News

Blizzard zaprasza na Blizzcon 2013

Zbierz swoich znajomych z gildii, przyzwij sługi oraz przyprowadź swój rój! Blizzard Entertainment ogłosił dzisiaj plany zorganizowania siódmej konwencji growej BlizzCon, która będzie miała miejsce w piątek (8 listopada) i sobotę (9 listopada), w obiekcie Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii. Gracze ze społeczności Blizzarda z całego świata zjadą do Anaheim na te dwa epickie dni, by spotkać się, grać i świętować swoją pasję do wszystkiego, co związane z uniwersami gier Warcraft, StarCraft i Diablo.

„BlizzCon to dla nas szansa, by spotkać się z graczami i podzielić się z nimi informacjami o naszych najnowszych projektach w bardziej kameralnej i prywatnej atmosferze,” powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Gracze ze społeczności skupionych wokół wszystkich naszych gier pomagają nam uczynić to wydarzenie jeszcze większym i lepszym za każdym razem i nie możemy się już doczekać, by spotkać się z nimi i wspólnie świętować w listopadzie.”

BlizzCon to nie tylko świetna okazja na spotkanie dla graczy uczestniczących w społecznościach skupionych wokół gier Blizzard Entertainment, lecz również:

• Możliwość własnoręcznego przetestowania najnowszych wersji gier Blizzard Entertainment;
• Globalne finały cyklu rozgrywek e-sportowych Blizzarda, w których wezmą udział czołowi gracze zawodowi z całego świata;
• Panele dyskusyjne z projektantami gier i grafikami Blizzarda;
• Profesjonalne i amatorskie turnieje, w których gracze będą mogli zademonstrować swój talent;
• Konkursy społecznościowe ze wspaniałymi nagrodami;
• Pamiątkowe produkty oparte na uniwersach gier Blizzard Entertainment;
• Wiele innych atrakcji, które dopiero ogłosimy;

Poprzedni BlizzCon miał miejsce w Anaheim, w listopadzie 2011 r. Bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku sekund, a podczas imprezy, którą zamknął epicki koncert z udziałem legend rocka – Foo Fighters, zapowiedzieliśmy m.in. czwarty dodatek do World of Warcraft, Mists of Pandaria®.

Więcej informacji o BlizzConie 2013, w tym ceny biletów, będzie publikowanych na oficjalnej stronie konwencji (www.blizzcon.com). Wszyscy zainteresowani osobistym udziałem w imprezie mogą zarezerwować hotel z wyp

Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery Zen Pinball Star Wars

arrow-right
arrow-right

Ostatni przystanek ewolucji PlayStation, Sony przypomina o grach

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: