News

Chińskie czołgi w Wocie!

Wargaming.net planuje zaktualizować World of Tanks do wersji 8.2. W grze mają pojawić się wiernie odwzorowane czołgi chińskie. Jeżeli zobaczycie podobne do siebie dwa czołgi, jeden z armii chińskiej , a drugi z armii amerykańskiej to myślę, że nie będziecie zdziwieni. Chiny zawsze słynęły z tego, że wszystko kopiowały i tak samo jest z czołgami. Każdy czołg jest bardzo podobny do amerykańskich czy też brytyjskich. Oprócz nowych czołgów ma pojawić się nowy system oświetlania, renderowania i cztery nowe mapy. Kiedy patch się pokaże? Najprawdopodobniej będzie to marzec 2013...

także wszystkim fanom WoT'a cierpliwości życzę. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun nadchodzącego patcha.

Czas czytania: 1 minuta, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery darmowego Star Wars: The Old Republic

arrow-right
arrow-right

Prawie 20 minut z nowym DLC do ME3

Komentarze
...
#1
~Templarus
4177 dni temu

Autor chyba nie ma pojęcia o czym pisze. Drzewko chińskich czołgów to kopia przede wszystkim czołgów radzieckich T-34 i IS.

Nowe systemy renderowania sa wprowadzone od poprawki 0.8.0 i budzą wiele kontrowersji - przede wszystkim nie wyrabia silnik gry i mamy olbrzymi spadki fps-ów, co wiąże się ze spadkiem grywalności. Nowe mapy - to stare mapy dostepne w grze od poczatku poddane liftingowi - patrz wyżej, beda na nich wieksze wahania fps-ów.

Skok na kase w postaci chińskiego drzewka, ukłon w kierunku tamtego rynku (kasa, dolary, jeny), podczas gdy nowo wprowadzone drzewko czołgów brytyjskich jest nie skończone, gra nie zostala zoptymalizowana pod kątem gorszych komputerów pomimo licznych zapewnień ze strony producenta, te fakty swiadczą tylko o podejściu jakie ma WG do swoich klientów :)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: