Premierowy patch dodaje nowe misje do inFamous: Second Son
O premierowej aktualizacji inFamous: Second Son już wiemy od jakiegoś czasu. Patch pojawi się dokładnie w dniu premiery gry (czyli już jutro) i będzie ważył niecałe 350 MB. W środku znajdziemy masę usprawnień graficznych, lepszy balans poziomów trudności oraz systemu karmy, bardziej dopieszczone Si przeciwników, zwiększony ruch uliczny na drogach, oraz bardziej dynamiczne starcia z bossami.
Najważniejszym usprawnieniem jednak będzie dodanie aż 19 misji, oraz kilka specjalnych śledztw, które będzie można wykonać przez sieć. Całość ma zapewnić nam dodatkowe pięć godzin zabawy! To się nazywa porządne wsparcie.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 11 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Geralt wraca do Velen? Nowe DLC do Wiedźmina 3 może być bliżej, niż myślimy - Dziś, 13:15
• Udany powrót tego klasyka, musiał zaoowocować kolejnymi odświeżeniami. Legacy of Kain Defiance Remastered już niebawem! - 18.02.2026 11:00
• Diablo 2: Resurrected trafiło na Steam. Gra otrzymała status Steam Deck Verified - 17.02.2026 15:25
• Diablo II: Resurrected z nową klasą. Warlock już dostępny - 14.02.2026 15:35
• Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy w styczniu? - 12.02.2026 17:00
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Brawa dla tych panów. I pomyśleć co wyczynia nam taki Capcom, czy Konami:(
odpowiedzDodaj nowy komentarz: