7

Batman: Arkham Knight zachwyca ilością detali

Na Game Developers Conference nie mogło zabraniać ekipy z Rocksteady Studios, która przywiozła na imprezę garść nowych screenów z nadchodzącego Batman: Arkham Knight. Nie są to byle jakie foty, które ktoś trzasnął pralką franią z ukrycia. Screeny zachwycają swoją jakością i co najważniejsze, na kilku z nich można zaserwować nowego wroga Batmana, którego ochrzczono mianem Arkham Knight.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

7 komentarzy:

 • Nie mam pytań jak ta gra wygląda na screenach – Nie chce być jednak złym prorokiem, ale słit focie mogą być lekko podkoloryzowane przez ekipę z marketingu.

  Cytat
 • Zalatuje plastikiem, ale ogólnie robi wrażenie, zwłaszcza że to stary dobry UE3.

  Cytat
 • Nie wierze, że ta gra tak wygląda! Na pewno śmierdzi tutaj bullshotami. Niemniej jednak Rocksteady nigdy mnie nie zawiodło, więc tym razem też tego nie zrobią.

  Cytat
 • Mistrzowskie screeny to fakt. aż boje się pomysleć jak będą prezentować sie gry na UE4

  Cytat
 • Rocksteady udowodniło nam, że potrafi tworzyć zajebiste gry – więc nie ma się co martwić o nowego Batmana. Bardziej obawiam się o kolejne odsłony, jak serie przejmą twórcy Origins.

  Cytat
 • Nie ma co grafika na naprawdę wysokim poziome. Cieszy oko:) Co do screenów a grafiki w grze to też nie liczył bym na to że wygląda to tak samo jak na załączonych obrazkach. Chociaż fajnie było by się mylić. Pytanie tylko jakiego kompa trzeba by mieć żeby uciągnął taką grę:P

  Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *