News

Destiny 2: Ostateczny Kształt na nowym zwiastunie! Nathan Fillion wprowadza do rozszerzenia

Nowy dodatek do Destiny 2 zbliża się wielkimi krokami. Ostateczny Kszałt na nowym zwiastunie.

Destiny 2 od 2017 roku nieustannie wraca na listy bestsellerów wraz z premierą kolejnych dodatków oraz aktualizacji. W zeszłym roku do gry dodano jednak rozszerzenie Upadek Światła, które nie zadowoliło wszystkich graczy, otrzymując na platformie Steam recenzje oznaczone jako "W większości negatywne". Twórcy nie zamierzają jednak zakończyć wsparcia i już niedługo pojawi się okazja, aby ponownie powrócić do gry.

Już na początku czerwca w grze pojawi się kolejny dodatek, czyli Destiny 2: Ostateczny Kształt. Twórcy zabiorą graczy do wypełnionego światłem raju, które powoli stacza się w kierunku przygnębiającej krainy ciemności. Użytkownicy wezmą udział w podróżny i skonfrontują się ze Świadkiem, który skaził Wędrowca. W rozszerzeniu powróci Nathan Fillion, aktor wcielający się w rolę Cayde'a-6.

Osoby, które zakupią dodatek w przedsprzedaży, automatycznie odblokują dodatkowe nagrody, takie jak egzotyczny statek z motywem Piramidy. Rozszerzenie do hitu Bungie będzie dostępne na wszystkich dużych platformach. Zamierzacie powrócić do świata gry, czy może zamierzacie już czekać na Destiny 3? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Hi-Fi Rush z ostatnią aktualizacją - 16.05.2024 08:39
Assassin's Creed Shadows z pierwszym trailerem. Gra zadebiutuje w listopadzie - 15.05.2024 18:41
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowa generacja w Fallout 4

arrow-right
arrow-right

Avatar: Frontiers Of Pandora z trybem 40 fps

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: