiś Offlineowy multiplayer? Split-Screen czy coś na wzór Party z Burnout Paradise?

W demku, po przejechaniu 3 wyścigów pod rząd, pojawia się krótki filmik z prezentacją tego, co ma pełniak i tam jest napisane, że Split ma splita dla dwóch graczy.
A sama gierka pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałem się crapa, a wyszła miodna ścigałka, od której nie mogę się oderwać. Genialny pomysł z tą destrukcją.
Cholera, Ohtar, jestem gorszy o sekundę i dwie setne. :D

Zdążyłem się przekonać, bo mam już pełną wersje ;) Dosyć ciekawa i intrygująca niespodzianka czeka na nas po ukończeniu wszystkich sezonów...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 07, 2010, 20:19:10 pm »
Fajna ta gra? Burnout też fajny? Szukam jakieś fajnej ścigałki, w którą pograłbym padem. Od razu mówię, że nie jestem fanem gier wyścigowych.

lupinator

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 07, 2010, 21:33:35 pm »
Fajna ta gra? Burnout też fajny? Szukam jakieś fajnej ścigałki, w którą pograłbym padem. Od razu mówię, że nie jestem fanem gier wyścigowych.
Dema są, możesz ocenić sam, co będzie najlepsze.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 07, 2010, 21:47:58 pm »
Fajna ta gra? Burnout też fajny? Szukam jakieś fajnej ścigałki, w którą pograłbym padem. Od razu mówię, że nie jestem fanem gier wyścigowych.
Dema są, możesz ocenić sam, co będzie najlepsze.
Jeżeli już sięgniesz po dema to weź pod uwagę to, że podobno demo Split/Second różni się od pełnej wersji i ponoć wypacza wizję pełnego produktu.

Ohtar

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 07, 2010, 21:58:34 pm »
Imo demo Burnouta także, bo to chyba tylko jeden, czy dwa wyścigi :(

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 07, 2010, 23:50:38 pm »
Pograłem w demko i ścigałka jest przednia. Na trasie miałem 4:29, super jest otwieranie nowych tras czy eliminowanie przeciwników. Czy w pełnej wersji jest dużo tras?

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 08, 2010, 08:44:11 am »
Pograłem w demko i ścigałka jest przednia. Na trasie miałem 4:29, super jest otwieranie nowych tras czy eliminowanie przeciwników. Czy w pełnej wersji jest dużo tras?

Tu się ujawnia wada pełnej wersji... jest 11... :/ Z czego niektóre mają "powtarzające się sekwencje" poważnie liczę, że w jakimś najbliższym DLC pojawią się nowe TRASY a nie samochody...

(11 do trybu RACE tylko! + 4 czy 5 do trybu survival... ale one to się ograniczają do prostego kółka o szerokiej trasie by unikać beczek z ciężarówek)

Mimo wszystko, zabawy jest sporo :) Bo nie da się w ciągu jednego wyścigu zobaczyć WSZYSTKICH power play'ów ;) A niektóre są naprawdę "grube" :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 04, 2010, 04:41:52 am »
Katuje juz S/S od kilku dni i giera naprawde jest przednia. Juz dawno nie mialem tyle radochy z grania co mam przy S/S. Mam nadzieje ze chlopaki maja w planach sequel z wieksza iloscia wszystkiego. No i przydaly by sie te ciezarowki z beczkami i helikoptery podczas normalnych wyscigow, najlepiej wszystko na raz, bylo by naprawde mocarnie :)

Tango

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 04, 2010, 06:51:11 am »
Moje pierwsze wrazenie bylo swietne, ale po 3-4 godzinach juz mialem dosc tej gry. Nudy, nudy, nudy i powtarzalnosc...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 04, 2010, 18:51:39 pm »
Powtarzalnosc to przypadlosc wszystkich gier wyscigowych, wiec dla mnie to jakas wielka wada nie jest. Takiej zadymy na trasie jak jest w S/S nie ma zadna gra i to jest walsnie zajebiste w niej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 04, 2010, 18:59:27 pm »
Powtarzalnosc to przypadlosc wszystkich gier wyscigowych, wiec dla mnie to jakas wielka wada nie jest. Takiej zadymy na trasie jak jest w S/S nie ma zadna gra i to jest walsnie zajebiste w niej.

Zgodzę się, choć gra jest dosyć krótka i brakuje większej ilości torów itp. Mogliby dać jakieś DLC z nowymi trasami ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 04, 2010, 19:18:15 pm »
Powtarzalnosc to przypadlosc wszystkich gier wyscigowych, wiec dla mnie to jakas wielka wada nie jest. Takiej zadymy na trasie jak jest w S/S nie ma zadna gra i to jest walsnie zajebiste w niej.

Zgodzę się, choć gra jest dosyć krótka i brakuje większej ilości torów itp. Mogliby dać jakieś DLC z nowymi trasami ;)
Tytul gram ma naprawde adekwatny do tego co sie dzieje i wajkim tempie trzeba myslec, decyzje trzeba podejmowac w cholere szybko, a moment gdy uda sie spierdzielic przed walacym sie mostem, spadajacym samolotem czy rozwalajacym pociagiem pozostawia sporego banana na twarzy i to uczucie "damn I'm good" :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 04, 2010, 19:19:46 pm »
A i tytul gram ma naprawde adekwatny do tego co sie dzieje, decyzje trzeba podejmowac w cholere szybko, a moment gdy uda sie spierdzielic przed walacym sie mostem, czy rozwalajacym pociagiem pozostawia sporego banana na twarzy i to uczucie "damn I'm good" :)

Polecam Multiplayer i Split Screena z kumplami :) Z żywymi ludźmi daje to jeszcze większą frajdę :P

Domyślam się, że grasz na Xboxie 360? Damn... czasami żałuje, że nie ma cross platformowego multi :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 06, 2010, 04:27:21 am »
Tak gram na X0, z multi czekalem az ukoncze kariere zeby miec wszystkie auta. Gram online od wczoraj i naprawde masa radochy, kariera byla fajna, ale to multi daje dopiero kopa. Fajnie ze w survival mozna online grac, naprawde brakuje mi tych ciezarowek w normalnych wyscigach :) A i tak jak wczesniej ktos pisal, chyba nawet Ty Mrocz,, filmik pokazany po przesciu kariery chyba zapowiada sequel, raczej nie sadze bybyla to zapowiedz DLC a przynajmniej mam nadzieje ze to sequel. Jakby to powiedzial Cliffy, zapowiada sie Bigger, Better and More Badass :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 04:31:46 am wysłana przez _ReD_ »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #60 dnia: Września 05, 2010, 13:37:56 pm »
Bardzo lubię Burnout Paradise. Swego czasu długo się w nią zagrywałem, kupują kolejne DLC (eh, te małe samochodziki). Świetna A/V w połączeniu z ogromna grywlnością.
SS miał być nieco na modłę wspaniałego BP. Demo nieszczególnie mnie zachęciło, podobnie jak pierwsze chwile spędzone z grą. Jednak ta się rozkręca, równie szybko, jak drogę z punktu A. do ptk. B, pokonują auta które w PSS nabywamy.

Gra się przednio. Jest szybko, jest efektownie. Emocji nie brakuje. Pomysł z bossami w grze wyścigowej to strzał w dziesiątkę. Helikopter w dwóch odmianach, czy też ciężarówka rodem z Terminator 2.
Szczególnie ta druga spisuje się wybornie. A te wszystkie akcje.... Głowa mała, nie ma to, jak zadokować olbrzymi statek na kilku przeciwnikach, zrzucić nań słusznych rozmiarów samolot, czy poczęstować spadającą z niebios ciężarówką, lub stertą kamieni.

Ogólnie, bardzo dobra gra.

Tylko sferę audio mogliby zmienić, na coś ala Wipeout Fury, czy właśnie Burnout, ta w SS jest niezła, jednak brak jej mocy.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Split/Second
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 06, 2011, 14:28:18 pm »
Właśnie w zeszłym tygodniu skończyłem sezon. Zdobycie pierwszej pozycji w każdej konkurencji jest wymagające. Momenty, w których w ostatniej chwili rozwalasz dwóch bądź trzech rywali i obejmujesz prowadzenie w ostatniej sekundzie niesamowicie wynagradzają wszelkie trudy. Split Second - wszystko trwa ułamek sekundy i tak wszystko się zmienia.

Nie jest to Burnout killer, ale bardzo bardzo solidna gierka.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2011, 14:41:54 pm wysłana przez yap »