News

Brutalne plotki o nowym Xboxie to bzdury

Tak twierdzi pewien użytkownik NeoGAF, Chesemeister. Opublikował on na swoim profilu masę informacji odnośnie nadchodzącej konsoli od Microsoftu. Informacje, które otrzymał pochodzą od kogoś z 'wewnątrz', więc trzeba spodziewać się konkretów. Konsola ma zostać zapowiedziana w połowie maja na oficjalnej konferencji Microsoftu.

Bloger otrzymał również informacje odnośnie stałego połączenia z siecią, które nijak mają się do wielu plotek. Konsola nie wymaga od gracza stałego bycia online, a Chese wyjaśnił to w ten prosty sposób:

Nie musisz być połączony z internetem, by uruchamiać gry na Durango, a Microsoft NIGDY nie brał pod uwagę podobnego rozwiązania. Teraz proszę, przeczytaj ostatnie zdanie jeszcze raz i jeszcze raz, zanim w końcu dotrze. Dotarło? W porządku.


Informator dorzucił wiele ciekawostek odnośnie samej konsoli, oraz wstecznej kompatybilności. Dane techniczne Durango, które podał serwis VGLeaks są w stu procentach prawdziwe. Konsola dzięki mini wersji Xbox`a 360 będzie posiadać wsteczną kompatybilność, dzięki czemu możliwe będzie ogrywanie gier z poprzedniczki. Urządzenie (SOC) będzie sprzedawane razem z Durango.

W kwestii nowego Kinecta 2.0 nie poruszono żadnej nowej informacji. Kontroler ma być bardzo dokładny, a tak zwany lag nie będzie nawet zauważalny.

Miniaturowa 360`tka ma znaleźć się na pokładzie multimedialnego Xbox TV, który posłuży nam do oglądania filmów oraz grania w gry z Xbox Live Arcade. Sam Xbox TV nie będzie zawierał fizycznego napędu.

Pad będzie miał zmienionego krzyżaka, a dzięki modyfikacją, kontroler będzie pracował aż o 16% dłużej przy zastosowaniu baterii. Pad będzie również nieco mniejszy od poprzedniczki co będzie przekładać się na wygodę oraz poręczność podczas korzystania z niego.

Konsola będzie śmigać na zmodyfikowanym Windows 8 i ma współpracować ze wszystkimi aplikacjami oraz grami, które znajdziemy w sklepie cyfrowym Windows. Zapowiedź Durango ma odbyć się 21 maja.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

FIFA 14 oficjalnie zapowiedziana

arrow-right
arrow-right

Małgorzata Socha polską Ellen Page

Komentarze
...
#1
~lol
4054 dni temu

Te wcześniejsze informacje dementujące konieczność stałego połączenia wyglądały na dość wiarygodne

http://www.vgleaks.com/microsoft-xbox-roadmap-2013/

Ciekawe że ta wersja X360 - Xbox MINI - bez napędu jako przystawka do TV ma jednak tego wymagać - co jest dość logiczne jak ma gry z internetu pobierać.

A teraz nowe... W mojej opinii też nie są pewne - 'w każdym X720 wbudowany X360' to wygląda na nieźle zamieszany sprzęt.

odpowiedz
...
4054 dni temu

...a dzięki modyfikacją...

"modyfikacjom" - (tutaj słynne powiedzonko o końcówkach).

Maturę mamy?

odpowiedz
...
#3
~Sceptim
4054 dni temu

Boski :D wybacz news był pisany na szybkiego, gdyż do zaprojektowania mam 5 stron internetowych :P by mieć 5 z Oprogramowania Biurowego :P. Do maturki jeszcze rok :P ale dzięki za poprawkę :d takiego błedu na maturze nie popełnie :D

odpowiedz
...
4054 dni temu

luzik

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: