Autor Wątek: Wheelman  (Przeczytany 3566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Wheelman
« dnia: Marca 15, 2009, 14:32:10 pm »
Pojawiło się demko na PSStore
Grafika przyjemnie zaskakuje, gra tez się nie najgorzej.

Z tego co się orientuje, to ostatnia szansa dla Midway na uniknięcie bankructwa. Wygląda na to, że im się uda

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 15, 2009, 14:34:19 pm »
No z tą grafiką to bym troszkę polemizował, o ile samochody fajnie wyglądają, tak postacie troszkę ssą, a otoczenie jest takie sobie.
Nie mniej grało się zaskakująco dobrze. Miło że samochody to autentyki.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 15, 2009, 14:38:02 pm »
Może technicznie bez rewelacji, ale akcja demka ma miejsce w Barcelonie czyli jest klimat południa europy, gaudi etc.

Ohtar

  • Gość
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 15, 2009, 14:58:12 pm »
Z grafiki to efektownie wyglądała początkowa cutscenka kiedy kamera leciała przez kawałek miasta zwalniając i przyspieszając - to mi się podobało - pewnie dlatego że postacie były wtedy bardzo małe, na zbliżeniach wyglądają okropnie - szczególnie Diesel. A gameplay? Cienki. Na 1h zabawy - wystarczyło mi samo demo.

I ohydne glitche - w pewnym momencie w demie trzeba przejechać kawałek wąską alejką, kiedy jechałem za pierwszym razem musiałem wjechać nie na tą przeszkodę co potrzeba, bo auto zaczęło mi wirować i odbijać się od ścian budynków tak szybko, że nie wiedziałem co się dzieje :P Ale nie obraziłem się bo gdy samochód wylądował okazało się że jestem tam gdzie powinienem byc (za drugim podejściem ta sytuacja się nie powtórzyła).

Aha - i te skoki z samochodu na samochód - ja rozumiem, że Diesel dużo czasu na siłowni spędza i jest wyjątkowo sprawny fizycznie, ale dziesięciometrowe skoki zostawmy agentom z Matrix-a i Arniemu w Terminatorze (chociaż co do tego drugiego nie jestem pewien czy takowe występowały).
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2009, 15:00:24 pm wysłana przez Ohtar »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 15, 2009, 15:04:46 pm »
Cytuj
Aha - i te skoki z samochodu na samochód - ja rozumiem, że Diesel dużo czasu na siłowni spędza i jest wyjątkowo sprawny fizycznie, ale dziesięciometrowe skoki zostawmy agentom z Matrix-a i Arniemu w Terminatorze (chociaż co do tego drugiego nie jestem pewien czy takowe występowały).
Wiedziałem że ktoś się do tego przyczepi, a nie łatwiej przymknąć na to oko? Kto powiedział że to am być realistyczna gra? Jak by tak było to byś rozwalił samochód na pierwszym skrzyżowaniu. To bardziej ma przypominać troszkę naciągany film sensacyjny i mi to pasuje.

lupinator

  • Gość
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 15, 2009, 17:41:56 pm »
W moim odczuciu, po ograniu dema, mamy do czynienia z crapem - okropna amimacja, grafika, gameplay i cała reszta. Najniższa półka przeciętniaków.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Wheelman
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 15, 2009, 17:47:06 pm »
crap, jak reszta czwartkowych dem :cool:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.