News

Crash Team Racing - remaster na sterydach

W trakcie VGA 2018 dowiedzieliśmy się, że powstaje remake, ale trailer oraz preordery ujawniają kilka dodatkowych informacji.

W trakcie gali Video Games Award, 8 grudnia, zapowiedziano remake/remaster gry Crash Team Racing z PSX. Podobnie jak w przypadku trylogii Crasha 1-3 oraz Spyro 1-3, dostaniemy napisaną od zera grę, której zawartość będzie uwspółcześnioną graficznie (i lekko pod względem sterowania) wersją tej gry. W tym przypadku jednak - twórcy planują jednak dodać coś od siebie.

Już sam trailer ujawnia, że do gry zostanie dodany tryb online. Widać też, że pojawi się możliwość zmieniania gokartów jakimi jeżdżą postaci. Dopiero jednak strona z preorderami ujawnia, że w grze pojawią się DLC (trasy, skórki, pojazdy) - za które trzeba będzie zapłacić - wygląda więc, że sporą część dodatków odblokujemy tylko za kasę. Activision, wyśmiewane często właśnie z powodu skoków na nasze portfele tym razem faktycznie planuje wykonać takowy zabieg (chociaż podobno postać N.Oxide - głównego antagonisty odblokujemy przechodząc tryb fabularny).

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne - nowe - gry z serii Crasha i Spyro, nie będą kolejnym skokiem na kasę, w którym więcej będzie do kupienia niż pogrania. O jakość i zawartość CTR martwić się w końcu nie musimy, ale dodatkowe kostiumy to fajny dodatek i wymuszanie dopłacania za część z nich to zwykłe naciągactwo.

Gra ukaże się 21 lipca (o ile nie zostanie przesunięta, jak Spyro).

Przypominam, że oryginalny Crash Team Racing był dostępny w PS+: Crash Team Racing


Wspomniane gry: Crash Team Racing

Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolekcja Serious Sam zmierza na PS4 i XOne

arrow-right
arrow-right

F-35C na zwiastunie Ace Combat 7

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: