News

Crash Team Racing Nitro Fueled z sezonami i toną dodatków!

Nowe postaci, nowe gokarty i NOWE TRASY! Tak, jeszcze więcej tras!

Beenox naprawdę zaskakuje. Już sam fakt remasterowania Crash Team Racing to świetna wiadomość. Potem dorzucono do gry postaci i trasy z Crash Team Racing Nitro Kart. Jakby tego było mało, dorzucono ubrania i gokarty dla istniejących, żebyśmy mogli je zcustomizować, a także korzystać w Adventure Mode.

Teraz jednak okazuje się, że co kilka tygodni dostaniemy w grze nowy "sezon", a wraz z nim możliwość odblokowania nowych postaci i tras, w zamian za wykonanie zadań na nich. Oczywiście jeśli nie zagramy w dany sezon - nie dostaniemy tych rzeczy, ale najważniejsze jest to, że nie trzeba za nie płacić i są za darmo. No i każdą nową trasę można sprawdzić od razu, bowiem to na niej przyjdzie nam zaliczyć "wyzwania".

W grze na pewno pojawią się trasy inspirowane etapami egipskimi i prehistorycznymi, oraz Tawna (dziewczyna z Crasha 1) i hostessy wręczające nagrody (zatem aż 5 postaci), a w trzecim rzucie dostaniemy Spyro (i zapewne trasę z nim związaną).

Szykuje się też chyba content związany z Crash Tag Team Racing, bowiem sezony zapowiadają kurczaki Chick & Stew, "prowadzący" program w tejże grze, wydanej jeszcze na PS2. CTR:Nitro Fueled łączy więc aż trzy gry wyścigowe i aż DZIEWIĘĆ różnych gier (6 z Crashem, 3 ze Spyro).

Custom image

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zelda: Link's Awakening z datą premiery i najlepszym steelbookiem świata!

arrow-right
arrow-right

Wiedźmin 3 na Switcha!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: