News

Bleszinski nie stworzy już pudełkowej gry

Cliff Bleszinski, były pracownik firmy Epic Games nie chce być dłużej postrzegany, jako twórca serii Gears of War - Cliff zastrzega się również, że nie stworzy już ani jednej pudełkowej gry. W rozmowie z serwisem Gamasutra poinformował, że czasy tradycyjnych tytułów właśnie minęły, a prawdziwą przyszłością branży są mniejsze produkcje, na wydanie których nie musimy czekać aż tyle lat.

Bleszinski zapewnia, że już mało kto interesuje się targami E3, czy nową okładką Game Informera, a cała "stara gwardia" odchodzi do lamusa. Lepiej produkować gry takie jak Minecraft, które można wydać wcześniej i jednocześnie je rozwijać, przy świetnym wsparciu graczy. Cliff uważa również, że seria Gears of War jest naprawdę świetna i dostarcza masę dobrej zabawy, ale chce wierzyć, że jego kreatywność na tym się nie skończy.

Swoją drogą, czy Bleszinski aby trochę nie przesadza w swoich twierdzeniach? Nie wiem jak wy, ale ja tam dalej wyczekuje targów w Los Angeles, a tegoroczna ich edycja zapowiada się naprawdę smakowicie.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Rusza wyprzedaż Xbox 360 Ultimate Game Sale

arrow-right
arrow-right

Widowiskowe eksplozje dzięki Unreal Engine 4

Komentarze
...
#1
~Drodas
3768 dni temu

Niech spada - Jak pracował nad GOwem to świata poza nim nie widział, a teraz mu coś się pokićkało.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: