News

Alan Wake 2 na zwiastunie premierowym. Remedy podkręca atmosferę przed premierą

Alan Wake 2 pojawił się na dzisiejszym wydarzeniu Microsoftu. Remedy i Epic Games przedstawiają nowe materiały przed nadchodzącą premierą.

Alan Wake 2 zakończył dzisiejsze Xbox Partner Preview. Twórcy zaprezentowali zwiastun premierowy klimatycznie wprowadzający w wydarzenia z nowej odsłony. W grze wcielimy się w dwóch bohaterów, czyli tytułowego detektywna Alana Wake'a oraz agenta FBI Sagę Anderson próbujących rozwiązać mroczną tajemnicę w konwencji thrillera psychologicznego.

Nowy tytuł od Remedy Entertainment, czyli twórców Quantum Break i Control pojawi się na rynku już w piątek. Oprócz zwiastuna na wydarzeniu pojawił się również krótki fragment z rozgrywki, na którym możemy zobaczyć starcie z mocniejszym przeciwnikiem.

Alan Wake 2 pojawi się na rynku już 27 października, czyli w ten piątek. Za wydawnictwo odpowiada Epic Games Publishing, co znaczy, że gracze PC chcący sprawdzić nową przygodę będą musieli zakupić tytuł za pośrednictwem Epic Games Store, ponieważ nie ma żadnej gwarancji, że gra kiedykolwiek pojawi się na Steam. Premiera produkcji nie obyła się bez kontrowersji również na konsolach. Gra pojawi się tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X|S wyłącznie cyfrowo. Co zostało wytłumaczone chęcią obniżenia ceny produktu.

Jak podoba wam się nowy zwiastun Alan Wake 2? Zamierzacie kupić grę w wersji cyfrowej, czy jednak zamierzacie poczekać z nadzieją, że kiedyś zadebiutuje również edycja pudełkowa? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Robocop: Rogue City z nowym zwiastunem na Xbox Partner Preview

arrow-right
arrow-right

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater z nowym materiałem na silniku gry. Niespodzianka na Xbox Partner Preview

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: