News

Nowe wieści z obozu The Order: 1886

Choć embargo na informacje o The Order: 1886 zakończy się 18 lutego, to powoli do sieci trafiają już wieści na temat produkcji studia Ready at Down. Dzisiejszy dzień dał nam aż trzy konkretne informacje, na temat tej świetnie zapowiadającej się produkcji.

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że tytuł będzie śmigał w rozdzielczości 1080p i zaoferuje niesamowitą oprawę wizualną, jakiej do tej pory nie doświadczyliśmy w przypadku gier z perspektywy trzeciej osoby. Niestety, rewelacyjna grafika, zniszczalne środowisko i mnóstwo niesamowitych efektów cząstkowych ograniczyły liczbę wyświetlanych klatek do stałych 30 - Mówi się trudno.

Ready at Down potwierdziło również, że The Order: 1886 jest tworzony z myślą o trybie dla pojedynczego gracza. Na obecną chwilę nie ma więc szans, aby w grze pojawił się jakikolwiek multiplayer - Szkoda, ponieważ liczyłem po cichu na tryb hordy przypominający ten z serii Gears of War. Twórcy nie mówią jednak nie zmaganiom sieciowym. Jednak na premierę nie ma co liczyć na takie bajery.

Jeżeli ktoś z was liczył na to, że gra zadebiutuje kiedyś na PlayStation 3, oczywiście w mocno okrojonej formie, to się mocno przeliczył. Ready at Down zaznaczyło wyraźnie, że nie ma w planach wersji na wysłużoną czarnulę.

Deweloper chce wydać The Order: 1886 na przełomie trzeciego i czwartego kwartału. Jednak na obecną chwilę jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek konkrety dotyczące daty premiery.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

PS3 zaktualizowane do 4.55

arrow-right
arrow-right

Klimatyczny trailer Live Action z Infamous: Second Son

Komentarze
...
#1
~TOM
3780 dni temu

Jeżeli grafa faktycznie powali na kolana to ja im wybacze te 30 klatek. Ale ma być 10x ładniej niz w Tomb Raiderze.

odpowiedz
...
#2
~qwerty
3780 dni temu

Musi bo hype na ten tytuł jest tak ogromny, że jak go zrypia, to się ostro dostanie SONY!

odpowiedz
...
#3
~Vlad
3780 dni temu

Panie redaktorze jakoś podczas wydania Tomb Raidera na Xone nie pisał pan, że "ograniczyły liczbę wyświetlanych klatek do stałych 30 – Mówi się trudno." Na X0 większośc gier będzie śmigąło w 30 klatkach. Ciekawe czy będzie to panu przeszkadzało.

odpowiedz
...
#4
~Radosław Jelinek
3780 dni temu

Panie czytelniku. W przypadku Tomb Raidera chodziło mi głównie o różnice pomiędzy wersjami na PS4 i Xbox One - poza tym mam nadzieję, że The Order 1886, jak i inne nowe produkcje, w tym też te na Xbox One będą prezentowały o wiele wyższy poziom graficzny, niż w takim Tomb Raiderze. I wtedy nie będzie mi przeszkadzało 30 klatek, bo dostanę wypasioną oprawę na zasłużonym poziomie.

odpowiedz
...
#5
~Qubus
3780 dni temu

Vlad tu chodzi o to, że IX nie pociągnął Tomb Raidera w 60 klatkach, a PS4 tak:) - to po pierwsze. Po drugie, faktycznie jeżeli Order zaoferuje grafe lepszą niż taki przestarzały TR, to te 30 klatek spokojnie wystarczy do zabawy.

odpowiedz
...
#6
~Whisper
3780 dni temu

Najsmaczniejszy tytuł na PS4. Oby nie było rozczarowania...

Dobrze, że na razie rezygnują z "wciskania" multi. Niech ten czas poświęcą na dopracowanie singla, niż mieliby robić coś na siłę i spaprać oba tryby.

odpowiedz
...
#7
~Mina
3780 dni temu

Bądźmy szczerzy - gdyby nie The Order: 1886 to PlayStation 4 chwilowo nie ma czym skusić gracza. Mam tu oczywiście na myśli tytuły ekskluzywne. Wyjątkowy klimat.

odpowiedz
...
#8
~Archer
3779 dni temu

Bez jaj - a Uncharted, Shadow Fall, Resogun, Outlast, DriveClub?

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: