News

BioWare pracuje nad odświeżeniem trylogii Mass Effect?

Na razie żadne konkretny w tej sprawie jeszcze nie padły, ale BioWare może się powoli przymierzać do ogłoszenia pracy nad odświeżoną trylogią Mass Efefct, która ukazałaby się na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze przed oficjalną premierą nowej części. Po dość niespodziewanym sukcesie Tomb Raider: Definitive Edition, możemy zostać zalani remasterami największych hitów z PS3 i Xbox One.

Głośnio plotkuje się o Uncharted Collection, która miałaby trafić na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Okazuje się, że Kanadyjczycy również zainteresowali się wydaniem odświeżonej trylogii Mass Effect na obecne konsole. Aaryn Flynn z BioWare napisał na swoim Twitterze, że ekipa odpowiedzialna za serię prowadzi w tej chwili ostre rozmowy na ten temat, ciesząc się tak wielkim zainteresowaniem fanów.

Czy wypowiedz Flynna może sugerować rychłe nadejście trylogii Mass Effect na PlayStation 4 i Xbox One? Chcielibyście zobaczyć odświeżonego Sheparda na nowej generacji sprzętu?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 29 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma fabularne DLC

arrow-right
arrow-right

Wyciekły projekty wszystkich map do Titanfall

Komentarze
...
#1
~Archer
3757 dni temu

Pewno, chcemy jak najwięcej takich odświeżonych brzydali. Skoro łatwiej odrestaurować staruszka i ponownie na nim zarobić, niż stworzyć coś nowego.

odpowiedz
...
#2
~Ralphy
3757 dni temu

Patrze na tę sytuację trochę z innej strony, bo nie grałem w serię Mass Effect, a chętnie zagłębiłbym się w tym świecie na konsoli nowej generacji. Liczę jednak na sporo dodatków i wypasioną grafę.

odpowiedz
...
#3
~Whisper
3757 dni temu

Nie mam pytań, jaka lipa:(

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: