News

Blizzard ujawnił datę premiery Diablo III: Reaper of Souls

Blizzard ujawnił przed momentem oficjalną datę premiery Diablo III: Reaper of Souls. Gra ukaże się na komputerach osobistych i na Macach już 25 marca 2014 roku. Osoby, które złożą pre-order na dodatek otrzymają w prezencie parę ciekawych bajerów. Niestety, ekipa z Zamieci nie zdradziła, kiedy możemy oczekiwać wydania Diablo III: Ultimate Evil Edition na PlayStation 4. W galerii znajdziecie informację prasową wraz z opisanymi bonusami, za złożenie zamówienia na Reaper of Souls przez premierą.

W dodatku do zmagań z siłami zła dołączy postać nieskalanego krzyżowca, a gracze poznają kolejny rozdział historii uniwersum w ramach nowego, mrocznego Aktu V. Co więcej, Reaper of Souls wzbogaci Diablo III o ulepszony system generowania łupów, nowe zdolności dla wszystkich klas postaci, funkcje zmieniające charakter rozgrywki, jak choćby trzeciego rzemieślnika (wieszczkę) i tryb przygodowy, a także nowe systemy o nieskończonej grywalności: Zlecenia i Szczeliny Nefalemów.

Od dziś możecie składać zamówienia przedpremierowe zarówno na edycję standardową, jak i edycję cyfrową deluxe, zawierającą liczne dodatki do Diablo III oraz innych gier Blizzarda:

- Zestaw ekskluzywnych schematów do transmogryfikacji hełmów i oręża, które wyróżnią was pośród nefalemskich bohaterów;
- Widmowego ogara, który dotrzyma wam towarzystwa podczas wędrówek po świecie Sanktuarium; trzy dodatkowe miejsca na nowe postaci;
- Goblina skarbnika – zwierzaka do gry World of Warcraft;
portrety do gry StarCraft II zainspirowane krzyżowcem oraz zdobienia z motywem nawiązującym do postaci Maltaela.

Zobaczcie sami, jak prezentują się dodatki z edycji cyfrowej deluxe:

Gracze, którzy zamówią edycję cyfrową deluxe w przedsprzedaży, otrzymają dodatki cyfrowe w dniu premiery 25 marca, choć niektóre z nich mogą być dostępne wcześniej. Jeżeli zaś chcecie zdobyć jeszcze więcej legendarnych łupów, możecie wyruszyć na poszukiwania edycji kolekcjonerskiej Reaper of Souls. Zawiera ona dodatki cyfrowe z edycji cyfrowej deluxe oraz szereg ekskluzywnych przedmiotów:

- Podkładka pod mysz z nieprzeniknionym wizerunkiem Anioła Śmierci;
- Album z grafikami z Reaper of Souls w twardej oprawie – inkunabuł dokumentujący poszczególne etapy rozwoju koncepcji artystycznej dodatku;
- Film o kulisach produkcji na DVD i Blu-Ray – zawierający wywiady z członkami zespołu deweloperskiego, którzy dzielą się szczegółowymi informacjami na temat procesu produkcji.

Edycja standardowa jest dostępna w cenie 39,99 EUR, natomiast edycja cyfrowa deluxe – 59,99 EUR. Jeżeli zdecydujecie się na zakup edycji standardowej, będziecie mogli ją potem ulepszyć do wersji deluxe za dodatkową opłatą wynoszącą 20 EUR. Edycję kolekcjonerską będzie można kupić w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 EUR wyłącznie u wybranych sprzedawców. Nakład edycji kolekcjonerskiej jest ograniczony i najprawdopodobniej zostanie szybko wyprzedany, więc warto jak najszybciej złożyć zamówienie przedpremierowe.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Taktyczne pojedynki we Freedom Wars

arrow-right
arrow-right

Sony chce ekskluzywności na PlayStation 4

Komentarze
...
#1
~xedrith11
3855 dni temu

Nareszcie się doczekaliśmy:)

odpowiedz
...
#2
~NutkaOP
3855 dni temu

A co z wersją na PS4?

odpowiedz
...
#3
~Kolster
3851 dni temu

Bedzie na ps4 co ty czytać nie umierz, za to nic nie ma o x1.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: