News

Blizzard zapowieda Reaper of Souls

Reaper of Souls, to pierwsze rozszerzenie do Diablo III, które wprowadzi do gry zupełnie nową klasę postaci - Crusader.

Ten święty wojownik będzie posługiwał się mieczami i tarczą na wzór Paladyna z drugiej części serii. Fabuła skupia się na Malthaelu - aniele śmierci, który przejął władanie nad kamieniem dusz. W Reaper of Souls pojawi się również nowy akt, który przeniesie gracza do gotyckiego miasta Westmarch. Blizzard zapowiada również usprawnienie systemu znajdywania przedmiotów.

W dodatku ma ich wypadać mniej, za to będą o wiele lepsze. W grze pojawi się również możliwość enchantowania przedmiotów. W Westmarch znajdziemy także nowego rzemieślnika, który przekształci statystyki dowolnego przedmiotu na takie, które będą pasowały do danej postaci.
Podniesiony zostanie również maksymalny poziom bohatera do 70 lewelu, co wiąże się z dodaniem nowych run i umiejętności dla wszystkich postaci. Blizzard planuje również ogromne zmiany w systemie Paragonów. W dodatku będziemy zdobywać poziomy w nieskończoność. Planuje się też wspólne bonusy dla postaci z Paragonem.

Niebiescy obiecują również dodać masę randomowych eventów, potworów, itemków, questów i innych bajerów, które w znacznym stopniu urozmaicą zabawę w Diablo III.

Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Mamy oficjalną zapowiedź XCOM: Enemy Within

arrow-right
arrow-right

Dwa nowe kolory Dual Shock 4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: