News

Dungeons of the Amber Griffin najlepszym tytułem niezależnym 2024 roku według Digital Dragons Indie Showcase

Digital Dragons Indie Showcase kolejny raz przyznało swoje nagrody. Jednym ze zwycięzców została gra Frozengem Studio.

W ostatnim czasie, jak co roku wystartowała konferencja Digital Dragons. Na wydarzeniu gromadzą się twórcy, wydawcy, inwestorzy oraz entuzjaści gier wideo z całego świata. Jednym z popularnych elementów dostępnych w trakcie trwania eventu jest konkurs, podczas którego deweloperzy walczą o nagrody w najróżniejszych kategoriach.

Jedną z takich kategorii jest Indie Showcase, na którym wynagradza się tytuł niezależny, który prezentuje się najlepiej. W tym roku zwycięzcą zostało Dungeons of the Amber Griffin, czyli tytuł polskiego zespołu Frozengem Studio. Gra wprowadza graczy w świat kaszubskiej magii oraz kultury. Gra została również zaprezentowana na dłuższej rozgrywce, co dzięki czemu możemy przyjrzeć się bliżej temu, co twórcy mają do zaprezentowania.

Przez ostatni rok twórcy bardzo rozwinęli swój tytuł, dzięki czemu na Steam wprowadzono nową, grywalną wersję. Gracze mogą poznać produkcję z muzyką uwielbianego zespołu Percival Schuttenbach, który większość z nas kojarzy z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowa wersja powstała na silniku Unreal Engine 5. Poniżej znajdziecie kilka grafik z prezentowanego tytułu.

Galeria

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Hellblade II na Steam szoruje po dnie...

arrow-right
arrow-right

Recenzja: System Shock Remake

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: